Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cuando seas Mia/Kiedy będziesz moją -TV Azteca-Romantica
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 17:57:35 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 146
Miguel okrada Berenice i porywa małego Ricarda; ona wybiega za nim w szlafroku i prawdopodobnie ginie pod kołami samochodu. Miguel żąda za dziecko okupu. Paloma godzi się wyjechać do Londynu. W hacjendzie dochodzi do zakażenia części krzewów kawowych rdzą.

Odcinek 147
Miguel udaje, że Berenice jest z nim, podczas gdy ona nie żyje, a jej ciało pozostaje niezidentyfikowane. Diego prosi Soledad o rękę Palomy, a ona postanawia wyjechać do Londynu nieco później. Barbara i Angela, zazdrosne o sukcesy Palomy, postanawiają posłać ją do więzienia.

Odcinek 148
Mariano wyznaje Palomie miłość i dowiaduje się, że ona wychodzi za maż za Diega. Matka Marcii postanawia pomóc zakochanej w Fabianie córce odzyskać go i ostatecznie pozbyć się Barbary. Karta kredytowa Miguela zostaje zablokowana, a w hacjendzie Casa Blanca wszyscy zdają sobie sprawę, że tlenochlorek do walki z rdzą nie został przez Miguela użyty.

Odcinek 149
Diego i Mariano upijają się razem w domu Palomy; dochodzi między nimi do bijatyki, ale odbywają również długą rozmowę. Matka Marcii zamierza poróżnić Fabiana z Barbarą. Carlos ujawnia Avellanedzie sprawę fikcyjnego eksportu w El Cafetalero.

Odcinek 150
Paloma i Diego żyją myślą o ślubie. Diego postanawia zapłacić Miguelowi sumę, jakiej żąda za oddanie dziecka. Matilde przynosi Jeremiemu wiadomość, że jej wuj nie żyje. Rdza w hacjendzie rozprzestrzenia się, a Dońa Inés postanawia sprzedać Fabianowi wszystkie udziały w El Cafetalero.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 17:58:28 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 151
Fabián chce kupić rodzinną firmę, ale babcia Inés stawia warunki, których on nie chce przyjąć. Diego zastawia pułapkę na Miguela, żeby odzyskać dziecko, które uważa za swojego syna. Paloma dowiaduje się, że Mariano nie poleci z nią do Londynu.

Odcinek 152
Diego dowiaduje się, w którym hotelu ukrywa się Miguel. Angela chce się rozwieść z mężem, bo podejrzewa go o romans z sekretarką. Paloma dowiaduje się, że Mariano nie pojedzie z nią do Londynu. Namawia go, żeby zmienił zdanie. Miguel wie już, że Diego depcze mu po piętach.

Odcinek 153
Miguel wymyka się z pułapki zastawionej przez Diega. Daniela podejrzewa, że Berenice nie żyje. Mariano wyjeżdża do Hiszpanii. Juan Fransisco oświadcza swojej matce, że odda firmę Fabianowi. Miguel chce, żeby to Paloma przyniosła okup za dziecko.

Odcinek 154
Miguel ukrywa się w mieszkaniu Diega i terroryzuje jego służącą. Żąda, żeby Paloma dostarczyła mu okup za małego Ricarda. Juan Francisco postanawia oddać firmę Fabianowi, żeby mieć święty spokój. Na rozkaz Miguela Paloma jedzie do hacjendy.

Odcinek 155
Diego odzyskuje dziecko, ale Miguel ucieka z pieniędzmi. Fabian domyśla się, że Barbara nie jest w ciąży. Na plantacji kawy w hacjendzie Casablanka pojawiły się nowe ogniska rdzy. Diego i Paloma postanawiają wspólnie wychowywać małego Ricarda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:00:23 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 156
Diego dowiaduje się od księdza, że może załatwić w Watykanie anulowanie małżeństwa z Berenice. Diego obiecuje Palomie, że poleci z nią do Londynu. Jeremy usiłuje zebrać jak najwięcej kawy, zanim plaga rdzy opanuje całą plantację.

Odcinek 157
Diego dowiaduje się, gdzie przebywają rodzice Berenice i doprowadza do ich deportacji do Meksyku. Plaga rdzy w hacjendzie zostaje opanowana. Fabian demaskuje udawaną ciążę Barbary i postanawia się z nią rozwieść. Kredyty banków nowojorskich pomoże mu zdobyć Marcia, poręczając własnymi udziałami w firmie ojca.

Odcinek 158
Poniżona Barbara chce zniszczyć Fabiana, licząc na pomoc Palomy, ale Paloma odmawia. Marcia nie oddaje ojcu oryginalnych dyskietek mających skompromitować Fabiana, a ten uzyskuje podpis Diega na protokole potwierdzającym jego podpisy na dokumentach eksportowych. Juan Francisco chce rozwieść się z Angelą. Diego i Paloma przysięgają sobie miłość do końca życia przed ołtarzem Matki Boskiej z Guadelupe.

Odcinek 159
Fabian robi Barbarze nadzieje, że znów będą razem, lecz wyjeżdża z Marcią do Nowego Jorku, gdzie ta ma pomóc mu w uzyskaniu pożyczek bankowych. Paloma wyjeżdża z Diegiem i dzieckiem na krótki odpoczynek do hacjendy Casablanca, lecz tam okazuje się, że rdza znów zaatakowała, co stawia pod znakiem zapytania uzyskanie kredytu bankowego przez Diega. Soledad i Giancarlo bezskutecznie próbują odnaleźć Berenice w szpitalach.

Odcinek 160
Dyskietki Fabiana, które ojciec Marcii Carlos przedstawił Avellanedzie były puste, co naraziło go na utratę zaufania i licencji eksportowej. Barbara znika zaraz po wizycie, którą złożyli jej Angela i Bernardo. Robotnicy na hacjendzie ukrywają przed Diegiem fakt, iż pojawiły się nowe ogniska rdzy. Rodzice Berenice zostają deportowani do kraju, a Ricardo aresztowany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:01:12 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 161
Dzięki aresztowaniu Ricarda i wizycie na posterunku policji wszyscy dowiadują się o śmierci Berenice. Giancarlo oświadcza się Soledad i zostaje przyjęty. Meksykańska Rada ds. Kawy, poprzez swojego radcę prawnego, zdobywa w Nowym Jorku dowody na to, że El Cafetalero stosował niedozwolone praktyki eksportu fikcyjnego i odbiera firmie licencję eksportową. Fabian przebywa w tym czasie w Nowym Jorku, gdzie stara się o uzyskanie kredytu w bankach amerykańskich.

Odcinek 162
Juan Francisco zarządza dokładną rewizję dokumentów załadunkowych. Podczas niej Bernardo zwraca mu uwagę na to, że dokumenty podpisane są przez Diega i Palomę, co wskazuje na ich winę. Avellaneda przekonuje Diega, żeby szybko wyekspediował Palomę do Londynu, gdzie nie dosięgną jej oskarżenia Fabiana.

Odcinek 163
Paloma nie chce lecieć do Londynu, bo ma złe przeczucia. Fabián zamierza oskarżyć Diega o oszustwa, których sam się dopuścił. Diego wciąż nie może uzyskać pożyczki bankowej na spłatę długów, które obciążają jego hacjendę.

Odcinek 164
Fabián oświadcza prokuratorowi, że to Diego i Paloma dopuścili się oszustwa wyłudzając pożyczki bankowe pod zastaw nieistniejących ładunków kawy. Skandal związany z tą sprawą może zniszczyć karierę Palomy. Diego chce wziąć na siebie winę, żeby ratować ukochaną.

Odcinek 165
Paloma czuje, że w Meksyku dzieje się coś niedobrego i chce wracać z Londynu. Latorre próbuje przygotować obronę Diega, który nadal chce wziąć na siebie winę za fikcyjny eksport, by chronić Palomę. Barbara odkrywa przed rodziną i Fabianem prawdę, że Alan nie jest jego synem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:01:59 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 166
Fabian wraca do Barbary. Doña Inés nadal nic nie wie o tym, ¿e Diego zagrożony jest więzieniem, gdyż chce ratować Palomę, przyjmując winę za fikcyjny eksport na siebie; rodzina powiedziała jej, że Diego wyjeżdża do Londynu. Marcia Fontalvo gotowa jest ujawnić treść dyskietek, ale próbuje raz jeszcze szantażować nimi Fabiana, by do niej wrócił.

Odcinek 167
Odbywa się przesłuchanie sądowe, na którym Diego, by chronić Palomę, bierze na siebie całą winę za fikcyjny eksport; aby uniknąć wiezienia, ucieka z sądu za namową Danieli. Marcia Fontalvo nie może ujawnić treści dyskietek, gdyż ogłoszenie Fabiana winnym spowodowałoby utratę poręczonego przez nią kredytu Fabiana, a tym samym znaczną część firmy ojca, która była jego gwarantem.

Odcinek 168
Kontrolerzy Meksykańskiej Rady do spraw Kawy stwierdzają obecność plagi rdzy na plantacji w Casablance i nakazują spalić wszystkie krzewy kawowe. Dręczony wyrzutami sumienia Bernardo jest bliski przyznania się do współuczestnictwa w oszustwach Fabiana. Juan Francisco nie wie, komu ufać: Diego czy Fabianowi?

Odcinek 169
Babcia Inés dowiaduje się w końcu, że Diego przyznał się do oszustw finansowych. Daniela i Jorge Latorre wiedzą, że Bernardo i jego kochanek Quiroz są w nie zamieszani. Babcia Inés nie wierzy w winę Diega. Konto bankowe hacjendy zostaje zablokowane. Diego nie może nawet zapłacić zwalnianym pracownikom.

Odcinek 170
Policja poszukuje Diega w stolicy i w hacjendzie Casablanca. Babcia Inés postanawia pomóc Diego. Zwołuje zebranie, żeby wysondować nastroje w rodzinie. Margarita - sekretarka Fabiana - zdobywa wykaz jego operacji finansowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:02:39 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 171
Sprawa El Cafetalero staje się znana w kręgach rządowych, jednak Paloma jest nadal nieświadoma niczego. Diego wciąż ucieka przed policją. Jorge Latorre ma już dwa niezbite dowody przeciw Fabianowi. Miguel Tejeiros usiłuje chwycić w swą sieć następną kobietę.

Odcinek 172
Marcia Fontalvo usiłuje popełnić samobójstwo, ale ratuje ją Fabian. W Londynie nawiedzają Palomę stare, złe wspomnienia. Diego, wraz z najbliższym otoczeniem, sam zbiera kawę w hacjendzie Casablanca i San José. Wdowa po Julianie Mendezie udostępnia Jorge Latorre archiwum męża, gdzie znajdują się dowody winy Fabiana.

Odcinek 173
Dońa Inés wyjeżdża do hacjendy, żeby zobaczyć się z Diegiem i odkrywa, że cała plantacja jest jednym pogorzeliskiem. Nie załamuje się jednak. Postanawia spłacić dług Diega wobec wierzycieli Ricarda własnymi pieniędzmi, jednak jej konto, tak jak konta El Cafetalero, jest zablokowane. Rodzice Marcii umieszczają ją w klinice psychiatrycznej. Diego zbiera kawę w hacjendzie San José, żeby sprzedać ją własnym kontrahentom.

Odcinek 174
Diego chce przyjechać na spotkanie z przedsiębiorcami kawowymi i udowodnić im, że jest niewinny. Juan Manuel - kochanek Bernarda - zostaje aresztowany. Avellaneda dzwoni do Palomy i nakazuje jej powrót do Meksyku.

Odcinek 175
Paloma wraca do Meksyku. Diego jedzie do stolicy, żeby udowodnić eksporterom kawy swoją niewinność. Fabián dowiaduje się o tym zebraniu i postanawia powiadomić policję. Jest pewny, że Diego przegrał z nim walkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:03:23 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 176
Diego udaje się na spotkanie z eksporterami kawy, żeby udowodnić im swoją niewinność. Na miejscy czeka na niego policja nasłana przez Fabiana. Diegowi udaje się uciec. Juan Francisco oświadcza prokuratorowi, że to jego syn Fabián jest sprawcą oszustwa. Paloma przylatuje do Meksyku i wpada w objęcia Diega.

Odcinek 177
Diego zabiera Palomę na ranczo San José. Spędzają miłosną noc nad wodospadem, tak jak za pierwszym razem. W międzyczasie Diego zawiera umowę z Fabianem, że odda się w ręce policji, byleby tylko Paloma była bezpieczna. Rankiem celowo mówi, że jej nie kocha i wysyła z Mariano z powrotem do Londynu, łamiąc jej serce tylko po to, by uchronić ją od więzienia.

Odcinek 178
Diego, chcąc chronić Palomę przed więzieniem i zmusić ją do powrotu do Londynu, oświadcza wobec Mariano, że już jej nie kocha; Paloma cierpi i niszczy swą suknię ślubną. Diego trafia do więzienia, a Dońa Inés widząc wnuka w stroju więziennym i kajdankach traci przytomność.

Odcinek 179
Doňa Inés jest nadal nieprzytomna i nie wiadomo, czy wróci do zdrowia po zatorze mózgowym, jaki u niej wystąpił w wyniku wstrząsów emocjonalnych. Diego potwierdza wcześniej złożone zeznanie, mimo prób Jorge Latorre, który chciał go skłonić, by wskazał na winnego. Marcia ucieka z kliniki psychiatrycznej i wciąż szuka Fabiana.

Odcinek 180
Diego siedzi w więzieniu i przygotowuje się do obrony. Avellaneda nakazuje Palomie powrót do Londynu. Marcia chce skoczyć z mostu, ale z pomocą przychodzi jej duchowny, który również jest psychologiem. Do hacjendy przybywają wysłannicy wierzycieli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:04:00 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 181
Fabián chce odkupić dług Diega, żeby odebrać mu hacjendę. Dońa Inés wciąż leży nieprzytomna w szpitalu. Juan Francisco chce ogłosić upadłość El Cafetalero, ale Fabián stanowczo się temu sprzeciwia. Tuż przed odlotem do Londynu Paloma dzwoni do Fabiana.

Odcinek 182
Dońa Inés jest nadal w szpitalu, za który płaci Fabian. Daniela obawia się, że wykorzysta ten fakt przeciw rodzinie i wtedy Harold ofiaruje jej pomoc finansową. Wyznaczony zostaje termin przesłuchania, na którym mają być wszyscy. Latorre, Avellaneda, Mariano i Carlos Fontalvo przygotowują się razem do obrony Diega. Marcia wręcza dyskietki ojcu Cesarowi.

Odcinek 183
Trwa publiczne przesłuchanie w sądzie. Juan Manuel Quiroz bierze na siebie i Rafaela Pereza całą winę, aby chronić Bernarda. Ten opuszcza salę rozpraw i udaje się do babci, której zostawia na łóżku szpitalnym list z wyznaniem całej prawdy. Do Meksyku zostaje sprowadzony Rafael Perez.

Odcinek 184
Barbara i Marcia zeznają w sądzie. Jednak Marcia nie oddaje dyskietek sądowi. Bernardo po raz kolejny ucieka i przesłuchanie zostaje zawieszone. W trakcie podróży z Brazylii do Meksyku Rafael Perez ucieka i nie dociera na przesłuchanie.

Odcinek 185
Rafael Perez wrócił do Meksyku i szantażuje Fabiana. Umawia się z nim na spotkanie. Juan Francisco podsłuchuje ich rozmowę. Paloma pyta Mariana, czy chciałby się z nią ożenić. Ale Mariano wie, że Paloma wciąż kocha Diega.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:04:46 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 186
Pętla wokół Fabiana ciągle się zaciska. Rafael Perez żąda dwóch milionów dolarów w zamian za swoje milczenie. Babcia Inés dowiaduje się od Bernarda, że to Fabián jest sprawcą oszustwa. Paloma dowiaduje się z prasy, że toczy się proces w sprawie oszustw w El Cafetalero i że dwie osoby siedzą już w areszcie.

Odcinek 187
Paloma stara się, by kraje produkujące kawę wprowadziły własną politykę cenową i ostro przeciwstawia się delegatowi amerykańskiemu. Juancho sądzi, że widział w domu Matilde żywego Don Manuela. Bernardo daje Jorge dowody swego przestępstwa i chce przyznać się do tego w sądzie. Diego wycofuje się z zeznań i wskazuje na prawdziwych winnych. Miguel śledzi losy rodziny Sanchez Zambrano i jest nimi poruszony.

Odcinek 188
Paloma dowiaduje się, że El Cafetalero utracił licencję eksportową i z jakiego powódu; chce, by Mariano wyznał jej całą prawdę o Diegu. Dońa Inés opuszcza szpital na wózku inwalidzkim i postanawia sprzedać El Cafetalero. Marcia obiecuje Fabianowi, że sprzeda mu kompromitujące go dyskietki.

Odcinek 189
Juan Francisco czyni starania, by odzyskać licencję eksportową dla El Cafetalero i wystawia na sprzedaż swój dom. Jorge Latorre doprowadza do tego, że odbędzie się następne posiedzenie sądu. Zachowanie Palomy nie podoba się władzom w Meksyku, a Miguel odwiedza Diega w więzieniu i prowokuje go.

Odcinek 190
Ktoś uprowadza małego Ricarda. Paloma dowiaduje się w końcu, że Diego trafił do więzienia oskarżony o defraudację. Miguel Tejeiros kontaktuje się z Fabianem. Paloma chce lecieć na ratunek Diego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:05:24 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 191
Paloma przylatuje do Meksyku, żeby pomóc Diego. Bernardo broni Diega oskarżając Fabiana. Fabián oskarża Palomę i domaga się jej powrotu z Londynu. W[/b] tym momencie Paloma zjawia się na rozprawie.

Odcinek 192
Barbara postanawia pomóc Fabianowi i zeznaje na jego korzyść w sądzie. Media dowiadują się, że Paloma jest zamieszana w oszustwo. Minister rolnictwa żąda jej zwolnienia z pracy. Diego zostaje uznany za winnego i skazany na osiem lat więzienia.

Odcinek 193
Diego może wyjść z więzienia za kaucją, ale rodzina jest bez pieniędzy. Avellaneda z bólem serca wręcza wymówienie Palomie. Fabián pilnie potrzebuje pieniędzy obiecanych mu przez Marcię, ale ona zaczyna go zwodzić. Paloma i Soledad decydują, że sprzedadzą ranczo San José, żeby zapłacić kaucję.

Odcinek 194
Fabian mianuje Miguela administratorem hacjendy Casablanca. Fabian przejął firmę El Cafetalero, ale nie ma pozwolenia na handel kawą. Domaga się przeprosin od babci Ines, inaczej nie odda jej pieniędzy zdeponowanych na koncie firmy.

Odcinek 195
Eksporterzy zgadzają się przyznać El Cafetalero zezwolenie na handel kawą pod warunkiem, że na czele firmy stanie Juan Francisco, a nie jego syn Fabián. Jorge Latorre wie, że Fabián to wykorzysta do swoich niecnych celów i próbuje temu zapobiec. Bez skutku. Paloma postanawia sprzedać swoje ranczo, żeby pomóc Diego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:06:07 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 196
Paloma zastawia rancho San José i zdobywa pieniądze na kaucję dla Diega, który wychodzi na wolność. Miguel Tejeiros przyjeżdża do hacjendy Casablanca jako jej zarządca. Fabian jedzie do Marcii do Cancún, gotów za wszelką cenę zdobyć dyskietki. Marcia mści się na Barbarze i zadręcza ją telefonami.

Odcinek 197
Cała rodzina Sanchez Zambrano wyjeżdża do hacjendy, by razem odbudować dzieło Don Lorenza. Daniela i Harold ogłaszają swoje zaręczyny; Paloma, Diana, Leonor i Soledad też zamierzają poślubić wkrótce swoich oblubieńców. W Casablance szykuje się ogromne wesele. Miguel Teheiros pomaga uciec Matilde z aresztu.

Odcinek 198
Fabian przyjeżdża do Casablanki, by wyrzucić z niej całą rodzinę i dowiaduje się, że zgodnie z umową, jaką zawarł wykupując obciążający ją dług, Diego nadal może użytkować pomieszczenia gospodarcze i instalacje; jednak Miguel pozostaje zarządcą mianowanym. Paloma i Diego wracają do Meksyku, by rozpocząć działalność eksportową firmy Nowe El Cafetalero.

Odcinek 199
Paloma, chcąc kontrolować Fabiana, proponuje mu, że będzie dla niego pracowała, a on podejmuje tę grę. W Casablance zapada decyzja, by sprzedać zmagazynowaną kawę, która stanowi gwarancję spłacenia długu; zjawia się tu również Matilde, która strzela do Diany i rani Jeremiego.

Odcinek 200
Fabian kradnie przewożony z Casablanki transport kawy, który ma pomóc uzyskać środki na dalszą pracę hacjendy i donosi wierzycielom Diega, że ten zadysponował kawą, będącą gwarancją jego długu. Ci postanawiają zająć Casablankę w chwili, kiedy Juan Francisco zaczyna już przyjmować do pracy robotników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:06:50 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 201
Fabian zostaje aresztowany pod zarzutem kradzieży kawy, jednak Diego rozważa możliwość podjęcia z nim pracy, jak dawniej, co zgodne jest z planami Palomy, która chce zniszczyć Fabiana jego własna bronią. Daniela i Harold znajdują w pokoju hotelowym Miguela pieniądze, które wyłudził od Diega, jednak kradnie je ktoś inny.

Odcinek 202
Miguel zostaje uwięziony przez rodzinę Sanchez Zambrano w hacjendzie, by Juancho i Harold mogli ponownie swobodnie przeszukać jego pokój w hotelu. Fabian opuszcza areszt, a Diego z Palomą postanawiają nie poddawać się i zdobyć pieniądze na ratowanie hacjendy.

Odcinek 203
Diego i Paloma postanawiają zająć się sprzedażą kawy w kraju, otworzyć sieć kawiarni i Nowe El Kafetalero; Giancarlo zaoferował im pomoc finansową. Miguel uniemożliwia Eleuterio, który ukradł mu pieniądze, ucieczkę z hacjendy. Rodzina Sanchez Zambrano pomaga Eleuterio, nie wiedząc, kim jest.

Odcinek 204
Mariano oznajmia Palomie, że może wrócić do pracy w Meksykańskiej Radzie ds. Kawy. Eleuterio ukrywa pieniądze w materacu łóżka, na którym leży ranny Jeremy. Miguel znieważa babcię Inés i Jeremy'ego. Paloma otrzymuje propozycje pracy w Brazylii.

Odcinek 205
Diego znowu jest zazdrosny. Ma pretensje, że Paloma chce wrócić do pracy w Meksykańskiej Radzie ds. Kawy, gdzie znowu jej szefem będzie Mariano. Okazuje się, że nabywcą domu babci Inés jest Fabián, który kupił go dla swojej matki. Diego, Paloma, Soledad, Juán Fransisco i babcia Inés jadą do hacjendy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:07:28 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 206
Fabian chce eksportować kawę z Casablanki. Diegi i Juan Francisco odmawiają mu. Babcia Ines daje Palomie swoją suknię ślubną. Mariano postanawia powiedzieć Palomie, że wciąż ją kocha. Marcia rozpowiada, że Fabián rozwiedzie się z Barbarą.

Odcinek 207
Mariano wyznaje miłość Palomie. Okazuje się, że kawa gourmet została opryskana środkiem owadobójczym. Diego podejrzewa o to Miguela. Bije się z nim. Miguel grozi, że wyrzuci wszystkich z hacjendy. Eleuteriowi nareszcie udaje się wejść do sypialni Jeremy'ego.

Odcinek 208
Jeremy twierdzi, że choć zbiory kawy są stracone, to krzewy można jeszcze uratować. Do hacjendy przyjeżdża Martha z zamiarem uwiedzenia Mariano. Miguel znowu coś knuje, tym razem z dwoma bandytami. Eleuterio wciąż nie może się dostać do ukrytych pieniędzy.

Odcinek 209
Miguel każe Eleuterio uprowadzić Soledad, czym wprawia w panikę całą rodzinę Sanchez Zambrano i Palomę. Soledad odnajduje się cała i zdrowa, jednak wszyscy wiedzą już, że Eleuterio współpracuje z Miguelem. Fabian żąda od wierzycieli Diega sprzedaży jego długu przed upływem terminu płatności.

Odcinek 210
Miguel i rodzina Sanchez Zambrano wiedzą już, że to Eleuterio ukradł pieniądze i wszyscy starają się je odzyskać. Fabian, dzięki pieniądzom Marcii, chce szybciej wykupić dług Casablanki i wyrzucić z niej całą rodzinę. W Casablance trwa walka o przetrwanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:08:06 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 211
Fabian, będący już w posiadaniu tytułu własności Casablanki , przyjeżdża do hacjendy wraz z grupą najemników, żeby ją przejąć; chce wyrzucić z niej całą rodzinę. Poruszony zajściem Jorge Latorre umiera na zawał serca. Dońa Inés przeklina Fabiana i przysięga, że nikt z rodziny nie opuści Casablanki.

Odcinek 212
Ricardo, syn Diega jest bardzo chory. Potrzebna jest transfuzja krwi rzadkiej grupy zero minus, której nie ma w lokalnym szpitalu. Wszyscy udają się na poszukiwanie Miguela, biologicznego ojca Ricarda, który wraz z Eleuterio myśli, jak dostać się do hacjendy po ukryte tam swoje pieniądze.

Odcinek 213
Miguel i Eleuterio wpadają w ręce domowników Casablanki wraz z pieniędzmi, po które przyszli. Eleuterio wyjawia, dlaczego znaleźli się w hacjendzie i kto ich nasłał. Diego zabiera Miguela do szpitala w Jalapie; ten znów usiłuje wyłudzić od niego pieniądze w zamian za oddanie krwi dla Ricarda.

Odcinek 214
Miguel przysięga, że zemści się na Diegu i jego rodzinie za to, że odebrali mu pieniądze. Aurelio proponuje zabrać z magazynu kawę zajęta przez Fabiana. Paloma postanawia wrócić do pracy w Meksyku. Fabián obiecuje Marcii, że rozwiedzie się z Barbarą.

Odcinek 215
Eleuterio podpala magazyn i Diego traci całą kawę. Paloma prosi Mariana, żeby umówił ją na rozmowę z Fabianem. Paloma godzi się wziąć za tydzień ślub z Diegiem. Ines i Soledad zamierzają pójść do Casablanki i spotkać się z Barbarą i Angelą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dario
Arcymistrz
Arcymistrz


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21037
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Starogard Gdański
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 18:08:47 14-03-10    Temat postu:

Odcinek 216
Babcia Inés i Soledad chcą zrobić na złość Angeli i Barbarze przychodząc do hacjendy. Barbara zamyka je w jednej z sypialni. Paloma ofiarowuje Fabianowi swoją pomoc w prowadzeniu interesów w zamian za Casablankę. Babcia Inés i Soledad uciekają z hacjendy. Fabián spotyka się oko w oko z Diegiem, który grozi, że go zabije.

Odcinek 217
Diego ostrzega Fabiana, że poślubi Palomę w hacjendzie i grozi mu śmiercią, jeśli wróci do Casablanki. Marcia oświadcza Palomie, że to nie Fabián jest właścicielem hacjendy, lecz ona. Juancho widzi, jak Miguel bije Eleuteria. Staje w obronie przyjaciela i sam zostaje pobity.

Odcinek 218
Barbara ostrzega Fabiana, że Marcia chce go zdradzić. Fabian przysięga Barbarze, że ją kocha i rzuci Marcię, jak tylko odzyska majątek. Fabián mówi Palomie, co ma zrobić, żeby odzyskać Casablankę.

Odcinek 219
Harold próbuje bezskutecznie włamać się do komputera Fabiana. Barbara spiskuje z Marianem przeciwko Marcii. Margarita przyjeżdża na hacjendę i spotyka się z Juanem Franciskiem, który jest nią oczarowany. Miguel zakrada się do hacjendy i pastwi się nad Dianą, Soledad, panią Ines i Leonor.

Odcinek 220
Paloma nie chce wziąć ślubu z Diegiem, ale nikomu się do tego nie przyznaje. Dzięki jej pomocy Fabián wznawia eksport kawy. Danieli i Haroldowi udaje się skopiować tajne dane z serwera firmy El Cafetalero.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin