FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Płeć: Kobieta

PostWysłany: 14:45:13 23-02-15    Temat postu:

Co dziwi jesli chodzi o Mikiego to to że jakoś w pierwszym sezonie dawał sobie radę.. A teraz kompletnie dno.. Nie wiem czym to jest spowodowane..
Wiadomo nie trzeba patrzec na tabelę tylko wygrywac każdy mecz..
Ale jak myslicie mamy szansę wygrać jutro z Juve?? Jak oni graja w tym sezonie.. Bo się nie orientuje,..

PostWysłany: 0:51:55 25-02-15    Temat postu:

Z Juve w plecy 1-2,do tego już i tak dziurawa defensywa całkiem się rozklapła Kevin,Łukasz i Sokratis ...Kto tam ma grać?Nawet Klopp to nie czarownik
amylee
Big Brat
Big Brat

Posty: 831

PostWysłany: 9:46:00 25-02-15    Temat postu:

A co się stało Sokratisowi ?? bo nic nie mówia.. Szkoda Piszczka
Ehh ta nasza dziurawa obrona musimy przynajmniej dwóch sprowadzić do obrony.. Bo ciężko tak grać.. No i powinni zastanowić się nad sprowadzeniem nowego bramkarza.. Wydaje mi się że Klopp popełnił błąd.. Powinien wystawić na szpicy Aube, i na skrzydłach Reusa, Kagawe i (właśnie kogo ? ) boo Miki to co wyprawia to aż mnie krew zalewa.. Tak opóżniał podanie piłki do kolegów że szok..
Ale sędzia to jakiś idiota.. Jak dla mnie to Vidal powinien wylecieć z boiska.. Rozumiem dwa faule puścić w niepamięć , ale on tak faulował że powinien dostać czerwoną kartkę.. Wogóle ten sędzia nic nie widział.. Fajną pierwszą połowę zagraliśmy druga masakra..
No ale jeszcze jest nadzieja na awans musimy wygrać u siebie przynajmniej 1:0..
salakis
Komandos
Komandos

Posty: 676

PostWysłany: 10:10:06 25-02-15    Temat postu:

Z Sokratisem dziwna sprawa,sam mówił po meczu,że mięsień mu "wysiadł"może naprawdę i musiał do kabiny,może unik,może zasłona dymna-kto wie;niby chce być gotowy na sobotę
Ukradłem to z [link widoczny dla zalogowanych]
Może dzisiaj coś gdzieś nowego się pojawi,z Łukaszem ponoć poważniejsza sprawa-Syndesmosis(nie pytajcie jak to po polsku,bo nie wiem,ale boli)

oops dubel

Ostatnio zmieniony przez salakis dnia 10:11:44 25-02-15, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 14:46:24 25-02-15    Temat postu:

Jeszcze na początku podobała mi się Nasza gra,ale po stracie drugiego gola już nie. Do tego sędzia do d**y,bo Pogba za faul na Piszczu powinien z boiska wylecieć. Niesamowite jest to,ze na tle słabej całej drużyny gra Mikiego mogła się podobać. Kuba<3 No i niestety Klopp mnie wkurzył bo znów w składzie pozmieniał i jest przegrana,choć Juve wyżej mogło nam goli wbić
salakis
Komandos
Komandos

Posty: 676

PostWysłany: 15:45:47 25-02-15    Temat postu:

Dziś miały być wieści ze str. klubu:jak dotąd nawet na off stronie nie ma nic;już się koncentrują na meczu z Schalke a to dla kibica BVB prawdziwie najważniejszy mecz roku:może wieczorem coś podadzą,bo jak chcą zrekompensować straty?
Każda drużyna ma rezerwy.ale Wszystkich nie można zastąpić!
amylee
Big Brat
Big Brat

Posty: 831

PostWysłany: 20:36:14 25-02-15    Temat postu:

Podobnież Piszczek wypada na 6 tygodni.. I reprezentacji nie pomoże.. Eh...
Może nie chcieli się wysilac bo czeka ich mecz derbowy ?? No ale tak zagrać dobrze w pierwszej połowie i zrąbać drugą
salakis
Komandos
Komandos

Posty: 676

PostWysłany: 22:09:37 25-02-15    Temat postu:

Mam nadzieję,że to tylko się wpisuje w ostatnie miesiące gry,derby rzecz święta,ale bimbać sobie z Juve to nie uchodzi;może w 2 poł.jak już jakby nic do ugrania nie było to odpuścili?To tylko takie sobie gdybanie
salakis
Komandos
Komandos

Posty: 676

PostWysłany: 4:04:26 26-02-15    Temat postu:

amylee napisał:

Masz rację nawet na oficjalnej stronie piszą o 6 tygodniach przerwy,tylko ile się po czymś takim do formy dochodzi?On dopiero ledwo co doszedł do siebie i potrzebował długo,czasem był cieniem dawnego Piszcza i teraz znów jakiś palant próbuje urwać mu łapę,szkoda gadać to ma być futbol nie wojna
amylee
Big Brat
Big Brat

Posty: 831

PostWysłany: 10:29:49 26-02-15    Temat postu:

Nie wiem czy Lukasz nie ma tej samej kontuzji co Marco przed MŚ.. No tym bardziej ze zawsze po kontuzji dochodzi się cięzko do formy...
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 19:35:39 28-02-15    Temat postu:

Zagłębie Ruhry jest czarno - żółte!!!!!!!!!!!! <3 kapitalny mecz w wykonaniu BVB,Miki na początku super,później ino gorzej,ale bramkę zaliczył. W ogóle wszyscy dziś się spisali na medal,nawet Marcel czy Mats którzy ostatnio zawodzili,nawet Sahin się pokazał z dobrej strony,choć on już od jakiegoś czasu gra poprawnie,że tak powiem. Jestem dumna z chłopaków bo naprawdę nasza gra wygląda coraz lepiej
amylee
Big Brat
Big Brat

Posty: 831

PostWysłany: 19:49:40 28-02-15    Temat postu:

No i taką Borussie chce oglądać.. Kurde to ta Borussia która potrafi tak pięknie grac.. Choć minus za skutecznośc w pierwszej połowie... Bo jednak bałam się że niewykorzystane szanse moga się zemścić... Ale obrona w końcu zagrała dobrze.. Ciesze się że nie mieli tyle roboty w obronie.. Miki, no cóz fajnie że strzelił bramkę.. Widać że mimo kryzysu u niego Jurgen stawia na niego...
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 19:57:45 28-02-15    Temat postu:

No właśnie ja też się obawiałam tych zmarnowanych szans z I połowy,ale uff udało się wygrać,choć smerfy grały straszy piach ;P
salakis
Komandos
Komandos

Posty: 676

PostWysłany: 1:37:16 01-03-15    Temat postu:

Czapki z głów,takie gryzienie trawy to widać działa,nawet jak forma nie tak i paru gości w składzie brakuje,których by się chciało widzieć
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)