Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sekrety ojca - Babam ve Ailesi - 2016 - Kanal D / TVP 1
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Seriale tureckie wyemitowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polaku
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 361
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 21:39:40 27-02-17    Temat postu: Sekrety ojca - Babam ve Ailesi - 2016 - Kanal D / TVP 1

Tytuł: Babam ve Ailesi
Tytuł PL: Sekrety ojca

Producent: Faruk Turgut
Wytwórnia: Gold Film
Scenariusz: Onur Uğraş, Murat Uyurkulak
Reżyseria: Nihat Durak

Gatunek: dramat
Emisja w Turcji: Kanal D
Liczba odcinków: 13
Wersja eksportowa: 42

Opis serialu:
Znany biznesmen Kemal Ipekci (Bülent Inal) mieszka w Stambule wraz ze swoją żoną Suzan (Ceyda Düvenci), synem Mertem (Sercan Badur) i córką Cicek (Doga Zeynep Doguşlu). Pewnego dnia w dramatycznych okolicznościach wychodzi na jaw, że prowadzi on podwójne życie. W Adanie mieszka bowiem jego druga rodzina - ukochana z czasów młodości Nilgun (Ayça Bingöl) z bliźniakami Kadirem (Caner Şahin) i Hasret. Zaskakująca wiadomość stawia w trudnej sytuacji wielu ludzi. Kemal nie tylko staje przed trudnym wyborem, ale i musi walczyć o szczęście swoich dzieci.

Obsada:
Ayça Bingöl jako Nilgün Kayalar
Ceyda Düvenci jako Suzan Ipekçi
Bülent Inal jako Kemal Ipekçi
Sercan Badur jako Mert Ipekçi
Erdem Akakçe jako Fadil
Caner Şahin jako Kadir Kayalar
Eva Dedova jako Ece
Doga Zeynep Doguşlu jako Çiçek Ipekçi
Sezin Bozaci jako Emine
Can Albayrak jako Ibo



___________________________
Emisja o 8:40 w TVP1 od 3 marca (w paśmie dotychczasowych powtórek "Grzechu Fatmagul"). Nie ma jeszcze nigdzie żadnej oficjalnej informacji, że serial ten wchodzi również w pasmo premierowe o 14:00. Nie można tego wykluczyć, ale do programu wpisano go na razie tylko rano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stokrotka.
Generał
Generał


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 7903
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Mazowsze
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 22:36:14 27-02-17    Temat postu:

Czy ktoś oglądał w oryginale i może polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cukierki
Generał
Generał


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 7712
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 0:30:08 28-02-17    Temat postu:

Mają puścić w telewizji po Fatmagul... Ale nie wiem czy bede ogladac. Chociaz jestem ciekawa opini.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Blackie
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 4462
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:03:46 28-02-17    Temat postu:

Też mnie ciekawi ten serial, ale mam dylemat czy się w ogóle zabierać za niego skoro to nie jest jakiś turecki mega hit....
BTW : "Babam ve ailesi" czyli w dosłownym tłumaczeniu "Mój ojciec i jego rodzina" - człowiek sam nie wie kiedy podłapie słówko tu i ówdzie oglądając te tureckie seriale, totalne "sturczenie" chacha Chyba założę zeszycik i za jakieś 10 lat może będę płynnie mówić po turecku, kto wie...


Ostatnio zmieniony przez Blackie dnia 12:07:53 28-02-17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Shelle
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 46423
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:13:27 28-02-17    Temat postu:

Blackie napisał:
Też mnie ciekawi ten serial, ale mam dylemat czy się w ogóle zabierać za niego skoro to nie jest jakiś turecki mega hit....

A to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Dla mnie na przykład żadnego, bo wielokrotnie moje gusta się rozmijają z tureckimi, więc ani fakt, że serial jest megahitem w Turcji nie jest dla mnie żadną gwarancją tego, że jest dobry czy że mi się spodoba, ani na odwrót.

Osobiście nie zamierzam oglądać tego serialu, bo mam już zdecydowanie za dużo na głowie, ale cieszę się, że TVP postawiło na jakąś nowość i mam nadzieję, że serial się u nas przyjmie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Blackie
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 4462
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:33:45 28-02-17    Temat postu:

Shelle napisał:
Blackie napisał:
Też mnie ciekawi ten serial, ale mam dylemat czy się w ogóle zabierać za niego skoro to nie jest jakiś turecki mega hit....

A to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie?


Znaczenie..? Hmm..no nie wiem, może "wpływ" lepiej pasuje, tzn. pytasz czy ma wpływ na to co będę a czego nie będę oglądać fakt że coś jest hitem czy nie? Nie podchodzę do tego rygorystycznie. Musiałabym tu podać przykład co mnie zachwyciło i oglądałam mimo iż hitem nie było, ale akurat nie przychodzi mi do głowy nic w tym momencie, może sobie później przypomnę... W drugą stronę chyba łatwiej mi podać przykłady, tzn. co było hitem ale nie zmusiło mnie do oglądania, np. "Wspaniałe stulecie" - kompletnie nie moja bajka. To tyle z tureckich mi się skojarzyło na tą chwilę, a z amerykańskich to np. "The Walking Dead" - hit wśród fanów horrorów, dla mnie w ogóle nie do przetrawienia ten gatunek. Ale takimi hitami jak "Lost" czy "Prison Break" się zachwycałam, i to przez kilka sezonów chacha Dziś jestem lata świetlne od amerykańskich "arcydzieł" choć nie wykluczam że kiedyś jeszcze coś dobrego - według mnie - od nich wpadnie mi w ręce. Z angielskich hitów to np. uwielbiam "Sherlocka" w nowej odsłonie z Benedictem Cumberbatch, ale już osławiona "Wiktoria" jest wg mnie mdła jak makaron w rosole Generalnie jednak przerzuciłam się na turczyznę, i widzę w rankingach które tu rzucają Forumowicze że jest mnóstwo świetnych seriali tureckich, których chyba jednak nasze stacje nie puszczą nigdy albo puszczą z dużym opóźnieniem, tak jak to jest w przypadku Grzechu Fatmagul czy Ezela - są to niekwestionowane hity które zdobyły też moje serce i duszę A taka np. Paramparca / Złamane serca leci sobie w najlepsze raz w tygodniu w telewizji publicznej ze znikomą oglądalnością i zajmuje czas antenowy, który można by inaczej spożytkować

O rany, ale się spisałam! A miało być krótko i treściwie chacha Ale może udało mi się przekazać o co mi chodzi - tzn. czy coś jest hitem czy nie nie determinuje mojego oglądania, ALE jeśli coś jest hitem, to chętnie sprawdzam czy mi pasuje, jeśli tak to oglądam, jeśli nie to nie oglądam. Gorzej jeśli coś nie jest hitem - mam mniej chęci żeby sprawdzić czy jest warte oglądania, ale jak mi podejdzie to oglądam i nie grymaszę że to nie hit
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sunshine
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 25777
Przeczytał: 7 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:06:26 01-03-17    Temat postu:

Na pasku TVP1 wyświetla się, że w paśmie "Grzechu Fatmagul" pojawi się ten serial
Powrót do góry
Zobacz profil autora
polaku
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 361
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 15:09:05 01-03-17    Temat postu: Re: Sekrety ojca - Babam ve Ailesi - TVP1

polaku napisał:
Emisja o 8:40 w TVP1 od 3 marca (w paśmie dotychczasowych powtórek "Grzechu Fatmagul"). Nie ma jeszcze nigdzie żadnej oficjalnej informacji, że serial ten wchodzi również w pasmo premierowe o 14:00. Nie można tego wykluczyć, ale do programu wpisano go na razie tylko rano.
Emisja premierowa jednak o 14:00 (info z paska podczas ostatniego odcinka "Grzechu Fatmagul"). W programie TV nadal widnieje jednak tylko zapis "serial fabularny".
Powrót do góry
Zobacz profil autora
polaku
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 361
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 18:31:18 01-03-17    Temat postu: Re: Sekrety ojca - Babam ve Ailesi - TVP1

Serial już wpisano do ramówki z wszystkimi niezbędnymi informacjami i numeracją odcinków. Tytuł międzynarodowy to "Family secrets". Łączna liczba odcinków nie została podana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sunshine
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 25777
Przeczytał: 7 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:53:04 02-03-17    Temat postu:

Jestem po pierwszym odcinku i jak na razie... Wiadomo, brakuję mi Fatmy i Kerima, ale trzeba się pogodzić z tym, że co się skończyło, to już wróci.
Ciężko coś powiedzieć po tym odcinku, po prostu od razu widać, że to telka turecka. Zaczęło się dramatem, ciekawe co się temu Mertowi stało, wygląda na to, że spadnie podczas wspinaczki i chyba będą chcieli, żeby Kadir lub Hasret oddali mu jakiś narząd do przeszczepu.
Na razie najbardziej lubię Merta i Hasret. Kadir jest przepełniony gniewem, żółć aż się z niego wylewa. Przyjaciel Kadira, ten z budki chyba podkochuje się w Hasret. Nie lubię matki Kemala, wcale się nie dziwię Susan, że najchętniej odesłałaby ją gdzieś daleko. Ece, dziewczyna Merta jest urocza, coś mam dziwne przeczucie, że ją i Kadrira coś połączy. Chyba długoletnie doświadczenie w oglądaniu telenowel mi to podpowiada. Na razie jest na tak.
Aaaaa i cudowne zdjęcia, niesamowite ujęcia, pięknie jest to zrobione


Ostatnio zmieniony przez Sunshine dnia 17:17:16 02-03-17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maaarz
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 4697
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: 1255*
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:04:42 02-03-17    Temat postu:

Może zerknę sobie jutro wygląda na interesujący.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
polaku
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 13 Lut 2016
Posty: 361
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 17:29:18 02-03-17    Temat postu:

Serial u nas będzie miał najprawdopodobniej 42 odcinki.

Ostatnio zmieniony przez polaku dnia 17:36:25 02-03-17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sanaya
Big Brat
Big Brat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 834
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 10:11:31 04-03-17    Temat postu:

Jak skończą z em. zabiorę się za niego i będzie to pierwszy "kebab" oglądany prze zemnie po z pl. lektorem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaisa
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 10186
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Ślunsk ;)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 8:28:43 05-03-17    Temat postu:

Obejrzałam 2 pierwsze odcinki z mamą i spodobał mi się ten serial. Skomplikowana sytuacja, każdy ma swoje racje.
Tak jak myślałam po początku, Mert miał wypadek i potrzebuje przeszczep, więc Kemal powiedział żonce o pozamałżeńskich dzieciach.
Kadir mnie irytuje, rozumiem, że jest rozczarowany i ta złość się w nim nawarstwiała, ale nie liczy się z nikim teraz i robi tak jak chce byle tylko pokazać swoje Kemal beyowi.
Mert jest uroczy. Podobała mi się rozmowa z ojcem i przemowa Kemala, żeby syn walczył. Sam tego nie zrobił, alebo próbował nieudolnie.
Szkoda mi było Hasret jak się dowiedziała jaki to jej chłopak zakochany, ale raczej w nadziej na forsę jej biologicznego ojca. Urocza dziewczyna, dobrze, że tak szybko się dowiedziała.
Wkurza mnie ten wuje bliźniaków. Chytrość i te jego żałosne teksty. Choć czasem z tej jego paplaniny jakiś trafny punkt wyjdzie.
Aktor grający Kemala jest taki nijaki.
Muszę przyznać, że trochę irytują te pocięte odcinki, ale tak to jest jak się przyzwyczai do oglądania tureckich w całości.


Ostatnio zmieniony przez Kaisa dnia 8:40:25 05-03-17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maaarz
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 4697
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: 1255*
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:18:20 06-03-17    Temat postu:

na razie jakiegos szału nie ma ale cos mi każe oglądać mam nadzieje,że nie pożaluje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Seriale tureckie wyemitowane Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin