Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Emisja telenowel emit. w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Forum telenowel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariachrosa
Komandos
Komandos


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 667
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:29:29 11-11-17    Temat postu:

kaka1995 napisał:
Emisja telenowel:13 listopada-18 listopada 2017

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (89-93/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie (159-163/168)-TV Puls (powtórka)
6:05 Na przekór przeznaczeniu (62-66/72)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (83-87/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Sześć sióstr (4-8)-WP1
7:05 Wspaniałe stulecie (125 - 129/312) - TVP HD (powtórka)
10:00 Esmeralda (32-36/137)-TV4 (Powtórka z godz 16:00)
10:55 Wspaniałe stulecie (126-130/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (22-26/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (45-49/140) ITVN (powtórka)
13:50 Zbuntowany Anioł (256-260/270) -TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (132-136/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (8-12/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Na przekór przeznaczeniu (63-67/72)-ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (33-37/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (31-35/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:05 Nadzieja i miłość (51-55/66)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (191 - 195/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Na przekór przeznaczeniu (63-67/72)-ITVN (powtórka)
1.55 Ezel (89-93/155)-Zoom TV (powtórka) (godz.emisji ruchome)

Sobota

12:05 Zemsta (6/45)-AXN WHITE
13:25 Zemsta (7/45)-AXN WHITE
14:30 Zemsta (8/45)-AXN WHITE
15:50 Zemsta (9/45)-AXN WHITE

Kicha nic nowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 12:12:04 17-11-17    Temat postu:

Emisja telenowel:20 listopada-25 listopada 2017

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (94-98/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s II(164-163/167)-TV Puls (powtórka)
6:00 To moje życie s III (168)-TV Puls (PREMIERA)-III sezonu
6:05 Na przekór przeznaczeniu (67-71/72)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (88-92/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Sześć sióstr (9-12)-WP1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (130 - 134/312) - TVP HD (powtórka)
10:00 Esmeralda (37-41/137)-TV4 (Powtórka z godz 16:00)
10:55 Wspaniałe stulecie (131-135/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (27-30/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (50-54/140) ITVN (powtórka)
13:50 Zbuntowany Anioł (261-265/270) -TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (137-141/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (13-17/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Na przekór przeznaczeniu (68-72/72)-ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (38-42/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (36-40/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:05 Nadzieja i miłość (56-60/66)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (196 - 200/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Na przekór przeznaczeniu (68-72/72)-ITVN (powtórka)
1.55 Ezel (94-98/155)-Zoom TV (powtórka) (godz.emisji ruchome)

Sobota

12:05 Zemsta I (10/45)-AXN WHITE
13:25 Zemsta I (11/45)-AXN WHITE
14:30 Zemsta I (12/45)-AXN WHITE
15:50 Zemsta I (13/45)-AXN WHITE
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:19:34 24-11-17    Temat postu:

Emisja telenowel:25 listopada-2 Grudnia 2017r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (99-103/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (169-173)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Na przekór przeznaczeniu (72/72)-ITVN (powtórka)
6:05 Miłość po miłości (1-4/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (93-97/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Sześć sióstr (13-16)-WP1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (135 - 139/312) - TVP HD (powtórka)
10:00 Esmeralda (42-46/137)-TV4 (Powtórka z godz 16:00)
10:55 Wspaniałe stulecie (136-140/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (31-35/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (55-59/140) ITVN (powtórka)
13:50 Zbuntowany Anioł (266-270/270) -TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (142-146/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (18-22/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (1-5/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (42-47/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (41-44/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:05 Nadzieja i miłość (61-65/66)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (201 - 205/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Miłość po miłości (1-5/70)-ITVN (powtórka)
1.55 Ezel (99-103/155)-Zoom TV (powtórka) (godz.emisji ruchome)

Sobota

12:00 Zemsta I (14/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta I (15/45)-AXN WHITE
14:35 Zemsta I (16/45)-AXN WHITE
15:55 Zemsta I (17/45)-AXN WHITE
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:49:38 01-12-17    Temat postu:

Emisja telenowel:4 Grudnia-10 Grudnia 2017r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (104-108/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (174-178)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (5-9/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (98-102/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Sześć sióstr (13-16)-WP1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (140 - 144/312) - TVP HD (powtórka)
10:00 Esmeralda (47/137)-TV4 (Powtórka z godz 16:00)
10:55 Wspaniałe stulecie (141-145/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (36-40/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (60-64/140) ITVN (powtórka)
13:50 Królowa serc (23-31/140) TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (147-151/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (24-32/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (6-10/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (48-55/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (45-49/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:00 Esmeralda (50-56/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Nadzieja i miłość (66/66)-TVP2 (premiera)
17:05 Meandry uczuć (1-4)-TVP2 (premiera)
18:35 Bez tożsamości (1-5)-TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (206 - 210/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Miłość po miłości (6-10/70)-ITVN (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (17-20)-WP1 (powtórka)

Sobota

12:05 Zemsta I (18/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta I (19/45)-AXN WHITE
14:30 Zemsta I (20/45)-AXN WHITE
15:45 Zemsta I (21/45)-AXN WHITE

Niedziela

6:15 Zemsta I (18/45)-AXN SPIN
7:30 Zemsta I (19/45)-AXN SPIN
8:40 Zemsta I (20/45)-AXN SPIN
9:55 Zemsta I (21/45)-AXN SPIN
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:26:03 08-12-17    Temat postu:

Emisja telenowel:11 Grudnia-17 Grudnia 2017r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (109-113/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (179-183)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (10-14/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (103-107/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (145 - 149/312) - TVP HD (powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (146-150/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (41-45/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (65-69/140) ITVN (powtórka)
13:50 Królowa serc (33-41/140) TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (152-156/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (34-42/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (11-15/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (57-65/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (50-54/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:00 Esmeralda (58-66/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (5-9)-TVP2 (premiera)
18:35 Bez tożsamości (6-10/18)-TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (211 - 215/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Miłość po miłości (11-15/70)-ITVN (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (21-24)-WP1 (powtórka)

Sobota

12:00 Zemsta I (22/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta I (23/45)-AXN WHITE
14:25 Zemsta I (24/45)-AXN WHITE
15:40 Zemsta I (25/45)-AXN WHITE

Niedziela

6:00 Zemsta I (22/45)-AXN SPIN
7:25 Zemsta I (23/45)-AXN SPIN
8:35 Zemsta I (24/45)-AXN SPIN
9:50 Zemsta I (25/45)-AXN SPIN
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:58:55 15-12-17    Temat postu:

Emisja telenowel:18 Grudnia-23 Grudnia 2017r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (114-118/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (184-188)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (15-19/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (108-113/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (150 - 154/312) - TVP HD (powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (151-155/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (46-50/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (70-74/140) ITVN (powtórka)
13:50 Królowa serc (43-51/140) TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (157-161/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (44-52/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (16-20/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (67-75/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (55-59/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:00 Esmeralda (68-76/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (10-14/101)-TVP2 (premiera)
18:35 Bez tożsamości (11-15/18)-TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (216 - 220/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Miłość po miłości (16-20/70)-ITVN (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (25-28)-WP1 (powtórka)

Sobota

12:00 Zemsta I (26/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta I (27/45)-AXN WHITE
14:25 Zemsta I (28/45)-AXN WHITE
15:40 Zemsta I (29/45)-AXN WHITE
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 8:19:30 22-12-17    Temat postu:

Emisja telenowel:25 Grudnia-30 Grudnia 2017r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (119-121/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (189-193)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (20-22/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (114-118/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (155 - 157/312) - TVP HD (powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (156-158/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (51-53/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (75-77/140) ITVN (powtórka)
13:50 Królowa serc (53-57/140) TV PULS (powtórka)
14:00 Elif (162-164/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (54-58/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (21-23/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (77-81/137)-TV4 (Premiera)
16:00 W sercu miasta (60/60)-TVP1 (PREMIERA)
17:00 Esmeralda (72-82/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (15-17/101)-TVP2 (premiera)
18:35 Bez tożsamości (16-18/18)-TVP1 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (221 - 223/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Miłość po miłości (21-23/70)-ITVN (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (29-32)-WP1 (powtórka)

Sobota

12:10 Zemsta I (30/45)-AXN WHITE
13:35 Zemsta I (31/45)-AXN WHITE
14:40 Zemsta I (32/45)-AXN WHITE
15:55 Zemsta I (33/45)-AXN WHITE
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 10:01:41 29-12-17    Temat postu:

Emisja telenowel:1 stycznia-7 stycznia 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (122-125/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (194-198)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (23-26/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (119-123/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (158 - 161/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Esmeralda (81-87/137)-TV4 (Premiera)
10:00 Esmeralda (82-88/137)-TV4 (Premiera)
10:55 Wspaniałe stulecie (159-162/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (54-57/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (78-81/140) ITVN (powtórka)
14:00 Elif (165-167/187)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (59-62/140) TV PULS (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (24-27/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (83-89/137)-TV4 (Premiera)
17:00 Esmeralda (84-90/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (18-21/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (224 - 227/312) - TVP Seriale (powtórka)
0:00 Miłość po miłości (24-27/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (121-124/155) - Zoom TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (33-37)-WP1 (powtórka)

Sobota

12:10 Zemsta I (34/45)-AXN WHITE
13:35 Zemsta I (35/45)-AXN WHITE
14:40 Zemsta I (36/45)-AXN WHITE
15:55 Zemsta I (37/45)-AXN WHITE


Niedziela

6:00 Zemsta I (34/45)-AXN SPIN
7:25 Zemsta I (35/45)-AXN SPIN
8:35 Zemsta I (36/45)-AXN SPIN
9:50 Zemsta I (37/45)-AXN SPIN
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:23:39 12-01-18    Temat postu:

Emisja telenowel:8 stycznia-14 stycznia 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (126-130/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (199-203)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (27-31/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (124-128/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (162 - 166/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Esmeralda (89-97/137)-TV4 (Premiera)
9:10 Anita (1-2/139)-Novela TV (powtórka)
10:00 Esmeralda (90-98/137)-TV4 (Premiera)
10:55 Wspaniałe stulecie (163-167/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (58-62/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (82-86/140) ITVN (powtórka)
14:00 Elif (168-172/186)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (63-67/140) TV PULS (powtórka)
15:00 Anita (1-2/139)-Novela TV (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (28-32/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (91-99/137)-TV4 (Premiera)
17:00 Esmeralda (92-100/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (22-26/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (228 - 232/312) - TVP Seriale (powtórka)
21:10 Anita (1-3/139)-Novela TV (premiera)
0:00 Miłość po miłości (28-32/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (125-129/155) - Zoom TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (38-42)-WP1 (powtórka)

Sobota

3:10 Anita (3/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (3/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (3/139)-Novela TV (powtórka)
12:00 Zemsta I (38/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta I (39/45)-AXN WHITE
14:35 Zemsta I (40/45)-AXN WHITE
15:55 Zemsta I (41/45)-AXN WHITE
21:10 Anita (4/139)-Novela TV (premiera)


Niedziela

3:10 Anita (4/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (4/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (4/139)-Novela TV (powtórka)
6:00 Zemsta I (38/45)-AXN SPIN
7:20 Zemsta I (39/45)-AXN SPIN
8:40 Zemsta I (40/45)-AXN SPIN
10:00 Zemsta I (41/45)-AXN SPIN
21:10 Anita (5/139)-Novela TV (premiera)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Atahan
Idol
Idol


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1067
Przeczytał: 231 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 10:39:02 14-01-18    Temat postu:

Emisja 15.01 - 19.01

4:55 Ezel (131-135/155) Zoom TV (powtórka)
6:00 Pieska miłość (15-19/129) Novela TV (powtórka)
6:00 To moje życie s.III (204-208/290) TV PULS (premiera)
6:05 Miłość po miłości (32-36/70) ITVN (powtórka)
6:25 Celeste (129-133/172) Polonia 1 (powtórka)
6:50 Stellina (53-57/160) Novela TV (powtórka)
7:00 Wspaniałe stulecie (167-171/312) TVP HD (powtórka)
7:40 Rozgrywki z wyższych sfer (38-42/212) Novela TV (powtórka)
8:15 Dom po sąsiedzku (145-149/165) Novela TV (powtórka)
9:00 Esmeralda (90-99/137) TV4 (powtórka)
9:10 Anita (5-9/139) Novela TV (powtórka)
9:30 Anita (5-9/139) Novela TV (Powtórka)
10:00 Esmeralda (91-100/137) TV4 (powtórka)
10:00 Królowa Południa (8-12) Novela TV (powtórka)
10:55 Wola życia (31-35) Novela TV (Powtórka)
11:00 Wspaniałe stulecie (168-172/312) (powtórka)
12:00 Pieska miłość (15-19/129) (powtórka)
12:45 Tylko z Tobą (63-67/166) TVP 2 (powtórka)
12:50 Stellina (53-57/160) Novela TV (powtórka)
13:40 Rozgrywki z wyższych sfer (37-41/212) Novela TV (powtórka)
14:00 Elif (173-177/186) TVP 1 (Premiera)
14:10 Dom po sąsiedzku (145-149/165) Novela TV (powtórka)
14:45 Królowa serc (68-72) TV PULS (powtórka)
15:00 Anita (5-9/139) Novela TV (powtórka)
15:30 Anita - Novela TV (Powtórka)
15:45 Miłość po miłości (33-37/70) ITVN (premiera)
16:00 Esmeralda (101-110/137) TV4 (powtórka)
16:00 Królowa Południa (7-11/66) Novela TV (powtórka)
17:00 Esmeralda (102-111/137) TV4 (powtórka)
17:05 Meandry uczuć (27-31/101) TVP 2 (premiera)
18:00 Pieska miłość (16-20/129) Novela TV (powtórka)
18:55 Stellina (54-58/160) Novela TV (Powtórka)
19:45 Rozgrywki z wyższych sfer (38-42/212) Novela TV (Powtórka)
20:10 Dom po sąsiedzku (146-150/165) Novela TV (powtórka)
20:15 Wspaniałe stulecie (233-237/312) TVP HD (powtórka)
21:10 Anita (6-10/139) Novela TV (powtórka)
21:30 Anita (6-10/139) Novela TV (powtórka)
22:10 Królowa Południa (9-13/66) Novela TV (powtórka)
23:00 Wola życia (32-36/113) Novela TV (powtórka)
00:00 Miłość po miłości (33-37/70) ITVN (powtórka)
00:00 Pieska miłość (16-20/129) Novela TV (powtórka)
1:00 Stellina (54-58/160) Novela TV (powtórka)
1:45 Rozgrywki z wyższych sfer (37-41/212) Novela TV (powtórka)
2:15 Dom po sąsiedzku (146-150/165) Novela TV (powtórka)
3:00 Ezel (130-134/155) Zoom TV (Powtórka)
3:10 Anita (6-10/139) Novela TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (43-47) WP TV (Powtórka)
3:40 Anita (6-10/139) Novela TV (powtórka)
4:10 Królowa Południa (9-13/66) Novela TV (powtórka)
5:05 Wola życia (32-36/113) Novela TV (powtórka)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:13:23 15-01-18    Temat postu:

Emisja telenowel:15 stycznia-21 stycznia 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (131-135/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (204-208)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (32-36/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (129-133/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (167-171/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Esmeralda (99-107/137)-TV4 (Powtórka)
9:10 Anita (5-10/139)-Novela TV (powtórka)
10:00 Esmeralda (100-108/137)-TV4 (Powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (168-172/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (63-67/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (87-91/140) ITVN (powtórka)
14:00 Elif (173-177/186)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (68-72/140) TV PULS (powtórka)
15:00 Anita (5-9/139)-Novela TV (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (33-37/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (101-19/137)-TV4 (Premiera)
17:00 Esmeralda (102-110/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (27-31/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (233 - 237/312) - TVP Seriale (powtórka)
21:10 Anita (6-10/139)-Novela TV (premiera)
0:00 Miłość po miłości (33-37/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (130-134/155) - Zoom TV (powtórka)
3:10 Anita (5-9/139 -Novela TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (43-47)-WP1 (powtórka)


Sobota

3:10 Anita (10/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (10/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (10/139)-Novela TV (powtórka)
12:05 Zemsta I (42/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta I (43/45)-AXN WHITE
14:20 Zemsta I (44/45)-AXN WHITE
15:20 Zemsta I (45/45)-AXN WHITE
21:10 Anita (11/139)-Novela TV (premiera)


Niedziela

3:10 Anita (11/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (11/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (11/139)-Novela TV (powtórka)
6:30 Zemsta I (42/45)-AXN SPIN
7:50 Zemsta I (43/45)-AXN SPIN
8:50 Zemsta I (44/45)-AXN SPIN
9:50 Zemsta I (45/45)-AXN SPIN
21:10 Anita (12/139)-Novela TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 8:56:01 19-01-18    Temat postu:

Emisja telenowel:22 stycznia-28 stycznia 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (136-140/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (209-213)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (37-41/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (134-138/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (172-176/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Esmeralda (109-117/137)-TV4 (Powtórka)
9:10 Anita (12-16/139)-Novela TV (powtórka)
10:00 Esmeralda (110-118/137)-TV4 (Powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (173-177/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (68-72/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (92-96/140) ITVN (powtórka)
14:00 Elif (178-182/186)-TVP1 (Premiera)
14:30 Królowa serc (73-77/140) TV PULS (powtórka)
15:00 Anita (12-16/139)-Novela TV (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (38-42/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (111-119/137)-TV4 (Premiera)
17:00 Esmeralda (112-120/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (32-36/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (238 - 242/312) - TVP Seriale (powtórka)
21:10 Anita (13-17/139)-Novela TV (premiera)
0:00 Miłość po miłości (38-42/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (135-139/155) - Zoom TV (powtórka)
3:10 Anita (12-16/139 -Novela TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (48-52)-WP1 (powtórka)

Sobota

3:10 Anita (17/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (17/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (17/139)-Novela TV (powtórka)
12:05 Zemsta II (1/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta II (2/45)-AXN WHITE
14:20 Zemsta II (3/45)-AXN WHITE
15:20 Zemsta II (4/45)-AXN WHITE
21:10 Anita (18/139)-Novela TV (premiera)


Niedziela

3:10 Anita (18/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (18/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (18/139)-Novela TV (powtórka)
6:30 Zemsta II (1/45)-AXN SPIN
7:50 Zemsta II (2/45)-AXN SPIN
8:50 Zemsta II (3/45)-AXN SPIN
9:50 Zemsta II (4/45)-AXN SPIN
21:10 Anita (19/139)-Novela TV (premiera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:33:39 27-01-18    Temat postu:

Emisja telenowel:29 stycznia- 4 Lutego 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (141-145/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (214-218)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (42-46/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (139-143/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (177-181/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Esmeralda (119-127/137)-TV4 (Powtórka)
9:10 Anita (19-23/139)-Novela TV (powtórka)
10:00 Esmeralda (120-128/137)-TV4 (Powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (178-182/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (73-76/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (97-101/140) ITVN (powtórka)
14:00 Elif (183-187)-TVP1 (Premiera)
14:45 Królowa serc (78-82/140) TV PULS (powtórka)
15:00 Anita (19-23/139)-Novela TV (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (43-47/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (121-129/137)-TV4 (Premiera)
17:00 Esmeralda (122-130/137)-TV4 (Premiera)
17:05 Meandry uczuć (37-41/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (243 - 247/312) - TVP Seriale (powtórka)
21:10 Anita (20-24/139)-Novela TV (premiera)
0:00 Miłość po miłości (43-47/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (140-144/155) - Zoom TV (powtórka)
3:10 Anita (19-23/139 -Novela TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (53-57)-WP1 (powtórka)

Sobota

3:10 Anita (20/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (20/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (20/139)-Novela TV (powtórka)
12:05 Zemsta II (5/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta II (6/45)-AXN WHITE
14:20 Zemsta II (7/45)-AXN WHITE
15:20 Zemsta II (8/45)-AXN WHITE
21:10 Anita (21/139)-Novela TV (premiera)


Niedziela

3:10 Anita (21/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (21/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (21/139)-Novela TV (powtórka)
6:25 Zemsta II (5/45)-AXN SPIN
7:35 Zemsta II (6/45)-AXN SPIN
8:45 Zemsta II (7/45)-AXN SPIN
9:55 Zemsta II (8/45)-AXN SPIN
21:10 Anita (22/139)-Novela TV (premiera)


Ostatnio zmieniony przez kaka1995 dnia 13:56:30 03-02-18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 9:59:07 01-02-18    Temat postu:

Emisja telenowel:5 luty- 11 Luty 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (146-149/155) - Zoom TV (powtórka)
6:00 To moje życie s III (219-223)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (47-51/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (144-148/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (182-186/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Esmeralda (129-137/137)-TV4 (Powtórka)
9:10 Anita (26-23/139)-Novela TV (powtórka)
10:00 Esmeralda (130-136/137)-TV4 (Powtórka)
10:00 Nie igraj z aniołem (1/194 )-TV4 (powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (183-187/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
12:45 Tylko z tobą (77-81/166)-TVP2 (powtórka)
13:50 Królowa serc (102-106/140) ITVN (powtórka)
14:00 Elif (187-190/186)-TVP1 (Premiera)
14:45 Królowa serc (83-87/140) TV PULS (powtórka)
15:00 Anita (26-30/139)-Novela TV (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (48-52/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Esmeralda (131-137/137-ost)-TV4 (Premiera)
17:00 Esmeralda (132-136/137)-TV4 (Premiera)
17:00 Nie igraj z aniołem (1-3/194)-TV4 (Premiero-powtórka)
17:05 Meandry uczuć (42-46/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (248 - 252/312) - TVP Seriale (powtórka)
21:10 Anita (27-31/139)-Novela TV (premiera)
0:00 Miłość po miłości (48-52/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (145-150/155) - Zoom TV (powtórka)
3:10 Anita (27-30/139 -Novela TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (56-62)-WP1 (powtórka)

Sobota

3:10 Anita (31/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (31/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (31/139)-Novela TV (powtórka)
12:05 Zemsta II (9/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta II (10/45)-AXN WHITE
14:20 Zemsta II (11/45)-AXN WHITE
15:20 Zemsta II (12/45)-AXN WHITE
21:10 Anita (32/139)-Novela TV (premiera)


Niedziela

3:10 Anita (32/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (32/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (32/139)-Novela TV (powtórka)
6:25 Zemsta II (9/45)-AXN SPIN
7:35 Zemsta II (10/45)-AXN SPIN
8:45 Zemsta II (11/45)-AXN SPIN
9:55 Zemsta II (12/45)-AXN SPIN
21:10 Anita (33/139)-Novela TV (premiera)


Ostatnio zmieniony przez kaka1995 dnia 13:58:16 03-02-18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaka1995
Prokonsul
Prokonsul


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 3038
Przeczytał: 103 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 8:47:54 09-02-18    Temat postu:

Emisja telenowel:12 luty- 18 Luty 2018r

Poniedziałek - Piątek
5:00 Ezel (150-154/155) - Zoom TV (powtórka)
5:00 Królowa serc (88-92/140) TV PULS (powtórka)
6:00 To moje życie s III (224-228)-TV Puls (PREMIERA)
6:05 Miłość po miłości (52-56/70)-ITVN (powtórka)
6:30 Celeste (149-153/172)-Polonia1 (powtórka)
7:05 Wspaniałe stulecie (187-191/312) - TVP HD (powtórka)
9:00 Nie igraj z aniołem (2-10/194)-TV4 (powtórka)
9:10 Anita (33-37/139)-Novela TV (powtórka)
10:00 Nie igraj z aniołem (11/194 )-TV4 (powtórka)
10:55 Wspaniałe stulecie (188-192/312) - TVP HD (powtórka/premiera)
13:50 Królowa serc (107-111/140) ITVN (powtórka)
15:00 Anita (33-37/139)-Novela TV (powtórka)
15:45 Miłość po miłości (53-57/70) -ITVN (Premiera)
16:00 Nie igraj z aniołem (4-12/194)-TV4 (Premiero-powtórka)
17:00 Nie igraj z aniołem (5-13/194)-TV4 (Premiero-powtórka)
17:05 Meandry uczuć (47-51/101)-TVP2 (premiera)
20.15 Wspaniałe stulecie (253 - 257/312) - TVP Seriale (powtórka)
21:10 Anita (34-38/139)-Novela TV (premiera)
0:00 Miłość po miłości (53-57/70)-ITVN (powtórka)
3:00 Ezel (151-155/155) - Zoom TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (63-66)-WP1 (powtórka)

Sobota

3:10 Anita (38/139)-Novela TV (powtórka)
3:30 Sześć sióstr (67)-WP1 (powtórka)
9:10 Anita (38/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (38/139)-Novela TV (powtórka)
12:05 Zemsta II (13/45)-AXN WHITE
13:20 Zemsta II (14/45)-AXN WHITE
14:20 Zemsta II (15/45)-AXN WHITE
15:20 Zemsta II (16/45)-AXN WHITE
21:10 Anita (39/139)-Novela TV (premiera)


Niedziela

3:10 Anita (39/139)-Novela TV (powtórka)
9:10 Anita (39/139)-Novela TV (powtórka)
15:00 Anita (39/139)-Novela TV (powtórka)
6:25 Zemsta II (13/45)-AXN SPIN
7:35 Zemsta II (14/45)-AXN SPIN
8:45 Zemsta II (15/45)-AXN SPIN
9:55 Zemsta II (16/45)-AXN SPIN
21:10 Anita (40/139)-Novela TV (premiera)


Ostatnio zmieniony przez kaka1995 dnia 20:17:31 09-02-18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Forum telenowel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 15 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin