Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Corazon que miente - Televisa - 2016 -
Idź do strony 1, 2, 3 ... 132, 133, 134  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Televisa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:37:29 23-08-15    Temat postu: Corazon que miente - Televisa - 2016 -

Luego de que Mapat hace meses terminara con La Sombra Del Pasado ahora todo su equipo prepara su siguiente trabajo, este seria hasta el momento el remake de Maria Isabel.

Del elenco aun no se sabe nada pero Mapat ya esta empezando a ponerse en contacto con algunos actores.

En este caso seria el de la debutante en el genero Maria Leon, pues la productora ha mencionado la ganadora de Bailando Por Un Sueo estaria haciendo el personaje que em su momento hizo Ilse del grupo Flans, quien era la mejor amiga de Maria Isabel.

Maria Leon haria una actuacion especial pues su personaje moriría en los primeros capitulos.

De la protagonista aun no se sabe nada pero la favorita de la productora seria Iran Castillo.


Ostatnio zmieniony przez Luimelia dnia 11:20:35 15-05-16, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Raquel Becker
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 50097
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:39:52 23-08-15    Temat postu:

O nie Niech Mapat się lepiej nie bierze
Maria Isabela to była jedna z moich ukochanych telek z dzieciństwa I na pewno ta też nie wyszłaby Mapat
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Patisha
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 3072
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: łaziska górne

PostWysłany: 10:58:37 23-08-15    Temat postu:

O Boże.... bladolica Iran jako Indianka... co za absurdy.
W ogóle oni już nie mają pomysłów na świeże historie? Non stop odgrzewane kotlety.
Maria Isabel to klasyk- krótki, zwięzły i na temat, ta telka miała nieco ponad 60 odcinków i tyle wystarczyło, bez dłużyzn i daremnego przeciągania. Adela Noriega wspaniale to zagrała, Carillo także...Kolejny niepotrzebny remake.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jantar
Generał
Generał


Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 7796
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:08:42 23-08-15    Temat postu:

Przecież Adelcia jest większą "bladolicą" niż Iran Dobra charakteryzacja i już. Ponadto Maria Isabela nie 60 a 125 odcinków miała, dwa razy tyle

I wbrew pozorom parę błędów by się znalazło, chociażby czasoprzestrzeń, która chyba zawsze w Visie kulała. Akcja teli dzieje się na przestrzeni ładnych kilkunastu lat, a aktorzy oczywiście nie zmieniają się, nie dojrzewają ani nic. Najlepsza jest końcówka, jak córka prota jest dorosła, a wygląda obok Carlillo jak jego siostra, a i jakby i chciała to protkę mogłaby zagrać, ale oficjalnie to ojciec z córką. To samo dotyczy Adeli, bo przecież jej przybrana córka jest prawie dorosła, a ona się urodziła jak Maria Isabela bądź co bądź 18 lat miała.

Z Iran jest lepiej, bo jednak ma już 38 lat, wygląda młodzieńczo, wiec da się ją ucharakteryzować i na młodą dziewczynę i na kobietę trzydziestoparo, prawie czterdziestoletnią i nie będzie to raziło po oczach. Ponadto dla mnie sama aktorka się wyrobiła i już nie gra tak słabo jak kiedyś, zresztą to tela a nie dramat psychologiczny, nie potrzeba nie wiadomo jakiego talentu. Kwestia doboru właściwego aktora na prota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Patisha
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 3072
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: łaziska górne

PostWysłany: 12:43:31 23-08-15    Temat postu:

Jantar napisał:
Przecież Adelcia jest większą "bladolicą" niż Iran Dobra charakteryzacja i już. Ponadto Maria Isabela nie 60 a 125 odcinków miała, dwa razy tyle



Tak, ale zapomniałaś dodać,że 125 odcinków 20-minutowych, więc wyszłoby nieco ponad 60 odc gdyby odcinki miały po 40 minut.
Iran jest bardzo blada, ma odcień skóry bardzo mleczny ,Adela me jednak ciemniejszą skórę od niej i brązowe oczy. Charakeryzacja.. taa może soczewki, które sztycznie wyglądają i czarne włosy, które dodatkowo podkreślą biel jej skóry...ah zapomniałam, zawsze może iść się opalić na solarium
Oj coś się uwzięłaś na mnie koleżanko.
Ja tam nie widzę Adeli bladej, szczególnie jak była młodsza:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Iran wcale już tak młodzieńczo nie wygląda jakby się miało wydawać:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Patisha dnia 12:46:53 23-08-15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sunshine
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 25777
Przeczytał: 7 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:50:01 23-08-15    Temat postu:

Naprawdę typowo indiański typ urody w tym momencie reprezentują Ana Isabel Torre i Eugenia Cauduro, ale wątpię, żeby MaPat wzięła to pod uwagę, bo w Visie wszystko jest możliwe. Zresztą Indianie (dziko żyjący) są znani z porywania dzieci, nawet białych, więc producentka może to wykorzystać, jeśli będzie chciała uwiarygodnić historię, ale wątpię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jantar
Generał
Generał


Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 7796
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:37:48 23-08-15    Temat postu:

Patisha napisał:


Tak, ale zapomniałaś dodać,że 125 odcinków 20-minutowych, więc wyszłoby nieco ponad 60 odc gdyby odcinki miały po 40 minut.
Iran jest bardzo blada, ma odcień skóry bardzo mleczny ,Adela me jednak ciemniejszą skórę od niej i brązowe oczy. Charakeryzacja.. taa może soczewki, które sztycznie wyglądają i czarne włosy, które dodatkowo podkreślą biel jej skóry...ah zapomniałam, zawsze może iść się opalić na solarium
Oj coś się uwzięłaś na mnie koleżanko.
Ja tam nie widzę Adeli bladej, szczególnie jak była młodsza:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

Iran wcale już tak młodzieńczo nie wygląda jakby się miało wydawać:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Patisha wzięłaś zdjęcia bez makijażu, bardzo naturalne itd. Iran ma prawie czterdziestkę, więc nic dziwnego że tak wygląda. Ale ja pamiętam jak grała młodą dwudziestolatkę w niedawnym QTPD i była bardzo wiarygodna, zdecydowanie bardziej niż Adelcia jako co najmniej 35 latka. Iran ma ciemne włosy i oczy, wystarczy odpowiedni, ciemniejszy makijaż, miała taki chociażby w EDDN i wcale nie wyglądała nienaturalnie, Nie, nie uwzięłam się, chodziło mi o telę. Po TdR już nie przesądzam, że remake to coś gorszego niż wcześniejsza tela, tym bardziej, że ta wcześniejsza, która nam się wydaje ze jest oryginałem też najczęściej jest remakiem i jak w przypadku Marii Isabeli ma sporo niedociągnięć. Uważam że pomysł jej zremakowania wcale nie jest zły, chociaż ja nie bardzo wierzę w możliwości obecnej Visy. Ale jakby się za nią wziął dobry producent, z dobrymi aktorami, to mógłby lepszą niż tamta wersja stworzyć. Para Carillo&Noriega też nie buchała jakąś specjalną chemią. Na razie jestem na tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Patisha
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 3072
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: łaziska górne

PostWysłany: 14:04:14 23-08-15    Temat postu:

Masz rację, te starsze telki za moich czasów to też wszystko remaki, w zasadzie i wtedy było ciężko o oryginalną historię,ale właśnie wtedy nie znało się tych starszych odpowiedników,a teraz my je znamy i dlatego to ciągłe narzekanie Szczególnie ja narzekam, ja nie oglądam żadnych nowości, odświeżam sobie starocie non stop.
W zasadzie Iran nie jest dla mnie pięknością,ale ma w sobie taką naturalność, która wśród niektórych silikonów i innych sztuczności wyróżnia się i to właśnie mi się w niej podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buldozka
Komandos
Komandos


Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 785
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:37:14 23-08-15    Temat postu:

Moim zdaniem jeżeli już muszą (a jak widać chyba tak;) robić remake'i, to Maria Isabela nie jest takim głupim pomysłem, sam temat ciekawy, społeczności indiańskie w końcu nadal istanieją i mogłoby wyjść ciekawie, pod warunkiem oczywiście, że Mapat zrobiłaby to porządnie, bo przy takiej historii łatwo można wypaść staromodnie, nieaktualnie i sztucznie. Natomiast pomysłu z Iran Castillo nie rozumiem, czemu akurat ona? Nic do niej nie mam ale nie wiem, czemu wciskają ją do ról, które nie są, delikatnie mówiąc, stworzone dla niej? Czemu nikt nie zaproponował jej roli w HEFDM, moim prywatnym zdaniem, zarówno ze względu na wiek, jak i wygląd, pasowała by tam nieźle, ma taką urodę, że możnaby było łatwo zrobić z niej najpierw szarą, surową kobietę a potem po przemianie radosną i kobiecą. Chociaż bardzo lubie Marjo, to jak dla mnie ona za bardzo kipiała kokieteria i seksownością od początku, nie łatwo było to u niej zatuszować, przez co ta metamorfoza nie była aż tak widoczna.
Przepraszam Was za ten offtop:)
Jedyną aktorką, którą widziałabym w roli wpółczesnej Marii Isabelli to chyba Livia Brito
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kr86100
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 5411
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 8:41:25 24-08-15    Temat postu:

buldozka napisał:

Jedyną aktorką, którą widziałabym w roli wpółczesnej Marii Isabelli to chyba Livia Brito
o tym samym pomyślałam kiedy zobaczyłam ten temat... a potem mi mina zrzedła kiedy zobaczyłam nazwisko Iran...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:00:37 24-08-15    Temat postu:

no tez uwazam że Livia bylaby idealna do roli Marii Isabel
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marta87
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 19 Mar 2012
Posty: 14390
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 20:35:49 24-08-15    Temat postu:

Livia jak najbardziej pasuje.

Tylko... wiadomo, że nie muszę oglądać, nikt mnie nie zmusza, ale mam już dosyć, że wiecznie jak nie nowa telenowela o fabule nieobyta biedaczka+bogacz=love to remake telenoweli sprzed lat też z takim schematem. Ile można Zdaję sobie jednak sprawę, że takie produkcje mają największą jeśli nie po prostu bardzo wysoką oglądalność więc takie inwestycje to dla firmy strzał w 10.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aisha7
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 18044
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:58:00 25-08-15    Temat postu:

Uważam, że historia jest bardzo ciekawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luimelia
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 55406
Przeczytał: 14 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:24:44 13-09-15    Temat postu:

No ja bym tu dała Livie , Maite albo Eize Gonzalez
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sunshine
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 25777
Przeczytał: 7 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:33:13 13-09-15    Temat postu:

Eiza po przygodzie z LA nie wróci raczej szybko do telenowel, zwłaszcza, że chyba ma zakontraktowany trzeci sezon "From dusk till dawn".
A tak w ogóle to ta telka powstanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Televisa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 132, 133, 134  Następny
Strona 1 z 134

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin