PostWysłany: 19:08:04 19-01-14    Temat postu:

Po tym meczu musze isć do kardiologa ostatnie sekundy.. Co się tam się działo..

Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 18247

Skąd: małopolska

PostWysłany: 21:18:17 19-01-14    Temat postu:

Ile zaliczyliśmy słupków/poprzeczek w tym meczu? Masakra Nawet Kuchczyński z karanego walnął w słupek! xD Mecz w wykonaniu chłopaków bardzo przeciętny, na Chorwację i Szwecję może to nie wystarczyć. Brawa dla Jurkiewicza, który wziął sprawy w swoje ręce i strzelił tego wymarzonego gola Serducha to oni mają ogromne!

PostWysłany: 22:32:46 19-01-14    Temat postu:

Oni po każdym wygranym meczu cieszą się, jakby już medal zdobyli Chwała im za to, że do końca się nie poddają, ale przez nich kiedyś dostanę zawału. Szczerze mówiąc, jak pięć minut przed końcem przegrywali 4 bramkami 29:25, to ja już straciłam nadzieję i postawiłam na nich krzyżyk, a tu proszę jaki zwrot akcji
Póki co Francja prowadzi z Chorwatami i będzie dla nas lepiej jak z nimi wygra, więc trzymać kciuki proszę za trójkolorowych ;D

Edit:
Francja wygrała z Chorwacją 27:25
Chorwacja, Szwecja i Polska mają po 4 punkty więc teraz już wszystko absolutnie w rękach, nogach i głowach naszych panów

Ostatnio zmieniony przez Eillen dnia 23:15:54 19-01-14, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 7:51:11 20-01-14    Temat postu:

Jezu mnie chłopaki w końcu o zawał serca przytrafią Tyle emocji i znów w końcówce,to potrafią tylko Oni Niesamowicie mi się podoba ich radość po każdym wygranym meczu,bo cieszą się tak jakby złoto zdobyli Nasza postawa znów nie porywała,ale na sukces wystarczyło.Bohaterem ostatniej akcji został Jurkiewicz i chwała Mu i chłopakom za to,ze serca do walko nigdy nie tracą!!!
ziimo
Obserwator

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 2

PostWysłany: 15:09:18 20-01-14    Temat postu:

Dokładnie emocje nieziemskie Ciekawe jak jutro ze Szwedami sobie poradzimy , pewnie będzie ciężko ale będą walczyć.
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 18:40:41 20-01-14    Temat postu:

Mecz ze Szwecją będzie ciężki, ale w chłopaków trzeba wierzyć do ostatniej sekundy
Cieszy mnie zwycięstwo Francji, nie tylko ze względu na dobrą pozycję Polski, ale również dlatego, że im kibicuję
Eillen
Generał
Generał

Posty: 7862

PostWysłany: 19:34:08 20-01-14    Temat postu:

Ze Szwecją na pewno będzie trudniej niż z Białorusią, ale nasi panowie udowodnili, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych
Rozwaliło mnie wczoraj jak w studiu po meczu Szpakowski powiedział, że Wenta na kilka sekund przed końcem, kiedy sędziowie przerwali grę po faulu na Krzyśku Lijewskim powiedział coś w stylu "spokojnie, chłopcy mają dużo czasu" Trochę mi go brakuje przy ławce naszych, jakoś nie potrafię się przekonać do Bieglera
Ale nieważne. Najważniejsze, że kontuzja Chrapkowskiego to nic takiego i będzie mógł zagrać przeciwko Szwedom, bo Karolowi Bieleckiemu jakoś nie idzie w tym turnieju.
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 20:18:53 20-01-14    Temat postu:

Eillen mam tak samo jak Ty.Też bardzo mi brakuję Bogusia na ławce trenerskiej,a ostatnio w radio był z Nim wywiad i na pytanie czy jest szansa na to,że jeszcze będzie pracował z kadrą jako trener odpowiedział "Nigdy nie mówię nigdy" więc może jakieś szansę na to są...
Eillen
Generał
Generał

Posty: 7862

PostWysłany: 20:32:46 20-01-14    Temat postu:

Ja tak sobie pomyślałam, jak Boguś z trenera Vive stał się menadżerem klubu, że to może jakieś przygotowanie pod jego powrót na stanowisko trenera kadry, bo przecież największa burza była o to, że był jednocześnie trenerem klubu i kadry... ale to pewnie tylko moje pobożne życzenia W każdym razie nie mam absolutnie nic przeciwko jego ewentualnemu powrotowi ;D Chłopcy chyba też nie, bo w studiu przedmeczowym Szpakowski mówił, że się chłopcy dopytywali co Wenta mówił o nich w studiu po meczu z Rosją
Ha, w radiu właśnie leci piosenka Mroza "Jak nie my to kto" i tak sobie myślę, że idealnie pasuje do naszych 'szczypiorków';D
"Bo jak nie my to kto? Bo jak nie my to nikt tego lepiej nie zrobi tu!"
Dudziak
Mistrz
Mistrz

PostWysłany: 11:47:08 21-01-14    Temat postu:

Mi Biegler nie przeszkadza, zna się na rzeczy i bardzo żywiołowo uczestniczy w meczu Ma chyba też całkiem niezły wpływ na chłopaków, bo po przerwie z reguły wychodzą bardzo bojowo nastawieni. Ale wiadomo, że to nie to samo co Wenta

Wreszcie mecz, który nie przyprawił mnie o palpitacje serca
Chociaż początek ciężki. Ale brawo dla chłopaków, że się nie poddali.

PostWysłany: 10:48:47 22-01-14    Temat postu:

Mam to samo W końcu mecz w którym moje serce nie biło tak mocno Tylko się cieszyło
Szwedą nasz bramkarz będzie się śnił długo
zbiniio
Obserwator

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 2

PostWysłany: 13:07:41 22-01-14    Temat postu:

Dokładnie , gdybyśmy jeszcze tak zagrali z Chorwatami! to będzie ciężko bój o awans do półfinału mistrzostw europy.

Ostatnio zmieniony przez zbiniio dnia 13:08:18 22-01-14, w całości zmieniany 1 raz
Eillen
Generał
Generał

Posty: 7862

PostWysłany: 19:30:42 22-01-14    Temat postu:

Dudziak napisał:

A ja jakoś nie potrafię się przyzwyczaić do niego i zupełnie nie rozumiem jego niektórych decyzji, ale jeśli to przynosi taki efekt, to niech tak będzie ;D
Trochę boję się dzisiejszego meczu z Chorwatami. Są strasznie pewni siebie, ale z drugiej strony przecież nie przyznają się przed meczem, że się obawiają ;P Bardzo bym chciała, żeby udało nam się utrzeć im nosa
Pączek
Generał
Generał

Posty: 9898

PostWysłany: 20:43:43 22-01-14    Temat postu:

Wczorajszy nokaut był piękny,zagraliśmy kapitalnie w obronie i bezbłędnie w ataku! Świetny występ,zwłaszcza I połowa, Lijewskiego,Łucka świetne biegał i wykończał kontry.Dziś będzie ciężko,oj będzie,ale wiara jest!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Telenowele Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)