PostWysłany: 22:34:37 05-03-13    Temat postu:

2-0 i przerwa,gole strzelili Santana i Gotze
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 16:52:43 06-03-13    Temat postu:

A bramkę,która "ustawiła" mecz na 3-0 jest autorstwa Kuby.Ale podziękowania za świetną grę należą się całej drużynie.Już dawno nie widziałam meczu gdzie przeważała praktycznie przez cały czas tylko jedna ze stron.Także BVB zasłużenie zwyciężyło

PostWysłany: 18:45:39 06-03-13    Temat postu:

Nie oglądałam meczu, ale cieszę się z bramki Kuby mogliby go i w Polsce w końcu docenić, bo jestem pewna że gdyby to Robert strzelił umieraliby dosłownie z zachwytu
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 19:54:25 06-03-13    Temat postu:

Jak zwykle musiałam kanał z meczem po 5 minutach zmienić gdyż nasi polscy komentatorzy mówiąc jak zwykle o Lewym nim zaczęli grę liczyli ile bramek zdobędzie w spotkaniu,w ogóle nie myśląc,że ktoś inny zrobi to za niego,a polski skarb tylko asystę zaliczył Biedny Robciu.
Karolinka92
Prokonsul
Prokonsul

Posty: 3992

PostWysłany: 20:08:56 06-03-13    Temat postu:

Hahaha, no wiesz, geniuszy na miarę tych największych to my nie mamy, więc jak już ktoś nawet trochę wzbije się ponad przeciętność to już jest powód do zachwytów smutne ale prawdziwe, a że Lewy jest napastnikiem to on zbiera największe pochwały [wieeeem, głównie te cholernie wyolbrzymione] a co do Piszcza i Kuby to mówi się tylko czy zagrali cały mecz czy nie, noo chyba że coś strzelą, to wtedy się też łaskawie o tym napomknie
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 20:32:14 06-03-13    Temat postu:

Dokładnie jest tak jak mówisz,dlatego mecze BVB oglądam raczej po niemiecku bo nic nie kumam i tam nawet jak usłyszę Lewandowski to mnie to nie razi bo nie wiem czy dobrze czy źle mówią.
No tak właśnie Kuba i Łukasz zapierniczają na boisku,a laury zbiera ten,który ma zakończyć akcje czyli Lewy.

PostWysłany: 21:32:01 06-03-13    Temat postu:

Brawo Borussia! Przynajmniej jeden mój faworyt przeszedł do ćwierćfinału Świetnie, ze Kuba zdobył gola, pokazał, że jest cenniejszy od Roberta

PostWysłany: 20:05:04 07-03-13    Temat postu:

Bo Kuba potrafi biegać po całej murawie przez 90 minut i jeszcze dołożyć brameczke
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 20:08:15 07-03-13    Temat postu:

On jest niesamowity,co tu dużo mówić i do tego świetnie się z Mario rozumiał na boisku.
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 21:37:11 08-03-13    Temat postu:

Tak się bawi,tak się cieszy BVB <3

Ostatnio zmieniony przez Pączek dnia 21:43:02 08-03-13, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 16:19:37 09-03-13    Temat postu:

Już za moment mecz,derby.Już wczoraj kilku kibiców obu drużyn się pobiło co skrytykował Klopp.

Skład BVB:Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Bender - Kuba, Götze, Großkreutz - Lewandowski

Ławka rezerwowych: Langerak, Santana, Sahin, Leitner, Bittencourt, Reus, Schieber

OMG Marco zaczyna mecz od ławki O__O ?!
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 17:29:18 09-03-13    Temat postu:

Przegrywamy do przerwy 2-0,a gramy tak jak z Bayernem w Pucharze Niemiec,czyli B E Z N A D Z I E J N I E !!!! Przy pierwszym golu zawalił Hummels,Mario dwa razy zbyt egoistycznie zachował się pod bramką rywali,a Kuba miałby już dwie bramki,ale niestety piłka nie wleciała do bramki.Mam nadzieję,ze Klopp w przerwie równo po nich pojedzie bo owszem mieliśmy kilka dogodnych sytuacji,ale zakończyć ich już nie umiemy.We wtorek ze Szachtarem graliśmy o niebo lepiej bo przeważaliśmy na murawie od pierwszej minuty,a tu nie dowierzam,ale BVB ma ostatnio dwie twarze ,jedną gdzie walczy skutecznie przez cały mecz i drugą gdzie nie potrafi odebrać przewagi rywalowi. No po prostu masakra oby te derby nie skończyły się jak ich wcześniejsze spotkanie na boisku BVB gdzie Dortmund poległ 2-1,a że Aptekarze też teraz grają liczę,że Piszczu i spółka nie stracą fotela vice lidera w tabeli.!

Plus-->nareszcie polscy komentatorzy nie mówiąc nic o Lewym,zwłaszcza,ze coś go mało na boisku widać...albo ja go olewam po prostu
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 17:45:27 09-03-13    Temat postu:

Marco na ławce?! Jak Klopp mógł go posadzić Dobrze, że Kuba gra i stara się napędzić BvB. Mam nadzieję, że jednak to wygrają albo chociaż zremisują.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)