Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy wstydzicie się przed znajomymi ze ogladacie telenowele?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Więcej o nas / O nas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:12:06 27-04-14    Temat postu: Czy wstydzicie się przed znajomymi ze ogladacie telenowele?

Zdarzyło wam się że powiedzieliscie bliskiej kolezance koledze ze ogladacie telenowele a oni was wysmiali? Wstydzicie się mówić czy jesteście otwarci?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
syla6667
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 30270
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:10:29 27-04-14    Temat postu:

W sumie to wszyscy moi znajomi wiedzą, że telenowele to takie moje hobby. I często zdarza mi się słyszeć, np. jak przyjaciólki przychodzą do mnie albo piszę z nimi np. na fb - a Ty znowu te telenowele oglądasz...

Chyba tylko raz miałam nie miłą rozmowę na temat tego, że oglądam telki. Zrobiło mi się przykro, gdy dobry kolega powiedział mi, że przez telenowele jestem sama, bo pewnie szukam takiej miłości jaka jest w nich, a takiej to nigdy nie znajdę

No i kompletnie się nie wstydzę, że oglądam telenowele, lubię je i to jest dla mnie najważniejsze Inni grają całymi dniami i nocami w gry, a ja tymczasem oglądam sobie telenowele
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Julita
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 14972
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:11:27 28-04-14    Temat postu:

Nigdy się nie wstydziłam, wręcz przeciwnie zachęcałam znajomych do oglądania Z różnym skutkiem, bo teraz to większość z lekceważeniem do tego podchodzi.
Ale jak byłam mała to z koleżankami wspólnie tele oglądałyśmy.
Teraz jeśli oglądam tele w domu, to razem z siostrą, moja mama raczej tylko zerka
Ale znajomych to ciężko namówić, z koleżanką oglądam ostatnio Mas sabe el Diablo, po polsku, bo niestety na oglądanie w oryginale to nikogo nie udało mi się namówić A zawsze fajnie jak się z kimś ogląda, a akurat ani AV ani AB nikomu z moich znajomych się nie podoba

U mnie znajomi wiedzą, ze oglądam telki i muszą to akceptować. Nie raz czekali na mnie, bo akurat musiałam dokończyć odcinek Raczej nikt mnie nie obraził z tego powodu, czasem ktoś powie jakiś zabawny komentarz odnośnie tego.
Jeden mój kolega to aż ucieka jak widzi, ze oglądam coś "po hiszpańsku" kompletnie nie mam pojęcia skąd u niektórych się bierze ta awersja do telenowel Każdy w dzieciństwie oglądał telenowele, a teraz od tego uciekają jak od ognia, mimo ze większość polskich seriali jest znacznie gorsza ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:31:56 28-04-14    Temat postu:

Ja w dziecinstwie denerwowałam innych mowiac ciagle o telkach xD jak zaczelam cos mowic to widzialam jak sie zachowywali i wgl Ja mialam tak ze jak kolezanka do mnie dzwoniła a akurat byla godzina ze leci telka to prosiłam babcie zeby powiedziała jej że mnie nie ma musialam obejrzec odcinek bo inaczej bym sie załamała
Pisalam scenariusze w zeszytach i na trzepaku rozgrywalismy z paroma osobami różne scenki głównie Zbuntowanego anioła ;D Moja kolezanka bardzo przypomina z wygladu Natalie Oreiro wiec ona grała Milagros, druga grała Ivo a ja z kolei ochroniarza jakiegos wiec Milagros porywał Ivo a ja za nimi biegałam i strzelałam
No głównie moi znajomi telek nie ogladają bo uwazają je za nudne i wgl no ja sie nie wstydze ostatnio czesto na temat telek rozmawialam z moją przyszłą teściową ona kiedys ogladala i chetnie plotkujemy xd Wiem ze sie ze mnie kiedys smiali bo telki ogladam ale jakos sie tym nigdy nie przejmowalam ogladam i nie załuje kazdy ma swoje hobby
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Julita
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 14972
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:38:54 28-04-14    Temat postu:

Ja z kumpelami bawiłam się w Przyjaciółki i rywalki Nie pamiętam już o co chodziło w tej zabawie i kto był kim, chociaż ja najczęściej Laurą- bo wtedy to była moja ulubiona bohaterka Nawet pisałyśmy własne scenariusze i "kręciłyśmy"
własne sceny inspirowane telenowelą Bez sprzętu, bo żaden rodzic nie dałby nam kamery na to Ale było dużo śmiechu i w ogóle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:02:24 28-04-14    Temat postu:

Hahaha xD co do sprzetu to nie ktorzy brali patyki i brali to za kamery Bawilismy sie tez w Brzydule ale krotko xD zreszta ci co sie ze mna bawili wgl telek nie ogladali i do dzis nie ogladają xd ale wrzasku było dość sporo ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pandora85
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 87
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: United Kingdom
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:22:56 15-05-14    Temat postu:

Nie wstydze sie bo nie ma czego Rozpowiadam na lewo i prawo o tym co ogladam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leyla
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 48284
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 23:52:21 15-05-14    Temat postu:

Kiedyś w gimnazjum trochę się wstydziłam ale okazało się że dziewczyny też oglądają więc poczułam się pewniej osobiście nie słyszałam złych komentarzy, ale denerwowało mnie jak słyszałam rozmowy o "brazylijskich tasiemcach" mimo że wtedy 90% puszczanych telek była z Televisy ale nie wnikałam w te rozmowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
angella
Komandos
Komandos


Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 680
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:13:47 19-08-14    Temat postu:

Julita_91 napisał:

Ale jak byłam mała to z koleżankami wspólnie tele oglądałyśmy.


Miałam identycznie Zawsze się spieszyłyśmy do domu jednej z nas, żeby zdążyć na odcinek. Zbuntowanego to widziałyśmy wszystkie odcinki, ale też Paulinę, Esmeraldę, Porywy szczęścia, Virginię, Angelę, Catalinę i Sebastiana itd, dosłownie wszystko, co tylko leciało w tv. Wtedy to były takie telkowe czasy. A moja babcia to już w ogóle była uzależniona. Teraz jak wracam w rodzinne strony, to wspominamy z koleżankami nasze szaloone dzieciństwo. Aktualnie poza moją siostrą i przyjaciółką (ale ona bardziej woli dramy i anime, choć za Mi pecado szaleje ) nikt już telek nie ogląda, a ja wróciłam do nich po latach i znów się tak wciągnęłam na maxa, że dnia sobie bez nich nie wyobrażam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ksioze1977
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdynia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 12:39:33 28-09-14    Temat postu:

Ja się nie wstydze
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ksioze1977
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdynia
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 12:40:32 28-09-14    Temat postu:

ja jestem troche uzalez nio ny zwlaszcza w opowiada
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tulipanowa
Idol
Idol


Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1705
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: okolice Krakowa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:15:00 28-09-14    Temat postu:

Ja zawsze oglądałam z z całą moją rodzinką łącznie z babcią a przed znajomymi się nie wstydzę do dzisiaj razem oglądamy i komentujemy telcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cierta
Detonator
Detonator


Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 443
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Olsztyn
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:08:48 28-09-14    Temat postu:

Myślę, że nie ma się czego wstydzić Nigdy nie spotkała mnie żadna przykrość z powodu tego, że oglądam telenowele. Jeżeli ktoś już się z nich śmieje, to najczęściej śmieję się z nim i nie są to złośliwe śmiechy
Mam koleżankę, która nigdy nie oglądała telenowel, ale lubiła ze mną o nich rozmawiać, nawet często pytała "co tam ciekawego w twojej telenoweli się dzieje?" a że wiedziałam, co ją ciekawi to opowiadałam. Pamiętam jak kiedyś tłumaczyłam jej kto jest kim w jakiejś telenoweli (chyba był to Triumf miłości) to nie mogła pojąć i mówiła, że jest pod wrażeniem, że można to ogarnąć
Ogólnie kilka koleżanek oglądało czasem ze mną telenowele, ale wybiórczo. Z kolei na studiach znalazłam koleżankę, z którą mogę długo gawędzić o telenowelach, można powiedzieć, że telenowele nas połączyły na początku Także jak dla mnie same plusy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
syla6667
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 30270
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:25:42 28-09-14    Temat postu:

No proszę Cierta ja też w zeszłym roku dostałam do pokoju dziewczynę która interesowała się i oglądała telenowele i fajnie było z kimś tak sobie normalnie porozmawiać o telkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora
syla6667
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 30270
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:25:45 28-09-14    Temat postu:

No proszę Cierta ja też w zeszłym roku dostałam do pokoju dziewczynę która interesowała się i oglądała telenowele i fajnie było z kimś tak sobie normalnie porozmawiać o telkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Więcej o nas / O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin