Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kiraz Mevsimi - Sezon na miłość - 2014/15 - FOX / TV Puls
Idź do strony 1, 2, 3 ... 1187, 1188, 1189  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Seriale tureckie wyemitowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiśienka
King kong
King kong


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 2665
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 13:47:53 15-05-15    Temat postu: Kiraz Mevsimi - Sezon na miłość - 2014/15 - FOX / TV Puls

Miłość, przyjaźń i pasja Już 1 czerwca TV Puls wyemituje premierowo turecką telenowelę Sezon na miłość. To zabawna i ciepła opowieść o młodej i ambitnej dziewczynie, która w pogoni za realizacją marzeń przypadkowo spotyka na swej drodze miłość Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 14:00. Będzie to premiera tej tureckiej produkcji w Polsce.

Sezon na miłość to zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu - Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete - starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę.


Ostatnio zmieniony przez Wiśienka dnia 5:46:54 19-05-15, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Salem
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 58
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 15:05:07 15-05-15    Temat postu:

To będzie bardziej serial niż telenowela
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 19 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:58:06 15-05-15    Temat postu:

no ciekawa jestem tej telenoweli
Powrót do góry
Zobacz profil autora
konstantynopolitaneczka
Big Brat
Big Brat


Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 881
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 18:05:18 15-05-15    Temat postu:

Liczylam na jakas premierowa telenowele ale LATYNOSKĄ! Puls sie pewnie zapatrzył na wspaniałe stulecie i zamarzyła mu sie taka widownia jak tvp1.

Ja nie jestem fanką takich seriali. Jestem zawiedziona. Niedlugo sie konczy królowa serc wiec powinni dac typowa telenowele plus wzglednie tę. Jestem pewna ze bedzie słaba widownia zwłaszcza o 14! I znow sie zaczna roszady i zmiany w emisji czyli standard na pulsie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Salem
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 58
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:33:09 15-05-15    Temat postu:

Na pewno, bo Polacy nie wyjeżdżają na wakacje i cały rok oglądają telenowele W okresie wakacyjnym telenowela zawsze tracą na widowni.

"Sezon na miłość" emitowany jest w Turcji od lipca raz w tygodniu po 120 min. Do tej pory wyemitowano ok 50 odcinków i wygląda na to, że Puls zdecydował się na podobny sposób emisji, ale w trybie codziennym. Zatem możemy spodziewać się wyrównania liczby wyemitowanych odcinków. Podejrzewam, że Puls przerwie emisję i być może uraczy nas jakąś latynoską premierą na jesień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
roksi 20
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 22684
Przeczytał: 26 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Pomorskie

PostWysłany: 19:52:18 15-05-15    Temat postu:

IKtos moze wie ile jes odcinkow?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Salem
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 58
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 20:08:59 15-05-15    Temat postu:

Obecnie wyemitowany został 55. odcinek Serial jest cały czas emitowany w rodzimym kraju
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wiśienka
King kong
King kong


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 2665
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 5:21:08 16-05-15    Temat postu:

to chyba będzie trwać 2 godziny .
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 7:02:16 16-05-15    Temat postu:

Z reklamami od 14:00 do 16:00.
Co do telenoweli, to po 20 minutach pierwszego odcinka wygląda na czystą klasyczną rosę.
Główna bohaterka marzy by zostać projektantką mody i pracować z jakąś bardzo znaną turecką projektantką. Chyba zakocha się w synu tej projektantki, chociaż początek tej znajomości nie był dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stokrotka*
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 17542
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:02:31 16-05-15    Temat postu:

konstantynopolitaneczka napisał:
Liczylam na jakas premierowa telenowele ale LATYNOSKĄ! Puls sie pewnie zapatrzył na wspaniałe stulecie i zamarzyła mu sie taka widownia jak tvp1.

Ja nie jestem fanką takich seriali. Jestem zawiedziona. Niedlugo sie konczy królowa serc wiec powinni dac typowa telenowele plus wzglednie tę. Jestem pewna ze bedzie słaba widownia zwłaszcza o 14! I znow sie zaczna roszady i zmiany w emisji czyli standard na pulsie.


A moim zdaniem to zupełnie nie tak. Bo gdyby zapatrzył się na tvp, bo wziąłby inną telenowelę turecką także historyczną. A wykupił coś co nadal jest emitowane w rodzimym kraju, a Wspaniałe Stulecie zakończyło się tam jakoś w 2014 roku.
Ja za to totalnie nie jestem zawiedziona, a nawet wprost przeciwnie. Tureccy producenci mają masę pomysłów, nie kluczą tylko w okół jednego i tego samego wątku, tylko dodają ciekawie i zaskakujące rozwiązania. Poza tym to jest przynajmniej jakieś urozmaicenie ich ramówki. Może nie często będę w domu o 14, ale jak będę to na pewno chętnie sobie pooglądam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 11:06:28 16-05-15    Temat postu:

Ja tylko w środę. Też sobie pooglądam, jak będę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sunshine
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 25777
Przeczytał: 9 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:14:36 01-06-15    Temat postu:

Oprócz tego, że straaaasznie długo trwa emisja to jestem na tak Oyku, główna bohaterka jest świetna, zwariowana, odważna i urocza Nie ogarniam jej zakochania w Mete, ale to nie on na szczęście jest tu głównym bohaterem Ajas, na razie jest z lekka smieszny, jego zagranie z bójką było niezbyt mądre Ale ogólnie miło się na niego patrzy Nie aż tak miło jak na Emre, przyjaciela Oyku, ale mimo wszystko mogliby dac jednak emisje po godzinie, bo chciałabym oglądać, ale codziennie dwie godziny... A potem trzy jak wejdzie "Za głosem serca"...



Ostatnio zmieniony przez Sunshine dnia 15:25:12 01-06-15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vanillka
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:16:09 01-06-15    Temat postu:

Jak na razie pierwszy odcinek baaardzo wciągający ;D Główni bohaterowie cudowni <3 !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sunshine
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 25777
Przeczytał: 9 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:25:54 01-06-15    Temat postu:

Vanillka napisał:
Jak na razie pierwszy odcinek baaardzo wciągający ;D Główni bohaterowie cudowni <3 !!!

Popieram, właśnie robię animacje ze sceny w gabinecie i spojrzenie Ajaza jest rozbrajające
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:50:01 01-06-15    Temat postu:

Mnie bardzo się podobał 1 odcinek.
Oyku bardzo sympatyczna, śmieszne sceny miała z Ayazem.
Wszyscy główni bohaterowie mnie się podobają - nawet Seyma.
Emre jest taki trochę zamknięty w sobie.
Ayaz - kobieciarz, ale chyba coś zacznie się z Oyku.
Mete mnie wkurzył z tymi flirtami do Seymy, przy Oyku.
Burcu jest ciekawą postacią. Szkoda, że Emre nie odwzajemnia jej uczucia. Ale chyba niedługo się to zmieni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Seriale tureckie wyemitowane Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 1187, 1188, 1189  Następny
Strona 1 z 1189

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin