Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Premios Martin Fierro (Nagrody w Argentynie)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telefe / Pol-ka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 17:25:05 09-05-18    Temat postu:

NOMINOWANI MARTIN FIERRO 2018 - 3 CZERWCA BĘDĄ PREMIOSY



Unitario y /o Miniserie

Cartoneros (El Nueve)
El Maestro (El Trece)
Un gallo para Esculapio (Telefé)
Ficción Diaria

Amar Después De Amar (Telefé)
Cuéntame Cómo Pasó (Televisión Pública)
Las Estrellas (El Trece)
Actor Protagonista en unitario y / o Miniserie

Julio Chávez (El Maestro – El Trece)
Luis Brandoni (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Peter Lanzani (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Actriz Protagonista en unitario y /o miniserie

Eleonora Wexler (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Eva De Dominici (La Fragilidad de los Cuerpos – El Trece)
Inés Estévez (El Maestro – El Trece)
Actor Protagonista de Ficción Diaria

Esteban Lamothe (Las Estrellas – El Trece)
Federico Amador (ADDA, Amar Después de Amar – Telefé)
Nicolás Cabré (Cuéntame Cómo Pasó – Televisión Pública)
Actriz Protagonista de Ficción Diaria

Eleonora Wexler (ADDA, Amar después de Amar y Golpe al Corazón – Telefé)
Natalie Pérez (Las Estrellas – El Trece)
Violeta Urtizberea (Las Estrellas – El Trece)
Actor de Reparto

Carlos Belloso (Quiero Vivir a Tu Lado – El Trece)
Luis Luque (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Nicolás Francella (Las Estrellas – El Trece)
Actriz de Reparto

Julieta Nahir Calvo (Las Estrellas – El Trece)
Julieta Ortega (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Luz Cipriota (El Maestro – El Trece)
Revelación

Carla Quevedo (El Maestro (Personaje: Luisa Galarza) – El Trece)
Diego Cremonesi (Un Gallo Para Esculapio (Personaje: Roque) – Telefé)
Flor Vigna (Quiero Vivir a Tu Lado (Personaje: Micaela) – El Trece)
Autor / Libretista

Bruno Stagnaro y Ariel Staltari (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Erika Halvorsen y Gonzalo Demaría (ADDA, Amar Después de Amar – Telefé)
Romina Paula y Gonzalo Demaría (El Maestro – El Trece)
Director

Bruno Stagnaro (Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Daniel Barone (El Maestro – El Trece)
Daniel Galimberti y Jorge Bechara (Cuéntame Cómo Pasó – Televisión Pública)
Cortina Musical

El Baile De La Vida (Eric Bobo – Un Gallo Para Esculapio – Telefé)
Las Estrellas (Daniela Herrero – El Trece)
Los Sueños del Ayer (Alejandro Lerner – Cuéntame Cómo Pasó – Televisión Pública)
PERIODISMO

Periodístico

Cada Noche (Televisión Pública)
Debo Decir (América)
La Cornisa (América)
Periodismo Para Todos (El Trece)
Humorístico / De Actualidad

Noticampi (Telefé)
Peter Capusotto y Sus Videos (El Nueve)
Polémica en el Bar (América)
Deportivo

Arena Extreme (América)
Locos Por El Fútbol (El Nueve)
Pasión Por El Fútbol (El Trece)
Noticiero

América Noticias (Segunda Edición) (Mónica Gutiérrez y Guillermo Andino – América)
En Síntesis (Mario Massaccesi – El Trece)
Telefé Noticias a las 20 (Cristina Pérez y Rodolfo Barili – Telefé)
Televisión Pública Argentina Noticias a las 21 Horas (Gabriela Previtera y Daniel López – Televisión Pública)
Interés General

Almorzando Con Mirtha Legrand (El Trece)
Podemos Hablar (PH) (Telefé)
Por El Mundo (Telefé)
Panelista

Ivana Nadal (Despedida de solteros – El Diario – Telefé)
Mauro Szeta (Cortá por Lozano – Telefé)
Samuel “Chiche” Gelblung (Pamela a la tarde – América)
Labor Periodística Femenina

Gisela Busaniche (Telefé Noticias – Telefé)
Mariana Contartesi (Te Cuento Al Medio Día – América)
Mariel Fitz Patrick (Animales Sueltos – América)
Labor Periodística Masculina

Facundo Pastor (América Noticias – América)
Nicolás Wiñazki (Telenoche – El Trece)
Reynaldo Sietecase (Telefé Noticias – Telefé)
Cronista / Movilero

Dominique Metzger (Telenoche – El Trece)
Guillermo Panizza (Telefé Noticias – Telefé)
Valeria Sampedro (Arriba Argentinos, Noticiero Trece – El Trece)
ENTRETENIMIENTO

Musical

Conciertos en el CCK (Televisión Pública)
La Peña de Morfi (Telefé)
Ojos de Videotape (Televisión Pública)
Magazine

Cortá Por Lozano (Telefé)
El Diario de Mariana (El Trece)
Pamela a la Tarde (América)
Cultural / Educativo

Ambiente y Medio (Televisión Pública)
Noticias de Ayer (Televisión Pública )
Todo Tiene un Porqué (Televisión Pública)
Entretenimientos

A Todo o Nada (El Trece)
Combate (El Nueve)
Susana Giménez (Telefé)
Reality

Caniggia Libre (Telefé)
Dueños de la Cocina (Telefé)
Showmatch (El Trece)
Infantil / Juvenil

Divina está en tu corazón (el trece)
El Universo de Lourdes (América)
Piñón En Familia (El Trece)
Labor en Conducción Femenina

Mariana Fabbiani (El Diario de Mariana – El Trece)
Susana Giménez (Susana Giménez – Telefé)
Verónica Lozano (Cortá por Lozano – Telefé)
Labor en Conducción Masculina

Alejandro Wiebe “Marley” (Por El Mundo, Despedida de Solteros, The Wall Construye tu Vida y Marley Presenta – Telefé)
Guido Kaczka (A Todo o Nada, Hacelo Feliz y Lo Mejor de la Familia – El Trece)
Marcelo Tinelli (Showmatch – El Trece)
Santiago del Moro (Intratables – América)
Labor Humorística

Lizy Tagliani (En qué mano está, Peligro, Sin Codificar y Susana Giménez – Telefé)
Martín Campilongo “Campi” (Noticampi y Peligro, Sin Codificar – Telefé)
Roberto Moldavsky (La Peña de Morfi – Telefé)
Producción Integral

Susana Giménez (Telefé)
ShowMatch (El Trece)
Un Gallo Para Esculapio (Telefé)
PUBLICIDAD

Aviso Publicitario

Casa (Poett Fraganza – FCB&Fire)
Coca Cola- Estamos más cerca de lo que creemos (Coca Cola – Grey Argentina)
El Vino, La Primera Red Social – Vino Argentino (Fondo Vitivinícola de Mendoza – Liebre Amotinada)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:29:48 04-06-18    Temat postu:

Martin Fierro 2018 - Cenemonia Rozdania nagród

https://www.youtube.com/watch?v=zPhgHjpkWI0
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marzenka20
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 13279
Przeczytał: 52 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warka i okolice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:27:14 04-06-18    Temat postu:

https://www.youtube.com/watch?v=v7jU8MOx1R4
Lali

https://youtu.be/CFKBo2s7ZJc
Carlos

W tym roku gala jakaś bardziej uroczysta
Ogólnie fajnie się oglądało.Suar jak zwykle znowu obłożony statuetkami, ale to akurat mi nie przeszkadza bo bardzo go lubię.
Bardzo podobał mi się występ Lali!!! Carlos też pięknie zaśpiewał i wzruszył
Jedyne co mnie zirytowało to brak nagród dla ADDA. Od początku było widać, że to wieczór nastawiony na Estrellas. Zdziwił mnie też brak nominacji dla Celeste i Marceli. No i Eleonora z Federico powinna wygrać, a ADDA jako najlepszy serial. Szkoda, że nie doceniono tak świetnej produkcji
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:34:43 04-06-18    Temat postu:

Ja sie najbardziej ciesze z wygranej Violety która zasłużyła sobie za fenomenalną role Florencii w Las Estrellas.. Nie rozumiem nagród dla Susany Gimenez ale cóż.. Julieta Nair Calvo zasłużyła sobie na nagrode!. Esteban Lamothe mega fajnie ale wydaje mi się ze zamiast niego to nagrode powinien dostać Luciano Castro no ale szkoda że nie był nominowany.. I Las Estrellas zasłużyła sobie telka
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 11:44:01 18-05-19    Temat postu:

Nominados!


La ceremonia que premia a lo mejor de la televisión argentina se realizará el próximo 9 de junio



TODOS LOS NOMINADOS:

Entretenimiento
La Voz Argentina (Telefe)


La Tribuna de Guido (El Trece)

Pasapalabra (El Trece)

Noticiero

Buenos días América (América)

Telefe Noticias (Telefe)

Telenoche (El Trece)

Televisión Pública Argentina Noticias (Televisión Pública Argentina)

Humorístico/de actualidad

Bendita (El Nueve)

Peligro, sin codificar (Telefe)

Polémica en el bar (América)

Ficción diaria

100 días para enamorarse (Telefe)

Mi hermano es un clon (El Trece)

Simona (El Trece)

Actriz protagonista ficción diaria

Carla Peterson (100 días para enamorarse – Telefe)

Gimena Accardi (Mi hermano es un clon – El Trece)

Nancy Dupláa (100 días para enamorarse – Telefe)

Magazine

Cortá por Lozano (Telefe)

El Diario de Mariana (El Trece)

Involucrados (América)

Programa de Interés General

Almorzando con Mirtha Legrand (El Trece)

Como todo (Net TV)

PH: Podemos Hablar (Telefe)

Labor en conducción masculina

Marley (Por el mundo/La Voz Argentina – Telefe)

Andy Kusnetzoff (PH: Podemos Hablar – Telefe)

Marcelo Tinelli (Showmatch – El Trece)

Mariano Iúdica (Involucrados/Polémica en el bar – América)

Labor en conducción femenina

Mirtha Legrand (La Noche de Mirtha/Almorzando con Mirtha Legrand – El Trece)

Moria Casán (Incorrectas – América)

Pamela David (Pamela a la tarde – América)

Verónica Lozano (Cortá por Lozano – Telefe)

Unitario o Miniserie

El Lobista (El Trece)

El Marginal 2 (Televisión Pública Argentina)

Sandro de América, la serie (Telefe)

Actor protagonista en Unitario o Miniserie

Antonio Grimau (Sandro de América, la serie – Telefe)

Gerardo Romano (El Marginal 2 – Televisión Pública Argentina)

Marco Antonio Caponi (Sandro de América, la serie – Telefe)

Actriz protagonista en Unitario o Miniserie

Claudia Lapacó (La caída – Televisión Pública Argentina)

Griselda Siciliani (Morir de amor – Telefe)

Leticia Brédice (El Lobista – El Trece)

Labor humorística

Martín "Campi" Campilongo (Peligro, sin codificar – Telefe)

Álvaro Navia – (Polémica en el bar – América)

Lizy Tagliani – (Cortá por Lozano – Telefe)

Actor protagonista en ficción diaria

Juan Minujín (100 días para enamorarse – Telefe)

Nicolás Cabré (Mi hermano es un clon – El Trece)

Luciano Castro (100 días para enamorarse – Telefe)

Aviso Publicitario

Pensás Mejor (YPF – Liebre Amotinada)

Spoiler Land (Cablevisión Flow – Don)

Te tocó nacer acá (Coca Cola – Grey Argentina)

Reality

Bake Off Argentina (Telefe)

Cuestión de Peso (Net TV)

Showmatch (El Trece)

Labor periodística masculina

Nicolas Wiñazki (Telenoche – El Trece)

Raúl "Tuny" Kollmann (Telenueve – El Nueve)

Reynaldo Sietecase (Telefe Noticias – Telefe)

Labor periodística femenina

Luciana Geuna (Telenoche – El Trece)

Romina Manguel (Animales Sueltos – América)

Débora Pláger (Intratables/Involucrados – América)

Periodístico

Animales Sueltos (América)

Cada noche (Televisión Pública Argentina)

Debo decir (América)

Mejor Panelista

Paulo Vilouta (Intratables – América)

Marina Calabró (El Diario de Mariana – El Trece)

Lizy Tagliani (Cortá por Lozano – Telefe)

Deportivo

Juegos de la Juventud (Televisión Pública)

Pasión por el Fútbol (El Trece)

Tribuna Caliente (El Nueve)

Producción Integral

Los especiales de Susana Giménez (Telefe)

Sandro de América, la serie (Telefe)

Showmatch (El Trece)

Por el mundo (Telefe)

Cronista / Movilero

Fabián Rubino (América)

Guillermo Panizza (Telefe)

Julio Bazán (El Trece)

Cultural / Educativo

El Arqui, las paredes hablan (Telefé)

La Liga de la Ciencia (Televisión Pública Argentina)

Marcha (Televisión Pública Argentina)

Musical

Pasión de Sábado (América)

La hora del tango (Televisión Pública Argentina)

La Peña de Morfi (Telefe)

Infantil/Juvenil

Morfi Kids (Telefe)

Panam Y Circo (El Trece)

Piñón En Familia (El Trece)

Actor de Reparto

Luis Machín (Mi hermano es un clon / El Lobista – El Trece / Sandro De América – Telefé)

Juan Gil Navarro (100 días para enamorarse – Telefe)

Pablo Rago (100 días para enamorarse – Telefe)

Roly Serrano ( El Marginal 2 – Televisión Pública)

Actriz De Reparto

Jorgelina Aruzzi (100 días para enamorarse – Telefe)

Julieta Nair Calvo (Mi Hermano es un clon / El Lobista / Las Estrellas – El Trece)

Maite Lanata (100 días para enamorarse – Telefe)

Revelación

Agustín Casanova (Simona – El Trece)

Agustín Sullivan (Sandro de América, la serie – Telefe)

Stefanía Roitman (Simona – El Trece)

Director

Adrián Caetano (Sandro de América, la serie – Telefe)

Daniel Barone (El Lobista – El Trece)

Mariano Ardanaz Y Pablo Ambrosini (100 días para enamorarse – Telefe)

Cortina Musical

A Punto (100 días para enamorarse – Telefe)

El Marginal (Sara Hebe – El Marginal 2 – Televisión Pública Argentina)

Simona va (Ángela Torres – El Trece)

Autor / Libretista

Adrian Caetano, Joaquín Bonet (Sandro de América, la serie – Telefe)

Ernesto Korosky, Silvina Fredjkes y Alenjandro Quesada (100 días para enamorarse – Telefe)

Patricio Vega (El Lobista – El Trece)

Locución

Estela Montes (Debo Decir – América)

Javier Fernández (Peligro, Sin Codificar – Telefé)

Nelly Trenti (Almorzando Con Mirtha Legrand / La Noche De Mirtha – El Trece)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marzenka20
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 13279
Przeczytał: 52 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warka i okolice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:38:14 09-06-19    Temat postu:

Dziś rozdanie nagród! 100DPE musi wygrać!!!

Moje typy:

Najlepszy serial (unitario):
„El lobista” (El Trece)
„Sandro de América” (Telefe)
„El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon (Televisión Pública)

Najlepsza telenowela:
„Cien días para enamorarse” (Telefe)
„Mi hermano es un clon” (El Trece)
„Simona” (El Trece)

Najlepszy aktor:
Juan Minujín („Cien días para enamorarse”)
Luciano Castro („Cien días para enamorarse”)
Nicolás Cabré („Mi hermano es un clon”)

Najlepsza aktorka:
Gimena Accardi („Mi hermano es un clon”)
Nancy Dupláa („Cien días para enamorarse”)
Carla Peterson („Cien días para enamorarse”)

Najlepszy aktor drugoplanowy:
Luis Machín („Mi Hermano es un clon„ i „El lobista”)
Juan Gil Navarro („Cien días para enamorarse”)
Pablo Rago („Cien días para enamorarse”)

Roly Serrano („El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon)

Najlepsza aktorka drugoplanowa:
Jorgelina Aruzzi („Cien días para enamorarse”)
Julieta Nair Calvo („Mi hermano es un clon”, „El lobista” i „Las estrellas”)
Maite Lanata („Cien días para enamorarse”)

Najlepszy debiut (odkrycie):
Agustín Casanova („Simona”)
Agustín Sullivan („Sandro de América”)
Stefania Roitman („Simona”)

Najlepszy aktor (rola w serialu):
Antonio Grimau („Sandro de América”)
Marco Antonio Caponi („Sandro de América”)
Gerardo Romano („El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon)

Najlepsza aktorka (rola w serialu):
Claudia Lapacó („La caída”)
Griselda Siciliani („Morir de amor”)
Leticia Brédice („El lobista”)

Najlepszy reżyser:
Adrián Caetano („Sandro de América”)
Daniel Barone („El lobista”)
Mariano Ardanaz y Pablo Ambrosini („Cien días para enamorarse”)

Najlepszy scenariusz:
Adrian Caetano i Joaquìn Bonet („Sandro de América”)
Ernesto Korosky, Silvina Fredjes i Alejandro Quesada („Cien días para enamorarse”)
Patricio Vega („El lobista”)

Najlepszy temat przewodni:
Amigos Raros – „A punto” („Cien días para enamorarse” – Telefe)
Sara Hebe – „El Marginal” („El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon – Televisión Pública)
Ángela Torres – „Simona va” („Simona” – El trece)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 13:42:01 09-06-19    Temat postu:

Chciałabym żeby wygrała Julieta Nair Calvo zasłużyła sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marzenka20
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 13279
Przeczytał: 52 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warka i okolice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:13:02 09-06-19    Temat postu:

Mi się zdaje, że jednak Maite zwycięży ... Ja mocno trzymam kciuki za Carlę. Nie wyobrażam sobie że nie wygra!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:21:19 09-06-19    Temat postu:

NO tez mi sie tak wydaje bo Maite miala świetną też role w 100DPE ale jednak uwielbiam Juliete za role w Las Estrellas i w tamtym roku to powinna wygrać no ale może teraz się uda
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marzenka20
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 13279
Przeczytał: 52 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warka i okolice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:53:15 09-06-19    Temat postu:

Zobaczymy Ja będę szczęśliwa jeśli 100DPE zwycięży jako serial, a Carla jako aktorka no i piosenka też! Trzymam też mocno kciuki za Juana, Juana Gila Navarro i Pablo Rago!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 18:51:35 09-06-19    Temat postu:

Moje Typy

Moje typy:

Najlepszy serial (unitario):
„El lobista” (El Trece)
„Sandro de América” (Telefe)
„El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon (Televisión Pública)

Najlepsza telenowela:
„Cien días para enamorarse” (Telefe)
„Mi hermano es un clon” (El Trece)
„Simona” (El Trece)

Najlepszy aktor:
Juan Minujín („Cien días para enamorarse”)
Luciano Castro („Cien días para enamorarse”)
Nicolás Cabré („Mi hermano es un clon”)

Najlepsza aktorka: tu mam problem bo wszystkie zagrały super, no ale wybieram dwie między którymi wydaje mi się że rozegra się akcja

Gimena Accardi („Mi hermano es un clon”)
Nancy Dupláa („Cien días para enamorarse”)
Carla Peterson („Cien días para enamorarse”)


Najlepszy aktor drugoplanowy:
Luis Machín („Mi Hermano es un clon„ i „El lobista”)
Juan Gil Navarro („Cien días para enamorarse”)
Pablo Rago („Cien días para enamorarse”)
Roly Serrano („El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon)

Najlepsza aktorka drugoplanowa: Juli była cudowna w każdej roli zwłaszcza jako Jazmin w Las Estrellas i w tamtym roku powinna zgarnąć nagrode bo zasłużyła , Maite jako Juani była niesamowita ciężko wybrać wiec obie zaznaczyłam

Jorgelina Aruzzi („Cien días para enamorarse”)
Julieta Nair Calvo („Mi hermano es un clon”, „El lobista” i „Las estrellas”)
Maite Lanata („Cien días para enamorarse”)


Najlepszy debiut (odkrycie):
Agustín Casanova („Simona”)
Agustín Sullivan („Sandro de América”)
Stefania Roitman („Simona”)

Najlepszy aktor (rola w serialu):
Antonio Grimau („Sandro de América”)
Marco Antonio Caponi („Sandro de América”)
Gerardo Romano („El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon)

Najlepsza aktorka (rola w serialu):
Claudia Lapacó („La caída”)
Griselda Siciliani („Morir de amor”)
Leticia Brédice („El lobista”)

Najlepszy reżyser:
Adrián Caetano („Sandro de América”)
Daniel Barone („El lobista”)
Mariano Ardanaz y Pablo Ambrosini („Cien días para enamorarse”)

Najlepszy scenariusz:
Adrian Caetano i Joaquìn Bonet („Sandro de América”)
Ernesto Korosky, Silvina Fredjes i Alejandro Quesada („Cien días para enamorarse”)
Patricio Vega („El lobista”)

Najlepszy temat przewodni:
Amigos Raros – „A punto” („Cien días para enamorarse” – Telefe)
Sara Hebe – „El Marginal” („El marginal. Syndykat zbrodni” – drugi sezon – Televisión Pública)
Ángela Torres – „Simona va” („Simona” – El trece)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 16:42:31 10-06-19    Temat postu:

100 Dias wygrało Carla wygrała, Maite wygrała no gratulacje i Juan niestety, wolałabym żeby wygrał Luciano

https://www.youtube.com/watch?v=-kAp8IOL1tE




Ostatnio zmieniony przez ZampiVanez dnia 19:18:53 10-06-19, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marzenka20
Mistrz
Mistrz


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 13279
Przeczytał: 52 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warka i okolice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:29:22 10-06-19    Temat postu:

Ja jestem zachwycona! Szkoda tylko, że nie wygrał Pablo badź Juan i piosenka Wyniki bardzo mi się tak poza tym podobają! Aż mnie naszło żeby znowu oglądać 100DPE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ZampiVanez
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 51535
Przeczytał: 225 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sosnowiec
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 19:32:10 10-06-19    Temat postu:

No ja żaluje tylko że Luciano i Julieta nie wygrali ale tak to jestem mimo to zachwycona wygraną 100
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telefe / Pol-ka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin