Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Streszczenia - BEZ KOMENTOWANIA
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane / Zaklęta miłość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kendra
Detonator
Detonator


Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 410
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 9:01:27 14-06-09    Temat postu: Streszczenia - BEZ KOMENTOWANIA

Numeracja odcinków według emisji w Polsce

Odcinek 1

Merida 1977 r.
Victoria martwi się, że jej mąż niedługo zauważy, że jest w ciąży. Antonio, jej kochanek i ojciec dziecka, chce powiedzieć Samuelowi prawdę o ich romansie, ale Victoria sama przyznaje się mężowi do zdrady. Samuel urządza Antonio awanturę i wyrzuca mu, że zdradził ich przyjaźń. Ostrzega go, ze jeśli jeszcze raz zbliży sie do Victorii to go zabije. Adriana mówi Antonio o nowej kuracji na bezpłodność. Jest gotowa spróbować jeszcze raz zajść w ciążę. Antonio odkrywa, że Samuel i Victoria wyjechali do Europy i zniknęli bez śladu. Kilka miesięcy później Victoria rodzi bliźnięta Bruno i Raquel. Samuel obiecuje, ze będzie je kochał jak własne dzieci.

Merida 1981 r.
Adriana zachodzi w ciążę. Lekarz przestrzega ją, że mus na siebie uważać, bo ciąża jest bardzo niebezpieczna dla jej zdrowia. Ciężko chory Samuel prosi Victorię, by mu wybaczyła. Nie ma do niej żalu o zdradę, nawet ją rozumie, bo sam nie był dla niej odpowiednim mężczyzną. Prosi ją, żeby po jego śmierci wróciła do Meridy i związała się z Antoniem.

Merida 1983 r.
Antonio obchodzi drugie urodziny swojego synka Alejandra. Hernan mówi mu, że Victoria wróciła do miasta z dwójką dzieci. Antonio jest przekonany, ze jest ich ojcem. Victoria wyznaje Felipie, że bliźniaki są dziećmi Lombardo. Felipa opowiada jej o śmierci Adriany. Antonio zastanawia się, czemu Victoria nie powiadomiła go o swoim powrocie. Następnego dnia odwiedza ją i zapewnia, że nigdy nie przestał jej kochać. Victoria opowiada mu o swoich dzieciach. Antonio chce powiedzieć im, że jest ich ojcem, ale Victoria woli poczekać. Para pobiera się.

Merida 1991 r.
Victoria wyrzuca Bruno, ze dokucza Alejandrowi. Chłopak ma dość Alexa i jest o niego zazdrosny. Alejandro nie rozumie, dlaczego brat znęca się nad nim.

Merida 1999 r.
Victoria i Antonio dowiadują się, że Bruno został wyrzucony ze studiów. Antonio postanawia zmienić testament i zapisać majątek Alexowi. Victoria nalega, żeby dał Bruno jeszcze jedną szansę. Wyrzuca mężowi, że dyskryminuje Bruna, ponieważ wychował go Samuel. Nie zgadza się na to, żeby jej dzieci płaciły za ich błędy. Antonio zostaje potrącony przez motocykl i umiera.

Bruno jest wściekły, ponieważ Antonio zapisał większość majątku Alexowi. Podejrzewa, że Atonio udawał, że kocha ich jak własne dzieci tylko po to, by przespać się z Victorią. Alex przypomina mu, że ojciec zapisał Bruno dom w Cancun i kazał wpłacać jemu i Raquel miesięczną pensję. Proponuje bratu, by nie wyprowadzał się z domu i pracował razem z nim w firmie. Bruno nie chce być podwładnym brata i zaczyna obmyślać zabójstwo Alejandra. Alex zapewnia Victorię i Raquel, że nic się nie zmieni i będzie się nimi opiekował. Nie zgadza się z decyzją ojca, ale nie może jej zmienić.

2009 r.

Maria Jose przygotowuje się do ślubu z Alejandrem Lombardo. Paula zazdrości jej męża, który będzie utrzymywał ją po ślubie. MJ nie chce rezygnować z pracy, ponieważ zamierza wspierać finansowo ojca i siostrę. Poza tym Alejandro nie jest zbyt zamożny, a jego rodzina mieszka w USA, gdzie pewnie pracują jako służący. Pedro nie jest przekonany do pomysłu swojego wspólnika i boi się, że trafią do więzieniami za piractwo i handel kradzionym towarem. Wspólnik zapewnia go, że wszystko się uda i staczy mu pieniędzy na prezent ślubny dla MJ. Paula dziwi się, czemu Alejandro nie chciał wyprawić wesela. MJ rozmawia przez telefon z narzeczonym i pyta się go, czy nie ma nic przeciwko temu, że wystąpi na ślubie w stroju regionalnym. Alex wyrzuca Bruno, że zlecił budowę na lichym terenie, żeby obniżyć koszty. Victoria ma żal do Bruna, że znowu pokłócił się z bratem. Bruno ma dość tego, że Alex jest zawsze tym porządnym. Nie może znieść myśli, ze jest jednym z jego pracowników, ale to już niedługo potrwa. Pedro przynosi MJ figurkę Matki Boskiej i prosi córkę, żeby ją sprzedała w sklepie, w którym pracuje. Podarowuje jej w prezencie ślubnym bransoletkę. Bruno ćwiczy podrabianie popisu Alejandra. Zleca Erikowi kupienie biletu na nazwisko Alexa. W te sobotę żeni się z MJ, a po śmierci brata razem z wdowa zgarną cały majątek. Alex zawiadamia rodzinę, że wyjeżdża do Zacalo obejrzeć grunty pod budowę nowego hotelu. Bruno także wybiera się na urlop. Między braćmi dochodzi do kłótni. Victoria prosi Alexa, żeby był cierpliwy wobec brata, który w głębi serca jest dobrym człowiekiem. Alex zapewni ja, ze robił wszystko, by zdobyć przyjaźń Bruna, ale ten go nienawidzi. Alex znosi tę cała sytuację tylko ze względu na Victorię. Paula nie może uwierzyć, że MJ i Alejandro nie poszli do łózka. MJ przyznaje, ze narzeczony jej to proponował, ale ona wolała poczekać do ślubu. Victoria wyrzuca Bruno, że nie uprzedził jej o wyjeździe. Rozmowa przenosi się na temat Alejandra i Bruno oskarża matkę o przyczynienie się do śmierci Antonia. Victoria zapewnia, że to był wypadek. Bruno jest przekonany, że gdyby nie zostawiła ojca samego żyłby jeszcze i matka miałaby czas, by przekonać go do zmiany testamentu. Victoria obarcza siebie winą za śmierć męża i stwierdza, że jej rodzina to katastrofa. Bruno, podszywający się pod Alejandra Lombardo, i MJ pobierają się. Bruno zapewnia żonę, że ją kocha i prosi, by o tym pamiętała cokolwiek się wydarzy. Nowożeńcy wybierają się do apartamentu Bruna, by tam spędzić swoją noc poślubna. Po drodze zaliczają stłuczkę z innym autem. Erik dzwoni do Bruna, ponieważ Alejandro przyspieszył swój wyjazd. Bruno każe mu przyspieszyć plan, a sam wraca do Meridy. MJ nie może uwierzyć, ze mąż zostawia ja w noc poślubna.

Odcinek 2

Bruno tłumaczy MJ, że szef wezwał go do pracy. Obiecuje jej, że skontaktuje się z nią telefonicznie. MJ jest rozczarowana, ale nie robi mu wyrzutów. Później opowiada siostrze o nieudanej nocy poślubnej. Bruno wraca do domu. Erik informuje go, ze Alex wyjeżdża jutro po południu. Erik powiadomił już człowieka, który ma zabić Alejandra, ale Bruno chce, żeby i on był przy tym obecny. Alex jest zdziwiony, że Bruno tak szybko wrócił z urlopu. Fernando chce towarzyszyć Alexowi w podróży, ale ten woli jechać sam. Victoria zwierza się Felipie, że nie potrafi już kontrolować Bruna. Służąca radzi jej, by wyznała dzieciom prawdę o ich pokrewieństwie, ale Victoria boi się, że to tylko pogłębiłoby rozgoryczenie Bruna. Żałuje, że nie wyznała prawdy, gdy dzieci były jeszcze małe. Choć była dobra w stosunku do obu chłopców nie osiągnęła, tego czego chciała. Erik wraz z pomocnikiem czekają na przyjazd Alexa. Po drodze Alejandro zabiera ze sobą mężczyznę, którego ukąsiła żmija i jego żonę. Pedro prosi MJ, by dała mu swoją odprawę na zakup pamiątek. Razem ze swoim wspólnikiem odsprzedają je z zyskiem. Samochód Alejandra zderza się z tirem, którym jedzie Erik i zostaje zepchnięty z urwiska. Kobieta, która widziała wypadek zawiadamia pogotowie. W tej chwili samochód eksploduje. Erik dzwoni do Bruna i zawiadamia go o wykonaniu zlecenia. MJ dzwoni do męża, ale ten nie odbiera. Erik relacjonuje Brunowi wypadek Alexa, jest przekonany, że mężczyzna jechał sam. Do rezydencji Lombardo przyjeżdża policja i powiadamia Bruno o wypadku. Fernando informuje Bruna, że we wraku samochodu odnaleziono czyjeś szczątki. Bruno każe mu opłacić policje, by nie przeprowadzała badań DNA i jak najszybciej wydała ciało Alejandra. Następnie dyktuje sekretarcea oświadczenie o śmierci brata. Maura odwiedza Raquel. Wypytuje przyjaciółkę, czy Alejandro kogoś ma. Raquel zapewnia ją, że nie choć Alejandro jest bardzo skryty jeśli chodzi o swoje związki. Przywołuje przyjaciółkę na ziemię, mówiąc jej, że będzie jej bardzo ciężko wyjść z roli kochanki Alejandra, ponieważ mężczyźni żenią się z porządnymi kochankami. Maura wypomina przyjaciółce, ze sama nie jest niewiniątkiem a mimo to wyszła za Roberta. Raquel mówi jej, że Roberto poza nazwiskiem nie ma nic i nie mógł wybrzydzać przy wyborze żony. Roberto zwołuje rodzinę i powiadamia ja o śmierci Alejandra. Victoria nie może uwierzyć w śmierć syna. Raquel przekazuje wiadomość mężowi. Roberto zastanawia się, co przypadnie im w spadku.

Hernan radzi Victorii, by pogodziła się ze śmiercią Alexa. Bruno pokazuje matce akt ślubu, który znalazł w gabinecie brata. Wynika z niego, że Alejandro na dzień przed śmiercią ożenił się z Marią Jose. Bruno prosi matkę, by zadzwoniła do synowej. Victoria kontaktuje się z MJ i przekazuje jej wiadomość o śmierci Alejandra. Prosi ja, żeby przyjechała do Meridy jak najszybciej. MJ przypuszcza, że zaszła jakaś pomyłka. Bruno mówi matce, że zbada, kim jest MJ, tymczasem ona musi udawać przed dziennikarzami, ze widziała o ślubie Alexa. Paula wyrzuca siostrze, że oddała swoją odprawę ojcu. Raqeul i Roberto dowiadują się o małżeństwie Alejandra. MJ i Paula przyjeżdżają do Meridy i dowiadują się, że Lombardowie są najbogatszą rodzina w mieście. Bruno powiadamia matkę, że wyjeżdża i przypomina jej, by trzymała fason przed dziennikarzami. Fernando pociesza Victorię. Kobieta nie może uwierzyć, że nawet on nie wiedział o istnieniu MJ. Chucho i Javier odnajdują nieprzytomnego Alejandra i zabierają go do swojej chatki. Przed rezydencją Lombardów MJ osacza tłum dziennikarzy. Victoria każe wprowadzić MJ do rezydencji. Paula jest zachwycona, ale MJ przypuszcza, że znalazły się tu przez pomyłkę. Alejandro odzyskuje na chwilę przytomność. Victoria poznaje MJ. Dziewczyna próbuje wyjaśnić nieporozumienie, ale Victoria pokazuje jej akt ślubu. MJ przekonuje ją, że "jej" Alejandro nie był zamożny. Victoria nie rozumie motywów Alejandra, ale prosi MJ, by zachowywała się jak na członka rodziny przystało. Każe Raquel pożyczyć dziewczynie strój na pogrzeb. MJ rozpacza z powodu śmierci męża. Chucho jest zły na siebie, że zabrali do siebie Alejandra . Boi się, że mężczyzna umrze, a oni zostaną uznani za winnych jego śmierci. Victoria przypomina MJ, że będą utrzymywać, że rodzina wiedziała o ślubie. MJ poznaję resztę rodziny Lombardo.

Odcinek 3

Lombardowie wyjeżdżają na pogrzeb Alejandra. Javier odkrywa, że Chucho zabrał sobie zegarek Alejandra. Chłopak chce wezwać pogotowie, ale wuj obawia się, ze oskarża ich o pobicie. Bruno zjawia się w domu Pedra i oskarża go o handel kradzionym towarem, bronią i narkotykami. Zapewnia teścia, że nie wyda go policji, a teraz kiedy MJ owdowiała nie mają się czego obawiać. Przyznaje w końcu, że Alejandro Lombardo był jego przyszywanym bratem. W czasie pogrzebu MJ poznaje Maurę. Fernando zapewnia Victorię, że zawsze będzie przy jej boku. Pedro jest wściekły na Bruna. Jest ciekawy, skąd wiedział, że Alex umrze. Bruno przyznaje, że śmierć brata została nieco przyśpieszona. Stawia Pedrowi ultimatum albo będzie uczestniczył w jego planach albo trafi do więzienia. Pedro przystaje na jego warunki. Bruno wręcza mu plik banknotów i ustawia na kominku spreparowane zdjęcie Alexa i MJ. Alex odzyskuje przytomność i wypytuje się o swoich towarzyszy. Prosi Chucha, by wezwał pomoc i obiecuje im wielkie pieniądze. Paula zastanawia się, czemu Alejandro zataił przed nimi, że jest milionerem. MJ przypuszcza, że bał się, że związała się z nim dla korzyści. Roberto jest ciekawy, czy małżeństwo MJ jest legalne. Wdowa może wyrzucić ich na bruk, ale Victoria jest przekonana, że to dobra dziewczyna. Alex przypomina sobie szczegóły wypadku. Nie może już znieść bólu głowy. Victoria i MJ rozmawiają o jej związku z Alexem. Poznali się na dyskotece w Acapulco,a potem Alejandro odwiedzał ją przez parę miesięcy w jej miasteczku. MJ chce wracać do domu. Victoria mówi jej, że nie może wyjechać, bo ludzie zaczną snuć domysły, a Alejandro na to nie zasłużył. Bruno zjawia się u Erika po relację z pogrzebu. Raquel wypytuje Paule, czy Alex ożenił się MJ, ponieważ ta jest w ciąży. Nie rozumie, czemu brat ożenił się z taką szarą myszką. Bruno odwiedza MJ w jej sypialni. Dziewczyna nie może uwierzyć, że jej ukochany nie umarł i prosi o wyjaśnienia.
c.d.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Merlinamujer
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 10286
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:15:21 14-06-09    Temat postu:

c.d.
Odc.3
Maria Jose cieszy się,ze jej mąz żyje.Po kolacji Victoria rozmawia z Paulą.Victoria chce,zeby Maria Jose została w ich domu,bo jest wdową po Alejandro,mówi,że ona jako jego żona została jego jedyną spadkobierczynią.Bruno zabiera ja na rozmowę do ogrodu.Tam mówi jej,że tak naprawdę jest synem Victorii i nie nazywa się Alejandro,ale Bruno.Prosi Marie Jose,żeby udawała wdowę po Alejandro.Oczernia Alejandra przez Maria Josą.Maria Jose krzyczy,że Bruno ją oszukał i chce wiedzieć czy Bruno zabił Alejandra.W tym czasie Alex prosi Chucho,żeby zabrał go do szpitala,proponuje mu za to pieniądze.Bruno mówi Marii Jose,że nikogo nie zabił,a Maria Jose mówi,ze ta śmierć wydarzyła się w dogodnym dla niego momencie.Kiedy Maria Jose mówi,że powie jego matce i wszystkim prawdę Bruno odpowiada,że wtedy ona i jej ojciec i siostra trafią do więzienia.
Bruno mówi,że wszystkie dowody wskazują na nią,on przekupił sędziego i nic go z tą sprawą nie łączy.Jej ojciec jest biednym przemytnikiem narkotyków,a on należy do bogatej rodziny i ze policja uwierzy jemu.Kiedy Maria Jose pyta się dlaczego wybrał ja,a nie inną Bruno odpowiada,że dlatego,że mu się podoba i ja kocha.Paula mówi MJ o słowach Victori,MJ jest milionerka.Wtedy MJ opowiada,ze tak naprawdę nie jest wdową po Alejandro,to za Bruno wyszła,ten ją oszukał.Teraz domaga się,żeby udawała wdowę po Alexie.Mówi,że grozi jej,Pauli i ich ojcu więzienie.Bruno zjawia się u matki,razem z nią opłakuje Alexa.Bruno opowiada jej,że odnalazł ojca MJ,że faktycznie ona wyszła za Alexa,widział ich wspólne zdjęcie w tamtym domu.Paula krzyczy,że nie chce z winy MJ trafić do więzienia,mówi,że musi zgodzić się na wszystko zgodzić.Następnego ranka pogotowie odwozi Alexa do szpitala Czerwonego Krzyża.MJ jest rozbita,wychodzi z pokoju,spotyka lokaja,którego prosi,żeby opowiedział jej o Alexie.Lokaj jest zrozpaczony po jego śmierci, mówi,że był on dobrym pracodawcą,pokazuje jej album z jego zdjęciami,na prośbę MJ.Lokaj zostawia MJ sama,ta oglądając zdjęcia Alexa płacze.Alex trafia do szpitala.MJ przychodzi do pokoju Bruna,wykrzykuje,że ją oszukał.Prosi,żeby nie wciągał jej w to.Bruno mówi,że jej ojciec się na wszystko zgodził,a ona będzie miała wszystko.Bruno mówi MJ,że potem się pobiorą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Merlinamujer
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 10286
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:57:56 14-06-09    Temat postu:

Odc.4
MJ mówi Bruno,że nigdy się nie pobiorą,a ten odpowiada,że tak.MJ wraca do swojego pokoju,gdzie kończy pakowanie się.Bruno rozmawia z Paulą,mówi,ze jej siostra ma skrupuły,ale trzeba wykorzystać sytuację,obiecuje jej wyjazd do Nowego Jorku.Victoria zjawia się na śniadaniu.Paula w pokoju Victori znajduje list,w którym ta zawiadamia ją,że odchodzi z tego domu. Paula mówi Erickowi,że musi pilnie porozmawiać z Bruno,mówi mu o ucieczce MJ.Alex dzwoni do domu,odbiera lokaj,który jest w szoku słysząc jego głos,pyta się go czy dzwoni z nieba,Alex odpowiada,że ze szpitala i chce rozmawiać z Victorią.Victoria jest szczęśliwa,że Alex żyje.Victoria mówi o tym Fernando,prosi go,żeby jechał po Alexa do szpitala.Fernado i Victoria są zgodni,że to cud.Paula okłamuje lokaja,że MJ śpi,wtedy on przekazuje jej wiadomość,że Alex żyje.Paula jest przerażona.
Maura nie rozumie dlaczego Alex ożenił się z MJ,pyta się Raquel czy ona jest w ciąży,ona odpowiada,że nie,ta mówiła Paula.Victoria krzyczy do Raquel i Maury ,że Alex żyje.Paula chce wyjść z terenu rezydencji,ale dowiaduje się,że nie może,takie rozporządzenie wydal Bruno.
Victoria zjawia się w pokoju MJ i odkrywa,że ona zniknęła.Paula jest przerażona sytuacja,ukrywa się na terenie posiadłości.Victoria dowiaduje się od Tomasa,że MJ zamówiła taxi i opuściła rezydencję. Bruno zjawia się u Pedro,ojca MJ,mówi mu,że MJ uciekła z domu rodziny Lombardo.
Lokaj szuka bez skutku Pauli.Fernando,jego przyjaciel zjawia się u Alexa,dr Jimenez mówi,że Alex ma małe luki w pamięci.Fernando mówi,że o żonie MJ,Alex jest przekonany,że nie mógł się ożenić i to zapomnieć.Pracodawczyni MJ zjawia się u Pedra.Widzi tam zmontowane zdjęcie MJ i Alexa,Pedro potwierdza,że to mąż MJ.Alex wychodzi ze szpitala,wręcza zegarek Chucho w podzięce za pomoc dziękuje za uratowanie życia.Alex,Fernando wracają helikopterem do Meridy.
Paula rozmawia z Paula,mówi,że nie rozumie dlaczego MJ wyjechała,ale ,że pojechał po nią Bruno.Paula próbuje dodzwonić się do Bruna,ale ten nie odbiera telefonu.O wyjeździe MJ Victoria mówi Raquel,Roberto i Maurze.Roberto dziwi się zainteresowaniem Bruna okazywanym MJ.
MJ zjawia się w domu ojca,mówi,ze wynajmie adwokatów i ze wszystko wyjaśni.Wtedy Bruno grozi jej ojcu więzieniem,ojciec potwierdza,że zajmuje się przemytem,ale nie narkotykami.Pedro prosi ja,żeby się zgodziła,nie chce iść do więzienia,jest stary,ani nie chce tego dla Pauli,która jest taka młoda.Bruno mówi,że była tu jej pracodawczyni i widziała zdjęcie jej i Alexa.MJ wpada we wściekłość kiedy widzi zmontowane zdjęcie,wykrzykuje Bruno,że go nienawidzi.
c.d,
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Merlinamujer
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 10286
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:51:22 14-06-09    Temat postu:

c.d.
Odc.4
Po kłótni z Bunem MJ wybiega z pokoju.Alex przylatuje helikopterem do swojej posiadłości.Jego przylot obserwuje z ukrycia Paula.Po wyjściu z helikopter Alex ma przebłysk pamięci,przypomina sobie jak zabrał do samochodu kobietę i i jej ukąszonego prze węża męża.Tomas wita swojego pana,za chwile przybiega Victoria z Roberto.Szczęśliwa Victoria rzuca się w ramiona Alexa.To wszystko obserwuje Paula.W tym czasie Bruno wraca z MJ samolotem do Meridy.Bruno zapewnia,ze ja kocha,ona mu odpowiada,że go nienawidzi.Bruno w to nie wierzy.MJ nie chce,żeby Bruno ją dotykał.Raquel dziwi się jak Alex mógł się ożenić,on mówi,że nie pamięta.Dr.Hernan,przyjaciel rodziny,mówi że Alex uderzył się w głowę i ma zaniki pamięci.Roberto sugeruje,że pewnie był pijany jak się żenił,Victoria go ucisza.Zmęczony Alex po pożegnaniu się ze wszystkimi udaje się do gabinetu.Hernan mówi Victori,że Alex powinien zrobić tomografię,ta wiadomość przekazuje Alexowi Victoria.Alex przegląda gazetę ze zdjęciem MJ,pyta się o nią Victori.Nadal jej sobie nie przypomina.Victoria opowiada mu,że Bruno dowiadywał się o jego małżeństwie i że ona jest jego żoną.Alex nie rozumie jak moze pamiętać inne rzeczy,a nie pamięta czegoś tak dla niego ważnego i dlaczego nikomu nie powiedział o tym.Victoria mówi,że MJ została przedstawiona wszystkim jako jego żona,ze Bruno sprawdził wszystko.Alex pyta się jaka jest MJ.Victoria mówi,że to wrażliwa,dobra,pokorna dziewczyna.Alex mówi,że nie ma żadnych uprzedzeń,ale i tak nie ożeniłby się z nią,ani żadna inną.MJ i Bruno przyjeżdżają do posiadłości.Kiedy MJ po schodach wchodzi na piętro woła ją po imieniu Alex.MJ widząc Alexa jest w szoku,cała się trzęsie,ledwo trzyma się na nogach.Victoria,która to widzi,pomaga jej dojść do fotela.Victoria mówi jej,że Alex przeżył i wrócił ze szpitala.Do domu wchodzi Bruno,kolana sie od nim załamują,gdy widzi brata żywego.Alex mówi,że MJ chyba z emocji tak się zachowuje.MJ mu przytakuje.Bruno udaje radość i rzuca się i rzuca się w objęcia Alexa.Patrzy przy tym na przerażoną MJ.Alex pyta się MJ czy już lepiej się czuje,kiedy ta potwierdza,mówi,żeby z nim poszła.MJ i Alex odchodzą razem na piętro.Bruno patrzy za nimi.Victoria mówi mu,że Alex nie pamięta,że się ożenił,bo uderzył sie w czasie wypadku w głowę i ma zaniki pamięci.Victoria dziwi się reakcji MJ na widok męża,ze nie okazywała radości z powrotu męża i go nie pocałowała.Po wejściu do sypialni Alex mówi MJ,ze potrzebuje jej pomocy.Chce,aby pomogła mu zdjąć koszulę,MJ niechcący opuszcza jego rękę ,która jest na temblaku.
Alex nie nosi piżamy,MJ jest przerażona,bo Alex chce,żeby zdjęła mu tez spodnie.Widząc jej zachowanie Alex pyta się czy nigdy nie widziała go nagiego.Ona odpowiada,że nie.Alex pyta się jak w takim razie się kochali,a MJ mówi,że się nie kochali.Alex mówi,że przecież się pobrali,a MJ mówi,że to był tylko ślub cywilny.Bruno wchodzi do pokoju Alexa i mówi,że mama powiedziała mu o jego utracie pamięci (w ten sposób Bruno uprzedza MJ).Alex jest zły,ze mu przeszkadza.Bruno mówi,że zniknęła Paula,siostra MJ.Alex chce ją szukać z MJ,ale ona się nie zgadza.Bruno razem z nią szuka Pauli na terenie posiadłości.Lokaj Ezequiel cieszy się z powrotu Alexa.Alex wypytuje go o MJ,czy była smutna,gdy przyjechała do tego domu,on odpowiada,że bardzo,Victoria musiała dać jej leki na uspokojenie.Alex pyta się czy to Bruno przywiózł MJ i Paule do rezydencji,Ezequiel odpowiada,że go wtedy nie było.Ale mówi,że widział jak Bruno był w nocy z pokoju MJ.MJ i Bruno odnajdują Paulę,Bruno uspokaja ja,ze Alex ma zanik pamięci.Przypomina im,że w razie czego jest jego słowo przeciwko ich.MJ boi się,że Alex będzie chciał,żeby była jego prawdziwa żoną.Bruno mówi jej,że poprosi o rozwód.Jako powód ma podać,że nie wiedział o jego faktycznym majątku,MJ taki powód wydaje się niedorzeczny,ale Bruno mówi,że innego teraz nie wymyślił.MJ przedstawia Alexowi Paula,kiedy on się dziwi,że musieli się już poznać,wtedy MJ mówi,że przecież jej nie pamięta.Kiedy MJ i Paula chcą odejść Alex pyta się MJ dokąd idzie.Ona odpowiada,że do swojej sypialni,wtedy Alex mówi,że jego sypialnia jest też jej.MJ wykręca się,musi teraz zostać sama,że boli ją głowa i musi porozmawiać z siostrą.Alex mówi,że to tylko preteksty.Kiedy MJ się oburza na to stwierdzenie,on mówi,że rozumie dlaczego się z nią ożenił,z powodu jej charakteru,podoba mu się.


Ostatnio zmieniony przez Merlinamujer dnia 17:22:40 14-06-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anitunia
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 3840
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 18:06:01 14-06-09    Temat postu:

Odcinek 5

Maria Jose mówi Alejandrowi, że idzie sie położyc już z siostrą, a Alejandro odpowiada, że jej miejsce jest przy nim. MJ mówi jeszcze ze lepiej jak pojdzie z siostrą bo boli jej głowa i po za tym chce porozmawiac jeszcze z siostrą. Alex mowi, ile masz wymówek, a MJ na to ze to nie wymówki, ale taka jest prawda. Alex mówi jej ze już wie dlaczego się z nią ozenił, że to przez jej charakter podoba jej się. MJ z Paulą ida do sypialni. MJ w sypialni mówi siostrze ze nie znosi Alexa a Paula na jej miejscu była by szczęsliwa mając takiego męza i jescze bogatego.
Victora idzie do pokoju Alejandra i sie pyta o MJ gdzie jest, pyta się jak alex sie czuje czy wszystko znim dobrze, on odpowiada, że tak i Victoria sie cieszy, później się pyta alejandra dlaczego nikomu nie powiedział o MJ i ożenił sie w taki sposób w tajemnicy, a MJ nie powiedział ze jest bogaty i skłamał o swojej rodzinie, a Alex mówi,że nie rozumie dlaczego tak zrobił.
Victoria przekonuje Alejandra aby udał się do lekarza. Bruno jest wsciekły na człowieka którego wynajął i sie pyta gdzie był, potem zarzuca człowiekowi którego wynajął do zlikwidowania Alejandra, że nie powiedział mu o tym że on przeżył. Kłócą sie. Potem ten czlowiek pyta sie jeszcze o Paule, a Bruno, że co go to obchodzi i wychodzi z jego pokoju.
Maura w rozmowie telefonicznej pyta się Raguel czy Alejandro o nią pytał. Raguel odpowiada że nigdy ona nie znaczyła nic w jego życiu, potem mówi Maurze że Alejanro ma zaniki pamięci nie pamieta niektórych rzeczy między innymi nie pamięta żony. Raquel mówi Maurze, że lepiej jak zapomni o alejandrze i znajdzie sobie kogos innego.
Po rozmowie telefonicznej przychodzi jej siostra i Maura mówi siostrze ze Alejandro nie umarl i jest w domu.
W czasie gdy MJ rozmawia z Paulą to mówi jej że się boi bo Alejandro predzej czy później odkryje prawdę bo nie jest głupi. Paula szantazuje emocjonalnie MJ, że nie moze powiedziec prawdy bo wtedy ona i ich ojciec pójdą do więzienia a ona bedize miec wyrzuty sumienia do końca zycia, że przez nią siostra i ojciec są w więzieniu.
Bruno rozmawia z alexem i pokazuje mu nazwiska świadków, alex ich nie zna.ślubnych lecz Alejandro ich nie zna. Alejandro twierdzi że nie pamięta kilku rzeczy przed wypadkiem, jednak pamięta to co działo się tydzień, miesiąc temu. Dziwi się jak więc to możliwe że nie pamięta twarzy Marii Jose. Bruno mówi aby Alejandro dał rozwód Marii Jose, jednak on nie chce tego zrobić po musiałby z nią podzielić się spadkiem. Alejandro zapewnia Bruno że odkryje cała prawdę. Bruno sie smielo z cynizmy Alejandra. Alejandro mówi mu ze cos mu tu nie gra i nie pasuje bo nic nie pamieta, mówi, ze cos tu sie dzieje i odkryje prawdę.
Victoria mówi słuzacej ze bardzo martwi się o Alejandra i wiele rzeczy jej sie nie podoba. Paule prosi MJ aby poszła na dół cos zjesc ale ona nie chce. Victoria mówi Raquel żeby dobrze traktowała Marie Jose, bo to jest zona alexa a gdy Alejandro się dowie jak Raquel ja traktuje to może nawet obniżyć jej i Roberto wydatki.
Bruno przychodzi do MJ i mówi ze Alex chce z nią rozmawiać prosi MJ aby go nie wydała. MJ mówi ze Bruno jest łajdakiem i robi to tylko dla ojca i siostry a nie dla niego. MJ prosi Bruna aby jej obiecał ze bedzie mogła wyjechac do innego kraju aby nikt ich nie znalazł. Bruno się zgadza.
Alejandro pyta się Marii Jose czy są dwojgiem obcych osób dla siebie. Alejandro mówi Marii Jose że od nowa będę musieli uczyć się swoich upodobań bo wygląda na to że i ona straciła pamięć. Pyta się jej czy zawsze jest taka milcząca. Maria Jose odpowiada że nie wiedziała że on mieszka w takim domu i że ma tyle pieniędzy. Alejandro tłumaczy że jeśli jej nie powiedział o swoim majątku to nie wiem to może dlatego że chciał aby zaakceptowała go takim jakim jest a nie tylko jego pieniądze. MJ mowi alejandrowi jak sie poznali, co onim myslała, że myslała ze mieszka w apartamencie a jego mama i siostra w Stanach. Maria Jose wyjaśnia Alejandrowi kiedy się poznali i jak przebiegł ślub. Alejandro pyta się Marii Jose czy spodziewa się dziecka, ona odpowiada że nie, alex sie pyta dlaczegoa MJ mówi że między nimi do niczego nie doszło, bo chciała poczekać z tym do ślubu jednak teraz już go nie kocha i chce rozwodu. Jak MJ wychodzi to sie dziwi i mowi ze znowu mowi mu ze chce rozwodu. MJ idzie do swojego pokoju i płacze i cierpi i mówi ze juz nie może ze dłużej tego nie znosi i prosi Boga a pomoc ze łzami w oczach.
c.d.


Ostatnio zmieniony przez Anitunia dnia 18:10:21 14-06-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anitunia
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 3840
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 21:33:28 14-06-09    Temat postu:

c.d.
Człowiek, którego Bruno wynajął mówi, że jest przerazony. Roberto pyta się Pauli jak jej siostra i Alejandro się poznali. Ona mówi ze na wakcjach w Cancun i tam sie sobie spodobali. Paula mówi, że Raquel je źle traktuje, a Roberto na to, że ona jest taka dla wszystkich z wyjątkiem Alejandra. Roberto pyta się Pauli czy che zwiedzic i poznac miasto, ona jest zachwycona i sie zgadza.
Lekarz bada Alexa i mówi, że wszystko będzie dobrze i czeka na niego jutro rano w szpitalu. Alex dzwoni do majordomusa i sie pyta go czy wie gdzie jest jego zona, on mowi, ze nie.
Przyjezdza do domu Maura. Bruno mowi MJ, ze to jedna z wielu kochanek Alejandra i po slubie napewno on sie nie zmieni.
Maura cieplo sie wita z alexem. I pyta sie dlaczego ozenil sie w taki sposob on mowi ze zrobil to i tyle, a jej nigdy nie obieczwal malzenstwa chociaz dobrze im bylo razem. Maura sie pyta czy Alex kocha MJ i dlaczego nikomu nie powiedzial o slubie. Alejandro przedstawia MJ Maure, a Maura mowi ze idzie do Raquel. Alex odprowadza Maure i sie z nią żegna. Maura pyta sie jeszcze o przyjęcie, które Alejandro bedzie organizował. Majordomus mowi Alejandrowi, ze jego żona byla w ogrodzie z Brunem.
Alex idzie do pokoju MJ. Alejandro pyta sie MJ dlaczego wyszla i mowi jej że bardzo dziwnie sie zachowuje, a MJ mówi, ze chce rozwodu. Alex dziwi się, jest zdziwiony, że nagle chce rozwodu i pyta się czy był taki zły dla niej, a ona na to, że chodzi o to, że myślała, że on jest taki jak ona, że jest do niej podobny. Alex pyta się dlaczego ona nie mówi mu tego, co myśli i czuje oraz czego się obawia. Alejandro przybliża sie do MJ i mówi, ze wie dlaczego sie w niej zakochala, że jest ładna i słodka...i patrza się na siebie, aż w końcu całują się. MJ mówi, że nie chce, a Alejandro się pyta dlaczego nie przecież jestes moją żoną i znowu się całują, kładą sie na łóżko i nagle wchodzi gwałtownie bez pukania Bruno i mówi już w środku jak jest: przepraszam. Bruno mówi, Alejandrowi, że w gabinecie czeka na niego Fernando. Alex sie dziwi dlaczego on mu to mówi, że mogła to zrobić służąca. Alex zabrania Brunowi wchodzenia do pokoju MJ i każe mu się wynosić. Mówi, że to jest jego dom. Bruno wychodzi, a później Alejandro wychodząc mówi MJ, że porozmawiają później.
Alejandro idzie do Fernanda. Fernando pyta sie o zdrowie Alejandra i mówi, że przyniósł mu dokumenty do podpisania. Bruno zarzucza pocałunek z alexem MJ a ona na to, że nic nie zrobiło i to przez niego jest w takiej sytuacji. Bruno na to, że podoba ci się alejandro prawda? I ze jestes łajdaczką, pierwsza lepszą (cos takiego). Alejandro mówi Fernandowi że pamięta wszystko co działo się kilka miesięcy przed wypadkiem, pamięta wszystko z wyjatkiem Marii Jose i Pauli. Fernando w rozmowie z alexem mówi mu, że pewna kobieta która widziała wypadek twierdzi że ciężarówka jechała wprost na jego samochód. Alejandro przypomina sobie wypadek i przyznaje że to prawda i dochodzi do wniosku, że ktos próbował go zabić.Twierdzi że ktos chciał, aby on umarł i sfałszował jego podpis na dokumencie ślubnym, aby w ten sposób po jego śmierci, wdowa po nim odziedziczyła wszystko. Alejandro się dziwi i wkurzony mówi, ze do Fernanda, że on jest jego przyjacielem, a nawet mu o tym nie powiedział. Fernando też uważa, że to bardzo dziwne. Alejandro mówi, że to jest jedyne wyjaśnienie bo nigdy wcześniej nie widział, ani pauli, ani MJ. Fernando mówi aby więc wypytał się o wszystko Marii Jose, jednak Alejandro uważa, że jeśli ona to zrobiła to na pewno nie była sama. A on chce się dowiedzieć kto był jej wspólnikiem. Fernado na to, że jej ojciec, a Aex, że mozliwe albo ktos inny...
Fernando wita się z Victorią i cieszy się, że ją widzi. Victora się pyta czy widział Alejandra, on mówi, że widział go i uważa, że Alejandro jest bardzo zagubiony przez MJ. I dziwi ich ta sytuacją i mówią, ze Alejandro był zawsze bardzo rozsądny.
Paula wraca z Robertem z miasta i mówi, że Roberto zabrał ją do bardzo eleganckiej restauracji. Potem Paula pyta się MJ co ona ma za mine i MJ wyznaje jej, że Alex ją pocałował. Paula pyta się jak było, czy jej się podobało, a MJ, że jak mogło jej się podobać skoro tego nie chciała. Paula się dziwi bo przecież alx jest świetnym mężczyznom, przystojnym i bogatym ale MJ sie obawia, ze prawda wyjdzie na jaw i pójdą do więzienia.
Fernando mówi Victorii o podejrzeniach Alejandra. ze nie pamieta żony i ogólnie wszystko na co wcześniej alx wpadł w rozmowie z nim. Victoria dziekuje Fernandowi, że przy nich jest i dziwi się, że tak może być jak Alex mówi, wydaje to się jej nierealne.
Ojciec MJ rozmawia z jakims człowiekiem o rzeczach, które sprzedają pyta się o narkotyki jest wściekły co on sprzedaje, że może iść przez to do więzienia.
Alex pyta się Pauli jak spędziła dzień i potem mówi MJ, że muszą porozmawiać. MJ prosi aby Paula zadzwoniła do ich ojca.
MJ i Alex rozmawiają. MJ jej zazdrosna o Maurę. Alejandro mówi, że jutro idzie zrobic kolejne badania, ale problem jest w tym, że nie pamięta ani jej, ani jej siostry. A MJ na to ze niech wtedy się rozwiodą. Alex na to, że to mozliwe bo ich małżenstwo nigdy nie zostało skonsumowane i nagle się pyta jej czy jest dziewiczą, a MJ mówi ze tak. Alex nie rozumie wtedy dlaczego ona chce sie rozwiesc a MJ mówi ze jak przyjechała do jego domu to zrozumiała ze popełnila błąd. Alex sie smieje i dziwy dlaczego, mówi "dlatego ze mam pieniądze?" i jest zdziwiony bo MJ to pierwsza kobieta, ktorą zna ze chce sie rozwiesc dlatego ze jej mąż jest bogaty, a MJ mówi ze jeszcze dlatego ze go nie kocha. Alejandro się dziwi i pyta się jej dlaczego w tak krótkim czasie przestała go kochać i zmieniła zdanie, pyta czy się rozczarowała, czy coś jej zrobił złego. Maria Jose odpowiada że tak właśnie było, Alejandro na to że jeśli tak to prosi aby przyjęła jego przeprosiny, bo nie mógł by skrzywdzić żadnej kobiety. Maria Jose wykrzykuje że nie chce aby on jej nic udowadniał, mówi że go nie kocha i chce rozwodu, pyta się Alexandra po co mu kobieta która do niczego mu się nie przyda, która dla niego nic nie znaczy i która go nie kocha, kiedy może mieć każdą inną. Alejandro mówi jej że go intryguje, mówi że skoro z jakiegoś powodu się z nią ożenił chce wiedzieć z jakiego. Wykrzykuje że jeśli coś go intryguje i ciekawi musi odkryć to do końca. Alex sie wscieka. MJ mówi, że się kochali ale to przeszłość, on chce wiedziec co sie stalo a MJ chce, wręcz żąda rozwodu i wychodzi. Alejandro pyta się Marii Jose gdzie poznała Bruna i dlaczego był w jej pokoju. Pyta się też dlaczego jest między nimi takie zaufanie i jak przekonał ją do powrotu. Będąć bardzo wściekły powtarza: jak. MJ płaczę i mowi żeby uniknąć skandalu. MJ prosi, aby Alejandro pozwolił jej iść, że to boli jak ja ciśnie (trzyma ją mocno za ręke). Alex żąda by powiedziała mu prawdę. Przychodzi Bruno, który mówi, aby Alejandro puścił MJ.


Ostatnio zmieniony przez Anitunia dnia 15:26:03 15-06-09, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kendra
Detonator
Detonator


Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 410
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 10:27:40 16-06-09    Temat postu:

Odcinek 6

Bruno każe bratu puścić Marię Jose i wyrzuca mu, że zachowuje się jak zwierzę. Alejandro mówi, że Mj jest jego żoną i mają pewne sprawy do załatwienia, a Bruna nie powinno to obchodzić. Alex szarpie MJ i mówi, że dopóki ta kobieta nosi jego nazwisko jest jego. MJ protestuje, nie jest niczyją własnością. Ma już ich dosyć i zamierza opuścić ten dom. Po jej odejściu Alex stwierdza, że Bruno okazuje zbyt duże zainteresowanie szwagierką i to mu się nie podoba. Bruno nalega, by Alex pozwolił jej odejść, bo tylko marny mężczyzna zatrzymuje przy sobie kobietę, która go nie kocha. Alex pyta się, skąd wie, że MJ go nie kocha. To widać, stwierdza Bruno. Alex nie byłby tego taki pewien.
MJ pakuje się w pospiechu. Alex nie pozwoli jej uciec po raz drugi. MJ nie widzi w tym sensu, skro jej nie poznaje. Niech się rozwiodą. Alex nie zgadza się, bo niczego mu nie wyjaśniła. MJ już mówiła, że go nie kocha, że się pomyliła, nie wie, co może jeszcze powiedzieć Alex chce wiedzieć, czemu się pobrali. Przyznaje, że jest ładna, ale wątpi, że tylko dlatego. MJ denerwuje się, nie będzie obiektem jego badań, ani niewolnica. Nie może zabronić jej wychodzić. Alex zachęca ją, żeby spróbowała wyjść i zapewnia, że dojdzie tylko do bramy wyjściowej.
Pedro opowiada wspólnikowi historię małżeństwa MJ. Ten nie ma wątpliwości, że od więzienia jest lepsze uczestniczenie w tej farsie. Bruno ma pieniądze, które załatwią wszystko. Pedro boi się o córkę. Jest zbyt niewinna i z pewnością wyzna prawdę. Wspólnik przekonuje go, że powinien porozmawiać z córka i nakłonić ją, by tego nie robiła. Pedrowi jest bardzo żal MJ. Bruno pyta się MJ, czy wskórała coś z Alejandrem. Dziewczyna mówi mu, że brat nie zgadza się na rozwód choć powiedziała wszystko, co jej doradził. Oboje nie zdają sobie sprawy, że Alex przysłuchuje się ich rozmowie. Bruno jest przekonany, że Alex chce przed rozwodem zaciągnąć MJ do łóżka, a ona nie może na to pozwolić. Obiecuje, że wyciągnie ją z kłopotów, ale zanim to nastąpi musi trzymać się z daleka od Alexa. Zapewnia ją o swej miłości i całuje w rękę. MJ nie chce o tym więcej słyszeć. Bruno okłamał ją, wyśmiał jej miłość zasługuje na to, żeby naprawdę została kochanką Alejandra. Bruno mówi jej, że Alejandro może zatrzymać wszystko byleby nie jej miłość. Następnie biegnie po Paule, by przekonała siostrę, żeby nie szła do łózka z Alexem. Paula stwierdza, ze każda kobieta marzyłaby o takim cukiereczku jak Alex.
Roberto obserwuje ze swojego tarasu, jak Bruno szarpie Paule. Dziewczyna mówi Bruno, że chyba nie myśli, że MJ wróci do niego. Bruna każe jej zatroszczyć się o to, by MJ nie przespała się z Alexem, resztą zajmie się sam. Roberto opowiada Raquel, co zobaczył. Raquel podejrzewa, że Bruno może próbować zdobyć Paulę albo jest zazdrosny, że pojechała z Robertem na wycieczkę.
Alex prosi MJ o rozmowę. Jest bardzo zagubiony. MJ myśli, że nowe badania mogłyby mu pomóc. Alex martwi się, że wykażą, że jego mózg nie funkcjonuje prawidłowo albo zwariuje do reszty. Prosi dziewczynę o pomoc. MJ nie wie, jak mu pomóc, już wszystko mu o sobie powiedziała. Alex prosi ją, by sprawiła mu przyjemność i poszła z nim na kolację. Następnie idzie do gabinetu Victorii i prosi ją, by załatwiła odpowiednią sukienkę dla MJ. Victoria cieszy się, że Alex odzyskał pamięć. Alejandro jest pewien, że nigdy wcześniej nie widział MJ i nie jest ona jego żona. Victorii ciężko jest w to uwierzyć, MJ to dobra dziewczyna, nieco onieśmielona, poza tym widziała jej szczerą rozpacz. Alex przypomina reakcję dziewczyny na jego widok, była przerażona, bo nie spodziewała se, że on żyje. Stwierdza, że MJ musi być wyśmienitą aktorką albo ktoś nią manipuluje.
MJ mówi siostrze, że to co zrobili Alexowi jest niesprawiedliwe. Paula zrzuca winę na Bruna, ale dla MJ wszyscy są winni, bo uczestniczą w tej farsie. Alex poprosił ja o pomoc, a ona nie może mu pomóc nie mówiąc całej prawdy. Alex pokazuje matce swoje zajęcia z tygodnia przed wypadkiem i nie ma znaku o wyjeździe do miasta MJ. Victoria przypomina mu, ze nie miał w zwyczaju powiadamiać ludzi o swoich planach i może chciał utrzymać swoje małżeństwo w tajemnicy. Alejandro obstaje przy swoim i prosi matkę, by nie mówiła nikomu o jego podejrzeniach, nawet Brunowi, a przed MJ udawała. MJ mówi siostrze, że Alex to dobra osoba i na pewno ją zrozumie. Jeśli sam odkryje prawdę będzie znacznie gorzej. Paula nie może uwierzyć, że siostra jest gotowa wysłać wszystkich za kratki. Powinna zachowywać się jak na zonę przystało. To nie może być trudne przy przystojnym, bogatym i dobrym mężu. Wykrzykuje, że siostra sama wplątała rodzinę w tę sytuację i musi ponieść konsekwencje. Dla niej najważniejsze jest uniknięcie więzienia, gdzie ją pobiją i zgwałcą. MJ musi myśleć o chorym ojcu, który nie da sobie rady za kratkami. Ich rozmowę przerywa nadejście Victorii. Fernando dzwoni do Alexa i zawiadamia, że zarządca z San Felipe zniknął z powierzchni ziemi. Victoria mówi MJ, że powinna prezentować się elegancko, by nie przynieść wstydu Alejandrowi. Zresztą nie ma nic złego w tym, że maż kupuje żonie ubrania, by wyglądała jak królowa. Za chwile przyjedzie pani z butiku i makijażystka, by pomóc MJ. Dziewczyna jest bardzo zawstydzona. Gdy zostaje sama z Paula, ta wybucha gniewem. Ma dosyć tego, że siostra nie zdaje sobie sprawy, w jak korzystnej sytuacji się znalazła. MJ oświadcza, ze zdaje sobie sprawę tylko z jednej rzeczy, że okłamują człowieka, który na to nie zasługuje. Victoria opowiada Alexowi o reakcji MJ. Alejandro przekonuje się, że dziewczyna nie jest zachłanna. Victorii wydaje się prostolinijna i uczciwa. Zauważyła tez, że miała zaczerwienione od płaczu oczy. Paula pyta się Ericka, czy nie poznali się wcześniej w Cancun. Szofer proponuje jej, ze zabierze ja na miasto w wolnej chwili. Nadchodzi Bruno i Paula mówi mu, ze Alex i MJ wchodzą na kolację. Po jej odejściu Bruno mówi Erickowi, że muszą znaleźć sposób na wyeliminowanie Alexa. Ma sprawdzić, w której restauracji zamówił stolik. Każe mu tez zaprosić gdzieś Paulę i pociągnąć ją za język. Victoria opowiada Felipie o podejrzeniach Alejandra. Służąca myśli, że MJ czuje się oszukana, a Alex cierpi z powodu urazu głowy. Vctoria ma taką nadzieje, bo inaczej mają w domu demona o twarzy aniołka. Felipa radzi jej, by wypytała Paulę. Okazuje się, że Victoria jest pisarka. Odczytuje Felipie fragment swojego utworu.
Paula jest zachwycona widokiem siostry w błękitnej sukni wieczorowej. Radzi jej, by postarała się rozkocha w sobie Alejandra. Dla MJ to nie łatwe, bo bardzo kochała Bruna. Paula radzi jej wybić klina klinem, a Alejandro jest przecież klinem ze złota. Alejandro czeka na żonę w holu. Jest pod wrażeniem. Przyznaje, ze nie pamięta, kiedy serce biło mu tak szybko. MJ radzi mu, by udał się do kardiologa. Alejandro zakłada e kolczyki i kolię. MJ nie chce przyjąć tak drogich prezentów, więc Alex proponuje, by traktowała je jako pożyczkę. Przed domem Alex pyta się, co o nim myśli, ale MJ nie zamierza karmić jego próżności. Para nie przestaje ze sobą flirtować. Bruno widzi, jak odjeżdżają. W restauracji znajomy gratuluje Alexowi tak pięknej zony. Alex zamawia MJ martini mimo jej protestów. Zauważa, że dziewczyna jest tak czysta jak twierdzi jego matka. MJ czuje się zawstydzona tym komentarzem. Alejandro wznosi toast, by przyszłość pokazała, kim są naprawdę. W czasie kolacji Victoria wypytuje Paule o jej rodzinę. W restauracji MJ opowiada Alexowi o sobie i chorym ojcu. Alex zauważa Bruna na sali. Brat utrzymuje, ze czego tu na kogoś, więc Alejandro załatwia mu przeniesienie do innej restauracji. Po powrocie do stolika oświadcza MJ, że już niedługo ponownie się niej zakocha. Paula mówi Victorii, że zawsze zazdrościła siostrze, bo trafił jej się taki cudowny narzeczony i zawsze była córeczkę tatusia. Przyznaje jednak, ze zasłużyła sobie na to, bo zawsze utrzymywała rodzinę. Przypomina sobie, że nie powiadomiła ojca o zmartwychwstaniu Alexa. Dzwoni do niego, ale nikt nie odbiera. Alejandro opowiada MJ o swoich podróżach. Wyznaje też, że nigdy nie układało u się z Brunem, który nie mógł pogodzić się z małżeństwem Antonia i Victorii.
Para zajeżdża przed rezydencje. Alex dziękuję Marii Jose za cudowny wieczór. Jest nie tylko bardzo inteligentna, ale też jest świetną towarzyszką. Wyznaje, że ma wielka ochotę, by ja pocałować. Mówi, że ja kocha. MJ i Alejandro całują się namiętnie. Bruno obserwuje ich z daleka. Po chwili para wchodzi do domu. MJ wyznaje, ze czuje się jakby fruwała. Nie jest przyzwyczajona do picia i chyba ciut przesadziła. Alex zapewnia, ze nie wykorzysta sytuacji. A może jednak wykorzysta. MJ przewraca się na schodach, więc Alex wnosi ją na gorę i zatrzymują się przed jego sypialnią. MJ nie chce wejść i próbuje oddać Alexowi pożyczona biżuterię. Alex mówi, że skłamał i to jego prezent dla niej. MJ stwierdza, że nie lubi kłamstw i zaczyna płakać. Alejandro chce, żeby się przed nim otworzyła, on zrozumie wszystko. MJ boli cała ta sytuacja. Alejandro zapewnia ją, że jeśli kiedyś ją pokochał, może pokochać ją znów. Dziewczyna nie chce o tym rozmawiać i on nie nalega. Odprowadza ją do sypialni. Wyznaje, że nie wie, co ma o niej myśleć, ale bardzo mu się podoba. Całują się ponownie, tym razem bardzo delikatnie. Po odejściu Alejandra MJ płacze w swoim pokoju. Alejandro jest przekonany MJ została oszukana i teraz się boi. Pedro wraz ze wspólnikiem palą kradziony towar. Pedro zachowuje jedynie obraz matki Boskiej. Wspólnik radzi mu, by pożyczył od córki pieniądze na spłacenie Rufina.
MJ zastaje w swoim pokoju Bruna. Wyrzuca jej, że wyszła z Alejandrem i pozwoliła, by ją całował. Nazywa ją ladacznica. MJ policzkuje Bruna, a on oddaje jej policzek. Bruno prosi MJ o wybaczenie. MJ mówi, że powinien błagać ja na kolana za to, ze wplatał ją w tę sytuację. Bruno zapewnia, że zrobił to z miłości,ale dziewczyna mu nie wierzy. Zawsze nienawidził Alejandra. Bruno widzi, ze już zaczęła wierzyć Alexowi. MJ mówi mu, że nie jest głupia, podobnie jak Alejandro, który już zaczyna coś podejrzewać. Bruno mówi jej, że Alex chce się z nią najpierw przespać. MJ nie wie jak ma temu zapobiec. Bruno każe jej powiedzieć, ze nie chce, że brzydzi się Alejandrem. MJ chce, żeby Bruno zabrała ja i jej rodzinę do USA. Bruno mówi, ze tak zrobi, ale jeśli zobaczy, ze MJ przespał się z Alexem sam wtrąci ją do więzienia.


Ostatnio zmieniony przez Kendra dnia 10:35:30 16-06-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anitunia
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 3840
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 11:30:07 17-06-09    Temat postu:

Odcinek 7

Bruno mówi MJ, że ma powiedzieć Alexowi, że nie chce się przespać z Alexem bo jak on by sie dowiedział, że MJ to zrobiła to sam Bruno wtrąci MJ do więzienia. Do domu Lombardów przychodzi Fernando i pyta sie Majordomusa o Alexa, dokąd wyszedł i kiedy wyszedł. Później Fernando jeszcze pyta się czy Victoria jest. Victoria z "Maestrem" podziwiają obrazy, ogladają je i nadchodzi Fernando. Później nwszyscy razem pdziwiają obrazy, dzieła, mówią jakie one sa piękne, że to dzieła sztuki itp. Paula sie pyta MJ jak bylo wieczorem. i zauważa też siniaka na twarzy MJ, pyta sie jej czy to Alex bo wszystko odkrył, ona mówi, że nie i to Bruno ją uderzył. Fernando mówi Victorii, że chciał zobaczyc jak się miewa, Victora mówi mu, że dobrze i dziekuję za troskę. Później siadają i rozmawiają o Alexie, o jego badaniach, Victoria mówi, że bardzo sie o niego martwi i nie podoba jej się to, co on mówi o MJ, że nigdy wcześniej jej nie widział. Mówi też, że Alejandro ma racje i MJ nie mogła zrobić tego sama. Musiał jej pomóc ktoś, kto zna życie Alexa, ktos kto był blisko jego życia, blisko firmy itd. Fernando mówi, że mógł jej pomóc jej własny ojciec. Victoria przyznaje, że możliwe i mówi, że MJ nie wydaje jej sie złą osobą ale mozliwe, że zmanipulowaną. Victora jest bardzo zdenerwowana, a Fernando mówi, jej że spokojnie bo być może MJ jest zoną Alexa tylko on tego nie pamięta. MJ mówi Pauli, że łatwo jej mówić, że ma byc żoną Alexa ale MJ już nie może tego wytzymać i nie chce tego ciągnąć, mówi, że powinny jak najszybciej wyjechać i z tym skończyć. Paula mówi, że jak wyjadą do stanów to z czego będą żyć, i pyta się czy mają zyć tam. MJ mówi, że Bruno pomoże im z pracą. Paula mówi jak maja tam pracować,ile 3 miesiące? i co potem? MJ na to, że nie wie. Paula mówi, że najpierw będą musiały wrócic i tak i tak do Meksyku, a potem pyta czy mysli, że Alex wszystkiego nie odkryje, a MJ na to, że byc może, to pozostaje jej tylko powiedzieć wszystko Alexowi i prosić Alejandra o wybaczenie. Paula mówi do MJ, że zwariowała, a MJ że tak będzie lepiej bo myśli, żę alex jest dobra osobą a po za tym powiedział jej, że Mj może wszystko mu powiedzieć i mu zaufać jesli będzie miała jakiś problem. Paula mówi, że napewno chodziło mu o to jesli będzie miała problemy z pieniędzmi lub ich tata będzie potrzebował pomocy, a nie w sytuacji kiedy MJ byla zamieszana w plan aby go zabic. MJ mówi, że wydaje jej sie ze Alejandro juz ma jakieś podejrzenia. Paula pyta się MJ czy ją pocałował, ona mówi, że tak, to Paula na to, że niech MJ zajdzie w ciąże i zostanie z nim. Mówi, że jesli zajdzie z nim w ciąże to problemy się skończą bo matki swojego dziecka nigdy nie oskarży. MJ mowi jej ze wtedy Bruno ją oskarży. Paula na to, że wtedy one go oskarżą. MJ mowi do niej, że ma go oszukiwac i udawać przed nim kogos kim naprawdę nie jest. Nie chce tego bo alejandro jest dla niej bardzo czuły. Nie zniesie tego jak Alejandro jej nie wybaczy, znienawidzi ją. Paula mówi MJ, że podoba jej się Alex. MJ mówi, że nie ale on jest taki dobry i że on jest ofiarą i mówi, do Pauli, że ty tego nie rozumiesz bo ona myśli tylko o łóżku i sexie. Paula mówi, że jak MJ nie myslała o tym tez to jest kłamczuchą xD.
Aejandro jest u lekarza i rozmawiają o jego stanie zdrowia o badaniach, lekarz mówi ze wszystko z nim, z jego głową jest doskonale, ale mówi tez ze moze te badania nie starczą aby wszystko dokładnie stwierdzić. Alex na to ze dziekuje ale te badania mu starczą już wszystko pamieta. Victoria ciągle rozmawia z Fernandem i sie pyta ojego siostre, dzwoni alex do Fernanda i mówi mu o badaniach, że bardzo dobrze badania poszły. I umawiają się ze zaraz spotkaja się w biurze. Victoria mówi jeszcze do fernanda ze wie, ze on jest najlepszym przyjacielem alexa, ale prosi Fernanda, że jesli cos jest nie tak to, aby nie ukrywał nic przed nią.
W biurze Alex mówi Fernandowi, że znim jest wszystko w porządku a więc jest pewny, że nigdy wcześniej nie widział MJ. Fernado mowi, że wtedy alex muszi ją zadenunsjować alex mówi, że nie podoba mu się MJ i potem mówi tez, że jest przekonany,że ktos pomagał jej w tej farsie z oszukaniem go. Fernando z alejandrem dochodzą do wniosku, że osobami które mogły brać w tym udział sa osoby z bliskiego otoczenia Alexa albo z biura...albo z jego domu. Mają pewne podejrzenia ale póki nie będą pewni Fernado uważa, że lepisj nic nie mówić Victorii. alejandro odwołuje wszystkie swoje spotkania w biurze i chce jechać do ojca MJ. Roberto rozmawia z Paulą, pyta się co tu robi sama i pyta się też o jej siostrę. Roberto zaprasza Paulee wieczorem do kina lub na dyskotekę, ona jest zachwycona i oczywiście się zgadza. Paula pyta się Roberta czy pracuje on z Alexem, a on na to, że wogóle nie pracuje. Roberto mówi, że wyjdą na dyskoteke z przyjaciolmi a Paula pyta sie o jego zonę.
Wchodzi wsciekły Bruno i Roberto sie pyta co mu jest, a Bruno na to, że co go to obchodzi. Odchodzi Robert i Bruno pyta sie Pauli o jej siostrę. Przychodzi Victoria i chce z nim porozmawiać, Bruno mówi, że zaraz jej poszuka, a victoria mówi do Pauli, że on zawsze miał zły charakter i pyta sie jaki charakter ma jej siostra, a ona mówi, że jest bardzo dobra.
Bruno wali do drzwi MJ a ona chowa się i ucieka przed nim. Jest na dole własnie nadjechał Alejandro i pyta sie jej gdzie idzie bo jest bardzo przestraszona, pyta się co sie stało. MJ mówi, że nie wie co robi, alejandro zauważa sinika na jej twarzy i sie pyta co jej sie stało. MJ wymysla jakąś słaba wymówkę, a Alex mói jej ze niech weznie ciuchy bo jadą odwiedzić je ojca. Paula i MJ rozmawiają o tym, że Alex chce jechac do ich ojca. Nachodzi alejandro a oni sie martwią ze z ojciec cos sie stało bo nie mogą się do niego dodzwonić. Alx sie pyta ze jaki jest do niego numer bo chce zadzwonić. Ojciec MJ i Pauli wraca do domu i zdązy odebrać telefon jak alex dzwoni. Ich ojciec pyta sie czy cos stalo sie z ich córkami, on mówi, że nie i przedstawia sie mowi ze tu Alejandro, mąż jej córki. Wyjaśnia mu, że nie umarł i dzwoni bo to, aby mu powiedzieć, że odwiedzą go z MJ. alex kończy rozmowei mówi MJ, że niech przygotuje walizke bo zaraz jadą. alejandro prosi Majordomusa aby przygotowal jego walizke bo wyjezda i wróci rano i prosi go aby zawiadomil Roberta, że Paula nie może z Robertem wyjść bo wyjezdza z nim i MJ. Mj sie pakuje i rozmawia z Paulą o ciuchach ze to są dla żony alejandra. MJ ich nie chce, a Paula ze jej sie należą. MJ pyta sie służącej czy widziała Bruna, ona mówi ze byl w ogrodzie. Bruno i Roberto rozmawiają o MJ i Pauli. Bruno sie pyta dokąd jadą. A roberto pyta sie Bruna, która go interesuje Paula czy MJ. Rauqel rozmawia z kims przez telefon wchodzi Roberto i pyta sie kto to był, ona mówi, że Mauricio, który mowil ze widział alexa i MJ w restauracji wczoraj. Roberto mówi Raquel, że Bruno interesuje się siostrami co więcej podejrzewa on,że Bruno znał je wczesniej. alejandro mowi, ze z MJ zatrzymają się w hotelu bo sa małzenstwem chc MJ wolałaby zostać z ojcem. Potem alejandro pyta się Pauli czy ma chlopaka, ona mówi, ze nie i Paula mówi do alexa ze mogłby jej kogos przedstawić z jego przyjaciół-przystojnego i bogatego. Alex mówi, ze nie ma duzo przyjaciól i ze zna ona Fernanda, nie jest bogaty ale jest wolny i dobry. Alejandro mówi, że zna tez Bruna Paula ze on nie podoba jej się. MJ pyta się kiedy dojadą.
Alejandro rejestruje sie w hotelu. Wtedy Paula mówi, ze moze pojdzie do ojca i zawiadomi go ze juz dojechali, a Alejandro mówi, że lepiej jak pójdą wszyscy razem.
Alejandro, MJ y Alejandro wchodzą do domu ojca dziewczym i go szukają nie mogą go znaleźć. Alejandro znajduje jego zdjęcie z MJ i pyta sie jej kiedy, gdzie bylo zrobione to zdjęcie. Ona mowi, że nie pamieta, a Alex sie pyta czy ma inne, ona mówi, że nie. Alex sie dziwi jak to mozliwe, że ona tez nie pamieta i sie pyta czy tez stracila pamięć. MJ juz mówi, że nie wytrzyma dlużej ze łzami w oczach i wtedy wchodzi jej ojciec i sie witają. Alejandro i ojciec MJ sie poznają. MJ wyjaśnia ojcu, że Alex miał wypadek i stracił pamięć. Ojciec MJ cieszy sie ze go widzi i zaprasz do srodka.
Bruno rozmawia z czlowiekiem którego wynajął o wyjezdzie MJ. Później rozmawia z matka i jest bardzo w złym humorze, on mówi, że jest taki od lat kiedy to antonio przepisał cały majątek na Alejandra chociaz zawsze mowił ze jego i Raquel traktowal jak własne dzieci. Bruno jest wściekły na antonia i mowi, że to bardzo nie sprawiedliwe. Victoria broni antonia, że bardzo ich kochał. Bruno zarzucza Victorii, że ona sprowokowała jego smierć. Ona mowi, że to był wypadek.
Ojciec MJ pyta się o stan pamięci alexa. Córki mówią ze nie mogły sie do niego dodzwonic a ojciec mówi ze był sam i często wychodził. Ojciec MJ pyta sie też o dom Alejandra i cieszy się ze widzi córki. Alejandro wychodzi, a ojciec MJ mowi, że to cud ze alex stracił pamięć i nic nie pamieta.
MJ ma wyrzuty sumienia ze całą rodzina oszukują alejandra. Ojciec mówi, że prawda, że tak nie powinno byc ale to nie ich wina. MJ mówi, że chciałaby wyznać całą prawdę, a ojciec na to ,że wtedy trafią do więzenia. Paula popiera ojca i mówi, że to samo jej mowiła. MJ mowi, że alex cos podejrzewa i zadaje jej pytania imówi, że alejandro nie jest glupi. Prosi ojca zeby zrozumiał, że nie może udawać jego zony. MJ pyta sie ojca czy mysli,że alejandro móglby sie wniej zakochac a ojciec mói, ze czemu nie, ze jest mloda i ładna dziewczyną. Ojciec MJ mowi jeszcze ze jest juz stary i moze iść do więzienia, ale ona i jej siostra nie powinny tam pójść bo sa takie mlode. Alejandro mowi pewnej kobiecie z miasteczka, że szuka Alejandra Lombardo. Alex wypytuje ją o niego jaki byłjak wygladał, kiedy tu był, pyta o kolor wlosów itd. Kobieta mowi, ze miał czarne włosy. alex mowi, ze szuka "Alejandra" bo przyszedl po pieniądze. Alejandro wypytuje kolejnego czlowieka o domniemanego "Alejandra" jaki był itd. i mówi, że to osobista sprawa. przedstawia sie jako Bruno. MJ, Paula i ich ojciec rozmawaiją jak sie ma jak sie czuje ojciec, ppotem zastanawiaja się jak wyplatac sie z tej sytuacji, czy może wynając adwokata. Ich ojciec mowi, ze są nikim a Bruno ma władzę i szkoda mu córek jakby miały trafic do więzienia. Alejandro przychodzi i zaprasza ojca MJ jutro do siebie, on sie bardzo cieszy. MJ mowi Alejandrowi, że naprawde wolała by spać u taty ale i tak idą do hotelu. Alejandro mówi do MJ ze niech nie będzie przestraszona i nie ma sie czym martwić. Alex mówi, ze jej ojciec nie spodziewał sie takiej osoby jaka on jest. MJ mowi chce powiedziec ze jej ojciec jest...alex jej przerywa i mówi, że jest on dobra osobą. alex zbliza się do MJ i mowi, że jest bardzo ładna i całuja ja w policzek. Alex mowi, ze moga sie tutaj zrelaksować. Mói, ze tam sa dzrwi które prowadzą do drugiego pokoju i może tam iść. Alex mówi MJ ze nie jest byle jaka kobietą. Przywozą im do pokoju kolacje. Paula z ojcem rozmawia o MJ. Paula mówi, że nie chce iść przez nią do wiezeinia a ojciec jej broni ze jest dobra i ma wyrzuty sumienia. Paula prosi ojca aby przekonał MJ ze musi w to dalek brnąć. Alex i MJ rozmawiają o swoim życiu MM mówi co lubi jaka jest, no i Alex ja kokietuje.
Alejandro mówi do MJ, że podoba jej się, ze ma cos wyjątkowego w sobie. MJ mowi, ze jest zwykłą kobieta, alex ze nie prawda i całują się. Alex mówi, że jestes moja miłością, a MJ, że prawie się nie znamy. Alex na to, ze wystarczająco dobrze sie znają, a reszta się nie liczy, jest nie ważna. Alex mówi, że chce byc z MJ i nie wie co sie znim dzieje przy niej ,a MJ do niego: że ty nie wiesz, alex na to ze wie dość, wystarczająco.

Przepraszam za jakieś pomyłki jak cos jest nie tak, starałam sie pisac w miare dokładnie ale jak są jakies pomyłki to sorki, ale wydaje mi się ze streszczenie jest dość dobre, jak cos to piszcie poprawie co trzeba MJ y alex nie wyraxne wostatniej scence gadali- strasznie niewyraźnie


Ostatnio zmieniony przez Anitunia dnia 12:53:33 17-06-09, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ani_romo
King kong
King kong


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2746
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 10:29:07 18-06-09    Temat postu:

Odcinek 8

Alex i Maria Jose całują się. Nagle Maria Jose wstaje i mówi, że jest zmęczona i chciałaby się położyć spać. Alex twierdzi, że to tylko wymówka i wcale nie jest zmęczona, najwyraźniej usiłuje mu o czyś powiedzieć. Maria Jose mówi, że przecież stracił pamięć, a więc teraz ona jest dla niego tylko nieznajomą, z którą on ma ochotę przeżyć przygodę miłosną. Dochodzi do kłótni między nimi, Maria Jose wybiega z pokoju, a Alex jest wściekły na samego siebie.
Podczas wspólnego śniadania na mieście Pedro opowiada Alexowi o sobie i o swoim małżeństwie. Jego żona odeszła i zostawiła mu dwie córki, które są takie dobre i piękne. Mówi, że czuje się dumny z tego, że ma takie wspaniałe córki. Wychwala je, w szczególności Marię Jose, która jest bardzo rozsądna i pracowita. Z ogromną radością wychwala również śniadanie, które według niego smakuje znakomicie. Paula zwraca mu uwagę mówiąc, że to tylko śniadanie. Pedro mówi Alexowi, że są tylko zwykłymi, skromnymi ludźmi i dziękuje mu za to, że zaprosił go do tej restauracji. Wznoszą toast za to, ze Alejandro odnalazł się żywy. Pedro mówi, że tamtego dnia kiedy usłyszał o jego rzekomej śmierci był w szoku. Alex pyta skąd się dowiedział, na co Maria Jose odpowiada szybko, że ona sama poinformowała o tym ojca zaraz po tym jak Victoria do niej zadzwoniła. Pedro wyraża swoje zdziwienie, mówiąc, że to była okropna wiadomość, bo ledwo wzięli ślub i już zmarł jej mąż. Alejandro przeprasza wszystkich i mówi, że musi wyjść, bo ma kilka spraw do załatwienia. Po jego wyjściu Pedro mówi Marii Jose, że to naprawdę dobry chłopak i że miała dużo szczęścia. Maria Jose odpowiada, że to było raczej nieszczęście, na co Paula reaguje dość sceptycznie, jak zwykle. Maria Jose opowiada ojcu o tym, że Alex ma pewne obawy i boi się, że ona ucieknie. Mówi, że najprawdopodobniej wie o wszystkim. Pedro pyta czy jej o tym mówił, ale Paula odpowiada za nią, że nie.
Alejandro udaje się do Urzędu Stanu Cywilnego i ogląda akt swojego ślubu. Wypytuje o świadków i prosi o możliwość zobaczenia podpisów. Chciałby również porozmawiać z sędzią. Mężczyzna (urzędnik) mówi, że musi poprosić o zgodę na wydanie mu tych dokumentów, bo normalnie ludzie nie mają do nich wglądu.
Paula mówi Marii Jose, że chce wrócić do szkoły, bo jak sądzi, ona nie zabierze jej z powrotem do Meridy. Maria Jose mówi, że nie chce aby ich ojciec został sam. Mówi, że Paula musi skończyć studia i najlepiej byłoby gdyby została teraz w domu.
Alejandro nie może zobaczyć dokumentów, bo ich nie ma. Najprawdopodobniej zabrał je sędzia Romero. Alex pyta kim jest sędzia Romero, mężczyzna odpowiada mu, że to ten sam, który udzielał mu ślubu cywilnego. Zapewnia go, że dokumenty prędzej czy później się znajdą, ale Alex jest zaniepokojony.
Pedro mówi Marii Jose, że wygląda na to, że Alex ją kocha, lecz ona zaprzecza tłumacząc ojcu, że to niemożliwe, bo znają się dopiero od dwóch tygodni. Pedro twierdzi, że to jest możliwe, bo on sam zakochał się w jej matce od pierwszego wejrzenia. Maria Jose mówi, iż jej zdaje się, że Alejandro się nią bawi. Nie chce iść do więzienia, tym bardziej nie chce aby Paula i Pedro w nim się znaleźli. Mówi, że to nie jest sprawiedliwe i oni nie mogą płacić za coś czego nie zrobili. Pedro zapewnia ją, że Alex jest bardzo dobrą partią dla niej i nie mógł sobie wymarzyć lepszego mężczyzny dla swojej ukochanej córki. Mówi, że nie powinna czuć się winna.
Alejandro chodzi po całym mieście i usiłuje dowiedzieć się czegoś więcej i znaleźć dowodu na to, że został wplątany w intrygę. Wraca do domu ojca Marii Jose. Paula wraca zmarnowana i oznajmia wszystkim, że nie chcą jej przyjąć z powrotem na studia. Alejandro oferuje jej pomoc i proponuje inną szkołę w innym mieście. Maria Jose nie zgadza się na to, ale Pedro i Paula są bardzo chętni. Alex zaprasza ojca Marii Jose na wakacje do Meridy. Pedro jest zachwycony. Cieszy się, bo będzie miał obie córki przy sobie. Dziękuje mu z całego serca. Alex bierze ze sobą zdjęcie, które stało w domu Marii Jose. Chce sprawdzić czy aby czasami nie jest ono fotomontażem.
Raquel i Maura rozmawiają o Alexie i o jego potajemnym ślubie. Obie nie są w stanie pojąć dlaczego ukrył to przed całą rodziną. Podejrzewają, że Bruno znał Marię Jose i Paulę już wcześniej. Maura wyczuwa w tym jakąś tajemnicę i radzi Raquel aby pogadała o tym z mamą.
Podczas jazdy samochodem Paula opowiada ojcu o tym, że dom jest niesamowicie piękny, wielki i z pewnością mu się spodoba. Alejandro dzwoni do domu i prosi lokaja, aby przygotowano łóżka dla gości. Również prosi o to, aby Fernando zjawił się wieczorem.
Felipa proponuje Victorii aby porozmawiała z synami i powiedziała im prawdę, ale Victoria nie jest do tego przekonana. Mówi, że skoro nie powiedziała im o tym jak byli mali to tym bardziej nie zdobędzie się na tą rozmowę teraz. Victoria twierdzi, że dzieci będą o niej źle myśleć i będą ją obwiniać za to, ze zdradziła mężczyznę, który tak bardzo ją kochał i oddała się innemu. Victoria nie żałuje tego co się stało, przeżyła z Antonio wspaniałe lata, dał jej szczęście i trójkę dzieci… Mówi, że dzieci ją znienawidzą gdy dowiedzą się teraz prawdy, ale Felipa uspokaja ją zapewniając, że tak nie będzie, bo wszyscy ją kochają. Ezequiel powiadamia Victorię o tym że przyjedzie do niech Pedro – ojciec Marii Jose. Victoria dziwi się, że Alejandro ją okłamał i powiedział, że jedzie do Cancun, a pojechał do domu Marii Jose.
Maura rozmawia z Bruno. Pyta czy już wrócił Alejandro. Zadaje mu pytanie dotyczące Marii Jose, pyta go czy podoba mu się szwagierka. Maura mówi do Bruna, że chodzili ze sobą (z Alexem), a on zapewnia ją, że nie była jedyną. Maura podaje mu pewien pomysł. Proponuje aby rozkochał w sobie Marię Jose, być może ona zakocha się w nim.
Pedro jest zachwycony wyglądem domu Lombardów. Victoria jest zdziwiona tym, że Alejandro ukrył przed nią prawdę o tym gdzie się wybiera. Fernando stara się go usprawiedliwić. Alex przyprowadza ojca Marii Jose do salonu. Wszyscy się z nim witają. Alex prosi go aby czuł się swobodnie jak u siebie w domu. Pedro jest bardzo zadowolony, mówi, że cieszy się, że wszyscy miło go powitali. Alejandro pyta matkę czy jest zła że zaprosił tutaj Pedro, ale ona mówi, że nie i Alex ma prawo zapraszam kogo tylko chce, ale zdziwiło ją to, że nie powiedział gdzie jedzie. Alejandro tłumaczy się mówiąc, że jego żona miała ochotę spotkać się z ojcem i dlatego tam pojechali.
Alex opowiada lekarzowi i Farnando o swoich dochodzeniach. Mówi, że wiedzie dział się czegoś o Alejandro Lombardo. Powiedziano mu, że Alejandro był człowiekiem młodym, dobrze zbudowanym, ale brunetem. Opowiada o wszystkich swoich podejrzeniach i twierdzi, że ktoś ma powód alby go zabić.
Maria Jose jest zdenerwowana, nie wie w jakim celu Alex zaprosił tutaj jej ojca. Paula zapewnia ją, że zrobił to aby pokazać, że zależy mu na niej i troszczy się również o jej rodzinę.
Pedro pyta córki czy źle się zachowuje. Nie jest przyzwyczajony do bycia w takich bogatych domach. Po raz kolejny zapewnia ją, że ona nie ponosi winy za nic, on jest winny.
Fernando mówi Alexowi, że zapewne Hernan nie wytrzyma i o wszystkim opowie Victorii. Alex mówi, że dopóki nie będzie miał dowodów musi milczeć. Fernando jest pewny, że ani Maria Jose, ani Pedro o niczym nie powiedzą, bo boją się że ich rodzina zostanie pogrążona, ale być może istnieje jeszcze inny wspólnik. Alejandro mówi, że gdyby Maria Jose naprawdę była kobietą zimna i chciwą na pieniądze to przespałaby się z nim, aby udowodnić mu w stu procentach, że jest jego żoną, tym czasem ona tego unika. Alex podejrzewa, że Maria Jose również została oszukana i jest zastraszana. Opowiada o tym, że jego żona czegoś się boi i nie zachowuje się naturalnie. Oboje są zgodni co do swoich podejrzeń – Bruno uknuł plan, który stopniowo realizuje. Fernando mówi, że nie mogą działać pochopnie, trzeba wszystko przemyśleć. Prosi Alexa żeby pomyślał o matce i o skandalu jaki wybuchnie, gdy wszystko się wyda. Alejandro mówi, że cały czas myśli o Victorii (na to Fernando odpowiada "ja też") i o tym co by przeżywała gdyby dowiedziała się o tym, że jej syn usiłował go zabić. Alex prosi Fernanda, aby ten sprawdził czy jego zdjęcie z Marią Jose jest fotomontażem.
Victoria spaceruje przed domem, Fernando przychodzi się z nią pożegnać. Ona pyta go o czym rozmawiali tak długo z doktorem Hernanem. Fernando odpowiada, że o ojcu Marii Jose, ale ona wie, że to nie prawda. Prosi go żeby był z nią szczery. Chce wiedzieć co się dzieje. Fernando zapewnia ją, że wszystko jest w porządku, ale ona nadal uważa, że dzieje się coś złego. Victoria mówi, że Maria Jose ciągle jest zdenerwowana i nie zachowuje się tak jakby naprawdę była żoną Alexa, poza tym nie śpią razem.
Victoria jest zdenerwowana, mówi, że to jest jej rodzina a ona ma prawo wiedzieć co się dzieje z jej bliskimi. Fernando zapewnia ją, że przyjaźń z nią jest dla niego bardzo ważna, ale Alejandro też jest jego przyjacielem i jemu również winny jest dochować pewnych tajemnic. Victoria pyta czy przyjaźń z Alexem jest dla niego ważniejsza niż to co do niej czuje, a on mówi, że nie, ale w tym momencie nie może jej niczego powiedzieć. Prosi ją o wybaczenie i odchodzi. Maura widzi ich pocałunek.
Raquel jest wściekła gdy dowiaduje się, że ojciec Marii Jose spędzi u nich kilka dni. Zarzuca matce, że pozwala na to aby w ich domu mieszkał byle kto. Alejandro słyszy bezczelne komentarze Raquel i jest wyraźnie rozgniewany.
Maria Jose płacze w swoim pokoju. Alejandro przychodzi do niej i pyta co się stało. Maria Jose mówi, że (Raquel) powiedziała jej prawdę, nie mają co robić w tym domu, jej rodzina nie pasuje tutaj. Pyta go po co zaprosił jej ojca, po to żeby sobie z niego zakpić? Alex zapewnia, że nie ma wcale złych intencji. Maria Jose prosi go aby pozwolił jej stąd iść, ponieważ źle się czuje w tym towarzystwie. Alejandro zapewnia ją, że pieniądze nie mają znaczenia, to co sprawia, że ktoś jest dobrym człowiekiem to uczucia. Maria Jose zaczyna krzyczeć i prosi go o rozwód. Chce skończyć z tym wszystkim raz na zawsze. Alex zgadza się, ale najpierw Raquel musi ją przeprosić.
Raquel jest zbulwersowana, bo Alejandro kazał jej przeprosić Marię Jose. Żali się swojemu mężowi. Uderza go w twarz, gdy ten mówi, że jest głupiutka.
Do sypialni Marii Jose wpada Bruno i chce z nią rozmawiać. Maria Jose obawia się, że Alex przyłapie ich razem w pokoju. Pyta ja po co wróciła. Do pokoju wchodzi Pedro i przeprasza Bruna tłumacząc, że wina leży po jego stronie. Maria Jose prosi aby porozmawiali o tym gdzie indziej. Alejandro słyszy krzyki i przychodzi do pokoju Marii Jose. Zastaje tam jej ojca i wypytuje go o to kiedy poznał Bruna. Pedro mówi, że dopiero teraz widział go pierwszy raz. Mężczyzna jest wyraźnie roztrzęsiony. Alejandro mówi, że wie iż Bruno był u niego w domu zaraz po tym jak dostał wiadomość o jego rzekomej śmierci.


Ostatnio zmieniony przez ani_romo dnia 10:48:05 18-06-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Merlinamujer
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 10286
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 1:28:08 20-06-09    Temat postu:

Odc. 9
Pedro przyznaje,że się pomylił i faktycznie poznał już wcześniej Bruna.MJ mówi Bruno,że tkwi w tym wszystkim tylko ze względu na ojca i siostrę,bo nie chce,żeby trafili do więzienia.MJ mówi,że Alex obiecał,że się rozwiodą.Bruno wmawia jej,że wcześniej Alex będzie chciał ją wykorzystać.Pedro mówi Alexowi,że zajmuje się sprzedażą starych mebli i nie robi niczego nielegalnego.MJ mówi,ze to wszystko z jego winy,jest smutna,bo ja oszukał ,zniszczył jej marzenia o wspólnym szczęśliwym życiu.Bruno zapytany przez MJ przysięga na swoją matkę,że nie miał nic wspólnego z wypadkiem Alexa i powtarza,że Alex miał wielu wrogów.
Mj wraca do domu,Victoria pyta się jej gdzie jest Bruno,ona odpowiada,że go nie widziała.Po odejściu Victori Alex pyta sie dlaczego tak powiedziała skoro go widziała,ona odpowiada,ze tak,ale potem gdzieś poszedł.Alex widzi jak bruno wchodzi do domu,całuje MJ i patrzy na reakcje Bruna.Bruno wycofuje sie z domu,MJ go nie zauważa.
Maura i Lissete rozmawiają w restauracji o MJ i Alexie.Maura mówi,że Roberto podejrzewa,ze MJ i Bruno znali się wcześniej,ale Lissete to wyśmiewa. postanawiają,że Lissete "zaprzyjaźni się " z Paulą.Alex jest w gabinecie,przychodzi do niego Victoria,chce porozmawiać o nim i MJ.Victoria niepokoi się sytuacja,która wydaje jej się dziwna.Alex mówi,że wszystko jest w porządku,przypomniał sobie,że się ożenił.Victoria nie wierzy w szczerość słów Alexa,podejrzewa,że nie mówi prawdy.Maura mówi Lissete,że widziała jak Fernado całował Victorię.
Pedro mówi MJ i Pauli,ze Alex go wypytywał,martwią się,że coś podejrzewa.Bruno chce porozmawiać z MJ,ale ta idzie do siebie razem z siostrą.Bruna zatrzymuje Alex,chce porozmawiać o nim i MJ.Alex mówi Bruno,że wie o wynajęciu apartamentu na jego nazwisko,fałszywym małżeństwie i że chciał go zabić.Bruno nie przyznaje się,ale mówi,że niczego bardziej nie pragnąłby niż jego śmierci.Pojawia się Victoria,która chce wiedzieć co się dzieje.Bruno mówi,ze to nie jego wina,że między MJ a Alexem źle się dzieje.Po odejściu Bruna Victoria pyta sie Alexa czy jest zazdrosny o Bruna z powodu MJ.Alex mówi Victori,że chce,aby Bruno wyniósł się z domu.Bruno zjawia się u MJ i kolejny raz przypomina jej,żeby niczego nie mówiła Alexowi,bo ona ,jej siostra i ojciec trafia do więzienia.Alex prosi Victorie,zeby go zrozumiała.On i Bruno nie mogą żyć pod jednym dachem i nie chodzi o MJ.Niw yjawia jej prawdziwych powodów,ale mówi,że Bruno musi wyjechać za granicę.Victoria boi się,że wtedy Bruno wpadnie w złe towarzystwo i stanie się taki sam.Mówi,że Bruno nigdy nie zaakceptował,że ona wyszła za Antonia i że zawiodła jako matka,nie wobec niego,ale Bruna i Raquel,cierpi,bo jej rodzina się rozpada.Alex zjawia się w pokoju MJ i chce poznać prawdę.Kiedy mówi jej o swoich podejrzeniach i grozi,że jeśli nie powie prawdy ona,jej siostra i ojciec trafia do więzienia MJ .MJ wszystkiemu zaprzecza,kiedy Alex na nią naciska ucieka do ogrodu w czasie burzy,tam wpada w błoto.Alex pyta się czy chce się zabić,kiedy ona powtarza,że tak,Alex mówi,że nie chce tego.Alex bierze MJ na ręce i przenosi do jej pokoju.
Tam MJ w koncu wyjawia prawdę,mówi o tym jak oszukał ja Bruno,podawał za Alexa i jak wyszła za niego.Mówi też o groźbach Bruna i że bala się więzienia,dla siebie,siostry i ojca.Alex mówi,że mogła mu wszystko powiedzieć,ale ona mówi,że go nie znała.Kiedy Alex pyta się czy Bruno jest w niej zakochany,ona odpowiada,że ten tak twierdzi,ale ona w to nie wierzy.MJ mówi,że kochała Bruna,ale teraz już nie.Alex che wiedzieć czy łączył ją z Brunem intymny związek,ona zaprzecza,mówi,że czekała z tym do ślubu,a od razu po ślubie Bruno nagle wyjechał.
MJ boi się,że Alex ją zadenuncjuje i obiecuje,że zrobi wszystko co zażąda Alex. Alex mówi,żeby się nie martwiła.
Następnego ranka Victoria mówi Bruno,że Alex chce,żeby Bruno wyjechał za granicę.Victoria rozmawia z Felipą,mówi,ze nadal nie jest gotowa powiedzieć prawdy o tym,że Raguel i Bruno są dziećmi Antonia,przyrodnim rodzeństwem Alexa.Boi się,że nie zrozumieją,że zdradziła Samuela.Alex spotyka MJ w salonie,przypomina jej,żeby nie próbowała uciec.Czekając na samochód Alex widzi schodzącego na dół Bruna,mówi mu,że bardzo podoba mi się kobieta,którą mu podarował i ze postanowił z nią zostać. MJ rozmawia z ojcem,zaprzecza,że ma jakieś problemy z Alexem.MJ mówi mu,że Alex obiecał,że się rozwiodą.
Bruno mówi MJ ,że tej nocy wyjadą do Nowego Yorku i żeby się o nic nie martwiła.Kiedy MJ mówi,że Alex obiecał jej rozwód,on odpowiada,że Alex wszystko podejrzewa.Fernando przekazuje Alexowi,że zdjęcie jego i MJ jest fotomontażem.Alex mówi,że MJ wszystko wyznała ubiegłej nocy.Fernado che,żeby Alex na nią doniósł na policje,ale on twierdzi,że MJ jest w tym wszystkim ofiarą.
Bruno zjawia się w biurze Alexa,mówi,że przyjmuje jego propozycję,wyjedzie za granicę,ale potrzebuje więcej pieniędzy,chce miliona dolarów,Alex się nie zgadza.Na odchodnym Alex pyta się Bruno o MJ,czy go już nie obchodzi,tak łatwo ją zostawia ? Bruno nic nie odpowiada i wychodzi. Fernando przypomina Alexowi,że na anulowanie małżeństwa jest termin miesiąca,a jemu zostało niewiele dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Merlinamujer
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 10286
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:11:28 21-06-09    Temat postu:

Odc.10
Paula mówi MJ,że Alejandro jest o nią zazdrosny,że mu się podoba.MJ nie chce dać Pauli więcej pieniędzy.Kiedy MJ wychodzi z pokoju Paula wyjmuje pieniędzy z jej portfela.Victoria rozmawia z MJ o Alexie i Bruno,chce wiedzieć czy Bruno się jej narzuca,ona zaprzecza.Przyjeżdża Alex i mówi MJ,że Bruno Bruno zdecydował się wyjechać za granicę,pyta się jej,czy chciał,żeby z nim pojechała.MJ potwierdza ,że tak,ale ona nie zgodziła się na to.Po chwili nadjeżdża Bruno,który mówi matce,że musi porozmawiać z Alexem,ona odpowiada,że Alex poszedł z MJ.W gabinecie Alex pyta się MJ czy wierzy w przeznaczenie.MJ wolałaby,żeby przeszłość się nie zdarzyła.Jemu też nie potrafi zaufać,bo boi się,że on też ją oszuka. Alex i MJ całują się,wtedy do gabinetu wchodzi nagle Bruno.Alex jest na niego wściekły,Bruno daje mu dokumenty do podpisania,Alex pyta się kiedy wyjeżdża,on odpowiada,że tak szybko jak to możliwe.MJ ma za złe Alexowi,że prowokuje Bruna,on pyta się jak miał wyglądać plan Bruna po jego śmierci,czy ona i Bruno pobraliby się.On mówi,że nie zgodziłaby się na to,ale Alex powątpiewa,przecież była zakochaną kobietą.Bruno i Erick ustalają szczegóły ucieczki Bruna .MJ i jej rodziny,najpierw pojadą do Tijuany,zanim wyjadą do USA.Alex podejrzewa,że po rozwodzie z nim MJ będzie chciała wyjść za Bruna,ona temu zdecydowanie zaprzecza.Alex mówi,że w takim razie niech MJ podpisze dokumenty rozdziału ich majątku.MJ oburzona mówi,że nie chce żadnych jego pieniędzy.Lissete zjawia się u Lombadrów,twierdzi,że nie ma nic przeciwko MJ ,mimo tego co łączyło jej siostrę z Alexem. Lissete zaprasza MJ i Paulę na przyjęcie.Fernando zjawia się u Alexa,mówi,że MJ zgodziła się na klauzulę w kontrakcie małżeńskim i że ona jest ofiarą wszystkiego.Fernando w to powątpiewa,martwi się tą sytuacją,myśli,że może Alex dał się zwieść ładnej twarzy.Perdo i Paula są na zakupach razem z Lissete.W czasie obiadu Fernado,Alex i Bruno rozmawiają o firmie,Bruno powątpiewa w zawodowe zdolności Fernado,który jest inżynierem firmy.Zjawiają się Pedro i Paula.Paula pyta się MJ o przyjęcie,które odbywa się następnego wieczora,dopiero teraz dowiaduje się o nim Alex.Po prowokacjach Bruna o urodzie MJ Alex decyduje,że pójdzie razem z MJ na przyjęcie.Kiedy Paula wspomina o braku odpowiednich sukienek,Alex mówi,żeby się tym nie martwiła.MJ ma pretensje,że Paula naciąga Alexa na koszty,ona mówi,że to wszystko się im należy od męża MJ ,milionera,ale MJ odpowiada,że Alex nie jest jej mężem.Pedro popiera Paulę i mówi,że Alex jest zakochany w MJ.Bruno mówi Ericowi,że on i MJ uciekną w czasie przyjęcia.
MJ ma pretensje do Alexa,że mówi jej te wszystkie miłe rzeczy,ale on twierdzi,że to wszystko prawda,zaprasza MJ wieczorem na kolację.
Bruno spotyka się z Maura i mówi jej,że z jej powodu MJ chce rozwieść się z Alexem.Bruno przyznaje,że chce MJ dla siebie,che,żeby Maura w czasie przyjęcia odciągnęła Alexa od MJ.Maura zgadza się.W czasie kolacji Alex mówi MJ,że chce z nią być ,jest pod jej urokiem,ale nie będzie na nią naciskał i rościł sobie do niej praw.MJ wraca do siebie,Alex całuje ją na pożegnanie.MJ zastaje Bruna u siebie,który mówi mu,że następnego wieczora w czasie przyjęcia uciekną.Alex może zostać sobie ze swoimi pieniędzmi,ale nie z nią.Kolejny raz grozi MJ więzieniem.
Następnego dnia Victoria rozmawia z MJ,ta ma nadzieje,że wszystko ułoży się miedzy MJ a Alexem,chce szczęścia swoich dzieci.
Maura mówi Raquel,że Bruno ucieka tej nocy z MJ za granicę i ,że pomoże w tym Bruno.Raquel nie rozumie dlaczego Bruno chce wyjeżdżać aż za granicę.Uświadamia sobie,że podejrzenia Roberto,że MJ i Bruno znali się wcześniej sprawdziły się.Podejrzewa,że Alex będzie wściekły kiedy to się wyda i wybuchnie skandal.Victoria,Paula i MJ wybierają się na zakupy,kupują kreacje na wieczór.MJ jest smutna,Victoria nie rozumie dlaczego.Paula jest wściekła,że będą musieli wyjechać,teraz,gdy ich życie tak się układa.MJ mówi,że ich ojcu grozi ze strony Bruno denuncja za narkotyki.MJ przyznaje,że to wszystko jej wina.
Victoria rozmawia z Felipą i mówi jej,że coś dziwnego dzieje się między Alexem,MJ a Bruno.MJ ciągle jest nerwowa,Alex i Bruno kłócą się.Victoria jest zaniepokojona,bo przecież Alex nie pamiętał swojego małżeństwa,podejrzewał MJ o oszustwo,współudział w próbie zabójstwa.
Victoria mówi,że Fernado wie wszystko,ale nie chce jej powiedzieć.Felipa pyta się Victori czy nie che po raz kolejny wyjść za maż,ale ona odpowiada,że Felipa jest szalona.Pedro dowiaduje się,od MJ,że muszą uciec z Bruno tego wieczora.Nadchodzi Bruno i ustala z Pedro szczegóły.Pedro wolałby,aby MJ wszystko powiedziała Alexowi,uważa,że on jest dobrą osoba i by pomógł.Alex wraca do domu,pyta się Bruna kiedy wyjeżdża,on mówi,że w ciągu kilku dni.Za chwile widzi MJ,ktora dziękuje mu za sukienkę,którą wybrała z Victoria.Alex pyta się czy była z ojcem i może z Brunem,ale ona odpowiada,że z ojcem,a Bruna nie widziała.Alex zastanawia jej dziwny nastrój,Alex zjawia się u Roberto i pyta się czy był u niego przed chwilą Bruno,on zdziwiony odpowiada,że nie.Alex rozmawia z Pedro,ten mówi,że czuje się u niego jak król.Alex kłamie,że przed Bruno mu powiedział o odwiedzinach u niego ,Pedro potwierdza.Victoria widzi się z Alexem i mówi mu o smutku MJ ciekawi ją kiedy zmieni się sytuacja z ich osobnymi sypialniami.Przed przyjęciem Victoria zjawia się u MJ,chce,żeby z nią porozmawiała i mówi,że może jej się zwierzyć z problemów z Alexem.MJ dziękuje jej za wszystko i przytula się do niej.
Na przyjęciu Alex nie odstępuje na krok MJ,dumny przedstawia ją,swoja żonę, innym gościom.Bruno mówi Maurze,że musi odciągnąć Alexa od MJ.Alex martwi się dziwnym nastrojem MJ,prawi jej komplementy.Maura podchodzi do MJ i Alexa i chce,żeby koniecznie z nią porozmawiał o interesach,już dzisiaj,to pilne,mówi MJ,że zaraz odda jej męża z powrotem.Alex odchodzi z Maurą,za chwilę Bruno podchodzi do MJ,mówi,że nie musi się martwić Alexem,że im nie przeszkodzi.Bruno z uśmieszkiem mówi,że zajmuje się nim Maura. MJ wychodzi w poszukiwaniu Alexa.Rozmowa Maury i Alexa przechodzi na osobiste tematy,Maura nie rozumie dlaczego Alex ożenił się z MJ,tymczasem przecież ona go kocha.MJ,która wychodzi z przyjęcia na taras, widzi Maurę i Alexa razem,Maura dotyka jego twarzy i patrzy mu z miłością w oczy.


Ostatnio zmieniony przez Merlinamujer dnia 13:19:25 21-06-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kendra
Detonator
Detonator


Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 410
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 14:10:08 24-06-09    Temat postu:

Odcinek 11

Maura wyrzuca Alexowi, że nie powiedział jej o swoim ślubie. Mówi, że go kocha,a Alex przyznaje, że ona także nie jest mu obojętna. Maura chce wiedzieć, czy ożenił się, ponieważ MJ jest w ciąży. Alex mówi jej, że między nim z MJ jest specyficzny układ, który być może niedługo wygaśnie. Nie wie, jednak czy się z nią rozwiedzie. Maura całuje Alexa w policzek, czemu przypatruje się MJ. Maura proponuje Alexowi, by widywali się od czasu do czasu i wyznaje, ze za nim tęskni MJ nie może dłużej patrzeć na tę dwójkę i wraca na przyjęcie. Spotyka tam Bruna i Paulę. MJ mówi mu, że nie chce załatwiać spraw w ten sposób. Bruno ostrzega ją, że w samochodzie czeka na nich Pedro i jeśli nie zejdą na dół, to Bruno odwiezie go na posterunek. MJ poddaje się i razem wychodzą. Alex nie może znaleźć żony. Robert mówi Raquel i Lisette, że widział, jak Bruno wychodził z MJ. Raquel w końcu mówi mu, że MJ wraz ze swoja „dystyngowaną” rodziną postanowiła ich opuścić z pomocą Bruna, który stał się jej opiekunem. Prawdopodobnie będą chcieli udać się za granicę. Alex pyta się siostry, czy nie widziała MJ. Raquel okłamuje go, że chyba poszła z siostrą do toalety. Roberto zauważa, że Raquel, Lisette i Maura uczestniczyły w spisku Bruna.
Tymczasem w Bruno wraz MJ i jej rodziną jadą do stolicy. Paula narzeka, że nie mają nic na zmianę, na co Bruno obiecuje, że kupi im ubrania, gdy dojada do Meksyku. Alex nie może znaleźć żony i jeszcze raz pyta się Raquel, czy nie wyszły z przyjęcia. Raquel zaprzecza, ale mówi mu, ze Bruno już sobie poszedł. Po odejściu Alexa Roberto przyznaje, ze nie chciałby być w skórze Bruna gdy Alex go znajdzie. Przy drzwiach znajomy Alexa mówi mu, że MJ i Paula wyszły już jakiś czas temu w towarzystwie Bruna. Alex natychmiast przyjeżdża do domu i wypytuje o żonę. Przeszukuje pokój MJ, a Ezequielowi każe poszukać rzeczy w sypialniach Pauli i Bruna. Sam wypytuje strażników o Pedra. Dowiaduje się, że teść wyszedł przed godziną. W hollu spotyka zaniepokojoną Victorię. Ezequiel mówi Alexowi, że w brakuje walizki Bruna, ale w pokoju Pauli wszystko wydaje się w porządku. Alex każe mu zawiadomić Fernanda, by czekał na niego na lotnisku. Victoria pyta się, co się dzieje. Alex mówi jej, że Maria Jose i jej rodzina uciekli, zapewne przy pomocy Bruna. Victoria nie może w to uwierzyć i przypuszcza, ze pewnie pojechali w inne miejsce i coś im się stało. Alex jest pewien, że cała czwórka działała w zmowie. Przyznaje, że Bruno poprosił go o pieniądze i szykował się do wyjazdu. To nadal nie przekonuje Victorii, która zapewnia pasierba, ze Bruno ma swoje wady, ale nie byłby zdolny do czegoś takiego. Alex mówi jej, że największym ślepcem jest ten, który nie chce widzieć. Zabiera ze sobą akt ślubu i wychodzi, nie zważając na uwagi macochy. Na lotnisku spotyka Fernanda, któremu nie udało się niczego dowiedzieć. Alex przedstawia recepcjonistce akt ślubu i prosi ja o informacje. Mówi jej, ze być może chodzić o porwanie. Tymczasem Bruno przedstawia MJ i jej rodzinie swój plan. Tę noc spędza w stolicy, w skromnym hotelu, by nie zwracać uwagi, a jutro pojadą do Tijuany. A stamtąd przekroczą granice choćby mieli jechać tirem.
Alex odkrywa, że MJ i reszta nie znajdują się na liście pasażerów. Fernando mówi mu, że prawdopodobnie pojechali samochodem do innego miasta, żeby przeczekać zamieszanie. Alex nie rozumie postępowania MJ, przecież wyznała mu prawdę i obiecała, że nie wyjdzie za Bruna. Dlaczego okłamała go w tak podły sposób? Fernando radzi przyjacielowi, by się uspokoił i wrócili do jego domu, gdzie być może czekają na nich jakieś wieści. Lisette pyta się Maury o jej plany. Dziewczyna planuje znowu spotykać się z Alejandrem, ale nie na starych zasadach. Zamierza naciskać, by ich związek był bardziej formalny. Mówi siostrze, że między Alexem a MJ jest specyficzny układ, którego nie może rozgryźć. Poza tym Alex zapewnił ją, że się rozwiedzie. Lisette nie rozumie, czemu więc się z nią ożenił. Maura wie, że nie z powodu ciąży. Obie zastanawiają się, jaki jest udział Bruna w uciecze MJ. Lisette podejrzewa, ze po rzekomej śmierci Alexa jego brat zabrał się za pocieszanie wdówki. Maury nie przekonuje ta teoria. Choć nie znosi MJ musi przyznać, że nie jest to dziewczyna, która zmienia mężczyzn jak rękawiczki.
Felipa mówi Victorii, że Alex jest prawdopodobnie zazdrosny o Bruna. Victoria nazywa MJ wariatką i przypomina, że już wcześniej uciekła z rezydencji. Może i tym razem Bruno pojechał za nią, by namówić ja do powrotu. Felipa sprowadza ją na ziemię, mówiąc, że nie zabierałby z sobą walizki. Ezquiel powiadamia je o przyjeździe Alexa i Fernanda. Alex mówi matce, że Bruno i reszta nie podróżują samolotem. Wyznaje też, że rano MJ okłamała go, że nie rozmawiała z Brunem, podczas gdy Pedro potwierdził, że dopiero co się z nim widzieli. Może dla Victorii to nic nie znaczy, ale dla Alexa owszem, dlatego każe połączyć się z policją. Zamierza powiadomić władze, ze Bruno wywiózł gdzieś MJ i jej rodzinę. Victoria sprzeciwia się. Alex nie może zawiadomić policji, bo nie jest tego pewien. Alex wykrzykuje, że jest tego pewien, tak samo jak tego, że to Bruno ożenił się pod jego nazwiskiem z MJ, by zabić go i przejąc jego majątek. Victoria nie wie, skąd wytrzasnął takie głupoty. Alex mówi, że MJ wyznała mu prawdę. Victoria w to nie wierzy i mówi synowi, że nie może zniszczyć rodziny, którą zbudowała z jego ojcem z powodu kłamstw jakiejś awanturnicy. Alex obiecuje jej, że kiedyś znajdzie dowody na winę Bruna. Zagniewany odchodzi, a Victoria żali się Fernandowi, że oskarża brata o coś tak absurdalnego. I wszystko to przez intrygi jakiejś bezwstydnicy. Antonio zapisał Alexowi cały majątek, ponieważ uważał go za najrozsądniejszego , a on wyskakuje z taką historią. Błaga Fernanda, by porozmawiał z przyjacielem. Victoria przytula się do Fernanda i prosi, by przekonał Alexa, że Bruno jest niewinny. Fernando obiecuje porozmawiać z Alexem i obejmuje czule Victorię.
Fernando ma żal do przyjaciela, że wyznał matce prawdę w tak brutalny sposób. Alexowi jest przykro, ale nie mógł dłużej milczeć. Fernando przypomina, że nie są pewni niczego, ale Alex jest pewien, że ma rację. Przyjaciel wytyka mu, że opiera się na słowach MJ. Alexa przekonały też ich kłamstwa, intencje. Fernando nie może być pewien, że za tym wszystkim stoi Bruno, bo Alejandro miał wielu wrogów i wiele osób znało jego zwyczaje. Alex jest pewien, że tylko brat tak silnie go nienawidził. Fernando radzi przyjacielowi, by zaprzestał poszukiwań żony i oskarżył ja o porzucenie. Alex nie ma zamiaru oddawać jej połowy majątku, by potem wyszła za Bruna. Alex zamierza zawiadomić policje na wypadek, gdyby MJ chciała przekroczyć granice. Fernando chce, by Alejandro zachował rozsądek. Alex chce wiedzieć, po której stronie stoi Fernando. Zauważa, że jego przyjaciel za bardzo przejmuje się Victorią. Wydaje mu się, ze Fernando kocha ją, ale na inny sposób niż się do tego przyznaje. Victoria nie może dodzwonić się do Bruna. Alex wypytuje Erika, dokąd pojechał Bruno. Szofer mówi, że chyba pojechał do domu w Cancun i wróci za kilka tygodni.
Bruno wynajmuje pokoje w tanim pensjonacie. Paula ma go dosyć i narzeka, że MJ nie wyznała prawdy Alejandrowi. Siostra nie ma siły na rozmowę. Wspomina chwile z Alejandrem. Tymczasem Alex rozmyśla o MJ i zastanawia się czemu odeszła. Następnego dnia Raquel wypytuje Alexa jego żonę. Nie może powstrzymać śmiechu na wieść o rzekomym wyjeździe MJ. Alex domyśla się, że wiedziała o planie Bruna i siłą wydobywa z Raquel, że słyszała, jak MJ i Bruno omawiali swoja ucieczkę. Nie powiedziała o niczym, ponieważ nie chciała, żeby Alex był z kobieta, która go zdradza. Mówi też, ze widziała, jak MJ i Bruno całowali się. Victoria nie może w to uwierzyć. MJ wyznaje siostrze, że opowiedziała o wszystkim Alejandro i ten obiecała, że nie wsadzi ich do więzienia. Paula złości się, że uciekła z Brunem. MJ przypomina jej, że Bruno był gotów oskarżyć Pedra handel narkotykami. Jest gotowa na wszystko, byleby nie widzieć ojca za kratkami. Pedro, który słyszała rozmowę córek pisze list pożegnalny do MJ i zostawia go na portierni. Z ukrycia obserwuje kłótnie MJ i Pauli. MJ nie zamierza ryzykować wolnością ojca i nie wie, jak mogłaby wytłumaczyć go przed Alexem. Paula wyzywa siostrę od idiotek. Victoria pyta się Alexa, czy wierzy w opowieść Raquel. Alex nie wie, co ma o tym myśleć. Victoria chce utrzymać ucieczkę MJ w tajemnicy i zabrania córce o niej rozpowiadać. Raquel nie wierzy, by Alex był zakochany w zonie, ale Victorii to nie obchodzi, trzeba dbać o dobre imię rodziny. Wytyka Raquel jej małżeństwo i radzi jej, by lepiej pilnowali się z mężem. Raquel mówi Roberto, by wziął się do roboty i spłodził z nią dziecko. Robertowi nie uśmiecha się ani praca w firmie ani przespanie się z taką zimną kobietą. Raquel mówi mu, że inni mężczyźni potrafią okazać kobiecie miłość. Roberto mówi, żeby więc każde szukało jej na swój sposób. Raquel zaczyna płakać.
Alex opowiada Fernandowi o rozmowie z Raquel. Oboje znają jego siostrę, ale może mówiła prawdę. MJ może nie chciała zostać bez grosza, lub może wybrała Bruna. Pedro sprzedaje w lombardzie swój zegarek i obrączkę. Udaje mu się dobyć telefon do firmy Lombardo i skontaktować się z Alejandrem. Mówi mu, żeby przyjechał po MJ. Zapewnia go, że MJ jest dobra dziewczyną i kocha Alexa. Nie powinna płacić za błędy ojca. Bruno przynosi MJ ubrania. Przypomina, że już dawno nie całowali się. MJ nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo cierpiał, gdy Alejandro wykorzystywał każdą okazje, by jej dotknąć. MJ nie zamierza mu wybaczyć ani wrócić do niego. Po przyjeździe do USA poszuka sobie pracy i rozstaną się. Bruno nie chce o tym słyszeć i popycha MJ na łózko. Mimo protestów dziewczyny zaczyna ją całować. Przerywa im nadejście Pauli. MJ martwi się o ojca, który nie ma przy sobie pieniędzy. Victoria błaga Alejandra, by nie popełnił żadnego głupstwa i pamiętał, że Bruno jest jego bratem. Raquel dowiaduje się, że Alex pojechał po żonę i wpada w szał. Nie chce jej widzieć w tym domu i mówi matce, że powinna do tego nie dopuścić. Victoria przypomina jej, że to dom Alexa. Ona przetrwoniła swoją część spadku. Raquel wykrzykuje, że gdyby była córką Antonia zostawiłby jej wspomnienie jego miłości. Victoria jest rozczarowana jej krótka pamięcią i radzi, by Roberto poszedł do pracy oboje wyprowadzili się z rezydencji.
MJ mówi Bruno, że martwi się o ojca. Tymczasem Pedro odjeżdża jednym z autobusów. MJ znajduje w recepcji list od ojca. Alejandro podjeżdża pod hotel i zaskakuję MJ w czasie lektury. Pyta się jej, czemu uciekła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anitunia
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 3840
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 15:25:08 24-06-09    Temat postu:

Odcinek 12

W czasie kiedy MJ czyta list, który zostawił jej ojciec Alejandro żąda od MJ, aby mu powiedziała dlaczego to zrobiła i ją goni. Pojawia sie Bruno i pyta Alejandra co on tutaj robi, ten mu mówi, ze to jasne, że przyjechał po żonę. Bruno mówi, ze MJ nigdzie nie pojedzie z alexem, a on odwrotnie. Zaczynają sie kłócić i bić. Fernando bierze MJ i z nia ucieka, a Alejandro w czasie kłotni wyjawia, że MJ wszystko mu powiedziala. bruno pyta się co. Alex odchodzi, znowu pojawia sie Fernando, uspokaja Bruna i mówi mu co Mj powiedziała Alejandrowi o spisku Bruna. MJ mówi Pauli o ich ojcu i liście, puka alex i chce wejść. Alex żąda od MJ wyjaśnień czemu to zrobiła, Paula mówi do MJ ze ma powiedzieć mu prawde ale ona nie chce. Alejnadro wyrywa od Mj list od jej ojca, czyta go i pyta czy ktos może mu to wyjaśnić. Mj, alex i Paula rozmawiają o ojcu dziewczyn, co on zrobił. Alex mowi ze Mj i Paula maja sie spakowac a ich ojca poszukają. Alejandro pyta się Fernada gdzie jest Bruno, zkolei Fernando mówi mu jak Bruno zareagował na wieść ze Mj wszystko powiedziała. Alex mowi jeszcze fernandowi o ojcu MJ. Ezeqiel i Felipa rozmawiaja o sytuacji z Brunem i MJ. MJ boi sie ze Bruno zawiadomi policje o jej ojcu i ona chce odnaleźć ojca. Victoria pyta sie Felipe czy odzywal się Alex, ona mówi, że nie, a victoria opowiada jak sie zachowywała MJ przed przyjęciem. Victoria mówi ostosunkach Bruna i alejandra jak sie zachowują w stosunku do siebie. Raquel i Maura rozmawiaja o alexie, że pojechał szukac MJ i Maura dochodzi do wniosku ze Alejandro naprawde sie zakochał w Mj. Raquel odpowiada, że na to wygląda. Później Maura pyta sie raquel czy ona mysli, jesli chodzi o Alexa czy to naprawdę miłość czy może duma. Maura pyta się Raquel czy ona jej pomoże i mowi, że Laejandro powiedzial jej ze bierze rozwód z MJ i ze to był układ ich małżeństwo. Raquel musi sie dowiedzieć co to za układ spytać sie ich matki o co chodzi z tym małzeństwem. Raquel mowi, ze nie bedzie łatwo to wyciagnąc od ich matki, Maura na to ze ma spróbować. Roberto szuka Alejandra bo chce pieniędzy. Victoria, że on znowu stracil pieniędze tak jak kiedys wszystko co mial po ojcu przetracił. Jak wychodzi to Felipa z Victoria mówią, ze tylko ysli o rozrywce i zabawie, a victoria zmienia temat i mowi, że martwi sie o Bruna i Alejandra. Alex wymyslia kłamstwo, które powie rodzinie, ze miały wypadek MJ, Mj watpi ze w to uwierzy jego rodzina. Pedro pojawia się w jakiejs knajpie i wita sie z babką, która sie cieszy ze go widzi. pedro pyta sie o jego znajomego, nikt nie wie gdzie on jest.
Przyjezdza do domu alexa on, Mj, Paula i Fernando. Witaja sie oni z Victorią, ona pyta sie o ich ojca, a alex mowi, że on jest bardzo chory i dlatego Paula i Mj wyjechały w pośpiechu, a Bruno ich znalazł. alex mówi, że sie pokłócił z brunem.
MJ y Paula rozmawiają o alexie. MJ mowi, że bruno jej powiedział ze alex mysli tylko o łózku. Ezeqiel mowi MJ ze zaprasza alejandro na kolacje. Victoria mowi Fernandowi, że nie wierzy w to co mowi Alejandro, a Fernando wyznaje jej całą prawdę m.in. o intrydze Bruna co on zrobił MJ i o ojcu MJ ze ma cos wspolnego z narkotykami. victoria płacze, Fernando stara się ja pocieszyć, a ona do niego, że on je nie zna i sie odwraca, a on widzi ze każdy męzczyzna chciałby mieć jej miłość. Alejandro wyjaśnia Victorii sytuację z BRunem, a Victoria mowi o MJ ze jej ojciec ma cos wspolnego z narkotykami i nie wie co ci ludzie robia wjego domu, on wie co robi w końcu przyznaje choc nie wierzy tym ludziom.
MJ y alex jedza kolacje, Mj cały czas martwi sie o ojca, a Alejandro ją rozumie i mówi, że odnajdą go. Mj mowi, ze co się stanie jesli Bruno zawiadomi policję, alejandro mowi, że nie sądzi i pyta się MJ dlaczego to zrobial ona mowi ze sie bała, wpadla w panikie bo Bruno jej groził. alex mowi czemu jemu nie powiedziała, a ona mówi ze był zajety z maurą. alex na to no i co, że Maura tylko szuka pretekstow by do nie wroćić. MJ pyta się czy zrobi to, a on czy przeskadzalo by jej to. Mj mówi, że to jego sprawa, alex pyta sie o nią, mówi, że by mu przeskadzało i znowu zaczyna temat Bruna. Ona mówi, że nie chce mieć nic z nim wspolnego chce stąd wyjechac i znalezc pracę. Mj mówi, ze jest zrozpaczona ojcem gdyz zawsze o nie dbał i ze go bardzo kocha i jest dobrą osobą. Alejandro ją uspokaja,a Mj mu dziekuje, on mówi, ze nie ma za co. Alex obiecuje jej pomóc, Mj pyta dlaczego to dla niej robi. On mówi, że jest wiele powodów, że sie wniej zakochał taka jest prawda i nie chce jej oszukiwać. Potem mówi, że to wspaniałe jak kocha rodzine i przyznaje ze bardzo cierpial bo stracił ojca jak byl bardzo młody, a Victoria choc go bardzo kocha to nie jest jego prawdziwą matka i ja też kocha. Mowi też ze Bruno był dla niego taki od zawsze. MJ boi się ze alex ją kocha. Alex pyta coona czuje do niego skoro nie kocha bruna. Mj y Alex wchodzą do pokoju MJ i on nie pozwala zapalic jej światła. Opowiada o Victorii i Brunie ze nigdy nie zaakceptowal małżenstwa swojej matki i wyzywa się na nim, zawsze sie kłócą. MJ mówi, że BRuno jest taki dla niego bo ojciec zostawił mu wszystko. Alex mówi, że jego ojciec zawsze był sprawiedliwym czlowiekiem. Alex zwierza się MJ ze swojego zycia i mówi ze tylko jej to opowiada. MJ mówi, że nie jest wyjatkowa bo on ma przyjaciólki bogate i eleganckie. Alejandro mowi, że go to nie interesuje liczy sie to co jest w środku, w głowie i sercu. alex prosi MJ aby powiedziała mu prawdę co ona czuje do niego. Ona mowi, że się boi, ze zakochała się w nim. Alex mówi, ze sie niech nie boi bo to jest piękne uczucie. Całuja się. Alex tak słodko puszcza jej oczko i sie rzobiera i ją, gdyz MJ sie wstydzi. Alejandro i MJ kochają się.


Ostatnio zmieniony przez Anitunia dnia 15:26:19 24-06-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kendra
Detonator
Detonator


Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 410
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 23:02:50 26-06-09    Temat postu:

Odcinek 13

Maria Jose budzi się w ramionach Alexa. Ma wyrzuty sumienia z powodu tego co zaszło. Alex próbuje przekonać ją zachowali się jak dwójka normalnych ludzi, ale dziewczyna ucieka pod prysznic. Alex stara się ja uspokoić i namówić do rozmowy, ale MJ nie przestaje płakać. Alex rezygnuje, ale przed odejściem zapewnia dziewczynę, że kocha ją dużo bardziej niż się jej wydaje. MJ uważa, że zachowała się jak pierwsza lepsza.
Raquel dziwi się, jak Victoria mogła uwierzyć w bajeczkę o chorym krewnym. Podejrzewa, że jest coś między Brunem a MJ, że znali się już wcześniej. Victoria powtarza, że Bruno tylko pomógł MJ i zabrania córce mącić w głowie Alexowi. Raquel sądzi, ze matka ukrywa przed nią prawdę. Felipia mów Victorii, że nie tylko ona podejrzewa Bruna. Victoria zapewnia ja, że czas pokaże, że obie myliły się co do niego. Paula przyłapuję MJ, gdy ta pierze swoje prześcieradło i chce wiedzieć, czy przespała się z Alejandrem. MJ zaprzecza. Ezequiel przynosi MJ bukiet róż od Alexa i liścik z zaproszeniem na obiad. MJ nie chce iść bo martwi się o ojca. Siostra mówi jej, że Pedro ukrył się na wypadek gdyby Bruno doniósł na niego, ale ten tego nie zrobi, bo wie, że mają po swojej stronie Alejandra. MJ obawia się że Alex tylko się nią bawi. Paula radzi jej korzystać z chwili.
Roberto odwiedza Alexa w biurze i prosi o pieniądze. Alexowi nie podoba się, że weszło mu w zwyczaj proszenie o dodatkowe wypłaty. Roberto ma pilnować Raquel, by nie dokuczała Mj. W przeciwnym razie muszą zapomnieć o dodatkowych pieniądzach. Victoria jest oburzona, że Alex tak dobrze traktuje żonę po tym, co mu zrobiła. Felipa wytyka jej, że usprawiedliwia Bruna, a MJ nie. Alex wita MJ mariachi i pocałunkiem. Pedro dzwoni do firmy Alejandra i pyta się o swoje córki. Sekretarka zapisuje jego numer telefonu i dzwoni do Alexa. Alejandro mówi MJ, że ojciec wrócił do ich domu. Pojada do niego. Erick zaprasza Paule na wypad do miasta. Maura złości się, że Raquel nie wyciągnęła nic od Victorii. Nie może uwierzyć, że Alex zniżył się do tego poziomu, że kłamie w obronie swojej żony.
Victoria niepokoi se o Bruna, który nie daje znaku życia. Dzwoni do Fernanda, by mu się wyżalić. Ten zaprasza ja do antykwariatu. Pedro jeszcze raz dzwoni do firmy Alexa, ale sekretarka zgodnie z poleceniem nie podaje mu telefonu do domu. Pedro uważa, że do niczego się nie nadaje i powinien umrzeć. Alex i MJ zawiadamiają Ezequiela, że wyjeżdżają w podróż. Tymczasem na lodowisku Maura mówi Raquel, że ich znajomy Ulises wraca z Europy. Raquel jest zachwycona, ale zaraz mina jej rzednie na widok Ericka i Pauli. Złości się, że Erick wychodzi gdzieś w czasie pracy i to z taką osobą. Paula przypomina jej, że jest szwagierką pana domu. Raquel dziękuje za przypomnienie, bo już wzięła ją za nowa służącą. Paula rzuca się na nią i dochodzi do bójki. Raquel wykrzykuje, że Erick jest zwolniony. Victoria i Fernando oglądają antyki. Victorii wpada w oko rzeźba z jednorożcem.
Alex mówi MJ, że Pedro znowu zadzwonił do biura. Dziewczyna bardzo się denerwuje. Alex całuje ją, ale ona wstydzi się przed szoferem. Alex przypomina jej, że tak zachowują się nowożeńcy. Victoria pyta się, czy Fernando ma narzeczona. Mężczyzna przyznaje, że jego ukochana jest kimś wyjątkowym, nie należy do żadnej sfery. Victoria odnajduje stara książkę i nie potrafi ukryć wzruszenia. Fernando ofiarowuje ją Victorii. Od sprzedawcy dowiaduje się, że nigdy nie poznano prawdziwego nazwiska autora. Victoria pokazuje Felipie książkę, którą okazuje się być jej autorstwa. Jest bardzo wzruszona. Raquel domaga się od Victorii, by wyrzuciła Ericka i Paule. Opowiada matce o bójce na lodowisku. Paula broni się, bo to nie ona zaczęła. Victoria nie zamierza podejmować żadnej decyzji do powrotu Alejandra, bo to on jest panem domu. Raquel złości się, że przeklęty Antonio tak ich urządził. Victoria zabrania córce mówić tak o człowieku, który traktował ja jak księżniczkę, ale Raquel nie dostrzega jakoś wielkiej miłości Antonia. Victoria nie zamierza jej słuchać i odchodzi. Paula mówi Raquel, że ostatnią noc Alex spędził z MJ. Na Raquel nie robi to wrażenia, bo Alex miał wiele kobiet. Paula mówi jej, że na pewno nie każdej dawał kwiaty i zabierał na miesiąc miodowy. Pyta się, czy Raquel nie chciałby być na miejscu MJ. Raquel nazywa ją suka i biegnie do siebie.
Raquel mówi o wszystkim Roberto. Mąż mówi jej, że musi uważać, by nie denerwować Alejandra. Raquel wyrzuca mu, że gdyby nie przepuścił fortuny po rodzicach nie musieliby słuchać się Alexa. Roberto przypomina jej, że sama sporo wydaje. Raquel wyrzuca mu, że do niczego się nie nadaje, nawet dziecka nie może spłodzić. Roberto szarpie się z zoną i mówi, że zasłużyła na policzek. Felipa namawia Victorię, by wyznała dzieciom prawdę. Victoria uważa, że nic na tym nie zyska. Felipa radzi jej, żeby wróciła do pisania i opisała swój spacer z Fernandem. Victoria zaczyna wspominać chwilę spędzone z Fernandem. Alex i MJ przyjeżdżają do miasteczka. MJ chce porozmawiać o rozwodzie, an co Alex stwierdza, zer ani jego męską dumę całuje dziewczynę.
MJ i Alex znajdują w domu pobitego Pedra. Mężczyzna mówi, że był tu niejaki Rufino. MJ wyrzuca mu, że je zostawił. Erick dzwoni do Bruna i opowiada mu o bójce Raquel i Pauli. Mówi też o wyjeździe Alexa i MJ. Bruno każe mu dowidzieć się szczegółów. MJ i Alex zawożą Pedra do szpitala. Stan mężczyzny nie jest poważny i jutro zostanie wypisany. MJ chce zostać w szpitalu. Alex chce wiedzieć, kim jest Rufino, ale MJ nie ma pojęcia. Roberto spotyka Ulisesa i przyprowadza go na przyjecie Maury. Lisette radzi siostrze, by przestała zaprzątać sobie głowę Alejandrem. Ulises wita się z przyjaciółmi i wypytuje o zonę Alejandra. Erick dzwoni do Bruna, ale niczego nie udało mu się ustalić. Bruno obiecuje, że Erick nie straci pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ani_romo
King kong
King kong


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2746
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:58:46 27-06-09    Temat postu:

Odcinek 14

Alex proponuje Marii Jose, aby poszli coś zjeść. Lisette twierdzi, że skoro Alex zdecydował się na ślub z Marią Jose to musiał mieć swoje powody. Maura uważa, że ślub ten został zawarty tylko dla zasady i rozwód nastąpi już wkrótce. Ulisses pyta co Bruno ma wspólnego z tym wszystkim. Roberto wyjaśnia mu krótko co się stało i wyraża swoje zdziwienie, bo po wypadku i rzekomej utracie pamięci Alejandro rozpoznał wszystkich członków rodziny oprócz Marii Jose. Maria Jose informuje męża, że zamierza poszukać pracy, bo niekomfortowo czuje się w jego domu w Meridzie, w towarzystwie jego rodziny. Alex pyta dlaczego nie chce z nim mieszkać skoro jest teraz jego żoną. Przypomina o ich wspólnej nocy, którą ze sobą spędzili. Dziewczyna twierdzi, że to nigdy nie powinno się zdarzyć, ma wyrzuty sumienia. Alex przekonuje ją i szczerości swoich uczuć i oferuje swoją pomoc, ale Maria Jose nie chce obarczać go swoimi problemami.
W nocy do domu wraca Bruno, pyta o Alexa i zostaje poinformowany o tym, że ten wyjechał w podróż. Bruno udaje się do sypialni matki i chce z nią porozmawiać mówiąc, że wykorzystał chwilę gdy nie ma w domu Alexa. Victoria już wie, że Bruno nie był wcale za granicą. Syn pyta jej co takiego powiedział jej Alejandro. Victoria mówi, że Alex twierdzi iż Bruno ożenił się z Marią Jose używając jego imienia i usiłował go zabić. Bruno wszystkiemu zaprzecza i tłumaczy, że wszystko jest kłamstwem, a on tylko próbował pomóc. Uważa, że Maria Jose wcale nie mówiła prawdy, a Alex po ma kłopoty z umysłem. Victoria rozpacza, bo jej rodzina się rozpada. Raquel zachowuje się gorzej niż kiedykolwiek, Bruno zawsze odnosi się do niej w chamski sposób, a Alex... martwi ją bardzo, bo nie wiadomo co mu się dzieje.
Maria Jose i Alex kochają się. Wyznają sobie miłość. Maria Jose mówi, że czuje się dość dziwnie, wydaje jej się, że to wszystko jest tylko snem, bańką mydlaną, która zaraz pryśnie. Alex zapewnia ją, że to dzieje się naprawdę.
Victoria pyta Bruna dlaczego chciał zabrać rodzinę Marii Jose za granicę i czemu jego siostra Raquel twierdzi, że widziała go jak całował się z Marią Jose. Victoria pyta czy Maria Jose kiedykolwiek go sprowokowała, ale Bruno temu zaprzecza. Twierdzi, że żal mu się zrobiło kiedy widział ją płaczącą i chciał pomóc. Bruno sugeruje matce, że Alejandro w każdej chwili może wyrzucić z domu i ją, i Raquel tak samo jak wyrzucił jego. Pyta jeszcze raz czy mu wierzy, a Victoria odpowiada, że z pewnością musi być jakieś inne wytłumaczenie tego wszystkiego co się dzieje i Alex musi się mylić co do Bruna. Bruno płacze i próbuje wzbudzić litość w matce tłumacząc, że Alejandro nienawidził go on dziecka, a teraz wykorzystuje okazję żeby się go pozbyć.
Maria Jose jest szczęśliwa, że jej ojcu nic się nie stało i odzyskuje siły w szpitalu. Alex chce, aby Pedro wyjaśnił mu kim jest Rufino. Mówi, że tylko wtedy gdy będzie wiedział o wszystkim będzie w stanie mu pomóc. Maria Jose prosi ojca, aby ten zaufał Alexowi. Pedro opowiada o wszystkim. Został pobity, bo był winny pieniądze. Alex pyta o jak dużą sumę chodzi, chce pomóc. Idzie do Rufina i spłaca dług Samaniego i prosi aby ten więcej nie zadręczał Pedra.
Pedro zapewnia córkę, że powiedział jej całą prawdę, a jej mąż jest bardzo dobrym człowiekiem i troszczy się o cała rodzinę. Maria Jose potrzebuje ojca i nie boi się o niego. On dbał o nią i o jej siostrę odkąd pamięta. Pedro nie jest zadowolony z siebie jako ojca, kiedy przeszedł na emeryturę, córki musiały rzucić szkołę. Maria Jose dziękuje mu za to, że nauczył je być dobrymi i zapewnia, że nie kariera jest najważniejsza w życiu. Pedro przyznaje, że wstyd mu przez Alexem, ale Maria Josepociesza go i mówi, że nie ma się czego wstydzić. Dziewczyna jest przekonana, że uda im się spłacić dług gdy tylko sprzedadzą swoje mieszkanie.
Ludzie Rufina śledzą Alexa. Alex prosi aby zabrano Marię Jose i jej ojca do Meridy. Augusto przyjeżdża do szpitala. Lekarz mówi, że stan Pedro jest już znacznie lepszy, prosi tylko aby obejrzał go jeszcze ortopeda, bo mężczyzna ma problemy z kolanem. Maria Jose jest zaniepokojona, prosi aby Augusto zadzwonił do Alexa.
Victoria mówi Felipie, że Bruno zawsze mówi to co chce, ale bardzo możliwe, że Maria Jose wykorzystała swoją urodę do tego, aby zdobyć Alexa. Felipa przyznaje jej rację, ale potępia również zachowanie Bruna. Mówi, że jej syn wiedząc doskonale, że Maria Jose jest żona Alexa nie powinien się wtrącać ani dawać powodów do zazdrości. Felipa uprzedza, że jeśli wróci Alejandro i zastanie w domu Bruna będzie wściekły. Victoria uważa, że Bruno ma prawo zostać w domu, bo jest jej synem. Felipa przypomina jej o tym, że Bruno też jest synem Antonia Lombardo.
Bruno wypytuje Paulę dokąd pojechała jej siostra z mężem, ale dziewczyna odpowiada, że o niczym nie wie. Bruno nie chce w to uwierzyć, jest przekonany o tym, że Paula wie, ale nie chce powiedzieć.
Bruno wita się z Ulissesem. Raquel mówi bratu żeby zwolnił Ericka, na co Bruno odpowiada, że Erick pracuje dla niego, nie dla niej. Raquel opowiada Ulissesowi o tym, że Bruno jest taki zły, bo się wdał w spór z Alexem, opowiada o Marii Jose.
Maria Jose dzwoni do siostry i informuje ją o tym, że właśnie wracają do Meridy. Paula cieszy się na widok ojca. Victoria prosi Alexa o rozmowę.
Felipa świetnie dogaduje się z ojcem Marii Jose. Victoria zapewnia go, że Alex martwi się o jego zdrowie. Paula mówi Bruno, że Alex jest bardzo zakochany w Marii Jose, już nawet ze sobą sypiają. Bruno nie dowierza.
Maria Jose budzi się w objęciach męża i pyta czy jest w niebie. Alex czule całuje ją i oznajmia jej, że są tu, na ziemi w ich wspólnym łóżku. Mówi, że jest zazdrosny o Bruno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane / Zaklęta miłość Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin