FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 9898

Skąd: Małopolska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:48:10 22-01-13    Temat postu:

Szczerze,na każdej pozycji potrzeba nowej,dobrej krwi,ale najgorzej jest z wykańczaniem akcji.Niby szanse na gole są,ale jakoś tak przed bramką rywali partolimy robotę i piłka trafia do rywala.

PostWysłany: 17:30:46 23-01-13    Temat postu:

OMG nie dobijaj mnie bardziej.Nie on jak przejdzie to do jakieś potęgi,anie do klubiku,który z trudem chce się przebić do szczytu w tabeli.Dziś gramy zaległy mecz,trzeba wygrać jak nic!
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 20:11:53 23-01-13    Temat postu:

Trzymam kciuki za wasze zwycięstwo! Szkoda, ze Pep nie objął Arsenalu, ale nie wiem czy chcielibyście go tam W każdym razie, Barcelonę z dołka wyciągnął, więc z wami też mogłoby mu się udać
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 17:24:51 24-01-13    Temat postu:

AAAAAAAAAA to była Kanonada 5-0 pokonaliśmy WHU,2xGiroud,Walcott,Podolski i Santi i wygrana Nasza< 333 I połowa spokojna,a w drugiej graliśmy w jakimś amoku,chyba chłopcy jakimś dopalaczem w przerwie się częstowali <art>

Ja bym Pepa chciała w Arsenalu,bo pomimo zasług jakie klub ma względem Wengera,to moim zdaniem On się już wypalił i klub potrzebuję świeżej krwi,ale Pep poszedł gdzie indziej,a Wenger ma kontrakt ważny bodajże do 2015 r.

Ostatnio zmieniony przez Pączek dnia 17:29:43 24-01-13, w całości zmieniany 1 raz
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 21:00:24 24-01-13    Temat postu:

Cieszę się, że Lukas strzelił gola Zawsze mnie cieszą jego gole, bo bardzo lubię tego piłkarza i ogromnie żałuję, ze nasz związek miał go gdzieś...

Wiem, ze w Anglii mało osób szanuje Pepa, bo twierdzą, że 'przyszedł na gotowe' do Barcelony... Ja uważam, ze to świetny trener
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)