Forum Telenowele Strona Główna Telenowele
Forum Telenowel
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Życie jak muzyka/Chiquinha Gonzaga -Rede Globo- TVP - 1999
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hombree
Idol
Idol


Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 1544
Przeczytał: 112 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 15:23:12 05-12-19    Temat postu:

Mimo, iż telenowela "Życie jak muzyka" nie wygrała plebiscytu TVP1, emisję rozpoczęto 10 czerwca 2001 r. o godz. 9.40. Serial był emitowany raz w tygodniu, w niedzielę.

TVP1 (10.06.2001)

6.15 Proszę o odpowiedź (powt.)
6.30 Za czy przeciw
7.20 Brzydkie kaczątko (52-ost.): Góra Bałwanków - serial anim. prod. hiszpańskiej
7.45 Teleranek
8.15 Siódme niebo (36): Biurokracja - serial prod. USA
9.05 Co Pani na to? - program publicystyczny
9.40 Życie jak muzyka (1/30): Chinquinha Gonzaga - telenowela prod. brazylijskiej
10.35 Lista przebojów
11.05 Pokaż, co potrafisz: Akademia IQ - program dla mł. widzów
11.40 Magazyn motoryzacyjny "MOC"
12.00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.10 Czasy
12.25 Otwarte drzwi
13.00 Wiadomości
13.10 Tydzień
13.45 Czarodziejki - serial prod. USA
14.30 Przebudzenie - film fab. prod. kanadyjsko-węgierskiej
16.00 Na wielkiej scenie: Izabella Sierakowska kontra Jan Łopuszański
16.35 Szept prowincjonalny
17.00 Teleexpress
17.20 Randka w ciemno - quiz
18.05 Lokatorzy (53) - serial TVP
18.35 Śmiechu warte
19.00 Wieczorynka: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - serial
19.30 Wiadomości
19.50 Sport
19.55 Pogoda
20.05 Na dobre i na złe - komedia prod. USA
21.40 Czirliderki (6-ost.)
22.10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
22.55 Pegaz
23.25 Sportowa niedziela
23.35 Studio sport: Rajdowe Samochodowe MP - Rajd Polski
0.10 Studio sport: Turniej tenisowy Roland Garros
1.30 Niezapomniane role: Avalon - dramat obycz. prod. USA
3.35 Zakończenie programu

Od 1 lipca 2001 r. (od odc. 3) telenowela emitowana była w każdą niedzielę o 10.25.

TVP1 (01.07.2001)

7.00 Samo życie — magazyn
7.15 Za czy przeciw — magazyn
8.05 Czarodziejski peryskop (3/26): Małe, ale groźne — serial
8.30 Gdyby niebo upadto — potłukłoby mnóstwo skowronków — program dla dzieci
8.55 Emilka ze Srebrnego Nowiu — serial dla dzieci
9.50 Lista przebojów — magazyn muzyczny
10.25 Życie jak muzyka (3/30) — serial
11.15 Przyjaciele — magazyn z udziałem niepełnosprawnych
12.00 Anioł Pański — transmisja z Watykanu
12.10 Czasy — katolicki magazyn informacyjny
12.25 Otwarte drzwi — magazyn katolicki
13.00 Wiadomości
13.10 Tydzień — magazyn rolniczy
13.45 Słoneczny patrol — serial przygodowy
14.35 Zaśpiewajcie to jeszcze raz: Violetta Villas
15.10 Ten jest z ojczyzny mojej — film dokumentalny Krzysztofa Bukowskiego
16.00 Gwiazdy w Jedynce: Robert Janowski — program artystyczny
16.30 Zespół De Mono w Zielonej Górze
17.00 Teleexpress
17.20 Randka w ciemno — zabawa quizowa
18.05 Palce lizać (1/7): Żona — serial obyczajowy, Polska 1999
18.35 Śmiechu warte — program rozrywkowy
19.00 Wieczorynka: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda (25) — serial animowany
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i Prognoza pogody
20.05 Ptaki ciernistych krzewów (1) — serial obyczajowy, USA 1983
21.50 Moc — magazyn motoryzacyjny
22.10 Rozwiązanie konkursu audiotele
22.15 Sportowa niedziela
22.40 Studio sport: Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkoatletyce
23.20 Źródło inspiracji: Buena Vista
0.15 Bezprizorni — film dokumentalny
1.15 Zakończenie programu

Od 2 września 2001 r. (od odc. 11) telenowela emitowana była w każdą niedzielę o 10.05.

TVP1 (02.09.2001)

7.00 Proszę o odpowiedź — program publicystyczny
7.15 Za czy przeciw — magazyn rolniczy
8.00 Czarodziejski peryskop (12/26) — serial
8.25 Kopciuszek — film dla dzieci, USA 1988
9.35 Lista przebojów — magazyn muzyczny
9.55 Piknik olimpijski
10.05 Życie jak muzyka (11/30) — serial
11.00 Święto Dziękczynienia za plony: Dożynki 2001
13.35 Anioł Pański — retransmisja z Watykanu
13.50 Wiadomości
14.00 Piknik olimpijski
14.10 Słoneczny patrol (9) — serial przygodowy
14.55 Piknik olimpijski
15.00 Historia filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera — program artystyczny
16.10 Randka w ciemno — zabawa quizowa
16.50 Piknik olimpijski
17.00 Teleexpress
17.20 Studio sport: Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn — mecz Polska — Francja
19.00 Wieczorynka: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda (34) — serial animowany
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i Prognoza pogody
20.05 Przeprowadzki (1): Kufer Lilianny — serial obyczajowy, Polska 2000
21.10 Moc — magazyn motoryzacyjny
21.35 Sportowa niedziela
22.10 Studio sport: Samochodowe Mistrzostwa Polski
22.35 Zabij mnie glino — dramat sensacyjny, Polska 1988
0.35 Lwy Westerplatte 1989-96 — film dokumentalny Krzysztofa Pskowskiego
1.15 Zakończenie programu

Od 7 września 2001 r. (od odc. 12) telenowela emitowana była w piątki o 9.55.

TVP1 (07.09.2001)

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Telezakupy
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Kawa czy herbata
08:45 Lulu Show; odc.18; serial anim.prod.USA
09:10 Tygrys Pietrek; bajka dla dzieci
09:35 Gimnastyka; Mamo, tato pobaw się ze mną /1/
09:40 Julek i zwierzęta; "Pan Igiełka"
09:55 Życie jak muzyka; odc.12; telenowela prod.brazylijskiej
10:45 Telezakupy
11:00 Krakowskie oblicza kultury; Złota jesień krakowskiego średniowiecza; film dok. Andrzeja B.Czuldy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Wielkie sprzątanie; powt.
12:45 Plebania; odc.75; serial TVP; powt.
13:15 Dom Muratora; powt.
13:40 Studio sport; 58 Tour de Pologne; V etap: Kożuchów-Szklarska Poręba
13:50 Telezakupy
14:05 Jesteśmy...; Jesteśmy Polakami
14:20 "Pogotowie Twórczości" czyli jak twórczo rozwiązywać problemy; odc.1-Jak oszołomić Rudą?
14:40 Giełda
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; 58 Tour de Pologne; V etap: Kożuchów-Szklarska Poręba
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.76; serial TVP
18:05 Zaginiony świat; odc.9 - Ofiara; serial prod.kanadyjskiej
19:00 Wieczorynka; Fraglesy
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:02 Pogoda
20:10 Akwarium, czyli samotność szpiega; odc.1/4 nabór; 1995 film fab prod. polsko - niemiecko - rosyjskiej /za zgodą rodziców/; reż: Antoni Krauze; wyk: Jurij Smolskij, Zbigniew Suszyński, Janusz Gajos
21:05 Sopot 2001; Goran Bregović i Krzysztof Krawczyk; /stereo/
21:45 Studio Wyborcze Jedynki; KW Samoobrona RP
22:40 Monitor Wiadomości
23:00 Sportowy flesz
23:05 Kronika 58 Tour de Pologne
23:20 Żądze; odc.1 Miecze; The Hunger; 1997 serial prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Tony Scott; wyk: Balthazaer Getty, Amanda Ryan, Jamie Foreman
23:55 Mroczne dziedzictwo; odc.1; serial prod. USA
00:40 Noc internauty
01:10 Zakończenie programu

28 grudnia 2001 r. (odc. 28) wyemitowano o godz. 10.50

TVP1 (28.12.2001)

06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Świat to jeden wielki Chełm - film animowany, USA
10.00 Jedyneczka - program dla dzieci
10.30 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci
10.35 Mysia - serial animowany, Wlk. Bryt.
10.50 Życie jak muzyka (28/30) - serial biograficzny, Brazylia
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.25 Wielkie sprzątanie - magazyn
12.45 Plebania (122,123) - serial obyczajowy, Polska
13.40 Telezakupy
13.55 Jesteśmy...: Jesteśmy z Włoch - felieton
14.10 Dziecko, troski i radości: Cud poczęcia, dar narodzin - magazyn poradnikowy
14.30 Nowy Rok na Bali - reportaż Jadwigi Żołędziowskiej
15.00 Wiadomości
15.10 Słoneczny patrol (16) - serial USA
16.05 Raj - magazyn dla młodzieży
16.30 Moda na sukces (1520) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.35 Plebania (124) - serial obycz.
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muz
19.10 Wieczorynka: Mały Pingwin Pik-pok - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 ŁATWA FORSA - komedia, USA
21.45 Graj z Kuroniem
22.20 Wrzuć Jedynkę
22.40 Monitor Wiadomości
23.10 Sportowy flesz
23.15 Wieczór kawalerski: MROCZNE DZIEDZICTWO 3 (17): Piekło na ziemi - serial SF, USA 1998
00.00 Wieczór kawalerski: Lano i Woodley rozrabiają (11/13) - serial komediowy, Wlk. Bryt; Australia
00.30 O Wieczór kawalerski: Żądze (17) - serial sensacyjny, USA
01.00 Zakończenie programu

W piątek, 11 stycznia 2002 r. TVP1 wyemitowała ostatni, 30. odcinek telenoweli.

TVP1 (11.01.2002)

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Telezakupy
07:40 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Witaj, Franklin; film anim.prod.kanadyjskiej
09:05 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
09:45 Mysia; serial anim.prod angielskiej
09:50 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.32,33/120; serial prod. USA
10:15 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.33 Madeline Kahn
10:45 Telezakupy
11:00 Życie jak muzyka; odc.30-ost.; telenowela prod.brazylijskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Czas relaksu
12:45 Plebania; odc.128; serial TVP; powt.
13:10 Plebania; odc.129; serial TVP
13:40 Telezakupy
13:55 Jesteśmy...; Polakami
14:10 Dziecko,troski i radości
14:30 Pani Jola zmienia swoje życie; cz.1 Niespełnione marzenia
15:00 Wiadomości
15:10 Cztery Skocznie Adama
15:35 Słowo daję; ISO na komendzie
16:00 Raj
16:30 Moda na sukces; odc.1530; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.130; serial TVP
18:05 Randka w ciemno
18:45 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:10 Wieczorynka; Mały Pingwin Pik-Pok
19:20 Wieczorynka; Kulfon co z ciebie wyrośnie?
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:03 Pogoda
20:10 Moja dziewczyna; My Girl; 1991 film fab.prod.USA; reż: Howard Zieff; wyk: Dan Aykroyd,Jamie Lee Curtis,Macaulay Curtis
21:50 Na żywo
22:30 Monitor Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Brylantowa pułapka; Diamond Trap; 1988 komedia krym. prod. USA; reż: Don Taylor; wyk: Howard Hesseman, Brooke Shields, Daren McGavin
00:35 Milioner w opałach; Staying Afloat; 1993 film fab.prod.USA; reż: Eric Laneuville; wyk: Larry Hagman,Claire Tarlett
02:00 Martwy żuk; Mrtvej brouk; 1998 film fab.prod.czeskiej; reż: Pavel Marek; wyk: Jan Zuska,Pavla Jiraskova
03:40 Słowniczek wyrazów postępowych; odc.5 Europa
03:55 Zakończenie programu
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Telenowele wyemitowane Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin