FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 65539
Przeczytał: 13 tematów

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:13:14 12-06-08    Temat postu:

Ja się dzisiaj nie spodziewałam, że Chorwacja pokona Niemców aż 2:1! Dobrze, że mamy już jedną bramkę w meczu z Austrią. Widzę, że w drugiej połowie lepiej gramy, jesteśmy częściej przy piłce. A pierwszej połowie to graliśmy gorzej jak z Niemcami. Dobrze, że Boruc wybronił nam kilka trudnych sytuacji i oczywiście fajnie, że Roger strzelił bramkę.

juz wiadomo ze Chorwacja i Niemcy prezchodza dalej

Ostatnio zmieniony przez KlaudiaLaFleur dnia 22:47:57 12-06-08, w całości zmieniany 1 raz

Austria - Polska 1:1 (0:1)
Bramki: Ivica Vastic (90-karny) - Roger Guerreiro (30)
Żółte kartki: Umit Korkmaz, Sebastian Proedl - Marcin Wasilewski, Jacek Krzynówek, Jacek Bąk.
Austria: Juergen Macho - Gyorgy Garics, Sebastian Proedl, Martin Stranzl, Emanuel Pogatetz - Christoph Leitgeb, Rene Aufhauser (74-Juergen Saeumel), Andreas Ivanschitz (64-Ivica Vastic), Umit Korkmaz - Martin Harnik, Roland Linz (64-Roman Kienast).
Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Mariusz Jop (46-Paweł Golański), Michał Żewłakow - Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro (85-Rafał Murawski) - Marek Saganowski (83-Wojciech Łobodziński), Euzebiusz Smolarek.

PostWysłany: 23:30:22 12-06-08    Temat postu:

wkurzyłam totalnie. Mam nadzieję, że straci swoją dogodną posadkę, wyda się, czemu tak naprawde był ten karny, mam nadzieję równiez, że będzie postrzegany jako jeden wielki oszust zasrany!
ania1985
Idol
Idol

Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 1436

PostWysłany: 10:06:33 13-06-08    Temat postu:

jak powiedzial jacek bak to wola o pomste do nieba. szczyt chamstwa. korupcja w bialy dzien. sedzia policjant. plakac sie chce.

PostWysłany: 11:49:39 13-06-08    Temat postu:

Zgadzam się. Jak tak można! Mi sie wydaje, że on przez cały mecz czegoś szukał... chciał się czegoś uczepić. Niestety Lewandowski dał sie sprowokować, co wykorzystał ten rąbnięty KALOSZ! Szkoda tylko, że nie było 2:0 wtedy bylibyśmy zabezpieczeni przed takim czymś. A Polska ma nikłe szanse na wygrane z Chorwacją, jak nawet Niemcy z nią przegrały!

PostWysłany: 12:44:29 13-06-08    Temat postu:

Rzadko placze po meczach, ale wczoraj upic mi sie chcialo. I poklelam sobie troszeczke .
Niki15
Cool
Cool

Posty: 529

PostWysłany: 12:59:17 13-06-08    Temat postu:

Oglądałam meczyk z koleżankami (było nas 4) a 2 (w tym ja) sie popłakały.... Gdybyśmy przegrali w inny sposób to trudo sie mówi, ale tak!
Anua
Mocno wstawiony

Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 5500

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13:17:14 13-06-08    Temat postu:

ja tego gościa wyklęłam jak nigdy w życiu. Na miejscu słabszego zawodnika albo tego, który grzał ławę wybiegłabym i przywaliła temu Webbowi

PostWysłany: 14:31:01 13-06-08    Temat postu:

wczoraj myślam , że pojadę do tego Wiednia czy gdzie to tam jest i rozje**e łeb temu sędziowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież nie było żadego rzutu karnego!!!! on tylko lekko go szarpnął a ci Austriacy podczas gry cały czas nas szarpiali i popychali i nic!!! ten sędzia na stówe był przekupiony!!!!!!!!! i gdyby nie te 3 doliczone minuty już byśmy wygrali!!!!!!!!!!! ARTUR BORUC. Jak ja go kocham:* On jest cudowny obronił takie bramki!!! :* I jaki przystojny jest Wogóle gratuluję mu , że został ojcem :* Ale wczoraj to byłam taka wkurrr..rzona , że myślałam , że się rozrycze ze złości
ania1985
Idol
Idol

Posty: 1436

PostWysłany: 15:56:47 13-06-08    Temat postu:

nawet leo dzisiaj powiedzial ze nie bylo karnego, ze jest to b niesprawiedliwe, ze jest mu bardzo przykro. facet z takim doswiadczeniem jak on nie mowi takich rzeczy zeby sie usprawiedliwiac. czy ktos wie do kiedy leo ma kontrakt z nasza reprezentacja? mam nadzieje ze jeszcze dlugo.
Lilly_Rose

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 6981

Skąd: z Czarnej Perły :P:P

PostWysłany: 16:01:28 13-06-08    Temat postu:

To było strasznie chamskie!! Ten sędzia wyglądał na przekupionego. Przecież nie daje sie karnego w 93 minucie i to jeszcze praktycznie za nic!! Przecież w polu karnym wszyscy się przepychają... Jestem wściekła!!

PostWysłany: 16:07:25 13-06-08    Temat postu:

Wczoraj to jednym slowem byla katastrofa, uwazam ze sedzia zrobil to specjalnie bo przeciez Austrai to gospodarze i w ogole szkoda ze za to zaplacili nasi chlopcy

Gislene
Mistrz
Mistrz

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10850

PostWysłany: 16:42:01 13-06-08    Temat postu:

Pierwsza połowa w wykonaniu Polaków to katastrofa. To był mecz Artur Boruc kontra Austria. Gorące uznanie dla naszego bramkarza, pokazał, że ma umiejętności na miarę światowej klasy. Tylko dzięki niemu nie przegraliśmy 5:0. Uznanie należy się także Rogerowi. Widać, jak ten chłopak ceni sobie możliwość gry na Euro, jak stara się wykorzystać każdą podaną mu piłkę. Przyznam się, że wzruszyłam się, gdy Brazylijczyk strzelił bramkę. Mam nadzieję, że to dało do myślenia autorom takich transparentów jak: Roger, nigdy nie będziesz Polakiem. Jestem pełna podziwu i cieszę się, że mamy w kadrze Rogera i Artura Boruca, któremu gratuluję, że został tatą. Druga połowa już lepiej wyglądała, Saganowski i Krzynówek mieli po kilka akcji, szkoda, że ich nie wykorzystali. Nie wiem, co powiedzieć na temat 93 minuty. To, co zrobił sędzia to szczyt niesprawiedliwości. Za takie coś nawet faulu nie powinno się gwizdać, nie mówiąc już o karnym. Panie Webb, dziękujemy, że przegrał nam pan EURO2008 i skompromitował się przed milionami widzów. Polacy, owszem, grają przeciętnie, ale szczególnie u Boruca i Rogera widać motywację, chęć do walki. Chociażby oni na to nie zasłużyli...
Mila92
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 309

PostWysłany: 16:47:33 13-06-08    Temat postu:

Ten sędzia od początku był jakiś dziwny. Cały czas od początku meczku nam karniaki wlepiał przy bramce zeby tamci sobie mogil strzelić brmke...a 93 minuty nie skomentuje bo to normalnie był żal.pl
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)