Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ranking wszystkich edycji
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Film & TV / Jak Oni śpiewają
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saul
King kong
King kong


Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 2360
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 8:08:11 20-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Edyta Górniak
2. Rudi Schuberth
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Joanna Liszowska
3. Krzysztof Respondek

IV. Największe beztalencie.
1. Aneta Zając
2. Anna Janocha.
3. Edyta Herbuś

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Łukasz Płoszajski.
2. Andrzej Nejman.
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Katarzyna Zielińska.
2. Aleksandra Woźniak
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Aleksandra Woźniak.
3. Małgorzata Teodorska.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Liszowska.
2. Patricia Kazadi.
3. Joanna Trzepiecińska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Piotr Polk
3. Jakub Tolak

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając.
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając.
3. Joanna Jabłczyńska.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Wojciech Medyński.
2. Krzysztof Respondek
3. Kacper Kuszewski.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Michał Koterski.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żabu$
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 7213
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:02:50 22-03-09    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1.Rudi Schuberth
2. Edyta Górniak
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Joanna Liszowska
3. Krzysztof Respondek

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś
2. Aneta Zając
3. Anna Janocha

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska
2. Marzena Sztuka.
3. Dominika Figurska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Edyta Herbuś
3. Natasza Urbańska.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman
2. Łukasz Płoszajski
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Marek Siudym
2. Andrzej Nejman
3. Robert Moskwa

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak
2. Kataryzna Zielinska
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak
2. Małgorzata Teodorska
3. Patrcia Kazadi

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi
2. Joanna Trzepiecińska
3. Joanna Liszowska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Mikołaj Krawczyk
3. Piotr Polk

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Jakub Przebindowski
3. Piotr Polk.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Anna Janocha.
2. Joanna Jabłczyńska
3. Aneta Zając.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
3. Krzysztof Respondek

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski
2. Mikołaj Krawczyk.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najlepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III


Ostatnio zmieniony przez Żabu$ dnia 11:20:44 22-03-09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sweet_Ivy
Cool
Cool


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 530
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 13:26:13 31-05-09    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1.Edyta Górniak
2. Elżbieta Zapendowska
3. Rudi Schuberth

II. Najlepszy prowadzący.
1. Katarzyna Cichopek
2. Krzysztof Ibisz

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Joanna Liszowska
3. Krzysztof Respondek

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś
2. Aneta Zając
3. Anna Janocha

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska
2. Marzena Sztuka.
3. Dominika Figurska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Edyta Herbuś
3. Natasza Urbańska.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman
2. Łukasz Płoszajski
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa
2. Andrzej Nejman
3. Marek Siudym

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak
2. Kataryzna Zielinska
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Małgorzata Teodorska
2. Aleksandra Woźniak
3. Patrcia Kazadi

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi
2. Joanna Trzepiecińska
3. Joanna Liszowska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Mikołaj Krawczyk
3. Piotr Polk

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Jakub Przebindowski
3. Piotr Polk.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Aneta Zając
3. .Anna Janocha.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
3. Krzysztof Respondek

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski
2. Mikołaj Krawczyk.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najlepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiOva
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 7344
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:40:17 15-06-11    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1.Edyta Górniak
2. Elżbieta Zapendowska
3. Rudi Schuberth

II. Najlepszy prowadzący.
1. Katarzyna Cichopek
2. Krzysztof Ibisz

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Joanna Liszowska
3. Krzysztof Respondek

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś
2. Aneta Zając
3. Anna Janocha

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska
2. Marzena Sztuka.
3. Dominika Figurska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Edyta Herbuś
3. Natasza Urbańska.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman
2. Łukasz Płoszajski
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa
2. Andrzej Nejman
3. Marek Siudym

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak
2. Kataryzna Zielinska
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Małgorzata Teodorska
2. Aleksandra Woźniak
3. Patrcia Kazadi

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi
2. Joanna Trzepiecińska
3. Joanna Liszowska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Mikołaj Krawczyk
3. Piotr Polk

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Jakub Przebindowski
3. Piotr Polk.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Aneta Zając
3. .Anna Janocha.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
3. Krzysztof Respondek

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski
2. Mikołaj Krawczyk.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najlepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
penelopee
Obserwator


Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:48:25 15-03-19    Temat postu:

oj tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Film & TV / Jak Oni śpiewają Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin