Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ranking wszystkich edycji
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Film & TV / Jak Oni śpiewają
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tymoszenko
Administrator
Administrator


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 9915
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 22:25:15 07-08-08    Temat postu: Ranking wszystkich edycji

Wybieramy najlepsze osoby w danej dziedzinie.
W każdej dziedzinie są po 3 osoby (wyjątek - prowadzący oraz dwa ostatnie pytania). W swoim rankingu uwzględniamy wszystkie trzy osoby wpisując w odpowiednie miejsca. Np. są trzy osoby A, B, C.
I np.
1 miejsce - B
2 miejsce - C
3 miejsce - A.

Za jakiś czas głosy zostaną podliczone, a potem zostaną podane wyniki.

Kopiujemy listę i porządkujemy osoby od miejsca pierwszego do trzeciego.


I. Najlepszy juror.
1. Edyta Górniak
2. Rudi Schuberth
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Joanna Liszowska.
2. Krzysztof Respondek.
3. Agnieszka Włodarczyk.

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Piotr Szwedes.
2. Andrzej Nejman.
3. Łukasz Płoszajski.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Aleksandra Woźniak.
3. Małgorzata Teodorska.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Liszowska.
2. Joanna Trzepiecińska.
3. Patricia Kazadi.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Jakub Tolak.
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając.
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając.
3. Joanna Jabłczyńska.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Wojciech Medyński.
3. Kacper Kuszewski.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Michał Koterski.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III


Ostatnio zmieniony przez Tymoszenko dnia 19:15:37 08-08-08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosaura
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 3248
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:30:15 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Edyta Górniak
2. Rudi Schuberth
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.
1. Katarzyna Cichopek
2. Krzysztof Ibisz

III. Najlepszy finalista.
1.Agnieszka Włodarczyk
2.Joanna Liszowska
3.Krzysztof Respondek

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Dominika figurska
2. Marzena Sztuka
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Edyta Herbuś
2. Natasza Urbańska.
3. Agnieszka Włodarczyk

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Natasza Urbańska
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Łukasz Płoszajski
2. Andrzej Nejman.
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Katarzyna Zielińska
2. Aleksandra Woźniak
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Małgorzata Teodorska
2. Aleksandra Woźniak.
3. Patricia Kazadi

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi
2. Joanna Liszowska
3. Joanna Trzepiecińska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Mikołaj Krawczyk
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając.
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając.
3. Joanna Jabłczyńska.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl
2. Olga Bończyk
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Wojciech Medyński
2.Krzysztof Respondek

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Wojciech Medyński
2. Kacper Kuszewski.
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski
2. Mikołaj Krawczyk
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.
2. Brylantowy joker
3.Wybieranie piosenek przez widzów

XXV. Najlepsza edycja.
1. III
2. II
3. I
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shaunee
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 11540
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 10:08:30 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Edyta Górniak
2. Rudi Schuberth
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Krzysztof Respondek.
3. Joanna Liszowska

IV. Największe beztalencie.
1. Aneta Zając
2. Anna Janocha.
3. Edyta Herbuś

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Dominika Figurska
2. Małgorzata Ostrowska - Królikowska
3. Marzena Sztuka

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Edyta Herbuś
3. Natasza Urbańska

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Łukasz Płoszajski
2. Andrzej Nejman.
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Katarzyna Zielińska.
2. Joanna Trzepiecińska.
3. Aleksandra Woźniak.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Małgorzata Teodorska.
2. Aleksandra Woźniak.
3. Patricia Kazadi.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Liszowska.
2. Patricia Kazadi.
3. Joanna Trzepiecińska.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Jakub Tolak.
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Przebindowski.
3. Jakub Tolak.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl.
2. Olga Bończyk.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Wojciech Medyński.
3. Kacper Kuszewski.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysytof Respondek
2. Kacper Kuszewski.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michal Koterski.
2. Mikolaj Krawczyk.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KlaudiaLaFleur
Generał
Generał


Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 7750
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Grimmauld Place 12

PostWysłany: 10:43:48 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Edyta Górniak
2. Rudi Schuberth
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Krzysztof Respondek.
3. Joanna Liszowksa

IV. Największe beztalencie.
1. Anna Janocha.
2. Edyta Herbus
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Edyta Herbus
3. Natasza Urbańska.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Łukasz Płoszajski.
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Aleksandra Woźniak.
3. Małgorzata Teodorska.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi.
2. Joanna Liszowksa
3. Joanna Trzepicinska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk
2. Jakub Tolak
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Jakub Tolak.
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Anna Janocha
3. Aneta Zając

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Wojciech Medyński.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Łukasz Płoszajski.
3. Michał Koterski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Brylntowy Joker.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Summer
Idol
Idol


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 1623
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 10:46:44 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Edyta Górniak
3. Rudi Schuberth


II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Krzysztof Respondek
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Joanna Liszowska

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś
2. Anna Janocha
3. Aneta Zając

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka
2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska
3. Dominika Figurska

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Edyta Herbuś
3. Natasza Urbańska

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Marzena Sztuka
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Natasza Urbańska

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Łukasz Płoszajski
2. Andrzej Nejman
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Marek Siudym
2. Robert Moskwa
3. Andrzej Nejman

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman
2. Marek Siudym
3. Włodzimierz Matuszak

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak
2. Katarzyna Zielińska
3. Joanna Trzepiecińska

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi
2. Małgorzata Teodorska
3. Aleksandra Woźniak

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi
2. Joanna Liszowska
3. Joanna Trzepiecińska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Piotr Polk
3. Jakub Przebindowski

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Piotr Polk
3. Mikołaj Krawczyk

XVI. Najlepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk
2. Jakub Tolak
3. Jakub Przebindowski

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Aneta Zając
3. Anna Janocha

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Aneta Zając
3. Anna Janocha

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk
2. Monika Dryl
3. Grażyna Szapołowska

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek
2. Kacper Kuszewski
3. Wojciech Medyński

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Krzysztof Respondek
3. Wojciech Medyński

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Mikołaj Krawczyk
2. Michał Koterski
3. Łukasz Płoszajski

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Wybieranie piosenek przez widzów
2. Brylantowy Joker
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych

XXV. Najlepsza edycja.
1. III
2. I
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaglebista
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 11604
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tuchola
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:03:15 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Edyta Górniak
3. Rudi Shubert

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Krzysztof Respondek
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Joanna Liszowska

IV. Największe beztalencie.
1. Anna Janocha
2. Edyta Herbuś
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Natasza Urbańska
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Natasza Urbańska
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Łukasz Płoszajski
2. Andrzej Nejman.
3. Piotr Szwedes

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Marek Siudym
2. Andrzej Nejman
3. Robert Moskwa

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Włodzimierz Matuszak
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Małgorzata Teodorska
3. Aleksandra Woźniak

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patrycja Kazadi
2. Joanna Liszowska
3. Joanna Trzepiecińska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk
2. Jakub Tolak
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Mikołaj Krawczyk
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Aneta Zając
2. Anna Janocha
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Aneta Zajac
2. Joanna Jabłczyńska
3. Anna Janocha

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl
2. Olga Bończyk
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski
2. Krzysztof Respondek
3. Wojciech Medyński

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski
2. Mikołaj Krawczyk
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Wybieranie piosenek przez widzów
2. Brylantowy Joker
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liddy
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 13299
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:54:20 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Edyta Górniak
3. Rudi Shubert

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Krzysztof Respondek
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Joanna Liszowska

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś
2. Anna Janocha
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Dominika Figurska
2. Marzena Sztuka.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Natasza Urbańska
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Natasza Urbańska
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Piotr Szwedes
2. Andrzej Nejman.
3. Łukasz Płoszajski

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa
2. Marek Siudym
3. Andrzej Nejman

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Włodzimierz Matuszak
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Joanna Trzepiecińska
2. Katarzyna Zielińska.
3. Aleksandra Woźniak

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak
2. Małgorzata Teodorska
3. Patrycja Kazadi

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Liszowska
2. Patrycja Kazadi
3. Joanna Trzepiecińska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk
2. Jakub Tolak
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak
2. Mikołaj Krawczyk
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Aneta Zając
2. Anna Janocha
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska
2. Aneta Zając
3. Anna Janocha

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk
2. Monika Dryl
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek
2. Kacper Kuszewski
3. Wojciech Medyński

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek
2. Kacper Kuszewski
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski
2. Mikołaj Krawczyk
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Wybieranie piosenek przez widzów
2. Brylantowy Joker
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tymoszenko
Administrator
Administrator


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 9915
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 19:27:36 08-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Edyta Górniak
3. Rudi Schuberth

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Krzysztof Respondek.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Joanna Liszowska.

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Marzena Sztuka.
3. Natasza Urbańska.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Piotr Szwedes.
2. Andrzej Nejman.
3. Łukasz Płoszajski.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Robert Moskwa.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Joanna Trzepiecińska.
3. Katarzyna Zielińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Małgorzata Teodorska.
3. Patrcia Kazadi

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Trzepiecińska.
2. Joanna Liszowska.
3. Patricia Kazadi.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Mikołaj Krawczyk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Aneta Zając.
2. Anna Janocha.
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Aneta Zając.
2. Anna Janocha.
3. Joanna Jabłczyńska.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Grażyna Szapołowska.
2. Olga Bończyk.
3. Monika Dryl.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Wojciech Medyński.
3. Kacper Kuszewski.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Wojciech Medyński.
2. Krzysztof Respondek.
3. Kacper Kuszewski.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski.
2. Mikołaj Krawczyk.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.
3. Wybieranie piosenek przez widzów.

XXV. Najlepsza edycja.
1. III
2. II
3. I
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Camila
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 10255
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 2:34:53 10-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.

1. Rudi Schuberth
2. Edyta Górniak
3. Elżbieta Zapendowska

II. Najlepszy prowadzący.

1. Katarzyna Cichopek
2. Krzysztof Ibisz

III. Najlepszy finalista.

1. Agnieszka Włodarczyk
2. Krzysztof Respondek.
3. Joanna Liszowska.

IV. Największe beztalencie.

1. Anna Janocha.
2. Edyta Herbuś
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.

1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
2.Dominika Figurska
3. Marzena Sztuka

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.

1. Edyta Herbuś.
2. Natasza Urbańska.
3. Agnieszka Włodarczyk.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.

1. Natasza Urbańska.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.

1. Łukasz Płoszajski.
2. Andrzej Nejman.
3. Piotr Szwedes.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.

1. Aleksandra Woźniak.
2. Małgorzata Teodorska.
3. Patrcia Kazadi.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.

1. Patricia Kazadi.
2. Joanna Trzepiecińska.
3. Joanna Liszowska.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Jakub Tolak.
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.

1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.

1. Aneta Zając.
2. Anna Janocha.
3. Joanna Jabłczyńska.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.

1. Aneta Zając.
2. Anna Janocha.
3. Joanna Jabłczyńska.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.

1. Monika Dryl.
2.Olga Bonczyk.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.

1. Wojciech Medyński.
2. Kacper Kuszewski.
3. Krzysztof Respondek.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski.
2. Łukasz Płoszajski
3. Mikołaj Krawczyk.



XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sami
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 4867
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: z lustra Juliany Soler
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:22:53 10-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Rudi Schuberth
3. Edyta Górniak

II. Najlepszy prowadzący.
1. Katarzyna Cichopek
2. Krzysztof Ibisz

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Joanna Liszowska.
3. Krzysztof Respondek.

IV. Największe beztalencie.
1. Anna Janocha.
2. Edyta Herbuś
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1.Dominika Figurska
2. Marzena Sztuka
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Edyta Herbuś.
3. Natasza Urbańska.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Łukasz Płoszajski.
3. Piotr Szwedes.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Andrzej Nejman.
3. Marek Siudym.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Małgorzata Teodorska.
2. Patrcia Kazadi.
3. Aleksandra Woźniak.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi.
2. Joanna Liszowska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Przebindowski.
3. Jakub Tolak.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Tolak.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Przebindowski.
3. Jakub Tolak.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Aneta Zając.
2. Joanna Jabłczyńska.
3. Anna Janocha.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Aneta Zając.
2. Joanna Jabłczyńska.
3. Anna Janocha.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl.
2.Olga Bonczyk.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Wojciech Medyński.
3. Krzysztof Respondek.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Wojciech Medyński.
3. Krzysztof Respondek.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Dariusz Kordek.
3. Krzysztof Respondek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski.
2. Łukasz Płoszajski
3. Mikołaj Krawczyk.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Wybieranie piosenek przez widzów.
2. Brylantowy Joker.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 16:50:49 10-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Edyta Górniak
3. Rudi Schuberth

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Joanna Liszowska.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Krzysztof Respondek

IV. Największe beztalencie.
1. Anna Janocha.
2. Aneta Zając
3. Edyta Herbuś

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Edyta Herbuś.
2. Natasza Urbańska.
3. Agnieszka Włodarczyk

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Natasza Urbańska.
2. Agnieszka Włodarczyk
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman
2. Łukasz Płoszajsk
3. Piotr Szwedes.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Robert Moskwa.
2. Marek Siudym.
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Marek Siudym.
2. Andrzej Nejman
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Joanna Trzepiecińska
3. Katarzyna Zielińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Aleksandra Woźniak.
3. Małgorzata Teodorska.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Liszowska.
2. Joanna Trzepiecińska.
3. Patricia Kazadi.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Przebindowski.
2. Jakub Tolak
3. Piotr Polk

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Jakub Tolak.
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Wojciech Medyński.
3. Krzysztof Respondek

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Wojciech Medyński.
2. Kacper Kuszewski.
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Michał Koterski.
2. Mikołaj Krawczyk
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Wybieranie piosenek przez widzów.
2. Brylantowy Joker
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2. II
3. III
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżaga_
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 4084
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:35:22 10-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Rudi Schuberth
3. Edyta Górniak

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Krzysztof Respondek.
3. .Joanna Liszowska.

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Piotr Szwedes.
3. Łukasz Płoszajski.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman..
2. Marek Siudym.
3. Robert Moskwa

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Małgorzata Teodorska.
3. Aleksandra Woźniak.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi.
2. Joanna Trzepiecińska.
3. . Joanna Liszowska

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Mikołaj Krawczyk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska. .
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl.
2. Grażyna Szapołowska. .
3. Olga Bończyk

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1.Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1.Kacper Kuszewski. .
2. Wojciech Medyński.
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1.Michał Koterski.
2. . Mikołaj Krawczyk
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1.Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych .
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. . Brylantowy Joker

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2.III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K@sicQ
Mocno wstawiony
Mocno wstawiony


Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 5835
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 0:21:02 12-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Edyta Górniak
2. Elżbieta Zapendowska
3. Rudi Schuberth

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Agnieszka Włodarczyk
2. Krzysztof Respondek.
3. .Joanna Liszowska.

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Edyta Herbuś.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Agnieszka Włodarczyk.
2. Natasza Urbańska.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Piotr Szwedes.
3. Łukasz Płoszajski.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman..
2. Marek Siudym.
3. Robert Moskwa

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Joanna Trzepiecińska.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Małgorzata Teodorska.
3. Aleksandra Woźniak.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Patricia Kazadi.
2. Joanna Liszowska
3. .Joanna Trzepiecińska.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Mikołaj Krawczyk
3. .Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska. .
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl.
2. Grażyna Szapołowska. .
3. Olga Bończyk

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1..Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1.Kacper Kuszewski. .
2. Wojciech Medyński.
3. Krzysztof Respondek

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1.Michał Koterski.
2. . Mikołaj Krawczyk
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1.Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych .
2. Wybieranie piosenek przez widzów.
3. . Brylantowy Joker

XXV. Najlepsza edycja.
1. I
2.III
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mad(zia)
Obserwator


Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 21:25:28 12-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Rudi Schuberth
3. Edyta Górniak

II. Najlepszy prowadzący
1. Krzysztof Ibisz (mniejsze zło
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Krzysztof Respondek.
2. Joanna Liszowska.
3. Agnieszka Włodarczyk.

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
2. Marzena Sztuka.
3. Dominika Figurska.


VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Natasza Urbańska.
2. Edyta Herbuś.
3. Agnieszka Włodarczyk.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Natasza Urbańska.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Piotr Szwedes.
3. Łukasz Płoszajski.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Marek Siudym.
2. Robert Moskwa
3. Andrzej Nejman.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Andrzej Nejman.
2. Marek Siudym.
3. Włodzimierz Matuszak.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Joanna Trzepiecińska.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Aleksandra Woźniak.


XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Patrcia Kazadi.
2. Aleksandra Woźniak.
3. Małgorzata Teodorska.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Liszowska.
2. Patricia Kazadi.
3. Joanna Trzepiecińska.


XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Przebindowski.
3. Jakub Tolak.


XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Mikołaj Krawczyk.
3. Jakub Tolak.


XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Aneta Zając.
2. Joanna Jabłczyńska.
3. Anna Janocha.


XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Olga Bończyk.
2. Monika Dryl.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Wojciech Medyński.
3. Kacper Kuszewski.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
2. Krzysztof Respondek.
1. Kacper Kuszewski.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).<--hehe dobre
1. Mikołaj Krawczyk.

2. Michał Koterski.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Brylantowy Joker.
2. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.
3. Wybieranie piosenek przez widzów.

XXV. Najlepsza edycja.
1. III
2. II
3. I


Ostatnio zmieniony przez Mad(zia) dnia 21:26:12 12-08-08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
athine
Wstawiony
Wstawiony


Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 4437
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: okolice Częstochowy
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:09:27 19-08-08    Temat postu:

I. Najlepszy juror.
1. Elżbieta Zapendowska
2. Edyta Górniak
3. Rudi Schuberth

II. Najlepszy prowadzący.
1. Krzysztof Ibisz
2. Katarzyna Cichopek

III. Najlepszy finalista.
1. Krzysztof Respondek.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Joanna Liszowska.

IV. Największe beztalencie.
1. Edyta Herbuś.
2. Anna Janocha.
3. Aneta Zając.

V. Najsympatyczniejsza uczestnikczka I edycji.
1. Marzena Sztuka.
2. Dominika Figurska.
3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

VI. Najładniejsza uczestniczka I edycji.
1. Edyta Herbuś.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Natasza Urbańska.

VII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek I edycji.
1. Natasza Urbańska.
2. Agnieszka Włodarczyk.
3. Marzena Sztuka.

VIII. Najprzystojnieszy uczestnik I edycji.
1. Łukasz Płoszajski.
2. Piotr Szwedes.
3. Andrzej Nejman.

IX. Najsympatyczniejszy uczestnik I edycji.
1. Marek Siudym.
2. Andrzej Nejman.
3. Robert Moskwa.

X. Najlepszy wokal wśród uczestników I edycji.
1. Marek Siudym.
2. Włodzimierz Matuszak.
3. Andrzej Nejman.

XI. Najsympatyczniejsza uczestniczka II edycji.
1. Joanna Trzepiecińska.
2. Katarzyna Zielińska.
3. Aleksandra Woźniak.

XII. Najładniejsza uczestniczka II edycji.
1. Aleksandra Woźniak.
2. Patrcia Kazadi.
3. Małgorzata Teodorska.

XIII. Najlepszy wokal wśród uczestniczek II edycji.
1. Joanna Trzepiecińska.
2. Joanna Liszowska.
3. Patricia Kazadi.

XIV. Najsympatyczniejszy uczestnik II edycji.
1. Jakub Tolak.
2. Piotr Polk.
3. Jakub Przebindowski.

XV. Najprzystojniejszy uczestnik II edycji.
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Jakub Tolak.
3. Piotr Polk.

XVI. Najepszy wokal wśród uczestników II edycji.
1. Piotr Polk.
2. Jakub Tolak.
3. Jakub Przebindowski.

XVII. Najsympatyczyniejsza uczestniczka III edycji.
1. Joanna Jabłczyńska.
2. Aneta Zając.
3. Anna Janocha.

XVIII. Najładniejsza uczestniczka III edcyji.
1. Aneta Zając.
2. Joanna Jabłczyńska.
3. Anna Janocha.

XIX. Najlepszy wokal wśród uczestniczek III edycji.
1. Monika Dryl.
2. Olga Bończyk.
3. Grażyna Szapołowska.

XX. Najsympatyczniejszy uczestnik III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Wojciech Medyński.

XXI. Najprzystojnieszy uczestnik III edycji.
1. Kacper Kuszewski.
2. Krzysztof Respondek.
3. Wojciech Medyński.

XXII. Najepszy wokal wśród uczestników III edycji.
1. Krzysztof Respondek.
2. Kacper Kuszewski.
3. Dariusz Kordek.

XXIII. Największy błazen (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
1. Mikołaj Krawczyk.
2. Michał Koterski.
3. Łukasz Płoszajski.

XXIV. Najepszy dodatek w programie.
1. Wybieranie piosenek przez widzów.
2. Brylantowy Joker.
3. Możliwość głosowania przez tydzień na zagrożonych.

XXV. Najlepsza edycja.
1. III
2. I
3. II
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Film & TV / Jak Oni śpiewają Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin