FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 18247

Skąd: małopolska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: 15:00:02 23-03-13    Temat postu:

Bardzo dobrze Kuba w wywiadzie powiedział! Najpierw muszą zacząć grać w piłkę, a dopiero potem myśleć o jakimś turnieju. Prawdziwy sportowiec, który nie zwala winy na siły nadprzyrodzone

Wasyl ma już swoje lata i pomimo, że go uwielbiam to powinien przyjść na jego miejsce ktoś młodszy. To tak, jak z Puyolem- serce jest, ale nogi nie te... Natomiast Glik... Po co on w ogóle gra? W trakcie meczu nie widac było po nim jakiejś sportowej złości, a po meczu tą porażkę przyjął ot tak. Wasyl prawie wychodził z siebie podczas meczu i po jego zakończeniu, Kuba i Łukasz ciągle biegali, a inni zrobili sobie fajrant...
No i znów (można tak powiedzieć) bohaterem został bramkarz.

Pączek napisał:
Karolinka Nasza obrona uciekła z murawy do hotelu by się obronić przed kibicami i dziennikarzami.W II połowie nie mieliśmy bodajże,żadnej(bądź jedną,góra dwie)dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

No najwidoczniej nic ciekawego w II poł nie było, Obraniak miał jedną okazje, ale też spektakularne to nie było, ale nasi komentatorzy nawet jak piłka kilometr nad bramką to stwierdzą, że tak mało brakowało

Media:"Kuba dał z siebie wszystko!"

Polacy zawiedli, dlatego też media surowo oceniły występy poszczególnych piłkarzy. Niezłe noty za mecz zebrał kapitan zespołu Kuba Błaszczykowski: "Był najlepszy w polskiej drużynie" – piszą dziennikarze Telewizji Polskiej. "Kapitan brał na siebie odpowiedzialność" – czytamy w serwisie "Sport.pl".

Nic nie zamaże słabego występu Polaków przeciwko Ukrainie w meczu elimnacyjnym. Media zgodnie skrytykowały występ biało-czerwonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kapitan polskiej kadry Jakub Błaszczykowski spędził na murawie 90 minut i zaliczył asystę: "Był najlepszy w polskiej drużynie, piękna asysta przy golu Piszczka i sporo wygranych indywidualnych pojedynków z rywalami" – ocenia grę Polaka Tomasz Jasina, dziennikarz Telewizji Polskiej. "Szkoda, że w jednej z sytuacji w pierwszej połowie zabrakło Kubie precyzji, bo gdyby wyrównał na 2:2 to spotkanie mogłoby się potoczyć inaczej – podsumował wystawiając Poakowi solidną "czwórkę". Dziennikarz Polsatu Sport Roman Kołtoń również docenił wkład i zaangażowanie skrzydłowego reprezentacji Polski: "Kuba był aktywny, potrafił grać wszędzie w ofensywie i asystował przy golu Piszczka" – pisze Kołtoń – "W drugiej połowie jednak zgasł" – dodał wystawiając Błaszczykowskiemu notę 3.

Zarówno w telewizji jak i w prasie dyskutowano na temat występów indywidualnych poszczególnych zawodników. Przegląd Sportowy uznał, że Błaszczykowski zasłużył na ocenę "4" argumentując: "Kapitan brał na siebie odpowiedzialność, grał nieźle, ale tylko wtedy, gdy Ukraińcy stanęli na własnej połowie i czekali na to, co zrobią Polacy. Akcja bramkowa z Piszczkiem, bardzo ładna. Nie można mu odmówić, że nie próbował. Starał się, ale to zdecydowanie za mało jak na najlepszego zawodnika reprezentacji" – czytamy. Podobne zdanie na temat gry Błaszczykowskiego mieli dziennikarze serwisu "Sport.pl": "Najlepszy w polskim zespole, nie tylko dlatego, że miał asystę przy golu Piszczka, i nie tylko dlatego, że jemu jednemu Ukraińcy nie potrafili odebrać piłki. Gdy około 20. minuty Polacy zaczęli grać równie agresywnie jak rywale, przez kwadrans grali lepiej niż goście. Tylko że grali tak kwadrans. Błaszczykowski grał w ten sposób 90 minut" – ocenili dziennikarze wystawiając Kubie najlepszą ocenę w drużynie "4".

Ostatnia opinia najbardziej mi się podoba <3

I jeszcze jedno zdjęcie Kuby z Łukaszem z treningu;)

Cieszynka

Ostatnio zmieniony przez Pączek dnia 19:48:01 23-03-13, w całości zmieniany 3 razy
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 19:57:09 23-03-13    Temat postu:

Bo Kuba był najlepszy i starał się. Nie wiem co musiałby zrobić, żeby uznali, że jego występ był taki, jaki być powinien. Pewnie miał sam wygrać cały mecz, ale i tak by stwierdzili, że to Robert był najlepszy
Karolinka92
Prokonsul
Prokonsul

Posty: 3992

PostWysłany: 20:26:21 23-03-13    Temat postu:

Kuba nawet jak nie wychodzi to przynajmniej się stara, biega a nie spacerki po murawie uskutecznia jak większość
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 21:30:06 23-03-13    Temat postu:

I zauważyłam, że gdy zostanie sfaulowany to nie leci do sędziego i nie macha rękoma. Czasem coś powie, ale w granicach rozsądku
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 21:41:22 23-03-13    Temat postu:

Bo Kuba to facet z jajami i szczery jest aż do bólu,nigdy nie owija w bawełnę.I macie racje cokolwiek by nie zrobił to i tak będzie niedoceniony(nie to co bramkostrzelny Robert). Mnie zadziwia fakt,że gdy Kuba miał piłkę od razu otaczało go kilku zawodników Ukrainy,a za cholerę ani jeden piłkarz od Nas nie przybiegł mu na pomoc!Sam przecież meczu nie wygra.Tak samo Piszczu,zapierniczał aż miło po całym boisku,co chwila zmieniał pozycję widząc jak sobie ktoś nie radził...A tak z innej beczki czy tylko mnie się wydawało,że Krychowiak grał jakby się nie wyspał,wkurzał mnie niemiłosiernie.

Jedno z moich ukochanych fotek!

Ostatnio zmieniony przez Pączek dnia 22:18:26 23-03-13, w całości zmieniany 1 raz
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 22:49:48 23-03-13    Temat postu:

Krychowiak grał jak nie on- we wcześniejszych meczach z takim zaangażowaniem, a wczoraj tak jakby się poddał przed meczem... I później w wywiadzie też nie był zły za przegraną, spłynęło to po nim. Dziwne, bo wydawało mi się, że jemu się chce grać...

PostWysłany: 10:55:07 24-03-13    Temat postu:

Moim skromnym zdaniem wielu piłkarzy przed meczem było bardzo zaangażowanych w walkę o 3 pkt,ale jak przyszło co do czego to tego zaangażowania zabrakło na murawie.

Kuba jak jest z Piszczem to cały świat się nie liczy<3 A Marco zawsze pod kocykiem siedzi bo biedny chudziutki jest to szybko marznie