Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Can Yaman
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Aktorzy i aktorki tureccy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:03:38 30-06-18    Temat postu: Can Yaman

Can Yaman



Podstawowe informacje:
Urodził się 8 listopada 1989 roku w Stambule.
Znak zodiaku: Skorpion
Ma 182 cm wzrostu.
Skończył włoską szkołę średnią w Turcji jako najlepszy uczeń. Następnie wyjechał na studia do Ameryki i ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Yeditepe w 2012 roku. Jest prawnikiem.
Aktorstwo było jego hobby.


Filmografia:
Seriale
2020 || Bay Yanlış jako Özgür Atasoy
2018 || Erkenci Kuş jako Can Divit
2017 || Dolunay jako Ferit Aslan
2016 || Hangimiz Sevmedik? jako Tarık Çam
2015-2016 || İnadına Aşk jako Yalin Aras
2014 || Gönül İşleri jako Bedir


Pozostałe informacje:
Eks dziewczyna: Bestemsu Özdemir.

Pozostałe fotki







[/b]


Ostatnio zmieniony przez Juli Blueberry dnia 22:40:40 05-09-20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lucy
Generał
Generał


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 8489
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:50:18 01-07-18    Temat postu:

Haha .. co on ma z tymi "Ozdemirami"... - była dziewczyna - Ozdemir, obecna partnerka w serialu - Ozdemir. Powinien się jeszcze zaprzyjaźnić z jej chłopakiem - też "Ozdemirem" ... (to oczywiście żart, ale tak mi się jakoś skojarzyło).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GiovannaLuna92
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 3169
Przeczytał: 20 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:01:14 05-07-18    Temat postu:

lucy napisał:
Haha .. co on ma z tymi "Ozdemirami"... - była dziewczyna - Ozdemir, obecna partnerka w serialu - Ozdemir. Powinien się jeszcze zaprzyjaźnić z jej chłopakiem - też "Ozdemirem" ... (to oczywiście żart, ale tak mi się jakoś skojarzyło).


Can nie spotyka się już z Bestemsu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:11:06 05-07-18    Temat postu:

GiovannaLuna92 napisał:
Can nie spotyka się już z Bestemsu?

Nie są już razem. W listopadzie, albo w grudniu 2017 zerwali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GiovannaLuna92
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 3169
Przeczytał: 20 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:14:51 15-07-18    Temat postu:

Wcześniej widziałam jego byłą tylko na zdjęciach i jakoś tak możliwie wyglądała, ale wczoraj zobaczyłam ją w serialu "Meryem" i matko jedyna jaka ona jest paskudna. Patrząc na nią człowiek widzi tylko: wyłupiaste oczy, wystające zębiska i zapadnięte policzki. Co ten Can w niej widział? Taki przystojny facet był z takim paszczurem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 10:43:18 30-07-18    Temat postu:

Przetłumaczyłam wywiad Cana z lipca bieżącego roku. Zrobiłam to najlepiej jak umiałam. Uważam, że wyszło dobrze.


Wywiad Cana Yamana dla gazety Hürriyet


Znaleźli krew, której szukali! Od jakiegoś czasu na ekranach telewizyjnych zaczął wiać wiatr Cana Yamana. Mięśnie, fryzura, styl ubioru... Wszystkim się podoba. Informacja dla tych, którzy myślą, że jest on tylko przystojny. Yaman ukończył szkołę włoską z wyróżnieniem, studiował na Wydziale Prawa. Spotkaliśmy się z nim w związku z jego nowym serialem "Ranny ptaszek".

W krótkim czasie twoja gwiazda zaczęła świecić i zaczęli nazywać cię "nową gwiazdą". Powodem tego jest twoja forma fizyczna czy gra aktorska?
W mojej fizycznej formie nie ma nic takiego. Jest wielu wysportowanych ludzi bardziej ode mnie. Gra aktorska to uczciwość. Ważniejsze od fizycznej formy może być umiejętność wyrażania siebie. Intelekt i emocje dają taką możliwość.

Ale w twoim nowym serialu "Ranny ptaszek" zawsze chodzisz bez koszulki.
Nie zawsze (śmiech). Ostatnio jeden z fanów napisał: Czy gdybyś miał Ferrari ukrywałbyś go w garażu? To jest wakacyjny serial. Moja postać uprawia sport, ale ważna jest też strona wizualna. Poza tym w zimie tego nie będzie.

Martwisz się, że musisz rozebrać się do swojej roli?
Zawsze uprawiałem sport. Koledzy z drużyny chodzą nago po sali gimnastycznej i przyzwyczajasz się do tego. Dlatego nie martwię się tym, że muszę rozebrać się na planie.

Wcześniej seksownie aktorki podnosiły ratingi seriali, a teraz robią to umięśnieni mężczyźni?
To wszystko składa się w całość. Ważne jest, aby scena odpowiadała scenariuszowi. Długo się przygotowywałem do mojej postaci. Pięć dni w tygodniu uprawiałem boks i CrossFit. W Reşadiye, gdzie mieszkałem w domu mojego ojca, przerobiłem ogród zimowy na siłownię. Poza tym poszczęściło mi się z genami.

Zazwyczaj fani krytykują cię za granie tych samych postaci. Co o tym sądzisz?
Ci, którzy nie oglądają seriali z moim udziałem i zostawiają takie komentarze, myślą, że wiedzą o mnie wszystko, ale w rzeczywistości nic nie wiedzą. Przede wszystkim staram się nie powtarzać postaci. W serialu Gönül İşleri grałem następcę klanu, w serialu Hangimiz Sevmedik? byłem dentystą, a w serialu Ranny ptaszek gram sławnego fotografa. Postać Cana, którego gram w serialu Ranny ptaszek, podróżuje po całym świecie. Dziki typ, który przeplata się z naturą. Jego pseudonim: ptasi-albatros. Albatros jest ptakiem monogamicznym, który może pozostać w powietrzu przez 7 lat, stale emigruje.

Obserwujemy cię jako gwiazdę ekranów telewizyjnych. Jesteś aktorem jednej postaci?
Mogę grać każdą rolę, którą czuję. Na przykład, czy weźmiesz Messi'ego i postawisz go w bramce? W Turcji są gwiazdy transparentne, ale aby zostać najlepszą gwiazdą, dlaczego miałbym zostać aktorem jednej postaci? Poza tym wcale nie jest łatwo być bohaterem w romantycznej komedii

Uważasz, że "granie w dramacie jest trudne"?
Wręcz przeciwnie. Jeśli gram w dramacie, robię to świetnie. Ale trudniej jest znaleźć aktora, który mógłby zagrać w komedii romantycznej. Ponieważ w komedii romantycznej jest wiele różnych sytuacji do zagrania: akcja, miłość, komedia i dramat. Musisz być męskim, surowym i romantycznym.

Czy w przyszłości twoje imię będzie napisane obok takich nazwisk jak: Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu i Çağatay Ulusoy?
Ustawiłem siebie w zupełnie innym miejscu i nie porównuję się z nikim. Jestem osobą, która stara się zachować oryginalność i staram się grać moje role jak najlepiej.

Co sprawia, że czujesz się jednym z najseksowniejszych mężczyzn w kraju?
Nie budzę się rano słowami "Ale przystojny jestem." Takim stworzył mnie Bóg i to akceptuję. Po tym gdy stałem się sławny, ludzie zaczęli na mnie patrzeć i mógłbym powiedzieć " Tak, to mnie spotkało". Ale przecież taki byłem już wcześniej.

Czy zawsze widziałeś to zainteresowanie sobą?
Nie postrzegałem tego w ten sposób, ale od dzieciństwa byłem najbardziej atrakcyjnym chłopcem w szkole. Wkoło mnie zawsze coś się działo. Nie musiałem robić nic nowego, a zainteresowanie wokół mnie było.

Czy cierpiałeś z powodu tej sytuacji?
Kiedy z przyjaciółmi gdzieś wychodziliśmy mówili: "Nie będziemy stać obok ciebie, bo igrasz z naszym chlebem". Z drugiej strony pojawiało się wiele plotek o mnie, wymyślano niestworzone historie.

W Turcji jesteś uważany za najseksowniejszą osobę, więc powiedz jakie miejsce w twoim życiu zajmuje seks?
Ci, którzy nie mają energii seksualnej są głęboko nieszczęśliwi. Dla mnie to pytanie jest równie ważne jak dla wszystkich zdrowych ludzi. Dla tych, którzy są zainteresowani szczegółami: jestem skorpionem. Można spojrzeć na cechy tego znaku zodiaku.

Jesteś uwodzicielski?
Nigdy nie miałem w zwyczaju patrzeć na kogoś i podchodzić. Kiedy do kogoś podchodzę, aby nie myśleli że patrzę na kobietę i żeby mnie źle nie zrozumieli, podaję zapalniczkę nawet nie patrząc w twarz. Jednak pewnego dnia podeszła do mnie dziewczyna i powiedziała: Dlaczego odwracasz się od nas wszystkich? To podoba nam się jeszcze bardziej".

Dobrze, a jak zaczynasz związek?
Moje związki zawsze zaczynały się w naturalny sposób. Poznajemy się i lubimy nawzajem. W tej sprawie jestem stały.

Jaka kobieta może ci zaimponować?
Nie mogę powiedzieć, że przyciąga mnie tylko fizyczny wygląd dziewczyny. Wyraz twarzy, aura, szlachetny wygląd, dobroć, serdeczność, poczucie humoru, ale przede wszystkim nie powinna być dwulicowa.

Czy jesteś macho?
Jestem dżentelmenem, gdzie muszę być dżentelmenem i macho, gdzie trzeba być macho. Jest we mnie trochę wszystkiego.

Czy teraz jest ktoś w twoim życiu?
Nie jestem robotem, jestem zdrowym człowiekiem! To normalne mieć kogoś w swoim życiu. Ale nie sądzę, że wypada o tym mówić, myślę o rodzinie tej osoby.

Trzy lata temu złożyłeś oświadczenie w swoich sieciach społecznościowych: "Nigdy nie będę grał roli homoseksualisty"
Na Twitterze fani zadawali mi pytania. Mój tata odpowiadał na te pytania, nie ja. W tamtym czasie mocno ingerował w moje sprawy.

Czyli zagrasz?
Do tej pory wybierałem postacie, które mają podobieństwa do mojego wewnętrznego świata. Na tej podstawie nie sądzę, abym mógł odgrywać taką rolę.

Nie możesz zagrać zabójcy, ponieważ ta postać nie ma analogii do twojego wewnętrznego świata?
Mogę zagrać mordercę, próbując znaleźć poczucie gniewu w moim wewnętrznym świecie. Z drugiej strony, to coś czego we mnie absolutnie nie ma.

Jesteś homofobem?
Nie, nie jestem homofobem.

Czy martwi cię uwaga homoseksualistów?
Jeśli powiem "Martwię się czyjąś uwagą", będzie to wyglądać brzydko. Ale jeśli kobieta lub mężczyzna będą mnie ścigać, wtedy poczuję się niekomfortowo, jak każdy człowiek.

Czy jesteś prześladowany?
Kiedy nie gram w serialu wychodzę z domu na długo. W miejscach, gdzie chodzę są ludzie, którzy pod wpływem alkoholu testują twoją cierpliwość. Robią to mężczyźni jak i kobiety. Są tacy ludzie, którzy podchodzą i mówią: Moja przyjaciółka bardzo cię lubi, czy mógłbyś usiąść z nami przy stole? i uśmiechając się, wrzucają ci papierosa do kawy. Jeśli trzymam się z daleka, to nazywają mnie chłodnym człowiekiem. A jeśli reaguję zbyt silnie wtedy nazywają mnie łobuzem.

Wiemy, że urodziłeś się w Suadiye (azjatycka część Stambułu) i zostałeś prawnikiem. Ale powiedz skąd wziął się twój wygląd: te brwi, ten kształt oczu?
Mój ojciec jest imigrantem z Jugosławii. Moja babcia jest Macedonką. Ojciec mojej matki ma rude włosy i zna sześć języków, jest biznesmenem i obywatelem szwajcarskim. Moja ciotka mieszka w Szkocji. Jestem jedynakiem.

Jakie są relacje między twoimi rodzicami?
W ogóle nie pamiętam ich małżeństwa. Rozstali się, gdy byłem bardzo mały. W dni powszednie mieszkałem z matką, a weekendy spędzałem z moim ojcem. Mam bardzo mądrego ojca. Moja matka skończyła wydział literatury. Po Bilfen College zacząłem studiować w Liceum Włoskim. Potrafię nauczyć się języka obcego w ciągu 2-3 miesięcy. Dlatego zawsze otrzymywałem stypendia i kończyłem naukę z wyróżnieniem.

Czy jesteś jednym z tych uczniów, którzy są nazywani "nerdami"?
Byłem zarówno kujonem, jak i sportowcem. Grałem we wszystkich drużynach sportowych.

Dlaczego studiowałeś na Wydziale Prawa?
Tata mi powiedział; "Miałem problemy ze studiowaniem, ale ty zostaniesz prawnikiem i zawsze będziesz mógł zacząć swoje życie od początku." Mieszkałem w rejonie Suadiye. Studiowałem na Uniwersytet Yeditepe, który znajdował się niedaleko mojego domu i zapisałem się na Wydział Prawa. Wystąpiłem o stypendium w koszykówce. Moim celem było prawo morskie. Ale podczas praktyki zrozumiałem, że nieważne co powiesz, ludzie zrozumieją to tylko tak, jak chcą. Wypaczony układ. Jak powiedział Cem Yilmaz: Jeśli oglądasz film i chcesz zostać prawnikiem to potem bardzo będziesz tego żałował. Bo najfajniejszy jest komornik sądowy!. Też myślałem o alternatywach dla siebie, ale w mojej głowie nie było żadnej myśli o aktorstwie.

I jak zostałeś aktorem?
Jeden przyjaciel przedstawił mnie moim obecnym menadżerom Cuneytowi Sayilemu i İlkerowi Bilgi'emu. Po moim pierwszym castingu zacząłem grać w serialu " Gönül İşleri ".

Czy zajmujesz się polityką?
Mam swoją opinię na wszystko, ale nie lubię mówić o polityce. Jestem za Atatürkiem, mam swoje własne zasady i wartości. Jestem humanistą i wierzę, że każdy z nas powinien być dobrym człowiekiem.

Jakie są twoje przemyślenia dotyczące problemów Turcji i świata?
Rozmowy z przyjaciółmi w szkole prawniczej podczas całej nauki dotyczyły wszystkich problemów i ich rozwiązań. Ale Turcja jest krajem, w którym każdego dnia pojawia się nowy problem. Wiele tych problemów przerasta ciebie. I ja, uświadamiając sobie, że nie mają one końca, postanowiłem nie mówić o tym więcej.

Masz kancelarię prawną, czy dzisiaj trudno jest zajmować się orzecznictwem?
Bardzo trudno. Mój partner Burak jest bardzo zabawnym facetem, ale tutejsze problemy, nawet takiego człowiek jak on, musiały zmienić.

Rozwiązanie?
Polityka, edukacja, piłka nożna, prawo, medycyna ... Ludzie są rdzeniem każdego z nich. Dopóki nie będzie takiego pojęcia jak cywilizacja, to nieważne jak piękne prawa będziemy wyznawać, bo to i tak niczego nie zmieni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eclipse
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 6938
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 11:02:35 30-07-18    Temat postu:

Dziękuję Juli za poświęcony czas, super wyszło tłumaczenie. Fajny wywiad.
Tak stwierdzam, że Can jest raczej pewnym siebie facetem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:46:32 30-07-18    Temat postu:

Eclipse, nie ma za co Na razie mam fazę na Erkenci Kus, na Cana mam już od jakiegoś czasu, a że znalazłam chwilę wolnego czasu to przetłumaczyłam wywiad.
Ja też uważam, że Can jest pewny siebie i uważam, że jest mądrym człowiekiem. Chciałabym tak jak on uczyć się języka w 2-3 miesiące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:51:10 24-08-18    Temat postu:

Gwiazda serialu "Ranny ptaszek" Can Yaman rozmawiał z redaktorem pisma Hello. 28-letni sławny aktor opowiedział o sobie wiele interesujących rzeczy.
1. Z temperamentu jestem trochę uparty i silny. Po ojcu, płynie we mnie albańska krew. Jeśli jest coś pożytecznego dla mnie, to wytrzymam to bez skargi. Czasem na planie pracujemy 17 godzin dziennie z 3-godzinną przerwą na sen; w ogóle mi to nie przeszkadza.
2. Szkoda, że tak bardzo lubię spać. Nie jestem rannym ptaszkiem. Istnieje bardzo duża różnica między porannym życiem Cana, a wieczornym. Jak tylko zrobi się ciemno, mój nastrój również się zmienia, czuję się lepiej. Nie jestem rannym ptaszkiem, ale nocnym ptaszkiem. I nie mogę znieść głodu i ciepła.
3. Bardzo dobrze dogadujemy się z Demet. Rozumieliśmy się od pierwszego dnia. Jest wspaniałą partnerką, bardzo dobrą aktorką, bardzo dobrym człowiekiem, bardzo energiczną i zdolną do improwizacji osobą. Jest równie energiczna jak ja. Nigdy nie widziałem jej zmęczonej. Nigdy nie spotkałem takiej zabawnej dziewczyny jak ona.
4. Nie pamiętam mojej pierwszej miłości. Wydaje mi się, że miłość znajduje się tylko raz w życiu. Nie można często się zakochiwać. Nie jestem człowiekiem, który łatwo się zakochuje. Nie powiem, czy jestem zakochany czy nie, zostawię to bez odpowiedzi.
5. Dostaję wiele pochwał na temat mojego uśmiechu, dołeczków w policzkach i nosa. W tej chwili moje dołeczki nie są widoczne, ponieważ gram postać Cana Divita, który ma brodę. I mówią mi: Zgól brodę, zobaczymy twoje dołeczki. Lubię moje włosy.
6. Dla mnie oczywiście bardzo ważny jest wygląd osoby stojącej przede mną. Mogą mi się spodobać jej dłonie, wygląd, mimika, włosy, zapach. Ale ogólnie wrażenie robi na mnie jej zachowanie.
7. Małżeństwo i dziecko są niedaleko ode mnie. To może pojawić się nieoczekiwanie.

Znalazłam taki "wywiad", ale czekam na całość. Mam nadzieję, że się doczekam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eclipse
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 6938
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 23:16:22 24-08-18    Temat postu:

Dzięki Juli za kolejne "wieści"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:11:05 25-08-18    Temat postu:

Nie ma za co
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katieb
Obserwator


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:21:35 29-08-18    Temat postu:

Wywiad Hello magazynu z Canem.

Hello: Matematyka lub turecki język?
Can: Matematyka.

Hello: Tłum lub samotność?
Can: Samotność.

Hello: Mieszkasz w mieście lub zestarzeć się w domu nad morzem?
Can: Miasto.

Hello: Kuchnia włoska lub albańskie jedzenie?
Can: Albańskie.

Hello: Twitter lub Instagram?
Can: Instagram.

Hello: Kot lub pies?
Can: Pies.

Hello: Michael Jordan lub LeBron James?
Can: Michael Jordan.

Hello: Inteligencja lub ciężka praca.
Can: Ciężka praca.

Hello: Uciec do natury lub zostać w domu?
Can: Uciec do natury.

Hello: Komedia lub dramat?
Can: Komedia.

Hello: Szczegóły lub duży zarys?
Can: Duży zarys.

Hello: Podejmowac decyzje logicznie lub polegac na instynkcie?
Can: Polegac na instynkcie.

Hello: Ranny ptaszek czy sowa?
Can: Sowa.


Ostatnio zmieniony przez Katieb dnia 18:44:48 29-08-18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:40:27 15-09-18    Temat postu:

Przetłumaczyłam reklamę banku z Canem i Demet, więcej jakby ktoś chciał zerknąć to zapraszam do oglądania
https://www.youtube.com/watch?v=_oOdlyEoF1c
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eclipse
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 6938
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 21:57:26 15-09-18    Temat postu:

Dzięki Juli, Demet piękne wygląda
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Juli Blueberry
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 13334
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:16:08 16-09-18    Temat postu:

Nie ma za co Zgadzam się, Demet świetnie wygląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Aktorzy i aktorki tureccy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin