Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Telenowele Chronologicznie wg daty Emisji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Forum telenowel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 39063
Przeczytał: 319 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:35:18 01-11-17    Temat postu: Telenowele Chronologicznie wg daty Emisji

j/w


Hombre napisał:
Program TVN
Piątek, 28.08.1998

06:15. Jolanda (164) - telenowela
06:45. Telesklep
07:15. Hardcastle i McCormic (45) - serial kryminalny USA
08:15. Kucyki i przyjaciele (46) - serial anim.
08:35. Zwierzątka ze sklepiku (26) - serial anim.
09:00. Szkoła złamanych serc (229) - serial dla młodzieży
09:30. Mike Hammer (24) - serial kryminalny USA
10:30. Maktub (3) - włoski serial przygodowy
12:30. Manuela (70) - telenowela
13;30. Jolanda (164) - telenowela
14:00. Telesklep
14:30. Kucyki i przyjaciele (46) - serial anim.
14:55. Zwierzątka ze sklepiku (26) - serial anim.
15:20. W naszym kręgu (106) - serial dla młodzieży
15:45. Szkoła złamanych serc (229) - serial dla młodzieży
16:15. Skrót pierwszego finałowego meczu WNBA - amerykańska koszykówka kobieca
17:15. TVN Fakty Regionalne
17:30. Co za dzień - program rozrywkowy
18:00. Magnum (45) - serial sensacyjny, USA
19:00. TVN Fakty, sport, pogoda
19:30. Do usług (2) - serial komediowy, USA
20:00-23:55 SUPERKINO
20:00. Gwiezdne wrota - dzieci bogów - pilot serialu fantastycznego, USA 1997
21:50. Taniec w kajdanach - kanadyjski film sensacyjny
23:55. Pragnienia Antoniego - film erotyczny, USA 1995
01:40. Grająca szafa TVN
03:10. Magnum (45) - serial sensacyjny, USA
04:00. Granie na ekranie - program rozrywkowy


Hombre napisał:
Program TVN, 06.03.1999r.

06:40 Telesklep 89156121
06:55 Kropka nad i 72626695
07:15 Mikan - serial animowany
07:45 Fat Albert - serial animowany 93016091
08:10 Łebski Harry - serial animowany 93007343
08:35 Conan - serial animowany 48184527
09:00 Esmeralda - serial meksykański 98873817
09:50 Złota klatka - telenowela meksykańska 48496782
10:40 Rozwinąć skrzydła - telenowela meksykańska 67327898
11:30 Telesklep 3962343
12:00 Maria Izabela - serial meksykański 3963072
12:30 Big Star Party 4535091
13:30 Mikan - serial animowany
14:00 Fat Albert - serial animowany 8510879
14:25 Łebski Harry - serial animowany 10277237
14:45 Conan - serial animowany 8107850
15:15 Szkoła złamanych serc - serial australijski 2958324
15:45 California Dreams - serial USA 2979817
16:15 Pacific Drive - serial australijski 3423817
16:45 Maraton uśmiechu 3404782
17:15 TVN Fakty regionalne 6483053
17:30 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki 8900850
18:00 Esmeralda - serial meksykański 1559701
19:00 TVN Fakty 9439256
19:30 Maria Izabela - serial meksykański 8437362
19:55 Pogoda 7235527
20:00 * "Zakochana księżniczka" (Princess in Love) - melodramat USA 1996 72527614
21:55 Ibisekcja - talk-show Krzysztofa Ibisza
23:00 TVN Fakty 1300463
23:05 Kropka nad i - program publicystyczny
23:27 Pogoda 205673546
23:30 Telewizjer 6084594
00:00 Prawnicy z Miasta Aniołów - serial USA 8834928
00:50 Melrose Place - serial USA 74295102
01:40 Granie na zawołanie - program rozrywkowy

Program TVN, 29.10.1999r.

6.45 Kropka nad i
7.15 Księżniczka Sissi
7.45 Świat Bobby'ego
8.10 Piotruś Pan
8.35 Space Sisters
9.00 Rosalinda (61)
9.50 Maria de Nadie
10.40 Dziedziczka (67)
11.30 Telesklep
12.00 Cristina
12.55 Gotuj z Kuroniem
13.25 Multikino
13.55 Księżniczka Sissi
14.20 Świat Bobby'ego
14.45 Piotruś Pan
15.15 Szkoła złamanych serc - serial dla młodzieży
15.45 W naszym kręgu - serial dla młodzieży
16.15 Pełna chata (43)
16.45 Start w TVN meta na scenie
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.35 Telewizjer
18.05 Rosalinda
19.00 TVN Fakty
19.35 Cristina
20.30 Milionerzy
21.20 Rocky 3
23.15 Naoczny świadek
1.15 Wizjer TV
1.45 Uwięzione - film erotyczny
3.05 Granie na zawołanie




InesR napisał:
TVP 3

Maria la del barrio (Maria z przedmieścia) -93 odc., 1995, 02.06.1998-15.10.1998, Fernando Colunga i Thalia
Marimar (Marimar) -138 odc., 1994, 06.04.1999-23.07.1999, Eduardo Capetillo i Thalia
Luz Clarita (Serce Klarity) -123 odc., 1996, 10.05.1999-17.08.1999, Cesar Evora i Veronica Merchant
Seńora (Seniora) -94 odc., 1997, 18.08.1999-27.12.1999, Fernando Ciangherotti i Aylin Mujica
Gotita de amor (Krople miłości) -148 odc., 1998, 01.09.1999-24.03.2000, Alejandro Ibarra i Laura Flores
Mirada de mujer (Spojrzenie kobiety) -121 odc., 1997, 26.06.2000-24.07.2001, Ari Telch i Angelica Aragon

TVN

Esmeralda (Esmeralda) -137 odc., 1997, 31.08.1998-11.03.1999, Fernando Colunga i Leticia Calderon
Maria Isabel, si tu supieras (Maria Izabela) -125 odc., 1997, 04.01.1999-25.06.1999, Fernando Carrillo i Adela Noriega
La jaula de oro (Złota klatka) -60 odc., 1997, 25.01.1999-19.04.1999, Saul Lizaso i Edith Gonzalez
Alguna vez tendremos alas (Rozwinąć skrzydła) -130 odc., 1997, 25.01.1999-27.07.1999, Humberto Zurita i Kate del Castillo
La usurpadora (Paulina) -102 odc., 1998, 12.03.1999-03.08.1999, Fernando Colunga i Gabriela Spanic
El privilegio de amar (Cristina) -155 odc., 1998, 28.06.1999-31.01.2000, Rene Strickler i Adela Noriega
La dueńa (Dziedziczka) -95 odc., 1995, 28.07.1999-09.12.1999, Francisco Gattorno i Angelica Rivera
Rosalinda (Rosalinda) -80 odc., 1999, 04.08.1999-24.11.1999, Fernando Carrillo i Thalia
Camila (Kamila ) -90 odc., 1998, 25.11.1999-29.03.2000, Eduardo Capetillo i Biby Gaitan
Laberintos de pasion (Labirynt namiętności) -80 odc., 1999, 1.02.2000-22.05.2000, Francisco Gattorno i Leticia Calderon
La mentira (Kłamstwo i miłość) -100 odc., 1998, 01.03.2000-13.10.2000, Guy Ecker i Kate del Castillo
El diario de Daniela (Daniela i przyjaciele) -100 odc., 1998, 04.03.2000-22.12.2000, Marcelo Buquet i Yolanda Ventura
Nunca te olvidare (Nigdy Cię nie zapomnę) -94 odc., 1999, 30.03.2000-09.08.2000, Fernando Colunga i Edith Gonzalez
Angela (Angela) -78 odc., 1998, 23.05.2000-07.09.2000, Juan Soler i Angelica Rivera
Por tu amor (Porywy serca) -90 odc., 1999, 10.08.2000-14.12.2000, Saul Lizaso i Gabriela Spanic
Abrazame muy fuerte (W niewoli uczuć) -135 odc., 2000, 15.12.2000-04.07.2001, Fernando Colunga i Aracely Arambula
Sentimientos ajenos (Zakazane uczucia) -60 odc., 1996, 19.12.2000-15.03.2001, Carlos Ponce i Yolanda Andrade
Mi destino eres tu (Potęga miłości) -90 odc., 2000, 18.06.2001-23.10.2001, Jorge Salinas i Lucero
La intrusa (Virginia) -135 odc., 2001, 05.07.2001-22.01.2002, Arturo Peniche i Gabriela Spanic
El derecho de nacer (Prawo do szczęścia) -80 odc., 2001, 23.07.2001-13.11.2001, Saul Lizaso i Kate del Castillo
El precio de tu amor (Cena miłości) -95 odc., 2000, 24.10.2001-11.03.2002, Eduardo Santamarina i Eugenia Cauduro
Sin ti (Miłość i przeznaczenie) -75 odc., 1997, 14.11.2001-05.03.2002, Rene Strickler i Gabriela Rivero
El manantial (Wiosenna namiętność) -95 odc., 2001, 07.01.2002-22.05.2002, Mauricio Islas i Adela Noriega
Por un beso (Tajemnice pocałunku) -99 odc., 2000, 23.05.2002-10.10.2002, Victor Noriega i Natalia Esperon
Amigas y rivales (Przyjaciółki i rywalki) -185 odc., 2001, 24.09.2002-23.06.2003, Arath de la Torre i Michelle Vieth
Entre el amor y el odio (Miłość i nienawiść) -124 odc., 2002, 11.10.2002-11.04.2003, Cesar Evora i Susana Gonzalez
Las vias de amor (Ścieżki miłości) -220 odc., 2002, 14.04.2003-26.02.2004, Jorge Salinas i Aracely Arambula
Nińa amada mia (Córka przeznaczenia) -109 odc., 2003, 24.06.2003-26.11.2003, Sergio Goyri i Karyme Lozano
Amor real (Prawdziwa miłość) -95 odc., 2003, 15.09.2003-30.01.2004, Fernando Colunga i Adela Noriega
Velo de novia (Biały welon) -135 odc., 2003, 27.11.2003-09.06.2004, Eduardo Santamarina i Susana Gonzalez
Mariana de la noche (Zaklęte serce) -135 odc., 2003, 20.02.2004-01.09.2004, Jorge Salinas i Alejandra Barrios
Amar otra vez (Zdradzona miłość) -110 odc., 2003, 11.06.2004-17.11.2004, Valentino Lanus i Iran Castillo
Mujer de madera (Serce z kamienia) -205 odc., 2004, 02.09.2004-06.07.2005, Jaime Camil i Edith Gonzalez
Amarte es mi pecado (Grzesznica) -95 odc., 2004, 18.11.2004-31.03.2005, Sergio Sendel i Yadira Carrillo
Rubi (Cena marzeń) -115 odc., 2004, 28.08.2006-08.02.2007, Eduardo Santamarina i Barbara Mori
Marina (Marina) -169 odc., 2006, 05.09.2007-06.05.2008, Manolo Cardona i Sandra Echeverria

NASZA TV

La antorcha encendida (Płonąca pochodnia) -138 odc., 1996, 15.09.1998-18.12.1998, Humberto Zurita i Leticia Calderon
Pueblo chico, infiero grande (Diabelska miłość) -80 odc., 1997, 04.01.1999-20.04.1999, Juan Soler i Veronica Castro
La culpa (Pułapki losu) -80 odc., 1996, 22.02.1999-29.05.1999, Raul Araiza i Tiare Scanda
Bajo un mismo rostro (Oblicza prawdy) -99 odc., 1995, 07.06.1999-21.10.1999, Alfredo Adame i Christian Bach
Bendita mentira (Błogosławione kłamstwo) -90 odc., 1996, 16.06.1999-19.10.1999, Sergio Catalan i Mariana Levy

POLSAT

La antorcha encendida (Płonąca pochodnia) -69 odc., 1996, 03.03.1997-10.06.1997, Humberto Zurita i Leticia Calderon
Preciosa (Paloma) -90 odc., 1998, 30.08.1999-13.01.2000, Mauricio Islas i Iran Castillo
El nińo que vino del mar (Posłaniec szczęścia) -95 odc., 1999, 14.01.2000-26.05.2000, Enrique Ibańez i Natalia Esperon

RTL7

Perla (Perła) -208 odc., 1998, 01.10.1999-27.07.2000, Leonardo Garcia i Silvia Navarro
Catalina y Sebastian (Katalina i Sebastian) -120 odc., 1999, 01.10.1999-21.03.2000, Sergio Basańez i Silvia Navarro
Tres veces Sofia (Trzy razy Zofia) -198 odc., 1998, 01.10.1999-13.04.2000, Omar Fierro i Lucia Mendez

PULS

La calle de las novias (Ulica zakochanych) -125 odc., 2000, 19.03.2001-29.10.2001, Juan Manuel Bernal i Silvia Navarro
Gitanas (Wieczny płomień miłości) -162 odc., 2004, 02.01.2007-14.08.2007, Manolo Cardona i Ana de la Reguera
Un gancho al corazon (Miłosny nokaut) -220 odc., 2008, 31.08.2009-06.07.2010, Sebastian Rulli i Danna Garcia
Pasion (Sidła namiętności) -95 odc., 2007, 29.01.2010-14.06.2010, Fernando Colunga i Susana Gonzalez
La fuerza del destino (Miłość i przeznaczenie) -102 odc., 2011, 05.09.2011-07.02.2011, David Zepeda i Sandra Echeverria
Por ella soy Eva (Ja, ona i Ewa) -167 odc., 2012, 03.09.2012-26.04.2013, Jaime Camil i Lucero
Reina de corazones (Królowa serc) -140 odc., 2014, 03.12.2014-07.07.2015, Eugenio Siller i Paola Nuńez
Santa diabla (Santa diabla) -140 odc., 2013, 08.07.2015-27.01.2016, Aaron Diaz i Gaby Espino
Lo que la vida me robo (Za głosem serca) -197 odc., 2013, 15.06.2015-28.01.2016, Sebastian Rulli i Angelique Boyer
De que te quiero, te quiero (Oblicza miłości) -187 odc., 2013, 29.01.2016-11.08.2016, Juan Diego Covarrubias i Livia Brito

ROMANTICA

El amor no es como lo pintan (Miłość inna niż mówią) - 175 odc., 2000, 23.05.2003-23.01.2004, Hector Soberon i Vanessa Acosta
Cuando seas mia (Kiedy będziesz moją) - 238 odc., 2001, 1.09.2003-09.08.2004, Sergio Basańez i Silvia Navarro
Como en el cine (Tak jak w kinie) -245 odc., 2001, 25.08.2004-03.08.2005, Mauricio Ochmann i Lorena Rojas
Mientras haya vida (Dopóki starczy życia) -150 odc., 2007, 8.09.2008-15.04.2009, Saul Lizaso i Margarita Rosa de Francisco
La hija del jardinero (Córka ogrodnika) -180 odc., 2003, 10.01.2008-17.09.2008, Carlos Torres i Mariana Ochoa
Destilando amor (Miłość jak tequila) -170 odc., 2007, 27.11.2008-22.07.2009, Eduardo Yańez i Angelica Rivera
Querida enemiga (Rywalka od serca) -110 odc., 2008, 23.07.2009-23.12.2009, Jogre Aravena i Ana Layevska
Al diablo con los guapos (Do diabła z przystojniakami) -175 odc., 2007, 24.12.2009-25.08.2010, Eugenio Siller i Allison Lozz
Soy tu dueńa (Kobieta ze stali) -142 odc., 2010, 13.09.2010 - 06.04.2011, Fernando Colunga i Lucero
Corazon salvaje (Dzikie serce) -135 odc., 2009, 07.04.2011-12.10.2011, Eduardo Yańez i Aracely Arambula
Dos hogares (Podwójne życie Angeliki) -150 odc., 2011, 24.10.2011-25.05.2012, Carlos Ponce i Anahi

TVN7

Carita de angel (Mała księżniczka) -175 odc., 2000, 01.10.2003-09.06.2004, Miguel de Leon i Lissete Morelos
Teresa (Teresa) -152 odc., 2010, 05.03.2012-09.10.2012, Sebastian Rulli i Angelique Boyer
La impostora (Niewinna intryga) -120 odc., 2014, 01.09.2014-23.02.2015, Sebastian Zurita i Lissete Morelos

TV4

Rebelde 1 (Zbuntowani 1) -215 odc., 2004, 22.10.2007-28.08.2008, Juan Ferrara i Ninel Conde
Las tontas no van al cielo (Idiotki nie idą do nieba) -140 odc., 2008, 01.09.2008-06.01.2009, Jaime Camil i Jacqueline Bracamontes
Rebelde 2 (Zbuntowani 2) -126 odc., 2005, 29.12.2008-06.07.2009, Juan Ferrara i Ninel Conde
Ciudado con el angel (Nie igraj z aniołem) -195 odc., 2008, 02.03.2009-11.03.2010, Wiliam Levy i Maite Perroni
Rebelde 3 (Zbuntowani 3) -99 odc., 2006, 07.07.2009-23.11.2009, Juan Ferrara i Ninel Conde
Sortilegio (Zaklęta miłość) -90 odc., 2009, 24.11.2009-13.04.2010, Wiliam Levy i Jacqueline Bracamontes
Mi pecado (Mój grzech) -110 odc., 2009, 14.04.2010-27.08.2010, Eugenio Siller i Maite Perroni
Mar de amor (Morze miłości) -165 odc., 2009, 30.08.2010- 25.05.2011, Mario Cimarro i Zuria Vega
Triunfo de amor (Triumf miłości) -172 odc., 2010, 26.05.2011-14.03.2012, Wiliam Levy i Maite Perroni
Cuando me enamoro (Kiedy się zakocham) -182 odc., 2010, 05.09.2011-20.03.2012, Juan Soler i Silvia Navarro
La que no podia amar (Zakazane uczucie) -162 odc., 2011, 15.03.2012-23.08.2012, Jorge Salinas i Ana Brenda Contreras
Un refugio para el amor (Ukryta miłość) -165 odc., 2012, 27.08.2012-04.02.2013, Gabriel Soto i Zuria Vega
Abismo de pasion (Otchłań namiętności) -162 odc., 2012, 05.02.2013-16.06.2013, David Zepeda i Angelique Boyer
Amor bravio (Nieposkromiona miłość) -162 odc., 2012, 02.09.2013-07.05.2014, Cristian de la Fuente i Silvia Navarro
La tempestad (Burza) -122 odc., 2013, 01.09.2014-02.03.2015, Wiliam Levy i Ximena Navarrete
Corazon indomable (Dzikie serce) -162 odc., 2013, 03.03.2015-15.10.2015, Daniel Arenas i Ana Brenda Contreras
La gata (Kotka) - 122 odc., 2014, 31.08.2015-22.02.2016, Daniel Arenas i Maite Perroni
Muchacha italiana viene a casarse (Włoska narzeczona) -172 odc., 2014, 16.10.2016-20.06.2016, Jose Ron i Livia Brito
Simplemente Maria (Po prostu Maria) -127 odc., 2015, 05.09.2016-07.03.2017, Fernandino Valencia i Claudia Alvarez
Un camino hacia el destino (Droga do szczęścia) -126 odc., 2016, 02.11.2016-30.12.2016, Horacio Pancheri i Paulina Goto
Tres veces Ana (Trzy razy Anna) -123 odc., 2016, 02.01.2017-30.06.2017, Sebastian Rulli i Angelique Boyer
Siempre Tuya Acapulco (Twoja na zawsze) -137 odc., 2014, 08.03.2017-25.09.2017, Daniel Elbittar i Melisa Barrera

TV6

Amores verdaderos (Prawdziwe uczucie) -183 odc., 2012, 29.08.2013-03.06.2014, Eduardo Yańez i Erica Buenfil

TV Silesia

Pasion morena (Ciemna namiętność) -185 odc., 2009, 01.09.2010-09.05.2011, Victor Gonzalez i Paola Nuńez
Pasiones prohibidas (Zakazana namietność) -280 odc., 2005, 10.05.2011-04.06.2012, Sergio Basańez i Margarita Gralia



InesR napisał:
POLSAT

Luz Maria (Luz Maria) -176 odc., 1998, 01.12.1999-04.08.2000, Christian Meier i Angie Cepeda
Fiorella (Pobre diabla) -180 odc., 2000, 07.08.2000-20.04.2001, Salvador del Solar i Angie Cepeda
Cud miłości (Milagros) -220 odc., 2000, 23.04.2001-11.03.2002, Roberto Mateos i Sonya Smith

RTL7

Izabella (Izabella, mujer enamorada) -140 odc., 1999, 17.04.2000-03.07.2001, Christian Meier i Ana Colchero
Maria Emilia (Maria Emilia: Querida) -150 odc., 1999, 14.08.2000-14.03.2001, Juan Soler i Coraima Torres

ROMANTICA

Serce dla serca (Travesuras del corazon) -120 odc., 1998, 09.06.2000-23.11.2000, Renato Munster i Patricia Pereyra
Słoneczniki dla Lucii (Garisoles para Lucia) -110 odc., 1999, 27.04.2001-27.09.2001, Jorge Aravena i Gianella Neyra
Żona potrzebna od zaraz (Maria Rosa: buscame una esposa) -120 odc., 2000, 28.09.2001-14.03.2002, Marcelo Cezan i Gianella Neyra
Pożyczone życie (Vidas prestadas) -120 odc., 2000, 14.12.2001-30.05.2002, Luis Jose Santander i Grecia Colmenares
Polowanie na milionera (Cazando a un millonario) -120 odc., 2001, 25.12.2002-22.05.2003, Diego Bertie i Fabiola Colmenares
Soledad (Soledad) -195, 2000, 10.08.2004-10.05.2005, Guillermo Perez i Coraima Torres
Żona Lorenza (La mujer de Lorenzo) -100 odc., 2002, 24.04.2006-01.09.2006, Guillermo Perez i Adriana Louvier




InesR napisał:
TVN

Przeklęta miłość (Rauzan) -100 odc., 2000, 18.01.2001-15.06.2001, Osvaldo Rios i Susana Torres
Brzydula (Yo soy Betty, la fea) -169 odc., 1999, 23.01.2002-23.09.2002, Jorge Enrique Abello i Ana Maria Orozco
Gorzka zemsta (Pasion de Gavilanes) -188 odc., 2003, 11.04.2005-06.01.2006, Mario Cimarro i Danna Garcia
Prawo pożądania (El cuerpo del deseo) -143 odc., 2005, 09.02.2007-04.09.2007, Mario Cimarro i Lorena Rojas

ROMANTICA

Dziedzictwo Luny (Luna, La heredera) -120 odc., 2004, 30.03.2005-13.09.2005, Christian Meier i Gaby Espino
Miłość na sprzedaż (Amores del mercado) -123 odc., 2006, 12.01.2007-03.07.2007, Michel Brown i Paola Rey
Bezwstydnice (Sin verguenza) -86 odc., 2007, 09.10.2007-05.02.2008, Javier Gomez i Gaby Espino
Pokraka (Pocholo) -100 odc., 2007, 24.01.2008-09.07.2008, Orlando Valenzuela i Claudia Liliana Gonzalez
Dlaczego właśnie ja? (La ex) -159 odc., 2006, 28.02.2007-08.10.2007, Diego Bertie i Ruddy Rodriguez
Kocham Cię na zabój (La quiero a morir) -128 odc., 2008, 25.01.2010- 21.07.2010, Mijail Mulkay i Ana Maria Trujillo
Kraina namiętności (Tierra de pasiones) -167 odc., 2006, 22.07.2010-28.03.2011, Saul Lisazo i Gabriela Spanic

PULS

Hacienda La Tormenta (La Tormenta) -216 odc., 2005, 29.10.2007-31.08.2008, Christian Meier i Natalia Streignard
Kobieta w lustrze (La mujer en el espejo) -151 odc., 2004, 02.01.2007-07.08.2007, Juan Alfonso Baptista i Paola Rey
Wdowa w bieli (La viuda de Blanco) -158 odc., 2006, 15.08.2007-31.01.2008, Francisco Gattorno i Itati Cantoral
Miłość jak czekolada (Dame chocolate) -150 odc., 2007, 21.04.2008-18.11.2008, Carlos Ponce i Genesis Rodriguez
Cena marzeń (Sin verguenza) -86 odc., 2007, 20.02.2009-07.07.2009, Javier Gomez i Gaby Espino
Zorro (Zorro: la espada y la rosa) -112 odc., 2007, 01.09.2008-19.02.2009, Christian Meier i Marlene Favela
Zdrada i miłość (La traicion) -107 odc., 2008, 31.08.2009-28.01.2010, Mario Cimarro i Danna Garcia
Twarz Analiji (El rostro de Analia) -174 odc., 2008, 31.08.2009-10.05.2010, Martin Karpan i Elizabeth Gutierrez
Pustynna miłość (El Clon) -184 odc., 2010, 30.08.2010-12.05.2011 Mauricio Ochmann i Sandra Echevarria
Gdzie jest Elisa? (?Donde esta Elisa?) -100 odc., 2010, 30.08.2010-19.01.2011, Gabriel Porras i Sonya Smith
Duch Eleny (El fantsma de Elena) -117 odc., 2010, 20.01.2011-08.07.2011, Secundo Carnades i Elizabeth Gutierrez
Odmienić los (Bella Calamidades) -140 odc., 2010, 11.01.2016-16.05.2016, Secundo Carnades i Danna Garcia
Niewolnica Victoria (La esclava blanca) -62 odc., 2016, 13.04.2016-05.07.2016, Orian Suarez i Nerea Camacho
Moje serce bije dla Loli (Mi corazon insiste en Lola Volcan) -133 odc., 2011, 16.05.2016-24.11.2016, Jencarlos Canela i Carmen Villlobos

TELE5

Anita (Anita no te rajes) -138 odc., 2004, 01.09.2009-16.03.2010, Jorge Enrique Abello i Ivonne Montero
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 39063
Przeczytał: 319 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:38:35 01-11-17    Temat postu:

InesR napisał:
CZWARTEK 15.10.1998 TVP REGIONALNA
Gazeta Telewizyjna nr 238, wydanie z dnia 10/10/1998 , str. 35
07:00 Przygody Guliwera - serial animowany USA
07:20 Dżungla rytmów - francuski serial animowany
07:30 Czy wiecie, że...
07:55 Świat dzikich zwierząt
08:00 Program lokalny
08:30 Cudowny świat zwierząt Australii (7/13): "Wombaty" - australijski serial przyrodniczy
Roślinożerne zwierzęta z rodziny torbaczy.
09:00 Maria z przedmieścia (185 i 186 ost.) - telenowela, Meksyk 1995
09:50 "Motyl, który nie zna granic" - kanadyjski film popularnonaukowy
10:40 "Na wolności - Goldie Hawn wśród słoni" - angielski film przyrodniczy 1996
11:35 Ludzie, pasje i...
12:05 "Aksamitny gang" - western angielski 1997
13:50 Niewiarygodne sporty - serial dokumentalny
14:15 Telewizyjna encyklopedia multimedialna
14:30 Program lokalny
16:40 Maria z przedmieścia (185 i 186 ost.) - telenowela, Meksyk 1995
17:30 Program lokalny
19:30 Japońskie tradycje (2/6) - japoński serial dokumentalny
19:50 Koty i psy (2/6) - holenderski serial dokumentalny
20:00 "Motyl, który nie zna granic" - kanadyjski film popularnonaukowy
Niezwykłe zwyczaje gatunku danaus plexippus z Ameryki Północnej, który co roku pokonuje wiele tysięcy kilometrów z Kanady do Meksyku.
21:00 Ludzie, pasje i... - magazyn
21:30 Program lokalny
22:00 "Aksamitny gang" (Black Velvet Band) - western angielski 1997
Reż. Robert Knights, wyk.: Nick Berry, Todd Carty, Chris McHallem. (102 min)
Pięciu złodziejaszków z londyńskiego przedmieścia postanawia dokonać kradzieży przechowywanych w Tower klejnotów Korony.
23:40 Niewiarygodne sporty - serial dokumentalny
00:05 Zakończenie programu



InesR napisał:
18.12.1998
[podpis] [-]
Gazeta Telewizyjna nr 291, wydanie z dnia 12/12/1998 , str. 35
07:45 Świat biznesu 35467128
08:00 Opowieści z klonowego miasta - serial 3626760
08:30 Baśnie braci Grimm
09:00 Nie ma jak w domu
09:25 Nasz sklep 11447654
09:40 Płonąca pochodnia (ost.) - telenowela, Meksyk 1996
10:25 Szczęśliwa ósemka
10:55 Klub 1001 podróży
11:25 City - serial USA 60390692
11:50 Nasz sklep 13948654
12:10 Antonella - serial 58507470
13:05 Nasz sklep 71890437
13:30 City - serial USA 7386925
14:00 Tylko jedno życie - serial USA 1973321
15:00 Wielcy kreatorzy mody
15:30 Loving - serial 7306789
16:00 Już czwarta - informacje
16:20 Baśnie braci Grimm 9089166
16:50 Opowieści z klonowego miasta - serial animowany 9079789
17:20 Nie ma jak w domu (69) - serial australijski 7865499
17:50 Nasze wiadomości
18:00 Świat biznesu 9014437
18:10 Antonella - serial argentyński 81049079
19:00 Zoom - magazyn sensacji 2559505
19:30 Podaj dalej - teleturniej 2558876
film
20:00 "Nowy Eden" (New Eden) - film s.f. USA 1994 9470166
Reż. Alan Metzger, wyk.: Stephen Baldwin, Lisa Bonet, Tobin Bell. (95 min)
Habvel Addams, inżynier skazany za napisanie antyrządowego sloganu, i bezwzględny zabójca Kyne zostają zesłani razem do pozaziemskiej kolonii. Na pustynnej planecie każdy z nich w inny sposób próbuje zorganizować sobie życie.
21:40 Amerykański horror - serial USA 84225437
22:30 Nasze wiadomości
22:50 Horoskop na jutro
22:55 W cztery oczy - rozmowy Antoniego Styrczuli 55754166
film
23:15 "Szczęki II" (Jaws 2) - thriller USA 1978 3997012
Reż. Jeannot Szwarc, wyk.: Roy Scheider, Lorraine Gary, Murray Hamilton. (117 min)
Olbrzymi rekin zabójca znowu pojawia się u wybrzeży Long Island. Ponownie dochodzi do starcia pomiędzy potężną rybą a strażnikiem wybrzeża.
01:15 Zakończenie programu



InesR napisał:
Morena Clara (Ocalona) - 126 odc., 1995, 04.06.1998-27.11.1998
Rosangelica (Rosangelica) - 113 odc., 1991, 04.06.1998-06.11.1998
Kaina (Królowa dżungli) - 146 odc., 1995, 04.06.1998-25.12.1999
Todo por amor (Dla twojej miłości) - 136 0dc., 1997, 04.06.1998-11.12.1998
La revancha (Zemsta) - 247 odc., 1989, 09.11.1998-19.10.1999
Contra viento y marea (Pod wiatr) - 120 odc., 1997, 30.11.1998-14.05.1999
Quirpa de tres mujeres (Siostry) - 107 odc., 1996, 14.12.1998-11.05.1999
Sol de tentacion (W sidłach namiętności) - 168 odc., 1996, 20.01.1999-18.08.1999
Pecado de amor (Grzechy miłości) - 325 odc., 1996, 12.05.1999-08.08.2000
Como tu ninguna (Tylko ty) - 279 odc., 1996, 17.05.1999-08.06.2000
Samantha (Samanta) - 120 odc., 1998, 19.08.1999-02.02.2000
El perdon de los pecados (Siła przebaczenia) - 123 odc., 1996, 20.10.1999-07.04.2000
La mujer de mi vida (Kobieta mojego życia) - 150 odc., 1998, 03.02.2000-30.08.2000
Travesuras del corazon (Serce dla serca) - 120 odc., 1998, 09.06.2000-23.11.2000
El pais de las mujeres (Imperium kobiet) - 187 odc., 1998, 09.08.2000-26.04.2001
Calypso (Calypso) - 80 odc., 1999, 31.08.2000-20.12.2000
Cuando hay pasion (Prawo do miłości) - 145 odc., 1999, 24.11.2000-14.06.2001
Toda mujer (Cała ty) - 131 odc., 1999, 21.12.2000-21.06.2001
Garisoles para Lucia (Słoneczniki dla Lucii) - 110 odc., 1999, 27.04.2001-27.09.2001
Hechizo de amor (Barwy miłości) - 130 odc., 2000, 15.06.2001-13.12.2001
Muńeca de trapo (Szmaciana lalka) - 138 odc., 2000, 22.06.2001-01.01.2002
Maria Rosa: buscame una esposa (Żona potrzebna od zaraz) - 120 odc., 2000, 28.09.2001-14.03.2002
Vidas prestadas (Pożyczone życie) - 120 odc., 2000, 14.12.2001-30.05.2002
Mas, que amor frenesi (Krok do szaleństwa) - 104 odc., 2001, 02.01.2002-27.05.2002
Amantes de luna llena (Kochankowie) - 171 odc., 2000, 28.05.2002-22.01.2003
Enamorada (W poszukiwaniu miłości) - 100 odc., 1999, 07.08.2002-24.12.2002
La revancha (Zemsta Drugie spojrzenie) - 151odc., 2000, 04.10.2002-02.05.2003
Guerra de mujeres (Wojna kobiet) - 141 odc., 2001, 12.11.2002-27.05.2003
Cazando a un millonario (Polowanie na milionera) - 120 odc., 2001, 25.12.2002-22.05.2003
El amor no es como lo pintan (Miłość inna niż mówią) - 175 odc., 2000, 23.05.2003-23.01.2004
Fortuna de amor (Fortuna i miłość) - 149 odc., 2002, 29.05.2003-23.12.2003
Cuando seas mia (Kiedy będziesz moją) - 238 odc., 2001, 01.09.2003-09.08.2004
Perla (Perła) - 208 odc., 1998, 25.12.2003-11.10.2004
Rebeca (Rebeca) - 150 odc., 2003, 26.01.2004-24.08.2004
Soledad (Soledad) - 195 odc., 2000, 10.08.2004-10.05.2005
Como en el cine (Tak jak w kinie) - 245 odc., 2001, 25.08.2004-03.08.2005
Mirada de mujer (Spojrzenie kobiety) - 121 odc., 1997, 12.10.2004-29.03.2005
Luna, La heredera (Dziedzictwo Luny) - 120 odc., 2004, 30.03.2005-13.09.2005
Padre Coraje (Ojciec Coraje) - 189 odc., 2004, 11.05.2005-31.01.2006
La mujer de Judas (Kobieta Judasz) - 126 odc., 2001, 01.09.2005-23.02.2006
Sabor a ti (Smak toich ust) - 153 odc., 2004, 14.09.2005-14.04.2006
Sońar no cuesta nada (Marzenia nic nie kosztują) - 191 odc., 2005, 03.04.2006-26.12.2006
Żona Lorenza (La mujer de Lorenzo) - 100 odc., 2002, 17.04.2006-01.09.2006
Amor a palos (Miłość i przemoc) - 126 odc., 2005, 04.09.2006-27.02.2007
Sueńo con tu amor (Śnię o twej miłości) - 145 odc., 2006, 08.01.2007-27.07.2007
Amores del mercado (Miłość na sprzedaż) - 123 odc., 2006, 12.01.2007-03.07.2007
La ex (Dlaczego właśnie ja?) - 159 odc., 2006, 28.02.2007-08.10.2007
Olvidarte jamas (Zemsta, moja miłość) - 118 odc., 2006, 30.07.2007-09.01.2008
Sin verguenza (Bezwstydnice) - 86 odc., 2007, 09.10.2007-05.02.2008
La hija de jardinero (Córka ogrodnika) - 180 odc., 2003, 10.01.2008-17.09.2008
Pocholo (Pokraka) - 100 odc., 2007, 24.01.2008-09.07.2008
Papi Ricky (Żona dla taty) - 123 odc., 2007, 06.02.2008-25.07.2008
Mientras haya vida (Dopóki starczy życia) - 150 odc., 2007, 18.09.2008-15.04.2009
Destilando amor (Miłość jak tequila) - 170 odc., 2007, 27.11.2008-22.07.2009
Aunque mal paguen (Za marny grosz) - 172 odc., 2007, 16.12.2008-12.08.2009
Querida enemiga (Rywalka od serca) - 110 odc,. 2008, 23.07.2009-23.12.2009
Al diablo con los guapos (Do diabła z przystojniakami) - 175 odc., 2007, 24.12.2009-25.08.2010
Kocham Cię na zabój (La quiero a morir) - 128 odc., 2008, 25.01.2010-21.07.2010
Kraina namiętności (Tierra de pasiones) -167 odc., 2006, 22.07.2010-18.03.2011, Saul Lisazo i Gabriela Spanic
Soy tu dueńa (Kobieta ze stali) - 142 odc., 2010, 13.09.2010 - 06.04.2011, Fernando Colunga i Lucero
Corazon salvaje (Dzikie serce) - 135 odc., 2009, 07.04.2011-12.10.2011, Eduardo Yańez i Aracely Arambula
Dos hogares (Podwójne życie Angeliki) - 150 odc., 2011, 24.10.2011-25.05.2012, Carlos Ponce i Anahi



InesR napisał:
Ramówka Naszej TV na 4 listopada 1998 roku:

07:45 Świat biznesu
08:00 Opowieści z klonowego miasta -serial anim.
08:30 zaginione miasto - serial
09:00 Nie ma jak w domu - serial australijski
09:35 Płonąca pochodnia - telenowela, Meksyk 1996
10:30 Szczęśliwa ósemka
10:55 W cztery oczy
11:25 City - serial USA
11:50 Zakupy w TV
12:10 Antonella - telenowela, Argentyna 1993
13:05 Zakupy w TV
14:00 Tylko jedno życie - serial USA
14:55 Szczęśliwa ósemka
15:00 Wielcy kreatorzy mody - serial
15:30 Loving - serial
16:00 Warto wiedzieć
17:20 Nie ma jak w domu - serial australijski
17:50 Nasze wiadomości
18:00 Świat biznesu - magazyn
18:10 Antonella - telenowela, Argentyna 1993
19:00 Zoom - magazyn sensacji
19:30 Podaj dalej - teleturniej
20:00 Zostawić Las Vegas
21:50 Adwokat i prokurator
23:05 Wytrych damski

Ramówka TVN na 4 listopada 1998 roku:

06:25 Dzień dobry w TVN
06:30 Kropka nad I
06:50 Dzień dobry w TVN
07:00 Oko za oko
07:45 Inspektor Gadzet - Serial Animowany
08:10 Nowe przygody Różowej Pantery
08:35 Miasto piesprawia
09:00 Rodziców nie ma w domu - serial, Polska
09:30 Esmeralda - telenowela, Meksyk 1997
10:30 Manuela - telenowela, Argentyna 1991
11:30 Jolanda - telenowela, Argentyna 1984
12:00 Telesklep
12:30 Bezpieczna kasa Briana
13:00 Wszystko albo nic - teleturniej rodzinny
15:15 Pod koszem - serial
15:45 USA High - serial
16:15 Pacific drive - serial
16:45 Co za dzień
17:15 TVN Fakty
17:30 Teleplotki
18:00 Esmeralda - telenowela, Meksyk 1997
19:00 TVN Fakty
19:30 Czas to pieniądz
20:00 Beverly Hills 90210 - serial
21:00 Merlose place - serial
22:00 Pani komisarz - serial
23:30 W mrocznym kręgu - reportaż
23:45 Beverly Hills 90210 - serial
00:30 Big Star Party
01:15 zakończenie programu



InesR napisał:
TVP regionalna pasmo wspólne:

Cristal (Cristal) - 380 odc., 1985, 05.09.1994-16.02.1996, Carlos Mata i Jeannette Rodriguez
Peligrosa (Niebezpieczna) - 165 odc., 1994, 19.02.1996-03.10.1996, Victor Camara i Rosalinda Serfaty
Maria Celeste (Maria Celeste) - 171 odc., 1994, 06.10.1996-10.06.1997, Miguel de Leon i Sonya Smith
El desprecio (Pogarda) - 152 odc., 1991, 11.06.1997-12.01.1998, Flavio Caballero i Maricarmen Regueiro
Maria la del barrio (Maria z przedmieścia) - 93 odc., 1995, 02.06.1998-15.10.1998, Fernando Colunga i Thalia
Llovizna (Gorzkie dziedzictwo) - 145 odc., 1997, 16.10.1998-07.05.1999, Luis Fernandez i Scarlet Ortiz
Marimar (Marimar) - 138 odc., 1994, 06.04.1999-23.07.1999, Eduardo Capetillo i Thalia
Luz Clarita (Serce Klarity) - 123 odc., 1996, 10.05.1999-17.08.1999, Cesar Evora i Veronica Merchant
Seńora (Seniora) - 94 odc., 1997, 18.08.1999-27.12.1999, Fernando Ciangherotti i Aylin Mujica
Gotita de amor (Krople miłości) - 148 odc., 1998, 01.09.1999-24.03.2000, Alejandro Ibarra i Laura Flores
La inolvidable (Niezapomniana) - 119 odc., 1996, 28.12.1999-09.06.2000, Rafael Romero i Cristina Gout
Kassandra (Kasandra) - 150 odc., 1993, 12.06.2000-10.01.2001, Osvaldo Rios i Coraima Torres
Mirada de mujer (Spojrzenie kobiety) - 121 odc., 1997, 26.06.2000-24.07.2001, Ari Telch i Angelica Aragon
Reina de corazones (Królowa serc) - 123 odc., 1998, 11.01.2001-05.07.2001, Roberto Mateos i Emma Rabbe
Aunque me cueste la vida (Za wszelką cenę) - 126 odc., 1998, 06.07.2001-17.01.2002, Carlos Montilla i Roxana Diaz

TVP regionalna - Katowice:

La dama de rosa (Różowa dama) - 228 odc., 1986, 03.01.1994-16.06.1995, Carlos Mata i Jeannette Rodriguez
Prisionaria (Namiętność) - 390 odc., 1990, 19.06.1995-__.01.1998, Fernando Carrillo i Catherine Fulop
Luz Clarita (Serce Klarity) - 141 odc., 1996, 06.10.1997-30.04.1998, Cesar Evora i Veronica Merchant

TVP 2

La mujer prohibida (Zakazana miłość) - 124 odc., 1991, 10.05.1994-12.11.1996, Andres Garcia i Mayra Alejandra

TVP 1

Mas alla del horizonte (Milagros) - 200 odc., 1993, 12.02.1997-12.01.2000, Osvaldo Laport i Grecia Colmenares
La mujer secreta (Tajemnicza kobieta) - 125 odc., 1999, 26.06.2000-09.01.2001, Juan Carlos Vivas i Carolina Tejera




Dawid napisał:
Historia telenowel od 2008 roku:

TV4
Idiotki nie idą do nieba (01.09.2008 - 24.12.2008)
Zbuntowani - II seria (29.12.2008 - 06.07.2009)
Zbuntowani - III seria (07.07.2009 - 23.11.2009)
Zaklęta miłość (24.11.2009 - 13.04.2010)
Mój grzech (14.04.2010 - 27.08.2010)
Morze miłości (30.08.2010 - 25.05.2011)
Triumf miłości (26.05.2011 - 15.03.2012)
Zakazane uczucie (19.03.2012 - 23.08.2012)
Ukryta miłość (27.08.2012 - 04.02.2013)
Otchłań namiętności (05.02.2013 - 12.06.2013)
Nieposkromiona miłość (02.09.2013 - 08.05.2014)
Nie igraj z aniołem/ III emisja (09.05.2014 - 19.02.2015)

Nie igraj z aniołem (02.03.2009 - 11.03.2010)
Lalola/II emisja (14.04.2010 - 22.11.2010)
Ukryta miłość/ II emisja (13.06.2013 - 19.02.2014)

Lalola (01.09.2008 - 17.06.2009)
Zbuntowani - I seria/ II emisja (01.12.2009 - 15.10.2010)
Zbuntowani - II seria/ II emisja (18.10.2010 - 20.04.2011)
Zbuntowani - III seria/ II emisja (21.04.2011 - 17.10.2011)
Osaczona/ II emisja (04.06.2012 - 04.03.2013)
Kiedy się zakocham.../ II emisja (14.06.2013 - 18.03.2014)
Otchłań namiętności/ II emisja (19.03.2014 - 29.08.2014)

Idiotki nie idą do nieba/ II emisja (04.01.2010 - 09.08.2010)
Nie igraj z aniołem/ II emisja (17.08.2010 - 06.06.2011)
Zaklęta miłość/ II emisja (07.06.2011 - 05.09.2011)
Mój grzech/ II emisja (28.09.2011 - 05.03.2012)
Morze miłości/ II emisja (06.03.2012 - 01.11.2012)
Triumf miłości/ II emisja (04.11.2012 - 11.07.2013)

Osaczona (30.08.2010 - 24.06.2011)
Kiedy się zakocham... (05.09.2011 - 20.03.2012)
Eva Luna (20.03.2012 - 24.09.2012)
Prawdziwe uczucie (08.01.2014 - 04.06.2014)
Burza (01.09.2014 - 02.03.2015)
Dzikie serce (03.03.2015 -


TV6
Zakazane uczucie/ II emisja (03.09.2012 - 21.02.2013)
Eva Luna/ II emisja (22.02.2013 - 26.07.2013)
Prawdziwe uczucie (29.08.2013 - 03.06.2014)

Ukryta miłość/ II emisja (02.09.2013 - 19.02.2014)
Otchłań namiętności/ II emisja (18.03.2014 - 29.08.2014)

Nieposkromiona miłość (07.01.2014 - 07.05.2014)
Nie igraj z aniołem/ III emisja (08.05.2014 - 29.08.2014)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 39063
Przeczytał: 319 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:40:35 01-11-17    Temat postu:

Dawid napisał:
Historia telenowelowa TELEWIZJI PULS:

TV Puls
Wieczny płomień miłości (02.01.2007 - 14.08.2007)
Wdowa w bieli (15.08.2007 - 31.01.2008)
Hacjenda La Tormenta (29.10.2007 - 31.08.2008)
Zorro (01.09.2008 - 19.02.2009)
Cena marzeń (20.02.2009 - 07.07.2009)
Twarz Analii (31.08.2009 - 10.05.2010)
Dance, dance, dance / II emisja (11.05.2010 - 02.07.2010)
Pustynna miłość (30.08.2010 - 20.05.2011)
Miłość i przeznaczenie (05.09.2011 - 07.02.2012)
Pokojówka na Manhattanie (05.03.2012 - 06.11.2012)
Zbuntowany anioł / IV emisja (22.10.2013 - 02.12.2014)
Królowa serc (03.12.2014 - 07.07.2015)
Santa Diabla (08.07.2015 -

Kobieta w lustrze (02.01.2007 - 07.08.2007)
Po prostu miłość (29.10.2007 - 18.04.2008)
Miłość jak czekolada (21.04.2008 - 18.11.2008)
Meandry miłości (19.11.2008 - 15.07.2009)
Miłosny nokaut (31.08.2009 - 08.07.2010)
Gdzie jest Elisa? (30.08.2010 - 19.01.2011)
Duch Eleny (20.01.2011 - 08.07.2011)
Ja, ona i Eva (03.09.2012 - 30.11.2012)
Sekret / I porcja (01.09.2014 - 02.12.2014)
Sekret / II porcja (03.12.2014 - 20.02.2015)
Sekret / III porcja (23.02.2015 - 26.05.2015)
Sekret/ IV porcja (27.05.2015 -

Dance, dance, dance (01.09.2008 - 20.04.2009)
Zorro / II emisja (21.04.2009 - 16.07.2009)
Zdrada i miłość (31.08.2009 - 28.01.2010)
Sidła namiętności (29.01.2010 - 14.06.2010)
Kobieta w lustrze / II emisja (07.02.2014 - 16.09.2014)
Jesteś moim życiem / IV emisja (17.09.2014 - 23.01.2015)
Zbuntowany anioł / V emisja (07.01.2015 - 17.04.2015)
Za głosem serca (15.06.2015 -

Sezon na miłość (01.06.2015 -

Puls 2
Ja, ona i Eva (03.12.2012 - 26.04.2013)
Zbuntowany anioł / IV emisja (28.10.2013 - 18.12.2014)

Sekret / I porcja (01.09.2014 - 02.12.2014)
Sekret / II porcja (03.12.2014 - 23.02.2015)
Zbuntowany anioł / V emisja (20.04.2015 -

Królowa serc (03.12.2014 - 23.01.2015)



Dawid napisał:
Historia telenowel od 2008 roku:
stan na 12 sierpnia 2015

TV4
Idiotki nie idą do nieba (01.09.2008 - 24.12.2008)
Zbuntowani - II seria (29.12.2008 - 06.07.2009)
Zbuntowani - III seria (07.07.2009 - 23.11.2009)
Zaklęta miłość (24.11.2009 - 13.04.2010)
Mój grzech (14.04.2010 - 27.08.2010)
Morze miłości (30.08.2010 - 25.05.2011)
Triumf miłości (26.05.2011 - 15.03.2012)
Zakazane uczucie (19.03.2012 - 23.08.2012)
Ukryta miłość (27.08.2012 - 04.02.2013)
Otchłań namiętności (05.02.2013 - 12.06.2013)
Nieposkromiona miłość (02.09.2013 - 08.05.2014)
Nie igraj z aniołem/ III emisja (09.05.2014 - 19.02.2015)
Kotka (31.08.2015 -

Nie igraj z aniołem (02.03.2009 - 11.03.2010)
Lalola/II emisja (14.04.2010 - 22.11.2010)
Ukryta miłość/ II emisja (13.06.2013 - 19.02.2014)

Lalola (01.09.2008 - 17.06.2009)
Zbuntowani - I seria/ II emisja (01.12.2009 - 15.10.2010)
Zbuntowani - II seria/ II emisja (18.10.2010 - 20.04.2011)
Zbuntowani - III seria/ II emisja (21.04.2011 - 17.10.2011)
Osaczona/ II emisja (04.06.2012 - 04.03.2013)
Kiedy się zakocham.../ II emisja (14.06.2013 - 18.03.2014)
Otchłań namiętności/ II emisja (19.03.2014 - 29.08.2014)

Idiotki nie idą do nieba/ II emisja (04.01.2010 - 09.08.2010)
Nie igraj z aniołem/ II emisja (17.08.2010 - 06.06.2011)
Zaklęta miłość/ II emisja (07.06.2011 - 05.09.2011)
Mój grzech/ II emisja (28.09.2011 - 05.03.2012)
Morze miłości/ II emisja (06.03.2012 - 01.11.2012)
Triumf miłości/ II emisja (04.11.2012 - 11.07.2013)

Osaczona (30.08.2010 - 24.06.2011)
Kiedy się zakocham... (05.09.2011 - 20.03.2012)
Eva Luna (20.03.2012 - 24.09.2012)
Prawdziwe uczucie (08.01.2014 - 04.06.2014)
Burza (01.09.2014 - 02.03.2015)
Dzikie serce (03.03.2015 - 15.10.2015)


TV6
Zakazane uczucie/ II emisja (03.09.2012 - 21.02.2013)
Eva Luna/ II emisja (22.02.2013 - 26.07.2013)
Prawdziwe uczucie (29.08.2013 - 03.06.2014)

Ukryta miłość/ II emisja (02.09.2013 - 19.02.2014)
Otchłań namiętności/ II emisja (18.03.2014 - 29.08.2014)

Nieposkromiona miłość (07.01.2014 - 07.05.2014)
Nie igraj z aniołem/ III emisja (08.05.2014 - 29.08.2014)



Dawid napisał:
Historia telenowel od 2008 roku:
stan na 4 listopada 2015

TV4
Idiotki nie idą do nieba (01.09.2008 - 24.12.2008)
Zbuntowani - II seria (29.12.2008 - 06.07.2009)
Zbuntowani - III seria (07.07.2009 - 23.11.2009)
Zaklęta miłość (24.11.2009 - 13.04.2010)
Mój grzech (14.04.2010 - 27.08.2010)
Morze miłości (30.08.2010 - 25.05.2011)
Triumf miłości (26.05.2011 - 15.03.2012)
Zakazane uczucie (19.03.2012 - 23.08.2012)
Ukryta miłość (27.08.2012 - 04.02.2013)
Otchłań namiętności (05.02.2013 - 12.06.2013)
Nieposkromiona miłość (02.09.2013 - 08.05.2014)
Nie igraj z aniołem/ III emisja (09.05.2014 - 19.02.2015)
Kotka (31.08.2015 - ?

Nie igraj z aniołem (02.03.2009 - 11.03.2010)
Lalola/II emisja (14.04.2010 - 22.11.2010)
Ukryta miłość/ II emisja (13.06.2013 - 19.02.2014)

Lalola (01.09.2008 - 17.06.2009)
Zbuntowani - I seria/ II emisja (01.12.2009 - 15.10.2010)
Zbuntowani - II seria/ II emisja (18.10.2010 - 20.04.2011)
Zbuntowani - III seria/ II emisja (21.04.2011 - 17.10.2011)
Osaczona/ II emisja (04.06.2012 - 04.03.2013)
Kiedy się zakocham.../ II emisja (14.06.2013 - 18.03.2014)
Otchłań namiętności/ II emisja (19.03.2014 - 29.08.2014)

Idiotki nie idą do nieba/ II emisja (04.01.2010 - 09.08.2010)
Nie igraj z aniołem/ II emisja (17.08.2010 - 06.06.2011)
Zaklęta miłość/ II emisja (07.06.2011 - 05.09.2011)
Mój grzech/ II emisja (28.09.2011 - 05.03.2012)
Morze miłości/ II emisja (06.03.2012 - 01.11.2012)
Triumf miłości/ II emisja (04.11.2012 - 11.07.2013)

Osaczona (30.08.2010 - 24.06.2011)
Kiedy się zakocham... (05.09.2011 - 20.03.2012)
Eva Luna (20.03.2012 - 24.09.2012)
Prawdziwe uczucie (08.01.2014 - 04.06.2014)
Burza (01.09.2014 - 02.03.2015)
Dzikie serce (03.03.2015 - 15.10.2015)
Włoska narzeczona (16.10.2015 - ?


TV6
Zakazane uczucie/ II emisja (03.09.2012 - 21.02.2013)
Eva Luna/ II emisja (22.02.2013 - 26.07.2013)
Prawdziwe uczucie (29.08.2013 - 03.06.2014)

Ukryta miłość/ II emisja (02.09.2013 - 19.02.2014)
Otchłań namiętności/ II emisja (18.03.2014 - 29.08.2014)

Nieposkromiona miłość (07.01.2014 - 07.05.2014)
Nie igraj z aniołem/ III emisja (08.05.2014 - 29.08.2014)



Dawid napisał:
Emisja telenowel w TELEWIZJI PULS:
stan na 2 lutego 2016

TV Puls
Wieczny płomień miłości (02.01.2007 - 14.08.2007)
Wdowa w bieli (15.08.2007 - 31.01.2008)
Hacjenda La Tormenta (29.10.2007 - 31.08.2008)
Zorro (01.09.2008 - 19.02.2009)
Cena marzeń (20.02.2009 - 07.07.2009)
Twarz Analii (31.08.2009 - 10.05.2010)
Dance, dance, dance / II emisja (11.05.2010 - 02.07.2010)
Pustynna miłość (30.08.2010 - 20.05.2011)
Miłość i przeznaczenie (05.09.2011 - 07.02.2012)
Pokojówka na Manhattanie (05.03.2012 - 06.11.2012)
Zbuntowany anioł / IV emisja (22.10.2013 - 02.12.2014)
Królowa serc (03.12.2014 - 07.07.2015)
Santa Diabla (08.07.2015 - 11.09.2015) - TV Puls; (14.09.2015 - 27.01.2016) - PlayPuls.pl
Odmienić los (11.01.2016 - ?

Kobieta w lustrze (02.01.2007 - 07.08.2007)
Po prostu miłość (29.10.2007 - 18.04.2008)
Miłość jak czekolada (21.04.2008 - 18.11.2008)
Meandry miłości (19.11.2008 - 15.07.2009)
Miłosny nokaut (31.08.2009 - 08.07.2010)
Gdzie jest Elisa? (30.08.2010 - 19.01.2011)
Duch Eleny (20.01.2011 - 08.07.2011)
Ja, ona i Eva (03.09.2012 - 30.11.2012)
Sekret / I porcja (01.09.2014 - 02.12.2014)
Sekret / II porcja (03.12.2014 - 20.02.2015)
Sekret / III porcja (23.02.2015 - 26.05.2015)
Sekret/ IV porcja (27.05.2015 - 27.08.2015)
Sekret/ V porcja (02.11.2015 - 05.02.2016)
Sekret/ VI porcja (08.02.2016 - ?

Dance, dance, dance (01.09.2008 - 20.04.2009)
Zorro / II emisja (21.04.2009 - 16.07.2009)
Zdrada i miłość (31.08.2009 - 28.01.2010)
Sidła namiętności (29.01.2010 - 14.06.2010)
Kobieta w lustrze / II emisja (07.02.2014 - 16.09.2014)
Jesteś moim życiem / IV emisja (17.09.2014 - 23.01.2015)
Zbuntowany anioł / V emisja (07.01.2015 - 17.04.2015)
Za głosem serca (15.06.2015 - 28.01.2016)
Oblicza miłości (29.01.2016 - ?

Sezon na miłość (01.06.2015 - 12.08.2015)
Kontrakt na miłość (13.08.2015 - 08.09.2015)
To moje życie! (09.09.2015 - ?


Puls 2
Ja, ona i Eva (03.12.2012 - 26.04.2013)
Zbuntowany anioł / IV emisja (28.10.2013 - 18.12.2014)

Sekret / I porcja (01.09.2014 - 02.12.2014)
Sekret / II porcja (03.12.2014 - 23.02.2015)
Zbuntowany anioł / V emisja (20.04.2015 - 21.01.2016)

Królowa serc (03.12.2014 - 23.01.2015)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
InesR
Motywator


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 84
Przeczytał: 50 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 21:31:03 17-11-17    Temat postu:

Ze starych ramówek:

20 lutego 1996 - TV 3 Lublin

07.10 Kopciuch - nowela telewizyjna
07.55 Dziś w programie
08.00 Panorama Lubelska
08.10 Babskie gadanie
08.30 Mr. Bogus - serial rys. dla dzie­ci
09.00 Król Artur i rycerze okrągłego stołu - serial rys. dla dzieci
09.30 Rytmy przyrody - serial przyrod.
09.50 Telekino proponuje
10.00 Teleks
10.05 Popielec - serial prod. TVP
11.05 Muzyczna Trójka
11.30 Ginące krajobrazy
11.45 Wydarzenia
12.00 Teleks
12.05 Duchy - serial prod. ang.
12.55 Poza rok 2000 - progr. popu­larnonaukowy
13.40 Robert Palmer - progr. muz.
13.55 Choroby w historii ludzkości - serial dok. prod. franc.
14.50 Telekino proponuje
15.00 Teleks
15.37 Dzieci i piosenki - progr. muz. dla dzieci
16.05 Witajcie, nowi - serial dla mło­dzieży prod. USA
16.30 Mój kumpel zwierzak
16.55 Babskie gadanie
17.15 Niebezpieczna - nowela tele­wizyjna prod. wenezuel.
18.10 Kopciuch - nowela telewizyjna
19.00 Reksio - serial rys. dla dzieci
19.15 ABC ekonomii - serial dok. prod. niem.
19.30 Marginałki - progr. kabaretowy
20.00 Miś - komedia filmowa prod. pol.
21.45 Grosz
22.00 Teleks
22.15 Szkło - film sensac. prod. au­stral.
23.45 Zakończenie programu

29.04.1996 - TV 3 Lublin

07.05 Kopciuch - nowela telewizyjna
07.55 Dziś w programie
08.00 Panorama Lubelska
08.10 StarfInder - serial dok. prod. USA
08.30 The Amazing Cosmic Awarness Of Duffy Moon - film prod. USA dla młodych widzów
09.25 Czerwony karzeł - serial komed. prod. ang.
10.00 Teleks
10.05 Komediantka - serial TVP
11.00 Muzyczna Trójka
11.10 Grosz - lubelski mag. gosp.
11.25 Salon
11.45 Aviator - mag. lotniczy
12.00 Teleks
12.05 Odmieniec - dramat prod. USA
13.40 Mowa ciała - serial dok. prod. franc.
14.00 Ryzykant - serial sensac. prod. ang.
15.00 Teleks
15.10 Pan Boguś - serial rys. dla dzieci
15.35 Życie zwierząt - serial przyrodn. prod. ang.
16.00 Miód i pszczoły - serial dla młodzieży prod. franc.
16.30 Magazyn sportowy
17.00 Teleks
17.18 Niebezpieczna - nowela telewi­zyjna
18.00 TVL proponuje
18.10 Kopciuch - nowela telewizyjna
19.00 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial rys. dla dzieci
19.15 Ginące krajobrazy
19.30 Rytmy przyrody - serial dok. przyrod.
20.00 Teleks
20.05 Łódź ratunkowa - serial obycz. prod. ang.
20.50 Poza rok 2000 - serial popular­nonaukowy
21.40 Relacja sportowa
22.00 Teleks
22.15 Kopciuch - nowela telewizyjna
23.05 Córka wilków - miniserial prod. franc.
00.25 Zakończenie programu

09.08.1996 - TV 3 Lublin

7.10 Kopciuch - telenowela
8.00 Panorama Lubelska
8.10 Z reporterskiego archiwum Trójki - Zapomniane krajobrazy Lubelszczyzny
8.30 Retransmisja TV Polonia
12.00 Teleks
12.05 Nasz nowy dom - "Przeszłość i przyszłość" - serial obyczajowy prod. USA
12.55 Skandale - serial dokumentalny prod. USA
13.25 Narodziny narodu - film prod. USA
14.50 Przygody kapitana Łgarskiego - film rysunkowy dla dzieci
15.00 Teleks
15.10 Bajkowe trojaczki - "Śnieżka i siedmiu karzełków" - film rysunkowy dla dzieci
15.35 Nowe odkrycia - serial popularnonaukowy prod. USA
16.05 Dziwne przypadki Billy Webb'a - "Giuletta" - serial prod. angielskiej
16.30 Klarysa wyjaśni wszystko - "Prezydent Ferguson" - serial prod. USA dla młodych widzów
17.00 Teleks
17.15 Niebezpieczna - serial
18.10 Kopciuch - telenowela
18.10 Panorama Lubelska /emisja w programie II TVP/
18.25 Lato w Trójce /emisja w programie II TVP/
19.00 Victor i Hugo - film rysunkowy dla dzieci
19.30 Wieczór z Howardem Keel'em - program muzyczny prod. brytyjskiej
20.00 Teleks
20.05 Ellington - serial obyczajowy prod. brytyjskiej
20.55 Dni, które wstrząsneły światem - serial dokumentalny prod. angielskiej
21.45 Z archiwum Trójki: Dwóry i dwórki - Wylągi
22.00 Teleks
22.15 Kopciuch - telenowela
23.00 Historia Amy Fischer - film fabularny
0.30 Zakończenie programu


Ostatnio zmieniony przez InesR dnia 21:35:02 17-11-17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Forum telenowel Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin