Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Emisja telenowel emit. w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Forum telenowel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 17:19:20 27-09-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 26 wrzesień - 2 październik 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Niewinna intryga (9 - 13/120) - TVN Fabuła (powtórka)
6.00 Nie igraj z aniołem (150 - 154/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (53 - 57/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (108 - 112/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (1 - 5/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.00 Grzech Fatmagül (54 - 58/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.55 Po prostu María (15 - 19/127) - TV4 (powtórka z 17.00)
10.55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (81 - 84-ost.) - TVP1 (powtórka z 18.35)
10.55 Królowa jednej nocy (1/49) - TVP1 (powtórka z 18.35, emisja tylko 30 września)
10.55 Moja nadzieja (153 - 157/180) - TV4 (powtórka z 16.00)
11.00 Moje serce bije dla Loli (93 - 97/133) - TV Puls (premiera)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (15 - 19) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (54 - 58) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.55 Ezel (5 - 9) - FilmBox (powtórka z 17.45)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (16 - 20) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (55 - 59/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (116 - 120/176) - TV Puls (premiera)
14.15 Wspaniałe stulecie (177 - 181) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
14.45 Cesarzowa Ki (21 - 25/67) - TVP2 (powtórka)
15.35 Pasión Morena (149 - 153/178) - TV Silesia (powtórka)
16.00 Moja nadzieja (154 - 158/180) - TV4 (premiera)
17.00 Po prostu María (16 - 20/127) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (55 - 59) - TVP2 (powtórka)
17.45 Ezel (6 - 10) - FilmBox (premiera)
18.35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (82 - 84-ost.) - TVP1 (premiera, ostatni odcinek - 28 września)
18.35 Królowa jednej nocy (1, 2/49) - TVP1 (premiera, od 29 września)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (2 - 6/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (113 - 116/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
3.15 Wspaniałe stulecie (177 - 181) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.45 Pasión Morena (149 - 153/178) - TV Silesia (powtórka)

Sobota

Niedziela
16.00 Gran Hotel (18) - TVP1 (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:59:17 03-10-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 3 październik - 9 październik 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (155 - 159/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (58 - 62/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (113 - 117/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (14 - 18/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (6 - 10/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (59 - 63/160) - TVP1 (powtórka z 13.50)
9.55 Po prostu María (20 - 24/127) - TV4 (powtórka z 17.00)
10.55 Moja nadzieja (158 - 162/180) - TV4 (powtórka z 16.00)
11.00 Moje serce bije dla Loli (98 - 102/133) - TV Puls (premiera)
11.05 Królowa jednej nocy (2 - 5/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (20 - 24) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (59 - 63) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.50 Ezel (11 - 14) - FilmBox (powtórka z 17.40)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (21 - 25) - TV Puls (premiera)
13.50 Grzech Fatmagül (60 - 64/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (121 - 125/176) - TV Puls (premiera)
14.00 Wspaniałe stulecie (182 - 186) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
14.40 Cesarzowa Ki (26 - 30/67) - TVP2 (powtórka)
15.35 Pasión Morena (154 - 158/178) - TV Silesia (powtórka)
16.00 Moja nadzieja (159 - 163/180) - TV4 (premiera)
17.00 Po prostu María (21 - 25/127) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (60 - 64) - TVP2 (powtórka)
17.40 Ezel (11 - 15) - FilmBox (premiera)
18.35 Królowa jednej nocy (3 - 6/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (7 - 11/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (117 - 120/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
3.10 Wspaniałe stulecie (182 - 186) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.45 Pasión Morena (154 - 158/178) - TV Silesia (powtórka)

Sobota
15.00 Rozdarte serca (28) - TVP1 (powtórka z wtorku z 20.30)

Niedziela
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 10:21:48 11-10-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 10 październik - 16 październik 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (160 - 164/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (63 - 67/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (118 - 122/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (19 - 23/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (11 - 15/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (64 - 68/160) - TVP1 (powtórka z 13.50)
9.55 Po prostu María (25 - 29/127) - TV4 (powtórka z 17.00)
10.55 Moja nadzieja (163 - 167/180) - TV4 (powtórka z 16.00)
11.00 Moje serce bije dla Loli (103 - 107/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (6 - 10/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (25 - 29) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (64, 65) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Ezel (15 - 19) - FilmBox (powtórka z 17.40)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (26 - 30) - TV Puls (premiera)
13.50 Grzech Fatmagül (65 - 69/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (126 - 130/176) - TV Puls (premiera)
14.00 Wspaniałe stulecie (187 - 191) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
14.45 Cesarzowa Ki (31 - 35/67) - TVP2 (powtórka)
15.35 Pasión Morena (159 - 163/178) - TV Silesia (powtórka)
16.00 Moja nadzieja (164 - 168/180) - TV4 (premiera)
17.00 Po prostu María (26 - 30/127) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (65) - TVP2 (powtórka)
17.40 Ezel (16 - 20) - FilmBox (premiera)
18.35 Królowa jednej nocy (7 - 11/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (12 - 16/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (121 - 124/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
3.00 Wspaniałe stulecie (187 - 191) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.45 Pasión Morena (159 - 163/178) - TV Silesia (powtórka)

Sobota
15.00 Rozdarte serca (29) - TVP1 (powtórka z wtorku z 20.30)

Niedziela
16.05 Gran Hotel (19) - TVP1 (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 21:55:59 18-10-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 17 październik - 23 październik 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (165 - 169/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (68 - 72/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (123 - 127/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (24 - 28/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (16 - 20/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (69 - 73/160) - TVP1 (powtórka z 13.50)
9.55 Po prostu María (30 - 34/127) - TV4 (powtórka z 17.00)
10.55 Moja nadzieja (168 - 172/180) - TV4 (powtórka z 16.00)
11.00 Moje serce bije dla Loli (108 - 112/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (11 - 15/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (30 - 34) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.45 Tylko z Tobą (66 - 69) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Ezel (20 - 24) - FilmBox (powtórka z 17.40, od 19 października o 11.50)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (31 - 35) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (70 - 74/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (131 - 135/176) - TV Puls (premiera)
14.10 Wspaniałe stulecie (192 - 196) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
14.45 Cesarzowa Ki (36 - 40/67) - TVP2 (powtórka)
15.35 Pasión Morena (164 - 168/178) - TV Silesia (powtórka)
16.00 Moja nadzieja (169 - 173/178) - TV4 (premiera)
17.00 Po prostu María (31 - 35/127) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (66 - 70) - TVP2 (powtórka, 21 października - premiera)
17.40 Ezel (21 - 25) - FilmBox (premiera)
18.35 Królowa jednej nocy (12 - 16/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (17 - 21/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (125 - 128/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
3.30 Wspaniałe stulecie (192 - 196) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.45 Pasión Morena (164 - 168/178) - TV Silesia (powtórka)

Sobota

Niedziela
16.00 Gran Hotel (20) - TVP1 (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 15:16:56 24-10-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 24 październik - 30 październik 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (170 - 174/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (73 - 77/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (128 - 132/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (29 - 33/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (21 - 25/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.10 Grzech Fatmagül (74 - 79/160) - TVP1 (powtórka z 13.50)
9.55 Po prostu María (35 - 39/127) - TV4 (powtórka z 17.00)
10.55 Moja nadzieja (173 - 177/180) - TV4 (powtórka z 16.00)
11.00 Moje serce bije dla Loli (113 - 117/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (16 - 20/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
11.50 Ezel (25 - 29) - FilmBox (powtórka z 17.40)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (35 - 39) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (70 - 74) - TVP2 (powtórka z 17.05)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (36 - 40) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (75 - 79/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (136 - 140/176) - TV Puls (premiera)
14.30 Wspaniałe stulecie (197 - 201) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
14.45 Cesarzowa Ki (41 - 45/67) - TVP2 (powtórka)
15.35 Pasión Morena (169 - 173/178) - TV Silesia (powtórka)
16.00 Moja nadzieja (174 - 178-ost.) - TV4 (premiera, ostatni odcinek - 28 październik)
17.00 Po prostu María (36 - 40/127) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (71 - 75) - TVP2 (powtórka, 21 października - premiera)
17.40 Ezel (26 - 30/150) - FilmBox (premiera)
18.35 Królowa jednej nocy (17 - 21/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (22 - 26/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (129 - 132/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
3.00 Wspaniałe stulecie (197 - 201) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.45 Pasión Morena (169 - 173/178) - TV Silesia (powtórka)

Sobota
14.55 Rozdarte serca (30) - TVP1 (powtórka z wtorku z 20.30)
18.00 Ezel (1/150) - Zoom TV (premiera)

Niedziela
16.00 Gran Hotel (21) - TVP1 (premiera)
18.00 Ezel (2/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (3/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 0:19:55 01-11-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 31 październik - 6 listopad 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (175 - 179/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (78 - 82/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (133 - 137/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (34 - 38/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (26 - 30/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (79 - 82/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (1 - 3) - Zoom TV (od poniedziałku do środy)
11.00 Moja nadzieja (178-ost.) - TV4 (powtórka z 16.00, 2 listopada)
11.00 Moje serce bije dla Loli (118 - 120/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (21 - 24/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (41 - 43) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (75 - 78) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.50 Ezel (30 - 34) - FilmBox (powtórka z 17.40, 31 października o 11:55)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (42 - 44) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (80 - 83/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (141 - 143/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Cesarzowa Ki (46 - 48/67) - TVP2 (powtórka, od 2 listopada)
15.35 Pasión Morena (177, 178-ost.) - TV Silesia (powtórka)
16.00 Po prostu María (41 - 43/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (1 - 3/126) - TV4 (premiera, od 2 listopada)
17.05 Tylko z Tobą (76 - 79) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (31 - 35/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (202 - 206) - TVP Historia (powtórka, 31 października o 14:00)
18.35 Królowa jednej nocy (22 - 25/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (27 - 31/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (133 - 136/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
2.00 Wspaniałe stulecie (202 - 206) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.45 Pasión Morena (177, 178-ost.) - TV Silesia (powtórka)

Sobota
17.55 Ezel (4/150) - Zoom TV (premiera)
18.55 Ezel (5/150) - Zoom TV (premiera)

Niedziela
16.00 Gran Hotel (22) - TVP1 (premiera)
17.55 Ezel (6/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (7/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RutilaCasillas
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3626
Przeczytał: 84 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:59:39 02-11-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 7 listopad -13 listopad 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (180 - 184/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (83 - 87/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (138 - 142/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (39 - 43/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (31 - 34/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (83 - 86/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (4 - 6) - Zoom TV (od poniedziałku do środy)
11.00 Moje serce bije dla Loli (121 - 124/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (25 - 28/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (44- 47) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (79 - 82) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.50 Ezel (35 - 38 - FilmBox (powtórka z 17.40)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (45 - 48) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (84 - 87/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (144 - 147/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Cesarzowa Ki (49 - 52/67) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (44 - 47/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (4 - 7/126) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (80 - 83) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (36 - 39/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (207 - 211) - TVP Historia (powtórka, 31 października o 14:00)
18.35 Królowa jednej nocy (25 - 29/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (32 - 35/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (137 - 140/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
2.00 Wspaniałe stulecie (207 - 211) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)

Sobota
17.55 Ezel (8/150) - Zoom TV (premiera)
18.55 Ezel (9/150) - Zoom TV (premiera)

Niedziela
16.00 Gran Hotel (23) - TVP1 (premiera)
17.55 Ezel (10/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (11/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RutilaCasillas
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3626
Przeczytał: 84 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:17:44 02-11-16    Temat postu:

kaka1995 napisał:
Emisja telenowel: 7 listopad -13 listopad 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (180 - 184/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (83 - 87/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (138 - 142/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (39 - 43/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (31 - 34/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (83 - 86/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (4 - 6) - Zoom TV (od poniedziałku do środy)
11.00 Moje serce bije dla Loli (121 - 124/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (25 - 28/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12:00 Avenida Brasil – Zranione uczucia(1-2)-Nowa tv (powtórka z 13:00)-od 10 listopada)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (44- 47) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (79 - 82) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.50 Ezel (35 - 38 - FilmBox (powtórka z 17.40)
13:00 Avenida Brasil – Zranione uczucia(1-3)-Nowa TV -piemiera(od 9 listopada)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (45 - 48) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (84 - 87/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (144 - 147/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Cesarzowa Ki (49 - 52/67) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (44 - 47/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (4 - 7/126) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (80 - 83) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (36 - 39/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (207 - 211) - TVP Historia (powtórka, 31 października o 14:00)
18.35 Królowa jednej nocy (25 - 29/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (32 - 35/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (137 - 140/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
2.00 Wspaniałe stulecie (207 - 211) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)

Sobota
17.55 Ezel (8/150) - Zoom TV (premiera)
18.55 Ezel (9/150) - Zoom TV (premiera)

Niedziela
16.00 Gran Hotel (23) - TVP1 (premiera)
17.55 Ezel (10/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (11/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:35:03 08-11-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 7 listopad - 13 listopad 2016

Poniedziałek - Czwartek
6.00 Nie igraj z aniołem (180 - 183/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (83 - 86/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (138 - 141/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (39 - 42/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (31 - 34/84) - TVP Seriale (powtórka z 20.15)
9.05 Grzech Fatmagül (83 - 86/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (4 - 7) - Zoom TV (od poniedziałku do czwartku)
11.00 Moje serce bije dla Loli (121 - 124/133) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (25 - 28/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (44 - 47) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (79 - 82) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Zranione uczucia (1, 2/160) - Nowa TV (premiera, od 9 listopada)
12.50 Ezel (35 - 39) - FilmBox (powtórka z 17.40, 10 listopada dwa odcinki od 11:50)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (45 - 48) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (84 - 87/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (144 - 147/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Cesarzowa Ki (49 - 52/67) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (44 - 47/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (4 - 7/126) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (80 - 83) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (36 - 39/150) - FilmBox (premiera)
17.40 Wspaniałe stulecie (207 - 210) - TVP Historia (powtórka)
18.35 Królowa jednej nocy (26 - 29/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (32 - 35/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (137 - 140/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
1.20 Wspaniałe stulecie (207 - 210) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)

Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (184/194) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (87/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (142/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (43/120) - TVN Fabuła (powtórka)
12.45 Zranione uczucia (3/160) - Nowa TV (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (211) - TVP Historia (powtórka)
1.45 Wspaniałe stulecie (211) - TVP Historia (powtórka)

Sobota
15.00 Rozdarte serca (31) (powtórka z wtorku z 20.30)
18.00 Ezel (8/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (9/150) - Zoom TV (premiera)

Niedziela
15.55 Gran Hotel (22) - TVP1 (premiera)
18.05 Ezel (10/150) - Zoom TV (premiera)
19.05 Ezel (11/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania25
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:44:45 19-11-16    Temat postu:

ech , byl dory alfabetyczny spis telenowel to zostal usuniety, szkoda :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 22:50:05 20-11-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 14 listopad - 27 listopad 2016

Poniedziałek - Piątek
6.00 Nie igraj z aniołem (185 - 194-ost.) - TV4 (powtórka)
6.25 Prawo do narodzin (88 - 97/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (143 - 152/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (44 - 53/120) - TVN Fabuła (powtórka)
9.05 Grzech Fatmagül (87 - 96/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (8 - 15) - Zoom TV (od poniedziałku do czwartku)
11.00 Moje serce bije dla Loli (125 - 133-ost.) - TV Puls (premiera, ostatni odcinek - 24 listopada)
11.00 Słodka miłość (1/120) - TV Puls (premiera, od 25 listopada)
11.00 Królowa jednej nocy (29 - 38/49) - TVP1 (powtórka z 18.40)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (49 - 58) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.45 Tylko z Tobą (83 - 92) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Zranione uczucia (4 - 13/160) - Nowa TV (powtórka)
12.50 Ezel (40 - 49) - FilmBox (powtórka z 17.40)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (50 - 59) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (88 - 97/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (148 - 157/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Cesarzowa Ki (53 - 62/67) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (48 - 57/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (8 - 17/126) - TV4 (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (84 - 93) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (41 - 50/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (212 - 221) - TVP Historia (powtórka)
18.40 Królowa jednej nocy (30 - 38/49) - TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (36 - 45/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (141 - 148/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
1.45 Wspaniałe stulecie (212 - 221) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)

Sobota
15.00 Rozdarte serca (32) (powtórka z wtorku z 20.30)
18.00 Ezel (12, 16/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (13, 17/150) - Zoom TV (premiera)

Niedziela
15.55 Gran Hotel (24) - TVP1 (premiera)
18.05 Ezel (14, 18/150) - Zoom TV (premiera)
19.05 Ezel (15, 19/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 20:40:01 29-11-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 28 listopad - 4 grudzień 2016

Poniedziałek - Piątek
6.25 Prawo do narodzin (98 - 102/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (153 - 157/160) - Polonia 1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (54 - 58/120) - TVN Fabuła (powtórka)
9.05 Grzech Fatmagül (97 - 101/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (16 - 19) - Zoom TV (od poniedziałku do czwartku)
11.00 Słodka miłość (1 - 5/120) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (38 - 42/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (59 - 63) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.40 Tylko z Tobą (93 - 96) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Zranione uczucia (14 - 18/160) - Nowa TV (powtórka)
12.45 Ezel (50 - 54) - FilmBox (powtórka z 17.40, od 1 grudnia o 7.50)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (60 - 64) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (98 - 102/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (158 - 162/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Cesarzowa Ki (63 - 67-ost.) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (58 - 62/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (18 - 22/126) - TV4 (premiera)
17.05 Sześć sióstr (1/130) - WP (premiera, od 2 grudnia)
17.05 Tylko z Tobą (94 - 98) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (51 - 55/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (222 - 226) - TVP Historia (powtórka)
18.35 Królowa jednej nocy (39 - 43/49) - TVP1 (premiera)
19.30 Kobiety w czerni (1/52) - WP (premiera, od 2 grudnia)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (46 - 50/84) - TVP Seriale (powtórka)
23.55 Kobiety w czerni (1/52) - WP (powtórka z 19.30, tylko 2 grudnia)
0.00 Zranione uczucia (149 - 152/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
1.00 Sześć sióstr (1/130) - WP (powtórka z 17.05, tylko 2 grudnia)
1.10 Wspaniałe stulecie (222 - 226) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
3.00 Kobiety w czerni (1/52) - WP (premiera, tylko 2 grudnia)

Sobota
6.05 Kobiety w czerni (1/52) - WP (powtórka z 19.30)
10.20 Sześć sióstr (1/130) - WP (powtórka z 17.05)
11.20 Kobiety w czerni (1/52) - WP (powtórka z 19.30)
14.55 Rozdarte serca (33) (powtórka z wtorku z 20.30)
17.05 Sześć sióstr (2/130) - WP (premiera)
18.00 Ezel (20/150) - Zoom TV (premiera)
19.05 Ezel (21/150) - Zoom TV (premiera)
19.20 Kobiety w czerni (2/52) - WP (premiera)
4.55 Kobiety w czerni (2/52) - WP (powtórka z 19.20)

Niedziela
10.30 Sześć sióstr (2/130) - WP (powtórka z 17.05)
11.30 Kobiety w czerni (2/52) - WP (powtórka z 19.20)
17.05 Sześć sióstr (3/130) - WP (premiera)
18.00 Ezel (22/150) - Zoom TV (premiera)
19.05 Ezel (23/150) - Zoom TV (premiera)
19.25 Kobiety w czerni (3/52) - WP (premiera)
4.15 Kobiety w czerni (3/52) - WP (powtórka z 19.25)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 19:33:16 07-12-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 5 grudzień - 11 grudzień 2016

Poniedziałek - Piątek
6.25 Prawo do narodzin (103 - 107/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Stellina (158 - 160-ost.) - Polonia 1 (powtórka, ostatni odcinek - 7 grudnia)
6.50 Namiętności (1, 2/160) - Polonia1 (powtórka, od 8 grudnia)
7.05 Niewinna intryga (59 - 63/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.45 Ezel (55 - 59) - FilmBox (powtórka z 17.40)
9.05 Grzech Fatmagül (102 - 106/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (20 - 23) - Zoom TV (od poniedziałku do czwartku)
10.55 Sześć sióstr (3 - 7/130) - WP (powtórka z 17.05)
11.00 Słodka miłość (6 - 10/120) - TV Puls (premiera)
11.00 Królowa jednej nocy (43 - 46/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (64 - 68) - TV Puls (powtórka z 13.00)
12.00 Kobiety w czerni (3 - 7) - WP (powtórka z 19.25)
12.40 Tylko z Tobą (98 - 102) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Zranione uczucia (19 - 23/160) - Nowa TV (powtórka)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (65 - 69) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (103 - 107/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (163 - 167/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Imperium miłości (1 - 5/46) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (63 - 67/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (23 - 27/126) - TV4 (premiera)
17.05 Sześć sióstr (4 - 8/130) - WP (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (99 - 103) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (56 - 60/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (227 - 231) - TVP Historia (powtórka)
18.35 Królowa jednej nocy (44 - 47/49) - TVP1 (premiera)
19.25 Kobiety w czerni (4 - 8/52) - WP (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (51 - 55/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (153 - 156/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
2.25 Wspaniałe stulecie (227 - 231) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.00 Kobiety w czerni (1, 4 - 7/52) - WP (powtórka)

Sobota
8.00 Kobiety w czerni (4/52) - WP (powtórka z poniedziałku z 19.25)
9.00 Kobiety w czerni (5/52) - WP (powtórka z wtorku z 19.25)
10.05 Kobiety w czerni (6/52) - WP (powtórka ze środy z 19.25)
11.05 Kobiety w czerni (7/52) - WP (powtórka z czwartku z 19.25)
12.10 Kobiety w czerni (8/52) - WP (powtórka z piątku z 19.25)
18.00 Ezel (24/150) - Zoom TV (premiera)
19.05 Ezel (25/150) - Zoom TV (premiera)
20.25 B&B Słowa i słówka (1/29) - WP (premiera)

Niedziela
8.00 Sześć sióstr (4/130) - WP (powtórka z poniedziałku z 17.05)
9.05 Sześć sióstr (5/130) - WP (powtórka z wtorku z 17.05)
10.05 Sześć sióstr (6/130) - WP (powtórka ze środy z 17.05)
11.10 Sześć sióstr (7/130) - WP (powtórka z czwartku z 17.00)
12.20 Sześć sióstr (8/130) - WP (powtórka z piątku z 17.05)
14.40 B&B Słowa i słówka (1/29) - WP (powtórka z soboty z 20.25)
18.00 Ezel (26/150) - Zoom TV (premiera)
18.55 Ezel (27/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RutilaCasillas
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3626
Przeczytał: 84 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:50:24 18-12-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 12 grudzień - 18 grudzień 2016

Poniedziałek - Piątek
6.25 Prawo do narodzin (108 - 112/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Namiętności (3-7/160) - Polonia1 (powtórka, od 8 grudnia)
7.05 Niewinna intryga (64 - 68/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.45 Ezel (60 - 65) - FilmBox (powtórka z 17.40)
9.05 Grzech Fatmagül (107 - 111/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (24 - 27) - Zoom TV (od poniedziałku do czwartku)
10.55 Sześć sióstr (8 - 12/130) - WP (powtórka z 17.05)
12.00 Słodka miłość (11 - 15/120) - TV Puls (premiera)

11.00 Królowa jednej nocy (47 - 49/49) - TVP1 (powtórka z 18.35)
11:00 Złote serce (1,2 /40)-TVP1 (powtórka z 18.35)
12.00 Kobiety w czerni (8 - 12) - WP (powtórka z 19.25)
12.40 Tylko z Tobą (103 - 107) - TVP2 (powtórka z 17.05)
12.45 Zranione uczucia (24 - 28/160) - Nowa TV (powtórka)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (70 - 74) - TV Puls (premiera)
13.55 Grzech Fatmagül (108 - 112/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (168 - 172/176) - TV Puls (premiera)
14.45 Imperium miłości (6 - 10/46) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (68 - 72/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (28 - 32/126) - TV4 (premiera)
17.05 Sześć sióstr (9 - 13/130) - WP (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (104 - 108) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (61 - 65/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (232 - 236) - TVP Historia (powtórka)

18.35 Królowa jednej nocy (48 - 49/49) - TVP1 (premiera)
18:35 Złote serce (1-3/40)-TVP1 (PREMIERA) od 14 grudnia
19.25 Kobiety w czerni (9- 13/52) - WP (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (56 - 61/84) - TVP Seriale (powtórka)

0.00 Zranione uczucia (157 - 160/160) - Polo TV (premiera, od poniedziałku do czwartku)
2.25 Wspaniałe stulecie (232 - 236) - TVP Historia (powtórka, godziny emisji ruchome)
5.00 Kobiety w czerni (8- 12/52) - WP (powtórka)


Sobota
8.00 Kobiety w czerni (9/52) - WP (powtórka z poniedziałku z 19.25)
9.00 Kobiety w czerni (10/52) - WP (powtórka z wtorku z 19.25)
10.05 Kobiety w czerni (11/52) - WP (powtórka ze środy z 19.25)
11.05 Kobiety w czerni (12/52) - WP (powtórka z czwartku z 19.25)
12.10 Kobiety w czerni (13/52) - WP (powtórka z piątku z 19.25)
18.00 Ezel (28/150) - Zoom TV (premiera)
19.05 Ezel (29/150) - Zoom TV (premiera)
20.25 B&B Słowa i słówka (2/29) - WP (premiera)

Niedziela
8.00 Sześć sióstr (9/130) - WP (powtórka z poniedziałku z 17.05)
9.05 Sześć sióstr (10/130) - WP (powtórka z wtorku z 17.05)
10.05 Sześć sióstr (11/130) - WP (powtórka ze środy z 17.05)
11.10 Sześć sióstr (12/130) - WP (powtórka z czwartku z 17.00)
12.20 Sześć sióstr (13/130) - WP (powtórka z piątku z 17.05)
14.40 B&B Słowa i słówka (2/29) - WP (powtórka z soboty z 20.25)
18.00 Ezel (30/150) - Zoom TV (premiera)
18.55 Ezel (31/150) - Zoom TV (premiera)


Ostatnio zmieniony przez RutilaCasillas dnia 19:57:32 18-12-16, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid
King kong
King kong


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 2714
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żyrardów
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 20:38:02 20-12-16    Temat postu:

Emisja telenowel: 12 grudzień - 25 grudzień 2016

Poniedziałek - Piątek
6.25 Prawo do narodzin (108 - 117/190) - Polonia 1 (powtórka)
6.50 Namiętności (3 - 12/160) - Polonia1 (powtórka)
7.05 Niewinna intryga (64 - 73/120) - TVN Fabuła (powtórka)
7.50 Ezel (60 - 69) - FilmBox (powtórka z 17.40)
9.05 Grzech Fatmagül (107 - 116/160) - TVP1 (powtórka z 13.55)
9.05 Ezel (24 - 31) - Zoom TV (od poniedziałku do czwartku)
11.00 Sześć sióstr (8, 11 - 19/130) - WP (powtórka z 17.05)
11.05 Złote serce (1 - 7/40) - TVP1 (powtórka z 18.40)
12.00 Słodka miłość (11 - 20/120) - TV Puls (premiera)
12.05 Kobiety w czerni (8 - 17/52) - WP (powtórka z 19.25)
12.35 Tylko z Tobą (103 - 112) - TVP2 (powtórka z 17.05)
13.00 Sıla: odnaleźć przeznaczenie (70 - 79/158) - TV Puls (premiera)
13.05 Zranione uczucia (24 - 33/160) - Nowa TV (powtórka)
13.55 Grzech Fatmagül (108 - 117/160) - TVP1 (premiera)
14.00 Dziesięć przykazań (168 - 176-ost.) - TV Puls (premiera, ostatni odcinek - 22 grudnia)
14.40 Imperium miłości (6 - 15/46) - TVP2 (powtórka)
16.00 Po prostu María (68 - 77/127) - TV4 (premiera)
17.00 Droga do szczęścia (28 - 37/126) - TV4 (premiera)
17.05 Sześć sióstr (11 - 20/130) - WP (premiera)
17.05 Tylko z Tobą (104 - 113) - TVP2 (premiera)
17.40 Ezel (61 - 70/150) - FilmBox (premiera)
17.45 Wspaniałe stulecie (232 - 241) - TVP Historia (powtórka)
18.40 Złote serce (1 - 8/40) - TVP1 (premiera)
19.25 Kobiety w czerni (9 - 18/52) - WP (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem (56 - 65/84) - TVP Seriale (powtórka)
0.00 Zranione uczucia (157 - 160-ost.) - Polo TV (premiera, ostatni odcinek - 15 grudnia)[i]
2.40 Wspaniałe stulecie (232 - 241) - TVP Historia [i](powtórka, godziny emisji ruchome)

4.55 Kobiety w czerni (8 - 17/52) - WP (powtórka)

Sobota
8.00 Kobiety w czerni (9, 14/52) - WP (powtórka z poniedziałku z 19.25)
9.00 Kobiety w czerni (10, 15/52) - WP (powtórka z wtorku z 19.25)
10.00 Kobiety w czerni (11, 16/52) - WP (powtórka ze środy z 19.25)
11.00 Kobiety w czerni (12, 17/52) - WP (powtórka z czwartku z 19.25)
12.05 Kobiety w czerni (13, 18/52) - WP (powtórka z piątku z 19.25)
18.00 Ezel (28, 32/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (29, 33/150) - Zoom TV (premiera)
20.25 B&B Słowa i słówka (2, 3/29) - WP (premiera)

Niedziela
6.00 Sześć sióstr (9/130) - WP (premiera, tylko 18 grudnia)
7.00 Sześć sióstr (10/130) - WP (premiera, tylko 18 grudnia)
8.00 Sześć sióstr (11, 16/130) - WP (powtórka z poniedziałku z 17.05)
9.15 Sześć sióstr (12, 17/130) - WP (powtórka z wtorku z 17.05)
10.30 Sześć sióstr (13, 18/130) - WP (powtórka ze środy z 17.05)
11.40 Sześć sióstr (14, 19/130) - WP (powtórka z czwartku z 17.05)
12.45 Sześć sióstr (15, 20/130) - WP (powtórka z piątku z 17.05)
14.50 B&B Słowa i słówka (2, 3/29) - WP (powtórka z soboty z 20.25)
18.00 Ezel (30, 34/150) - Zoom TV (premiera)
19.00 Ezel (31, 35/150) - Zoom TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Forum telenowel Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 11 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin