PostWysłany: 0:22:29 30-08-12    Temat postu:

Ostatnio zmieniony przez bunia312 dnia 0:23:28 30-08-12, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 18247

Skąd: małopolska

PostWysłany: 14:40:21 30-08-12    Temat postu:

Pierwsze 30 minut w wykonaniu Barcelony były tragiczne Oglądając początek meczu zastanawiałam się w ogóle, co się stało z klubem, który przecież posiadanie piłki miał nieraz w granicach 70%. Niestety, widać było brak Puyola i Alvesa (wie ktoś co mu się stało? Wszędzie piszą, że w ostatniej chwili wypadł ze składu, ale czemu to nie dodali ). Najbardziej żal mi było Daniego, który ostatnio kreuje grę Barcy, wyprowadza świetne ataki, a w obronie stara się jak najlepiej grać. Na początku meczu wystarczył jeden tragiczny błąd Mascherano, a później Alby (?) i cholerny Ronaldo strzelił sobie brameczkę, chociaż przez cały mecz guzik robił.
Podkoniec pierwszej połowy Barca zaczęła grać i Messi strzelił gola z wolnego Ten gol był przepiękny i Cris może się schować ze swoim sam na sam z bramkarzem Leo tak idealnie piłkę zawinął, ze ominął mur, a Casillas nie wiedział, w który róg ma się rzucić
W drugiej połowie dominowała Barca, chociaż Real miał kilka szans na podwyższenie wyniku (sam na sam z bramkarzem, chyba z 4 takie szanse...). Iker po zmarnowanej okazji ze strony Higuaina (słupek z pola karnego) wściekły zaczął wrzeszczeć na kolegów Znowu, gdyby nie on to Real nie wygrałby tego meczu, Iker to mistrz

Ja jestem dumna z chłopaków, bo w 10 zagrali jak równy z równym z Realem, który grał w 11 Liczę, że Barcelona wygra LM i La Ligę
natalia**
Arcymistrz
Arcymistrz

PostWysłany: 16:39:49 30-08-12    Temat postu:

No to jestem w szoku ze przegrali i jeszcze ten durny Cris strzelił bramkę ehhh
niecierpie tego piłkarza !
A czemu Barca grała w 10 kto dostał czerwona kartkę ??
I hmm Villa grał w meczu ?
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 13:22:57 31-08-12    Temat postu:

Czerwień dostał Adriano. Dobrze zrobił, że wtedy sfaulował (przytrzymał w pasie) Ronaldo, bo skończyłoby się 3:0. Na szczęście Adriano się poświęcił. Tito zarządził wówczas zmianę- Alexis zszedł, a za niego wszedł obrońca, Montoya. Później jeszcze wszedł Song (nowy nabytek), który w meczu prawie asystę zaliczył (znów Messi miał okazję stać się bohaterem ) i jeszcze jeden piłkarz, ale nie pamiętam kto Villa nie grał w tym meczu i myślę, ze to był błąd, bo mimo, że niejest przygotowany na 90 minut, to na 15 był jak najbardziej odpowiedni, biorąc pod uwagę jego umiejętności

Cieszy mnie, że Barca zdecydowała się na Songa. Widać, ze ten chłopak jest utalentowany, bardzo dobrze podał Messiemu piłkę, ale ten troszkę za mocno kopnął i brakło tych 20 cm do szczęścia Myślę, ze Song, jak się ogra z drużyną, będzie mocnym punktem. Jest mocny fizycznie i dobry technicznie, a do tego młody
natalia**
Arcymistrz
Arcymistrz

PostWysłany: 0:14:04 01-09-12    Temat postu:

Aha dzięki za info może i dobrze ze nie oglądałam meczu bo pewnie bym się wkurzała i przeżywała do tego oglądanie Ronaldo ehhh
A co do Songa chłopak się rozkręci niebawem hehe
no i szkoda że Villa nie grał , wiadomo po kontuzji nie będzie grał całego meczu ale mógł go wpuścić chociaż na 20 minut
bo zawsze pomaga drużynie .
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 14:15:39 01-09-12    Temat postu:

Tito póki co nie sprawdza się w roli trenera. Zmianami słabo zarządza. W odpowiedniej chwili, ale stawia na złych zawodników. Uważam, że Alexis powinien siedzieć na ławce, wręcz przeszkadza Barcelonie.

PostWysłany: 14:14:48 03-09-12    Temat postu:

Mecz z kontrowersjami, bo Valencia zdobyła gola, ale został on nie uznany.. Cieszy mnie wygrana Barcy, ale szkoda mi Valencii, bo po raz drugi została 'okradziona'- najpierw w meczu z Realem Madryt, a teraz z Barcą...
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 21:53:40 15-09-12    Temat postu:

Barcelona wygrała z Getafe 4:1!
Gole strzelili: Messi x2, Adriano i Villa oraz Mascherano samobója.

Mecz bardzo fajnie się oglądało, a zwycięstwo Barcy coraz bardziej zwiększa presję na Realu, który już nie może sobie pozwolić na przegraną.

Barcelona wygrała z LC Deportivo 5:4!
Messi zaliczył hattricka, a dwa pozostałe gole strzelili Tello i Alba.

Mecz był świetny, ale sędzia ponownie 'pomógł' Barcelonie... Najpierw czerwień pokazał Mascherano, a następnie żółte kartki rozdawał na prawo i lewo Przykład? Messi był ciągnięty za koszulkę przez gracza Deportivo, ale sędzia dał wolnego La Corunie, a dodatkowo Messi otrzymał żółtą kartkę! Nie dość, ze praktycznie Messi nie kłócił się z sędzią tylko od razu odwrócił się i pobiegł do kolegów to jeszcze otrzymał kartkę...
Jednak inni nadal będą powtarzać jak to sędziowie wspierają Barcelonę...

Najważniejsze, że 3 punkty są, Messi ma już 11 goli i Real dalej traci

Ostatnio zmieniony przez Dudziak dnia 23:53:00 20-10-12, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 13:21:26 21-10-12    Temat postu:

Wczoraj znów Barca zaliczyła samobója (Alba)
Zawodnikiem meczu został oczywiście Messi, ale Cesc zaliczył 3 asysty, więc również zagrał wspaniałe spotkanie