Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcesz schudnąć przed Sylwestrem?
Kup Teraz a 30 dniową dietę otrzymasz za darmo!
Tylko 137 zł TRIZER + indywidualna dieta
Spis telenowel

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telenowele Strona Główna -> Globo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 15:54:37 08-08-12    Temat postu: Spis telenowel

A Casa das Sete Mulheres http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/a-casa-das-sete-mulheres-globo-2003,8601.html
A Favorita http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/a-favorita-globo-2008-09,8152.html
A Sucessora http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/a-sucessora-rede-globo-1978-1979,25644.html
Alma Gemea http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/alma-gemea-globo-2005,4791.html
Amazonia http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/amazonia-globo-2007,4718.html
America http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/america-globo-2005,4676.html
Araguaia http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/araguaia-globo-2010-2011,19164.html
Bang Bang http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/bang-bang-globo-2005,8756.html
Beleza pura http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/beleza-pura-globo-2008,7909.html
Cama de gato http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/cama-de-gato-globo-2009,14625.html
Caras & Bocas http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/caras-bocas-globo-2009-2010,11490.html
Celebridade http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/celebridade-globo-2003-2004,18841.html
Chocolate com Pimenta http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/chocolate-com-pimenta-globo-2003,8092.html
Ciranda de pedra http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/ciranda-de-pedra-globo-2008,8574.html
Cobras a lagartos http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/cobras-a-lagartos-globo-2006,4675.html
Como Uma Onda http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/como-uma-onda-globo-2004,5291.html
Desejo proibido http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/desejo-proibido-globo-2007-08,8666.html
Doce Vampiro http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/doce-vampiro-globo-2010,15149.html
Escrito nas Estrelas http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/escrito-nas-estrelas-globo-2010,17034.html
Esperanca http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/esperanca-globo-2002,8772.html
Eterna Magia http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/eterna-magia-globo-2007,8071.html
Fina Estampa http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/fina-estampa-globo-2011,21970.html
Insensato Coracao http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/insensato-coracao-globo-2011,21877.html
Laços de Familia http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/la-os-de-familia-globo-2000,8108.html
Lado a Lado http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/lado-a-lado-globo-2011,18579.html
Marido de Aluguel http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/marido-de-aluguel-globo-2011,19166.html
Maysa - Quando Fala o Coraçao http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/maysa-quando-fala-o-cora-ao-rede-globo-2009,14087.html
Morde & Assopra http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/morde-assopra-globo-2011,21879.html
Mulheres apaixonadas http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/mulheres-apaixonadas-globo-2003,8776.html
Na forma da lei http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/na-forma-da-lei-globo-2010,18441.html
Negocio da China http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/negocio-da-china-globo-2008,10709.html
O Astro http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/o-astro-globo-2011,21875.html
O Beijo do Vampiro http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/o-beijo-do-vampiro-rede-globo-2002-03,11382.html
O Profeta http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/o-profeta-globo-2006-07,8665.html
Paraiso http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/paraiso-globo-2009,12954.html
Passione http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/passione-globo-2010,15147.html
Pe na jaca http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/pe-na-jaca-globo-2006-07,7888.html
Queridos amigos http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/queridos-amigos-globo-2008,8048.html
Senhora do destino http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/senhora-do-destino-globo-2004-05,8625.html
Sinha Moca http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/sinha-moca-globo-2006,8064.html
Tempos modernos http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/tempos-modernos-globo-2010,14822.html
Terra Nostra http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/terra-nostra-globo-1999,8091.html
Tititi http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/tititi-globo-2010-2011,18170.html
Tres irmas http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/tres-irmas-globo-2008-2009,8043.html
Uga Uga http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/uga-uga-globo-2000,8748.html
Um Mundo Melhor http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/um-mundo-melhor-globo-2011,19899.html
Véu de noiva http://www.telenowele.fora.pl/globo,89/v-u-de-noiva-globo-1969,12320.html


Ostatnio zmieniony przez Dario dnia 14:35:55 30-06-13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telenowele Strona Główna -> Globo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin